Článek

Tříletý chlapec umrznul před domem rodičů, zabouchly se za ním dveře při noční procházce

 
Kanadská veřejnost oplakává tříletého andílka Elijaha Marshe. Jeho ztuhlé tělíčko našli za domem rodičů na předměstí Toronta. Kamera nad vchodovými dveřmi odhalila, jak se celá tragédie odehrála.
21.02.2015 13:50 |

podobné články

Podobné články

V Torontu umrzl tříletý chlapec! Měl jen tričko a venku bylo -30!

 
Venku bylo minus 30, ale malý Elijah se rozhodl, že si vyjde na noční procházku. Před půl pátou ráno vyšel z pokojíčku, potom z bytu, až prošel chodbou k venkovním dveřím. Měl na sobě jen tričko. Když vstoupil do mrazivé ulice, dveře se za ním zabouchly.
20.02.2015 13:20 |

podobné články

Gottův kytarista (†64) umrznul

 
Zdeněk Krištof alias Bebíčko umrznul. Takhle krutě dopadl bývalý kytarista Karla Gotta (71) a zároveň člen skupin Ohaři a Zelenáči. Bebíčko přechodil akutní zápal plic, na zastávce vlaku v Dobřichovicích z vysílení usnul a témeř zmrznul. „To je strašný a je mi to moc líto. Pamatuji se, že mi na Country album točil perfektní steelkytarová sóla,“ řekl Blesku včera Gott, kterého smrt kamaráda zaskočila. „Takhle umírají muzikanti, šílený,“ dodal ještě Slavík.
09.03.2011 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4647 článků)

V Budějovicích umrznul bezdomovec

 
V Českých Budějovicích nalezli městští strážníci mrtvého bezdomovce. Muž v pátek odpoledne pravděpodobně umrznul, řekl mluvčí českobudějovické městské policie Václav Sup. 
28.01.2013 09:25 |

podobné články

Pražské mrazy zabíjely: Na Karlově náměstí umrznul bezdomovec

 
Začínající zima si vzala v Praze první život. V noci ze soboty na neděli na Karlově náměstí umrznul bezdomovec (31). Kolem sedmé hodiny ranní obdržela městská policie oznámení o osobě bez známek života. I přesto, že se strážníci a následně i lékaři snažili poskytnout první pomoc, jednatřicetiletého bezdomovce už nezachránili.
13.11.2016 11:35 |

podobné články

Černá neděle pro bezdomovce v Praze: Jeden uhořel v garáži, druhý umrznul v chatce

 
V průběhu neděle 8. ledna přišli na území Prahy o život hned dva bezdomovci. Jeden z nich uhořel v garáži v Modřanské rokli, další umrznul v chatce v Kyjích. V případě požáru ještě není jasné, jak k události došlo.
08.01.2017 16:05 |

podobné články

Tříletý chlapec si hrál na schovávanou, spadl do nezabezpečeného kanálu!

 
Tříletý chlapec si hrál v sobotu večer na schovávanou se svými kamarády v Ústí nad Labem, při hře se však chlapec ztratil a zoufalá matka tak požádala o pomoc strážníky městské policie. Chlapce strážníci nalezli v nezabezečeném kanále, kam spadl, uvedl pro TN.cz mluvčí strážníků Jan Novotný.
06.05.2013 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Novotný (59 článků) , Jan Novotný (59 článků)

Rodinná tragédie v USA: Tříletý chlapec zastřelil ročního bratříčka

 
Tříletý chlapec zastřelil v neděli ročního kojence pistolí, kterou našel nezabezpečenou v domě svých rodičů v americkém Clevelandu. Podle policie byla v době tragédie v domě matka, která však nedokázala neštěstí zabránit. Policisté vyšetřují, kdo pistoli zanechal v dosahu dětí, za což bude možné vznést obvinění.
13.04.2015 11:50 |

podobné články

Je tohle vůbec možné? Tříletý chlapec hraje na bicí se symfonickým orchestrem, ale jak!

 
Na "YouTube":http://www.extra.cz/tema/youtube se před pár dny objevilo tohle video. Není z něj jasné, kde bylo pořízeno ani kdo je to zázračné "dítě":http://www.extra.cz/tema/male-dite. Jasné jenom je, že tenhle tříletý chlapec má před sebou našlápnutou "hudební kariéru":http://www.extra.cz/tema/hudebnik.
02.08.2014 07:45 |

podobné články

Tříletý chlapec uvízl v pračce, hrál si s matkou na schovávanou

 
Maminka z čínského Tchaj-jüanu v provincii Šan-si na vlastní kůži poznala, v jak svízelnou situaci se může zvrtnout zdánlivě nevinná hra na schovávanou. Tříletý chlapec jménem Čchao-fan se před ní chtěl ukrýt do bubnu pračky, jenže vylézt ven už nebylo možné. Na pomoc museli přispěchat hasiči.
01.12.2010 12:30 |

podobné články

Tříletý chlapec utekl matce: Za 40 minut se dostal na druhou stranu Ostravy

 
Vyděšená matka v neděli oznámila, že se jí ztratil tříletý syn. Pro ostravské strážníky nic neobvyklého. Tohle však nečekali. Chlapec měl počkat před výtahem v panelovém domě v Dubině. Po 40 minutách se našel téměř 20 kilometrů daleko na opačné straně města v Porubě.
16.06.2015 11:55 |

podobné články

Tříletý chlapec postřelil jedinou kulkou oba své rodiče

 
Manželé z Nového Mexika doplatili na volné vlastnictví zbraní, které je ve Spojených státech tolik rozšířené. Svou ruční pistoli ráže devět milimetrů totiž nosili v kabelce bez zajištění. Takže když jejich tříletý syn hledal iPad, našel smrtící „hračku“ a zmáčkl její kohoutek. Vyšla rána a kulka prošla tělem obou rodičů.
04.02.2015 17:00 |

podobné články

Dveře Hlasu se před nimi zabouchly!

 
Pěvecká show Hlas Česko Slovensko se tuto neděli posune do svého třetího kola. Připomeň si, kdo už se nedostal dál.
24.02.2012 14:00 |

podobné články

Slavný vědec umrznul při procházce v moskevském lesoparku

 
Profesor londýnské univerzity byl v kontaktu s manželkou a nechtěl pomoc. Pak se ale odmlčel. Jeho mrtvé tělo našli až po dvou dnech.
25.09.2014 15:15 |

podobné články

Patnáctiletý kluk bojoval s rakovinou: Zastřelili ho před domem rodičů!

 
Jeho život byl krátký, plný bolesti a s překvapivým a nešťastným koncem. Teprve patnáctiletého Ryana Laru, který bojoval s rakovinou, zastřelili před domem jeho rodičů, když přeparkovával auto ze silnice do garáže.
12.11.2014 19:35 |

podobné články

Tříletý chlapec vypadl z okna, pád přežil

 
Tříletý chlapec v Krnově na Bruntálsku vypadl v pondělí dopoledne z okna bytu ve výšce čtyři až pět metrů. Dítě pád přežilo, vrtulník je přepravil do ostravské nemocnice.
10.05.2010 17:45 |

podobné články

Matku s dvěma dětmi srazilo auto, tříletý chlapec je těžce zraněn

 
Auto srazilo na přechodu matku se dvěma dětmi. Tříletý chlapec skončil s vážnými zraněními v nemocnici.
11.05.2010 15:05 |

podobné články

Tříletý chlapec se utopil v rybníku u kempu

 
Tříletý chlapec v pondělí utonul v rybníku u autokempu v Nýrsku na Klatovsku. Lékaři pozemní i letecké záchranné služby se ho snažili přes hodinu oživit, ale marně.
31.05.2010 15:50 |

podobné články

Tříletý chlapec je beznadějně uvězněný ve světě Mašinky Tomáše

 
Měl by běhat okolo s dalšími dětmi z jeslí, smát se a hrát si. Tříletý chlapec, známý jen jako Max, je však jiný než ostatní děti. Již v několika měsících se začal dívat na televizi a donedávna u ní seděl pravidelně zhruba pět hodin denně. Nyní je však jasné, že to zanechalo na vývoji chlapce pořádné šrámy a jen těžko se je podaří zcela odstranit.
04.10.2010 12:30 |

podobné články

TŘÍLETÝ chlapec strávil Vánoce s MRTVOU MATKOU. Myslel, že spí...

 
Tříletý chlapec z francouzského města Loison-sous-Lens strávil Vánoce s mrtvým tělem své osmadvacetileté matky. Myslel si, že matka jen spí a čekal na její probuzení, píše v úterý webový portál britského deníku Daily Mail.
04.01.2011 15:40 |

podobné články