Článek

Trocha nahé politiky? Poslední dívkou Playboye bude Gruzínka z Ruska

 
Pánský časopis Playboy se loučí s nahotou. Ať je to vzkaz nebo spíš náhoda, jeho poslední playmate bude rodilá Gruzínka, která vyrůstala v Rusku. Stane se vůbec poslední dívkou, která v ikonickém magazínu odhalí své vnady. 
08.12.2015 10:05 |

podobné články

Podobné články

Nejstarším člověkem planety je zřejmě 130letá Gruzínka

 
Nejstarším žijícím člověkem na světě je Gruzínka Antisa Chvičavová. Oznámil to podle televizní stanice Rustavi-2 ředitel matričního úřadu gruzínského ministerstva spravedlnosti Georgij Vašadze.
10.03.2010 08:45 |

podobné články

Zemřela Gruzínka, která byla na světě údajně 132 let!

 
Gruzínka Antisa Chvičavová se podle místních úřadů narodila 8. července 1880. Zápisu do Guinnessovy knihy rekordů se ale nedočkala, protože nevlastnila žádný dostatečně věrohodný doklad o datu narození.
09.10.2012 12:15 |

podobné články

Pamela Andersonová bude poslední nahou ženou na obálce Playboye

 
Přestože Pamela Andersonová (48) v minulosti pózování pro pánský časopis litovala, nyní bude poslední nahou „dívkou“ Playboye. Magazín se totiž rozhodl, že už nebude publikovat erotické snímky a pro svoji poslední sexy obálku si vybral právě Andersonovou.
04.12.2015 10:50 |

podobné články

Božský půvab: Tahle kočka je nejkrásnější neslyšící dívka světa

 
I neslyšící mají svou Miss. Nejkrásnější neslyšící dívkou celého světa se stala křehká blondýnka z Německa. Jednoznačnou vítězkou se ve finálovém večeru, který se konal v Praze, stala dvacetiletá kráska Karin Keuter.  Titul Miss Sympatie získala soutěžící z Černé Hory Adjelija Corovic, I. vicemiss se stala Gruzínka Maria Sakvarelashvili a II. vicemiss Ukrajinka Mariana Latseviuk.
10.07.2012 07:05 |

podobné články

Angel Wicky opět září na obálce Playboye! Podívejte se na fotky ze soukromého archivu téhle zlobivé holčičky!

 
Pornoherečka a playmate s nadupaným dekoltem Angel Wicky opět září na obálkách Playboye. Pro dubnové číslo českého vydání si můžete zaběhnout do nejbližší trafiky! Letos se objevila na obálce Playboye už potřetí a za svou kariéru playmate je to její šestý cover. A o tom si většina playmate může nechat jenom zdát!
27.03.2017 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Angel Wicky (26 článků)

Sexsymbol z Playboye našli jako mumii

 
V létě 1959 se stala dívkou Playboye pro měsíc červenec. Yvette Vickers (†82) byla erotickou fantazií tisíců mužů. Zemřela však úplně v zapomnění. Objevila ji až sousedka, která si všimla přetékající schránky na dopisy. Tělo bývalé krásky bylo už zčásti mumifikované.
04.05.2011 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Yvette Vickers (1 článek)

Modelka Playboye Dani Mathers (29): Vysmívala se nahé seniorce! Hrozí jí půl roku vězení

 
Modelka Playboye Dani Mathers (29) je sice krásná a sexy, ale také hloupá a necitlivá. A teď za to bude pykat!
07.11.2016 09:45 |

podobné články

Šťastní Gruzínci: Vládne jim striptérka!

 
Ruská média tvrdí, že nenáviděný prezident Michail Saakašvili dosadil na post ministryně pro ekonomiku striptérku. Osmadvacetiletá Gruzínka Věra Koaliová se prý živila tancem ve striptýzovém baru. Důkazem má být fotografie na jejím profilu na Facebooku, na níž pózuje se svými kamarádkami.
29.07.2010 22:15 |

podobné články

Brutální vražda modelky z Playboye Jasmine Fiore (†28): V kufru ležela bez rukou a zubů!

 
Její nahé tělo leželo v kufru. Neměla ruce ani zuby. Modelka Jasmine Fiore (†28) byla nalezena v kontejneru se smetím. Mrtvá. Kráska z Playboye byla identifikována až podle sériových čísel prsních implantátů. Z brutální vraždy už policie obvinila jejího bývalého manžela, který je na útěku.
23.08.2009 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Jasmine Fiore (3 články)

O tohle jste přišli: Na párty Hugha Hefnera muselo být pořádně horko, mnohé děvy skončily nahé

 
Činorodý zakladatel Playboye Hugh Hefner (87) se nespokojí s málem, co se žen i pařeb týče. Když už pořádá párty, je jasné, že půjde o pořádnou jízdu. Jeho sobotní Midsummer Night’s Dream Party, jež se každoročně pořádá na půdě sídla Playboye v Beverly Hills, nebyla výjimkou. Přesvědčit se o tom můžete ve fotogalerii.
07.08.2013 21:00 |

podobné články

Poslední nahou ženou v Playboyi bude Pamela Anderson. Herečka se musela dovolit svých synů

 
Světově proslulý pánský časopis Playboy vyjde příští týden naposledy s fotografií nahé ženy. Nyní už je známo, komu připadne čest této derniéry. Poslední odhalenou celebritou na stránkách časopisu bude vnadná záchranářka ze seriálu Pobřežní hlídka Pamela Anderson. Konec nahoty je součástí chystaných změn časopisu, které odsouhlasil devětaosmdesátiletý zakladatel Playboye Hefner. I v příštím roce se budou na jeho stránkách vyskytovat svůdně pózující ženy, vždy ale oblečené.
04.12.2015 07:45 |

podobné články

Gruzínka osmnáct let mumifikuje tělo svého mrtvého syna. Vodkou!

 
Jako téměř každá matka ani Ciuri Kvaraccheli nedokázala překonat smutek ze ztráty dvaadvacetiletého syna, který zemřel před osmnácti lety. Aby byla svému potomkovi stále na blízku, naložila ho do vodky. Skoro jako Lenina!
10.09.2013 18:30 |

podobné články

Matka osmnáct let mumifikuje svého syna vodkou

 
Gruzínka Ciuri Kvaraccheliová se nedokázala smířit se synovou smrtí. A před osmnácti lety ji napadlo, že si tělo dvaadvacetiletého Džoniho Bakaradzeho uchová jako Lenina.
11.09.2013 11:35 |

podobné články

Zpěvačka Martina Trchová: Inspiraci z Himálaje budu čerpat dlouho

 
V sobotu 30. srpna se na zámku v Hradci nad Moravicí sejdou na vernisáži výstavy Barvy ženy čtyři umělkyně. Takako Morishitová z Japonska, Lesya Demchenková žijící v Turecku, Gruzínka Ana Lagidzeová a iniciátorka výstavy a česká malířka a zpěvačka Martina Trchová. Ta kromě svých kreseb vystaví i malovaný deník z měsíční cesty do Himálaje. Kromě výstavy přemýšlí o třetím albu a minulý víkend svým zpěvem uctila Zuzanu Navarovou na vzpomínkovém koncertě.
28.08.2014 12:51 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Navarová (11 článků) , Martina Trchová (3 články) , Ana Martin (1 článek)

Chlapec (13) si myslel, že mu píše na Facebooku hezká dívka (19). Poslal jí svoje nahé fotky, ale pak se zjistilo, kdo to skutečně byl!

 
Internet je pro teenagery hodně nebezpečný. Nikdy nevíte, kdy narazíte na pedofila. 13letý chlapec si myslel, že si píše s 19letou dívkou, která z něj dostala jeho nahé fotky. Jenže o žádnou teenagerku nešlo! Ten, kdo ho na síti zneužíval, byl z jeho rodiny!
23.11.2016 13:25 |

podobné články

Ameriku šokoval už druhý případ vraždy modelky Playboye - Tohle božské tělo hořelo v popelnici!

 
Hrůzná smrt striptérky a modelky pánského časopisu Playboy Pauly Sladewski (†26) vyděsila Spojené státy. Kráska trávila s přítelem Kevinem Klymem (34) prázdniny v Miami. Byli bohužel poslední v jejím krátkém životě. Za pouhý jeden rok jde přitom už o druhou brutální vraždu modelky Playboye...
09.01.2010 07:50 |

podobné články

Miliardy zakladatele Playboye (†91): Vdova nezdědí ani floka!

 
Náručí, a nejen tou, mu prošla armáda krásek. S mnoha z nich Hugh Hefner (†91) chodil, tři si dokonce vzal. Ani ta poslední Crystal Harris (31), se kterou se oženil před pěti lety, však z jeho jmění nedostane ani pětník! Dědictví po zakladateli Playboye, který ve středu zemřel, si totiž rozdělí jeho děti.
29.09.2017 05:05 |

podobné články

Smutné video zachycuje poslední měsíce Hugha Hefnera (†91): Otec Playboye ušel stěží krok!

 
Smutné video, které vzniklo letos v lednu, zachycuje Hugha Hefnera (†91) na pokraji svých sil. Otec Playboye je v třísekundovém videu zachycen ve své vile, jak v pyžamu a s rozcuchanými vlasy doprovází s pomocí chodítka své hosty ke dveřím.
30.09.2017 09:10 |

podobné články

Šéf Playboye Hugh Hefner si užívá svobodu: Do vily si nastěhoval tuhle blonďatou krásku

 
Uplynul sotva týden od doby, co šéfa Playboye Hugha Hefnera  (85) těsně před svatbou odkopla snoubenka Crystal Harris (25). Jestli někdo očekával, že se stařičký magnát zhroutí a bude těžce prožívat zármutek z nečekaného rozchodu, šeredně se zmýlil.
22.06.2011 16:40 |

podobné články