Článek

Tricky představí v Praze nový projekt

 
Jedna z klíčových postav trip hopu devadesátých let Tricky představí 1. března v pražském Lucerna Music Baru svůj nový projekt Skilled Mechanics. Dal jej dohromady loni, když se přestěhoval do Berlína. Nyní je Tricky s novým souborem na turné ke stejnojmennému albu, které vyšlo 22. ledna.
20.02.2016 11:35 |

podobné články

Podobné články

Tricky v Praze pootevře brány psychedelie

 
Britský hudebník, občasný herec a průkopník trip hopu Tricky přijede do Prahy představit své nové album. Lucerna Music Bar se rozvlní temnou elektronikou 31. ledna. Začíná se už v 18.30 hodin.
31.01.2015 09:45 |

podobné články

Na Rock for People zavítá Morcheeba s původní zpěvačkou, Prodigy a Tricky

 
Zpěvačka Skye se po delší době vrátila ke slavné Morcheebě a společně přijedou na Rock for People. Hvězdnou zahraniční sestavu doplní Tricky a Prodigy.
09.04.2010 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Tricky (4 články) , Prodigy (13 článků)

Hudební démon Tricky: Nejlepší koncerty jsou po setmění

 
Na festivalu Rock for People předvedl britský hudebník a producent Tricky jedno z nejpůsobivějších vystoupení. Nabídl barevnou hudbu, temnou podívanou a on sám působil až démonickým zjevem. Před koncertem odpověděl na pár otázek.
08.07.2010 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Tricky (4 články)

V Lucerně budou Brand New Heavies, Gentleman či Tricky

 
Zahraniční skupiny a zpěváci jako The Brand New Heavies, Gentleman či Tricky zavítají během listopadu do pražského klubu Lucerna Music Bar.
09.11.2010 14:37 |

podobné články

Osobnosti: Tricky (4 články)

Škoda Auto představí projekt Auto Handy - ojetá auta pro postižené

 
Největší tuzemský výrobce osobních automobilů Škoda Auto v úterý představí projekt Škoda Auto Handy. Projekt Škoda Auto Handy má přispět k rozvoji dopravní mobility osob se zdravotním postiženým v České republice.
17.04.2010 15:40 |

podobné články

V pražské Lucerně se představí projekt Vivaldianno

 
Ve Velkém sále pražské Lucerny se ve čtvrtek představí projekt houslisty Jaroslava Svěceného a rockového klavíristy ze skupiny Lucie Michala Dvořáka s názvem Vivaldianno MMXII. Projekt moderně pojaté klasické hudby, který se poprvé objevil v roce 2008 v podobě CD Vivaldianno MMVIII, se objeví v prestižním prostoru Lucerny poprvé.
28.11.2013 09:12 |

podobné články

Osobnosti: Michal Dvořák (151 článků) , Jaroslav Svěcený (44 článků) , Michal Dvořák (149 článků)

Nejvyšší kontrolní úřad: Ambiciózní projekt JIM na zjednodušení výběru daní a pojistného stál téměř 3,5 miliardy. Jeho dokončení je v nedohlednu

 
Nejvyšší kontrolní úřad prověřil projekt jednoho inkasního místa (JIM), který měl zjednodušit a zefektivnit výběr daní, cel a sociálního a zdravotního pojistného. Jejich plátce je měl nově odvádět na jediné místo a prostřednictvím jediného formuláře a fakticky tak komunikovat s jedinou institucí namísto pěti1. Projekt JIM vláda schválila v roce 2008 a do ostrého provozu mělo JIM naběhnout původně od začátku roku 2014, pak vláda termín spuštění ještě o rok posunula. Přestože Generální finanční ředitelství (GFŘ), Ministerstvo financí (MF) a Generální ředitelství cel (GŘC) dosud na projekt vyčerpaly téměř 3,5 miliardy korun, JIM neexistuje a správa daní a pojistného se nezjednodušila. Vláda projekt neukončila, jen zrušila termín dokončení a o novém nerozhodla.
11.07.2016 13:15 |

podobné články

Iva Bittová představí svůj nový mezinárodní projekt Eviyan

 
V Divadle Hybernia vystoupí 11. prosince v 19:30 zpěvačka a houslistka Iva Bittová. Představí projekt Eviyan, který připravila s americkými kolegy.
14.11.2013 18:26 |

podobné články

Osobnosti: Iva Bittová (29 článků)

Projekt 2D kódů na jízdenkách ČD bodoval v soutěži „IT projekt roku 2012“

 
České dráhy uspěly v 10. ročníku prestižní soutěže „IT projekt roku 2012“, kterou vyhlašuje Česká asociace manažerů informačních technologií (CACIO). Mezi trojici nejúspěšnějších projektů se probojoval projekt zavedení 2D kódů pro odbavení cestujících ČD. Tento nový prvek na jízdních dokladech umožňuje koupit jízdenku v pohodlí domova, usnadňuje odbavení cestujících a zároveň znemožňuje padělání.
27.02.2013 20:15 |

podobné články

Era: Hudební Léto na Jungmaňáku oživí přes prázdniny centrum Prahy

 
Letos se v Praze představí nový open-air festival, Léto na Jungmaňáku s Era světem. Projekt má za cíl oživit přes léto centrum Prahy kvalitním hudebním programem. Každý čtvrtek od 25. července až do konce srpna se zde představí hudební hvězdy po boku mladých talentů. Festival tak reaguje na letní sezónu, která je v Praze z hlediska kultury jiná než zbytek roku.
20.07.2013 12:20 |

podobné články

VÝHERCI soutěže o vstupenky na filmový festival Febiofest

 
Febiofest v Praze startuje už za dva dny. Pět z vás vyhrálo balíček se vstupenkami a tričky s motivem festivalu.
20.03.2010 07:40 |

podobné články

Nejlepší motokrosaři natočili nejvíc zabijácké video exklusivně pro eXtra! Vyhrajte s námi adrenalinový zážitek na Gladiator Games!

 
Naši jezdci, tedy kluci z České republiky, patří mezi světovou špičku v motokrosovém světě! Hop, hop, hop, kdo neskáče, není Čech, kdysi skandovalo celé Staroměstské náměstí, když nám hokejisti přivezli zlato z Nagana v roce 1998. Teď můžeme ale skandovat znovu, neboť nejenže jsme národ nejlepších hokejových es, ale také země s nejlepšími motoborci. Právě ti budou již příští sobotu 29. listopadu skákat neuvěřitelné tríčky a "freestyle v Praze":http://www.extra.cz/cesko-ma-nejvetsiho-magora-na-svete-jako-jediny-skace-autem-pres-letadlo-jak-dopadl-jeho-prvni-pokus-video-jen-pro-otrle, kde se O2 Arena přemění v obrovské koloseum.
21.11.2014 19:21 |

podobné články

Demonstranti proti Zemanovi se přesunuli k počítačům. A začala bitva plná ošklivých slov

 
Petice předána, hlásí v osm večer na Facebooku organizátoři akce „Sto tisíc podpisů na Hrad“, kteří požadují rezignaci prezidenta Miloše Zemana. Na sociální síti se spouští lavina komentářů k pondělním událostem, kdy se po republice konalo několik protizemanovských happeningů, včetně toho stěžejního v Praze, pro který se spojilo dokonce několik pořadatelů největších podzimních demonstrací. Sociální síť je krom toho zaplavená rudými tričky proti Zemanovi.
02.12.2014 07:26 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20443 článků)

Odpůrci Zemana se z mrazu přesunuli k počítačům. A létala ostrá slova

 
Petice předána, hlásí v osm večer na Facebooku organizátoři akce „Sto tisíc podpisů na Hrad“, kteří požadují rezignaci prezidenta Miloše Zemana. Na sociální síti se spouští lavina komentářů na pondělní události, kdy se po republice konalo několik protizemanovských happeningů, včetně toho stěžejního v Praze, pro který se spojilo dokonce několik pořadatelů největších podzimních demonstrací. Sociální síť je krom toho zaplavená rudými tričky proti Zemanovi.
02.12.2014 07:51 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20443 článků)

Odpůrci Zemana se přesunuli k počítačům. A létala ostrá slova

 
Petice předána, hlásí v osm večer na Facebooku organizátoři akce „Sto tisíc podpisů na Hrad“, kteří požadují rezignaci prezidenta Miloše Zemana. Na sociální síti se spouští lavina komentářů k pondělním událostem, kdy se po republice konalo několik protizemanovských happeningů, včetně toho stěžejního v Praze, pro který se spojilo dokonce několik pořadatelů největších podzimních demonstrací. Sociální síť je krom toho zaplavená rudými tričky proti Zemanovi.
02.12.2014 08:06 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20443 článků)

Obrana představí plány na vyzbrojování puškami a prodej L-159

 
Ministerstvo obrany dnes představí plány na další vyzbrojení vojáků novými puškami z produkce České zbrojovky. Šéf resortu Vlastimil Picek bude také hovořit o prodeji nepotřebných letadel L-159. Vedení ministerstva představí i projekt na oslavu 100. výročí vzniku československých legií v období první světové války.
29.11.2013 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Picek (275 článků)

Hřebejk natáčí Kawasakiho růže, projekt představí ve Varech

 
Režisér Jan Hřebejk právě natáčí snímek Kawasakiho růže, jehož podkladem je scénář Petra Jarchovského, počátkem roku odměněný první cenou Sazky. Filmaři pracovali od 7. do 17. června v Göteborgu, teď se až do 22. července pohybují v českých lokacích. Projekt režisér představí novinářům na MFF v Karlových Varech, oznámil Petr Slavík ze společnosti Bontonfilm. V kinech se objeví na jaře příštího roku.
01.07.2009 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (329 článků) , Petr Jarchovský (69 článků) , Petr Slavík (23 článků)

Marksová představí přechod postižených z ústavů do domácností

 
Ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová (ČSSD) dnes ve Stodu na Plzeňsku představí projekt přechodu handicapovaných z ústavů do domácností. Projekt podporuje vznik chráněných domů nebo služby pro rodiny, které se o tělesně či duševně postižené starají samy. Do projektu se zapojily desítky sociálních zařízení – státních, krajských i obecních.
16.06.2015 06:51 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Marksová (452 článků)

Povodí Moravy představí veřejnosti projekt na zprůchodnění dvou jezů v Podhradí nad Dyjí

 
Unikátní projekt zprůchodnění jezů v Podhradí nad Dyjí představí ve středu 21. září 2016 zástupci státního podniku Povodí Moravy veřejnosti. Setkání se uskuteční v sále hotelu Zátiší v Podhradí nad Dyjí od 17 hodin.
18.09.2016 12:35 |

podobné články