Článek

Třicet dnů naprosté paranoie: Zapíše se Euro do historie černým písmem?

 
Pro fotbalové fanoušky to bude sportovní svátek, pro francouzské úřady zase výlet králičí norou do říše naprosté paranoie, kde může být nepřítelem každý, a zároveň nikdo. Počínaje pátkem začnou do země proudit davy fotbalových příznivců a najít mezi nimi potenciální hrozbu bude stejně složité, jako hledat jehlu v kupce sena.
09.06.2016 23:05 |

podobné články

Podobné články

ČERNÝ ČTVRTEK: DEVĚT mrtvých na českých silnicích

 
Čtvrtek tohoto týdne se do historie silničního provozu zapíše černým písmem. Jna silnicích zemřelo devět lidí.
04.11.2010 15:20 |

podobné články

Blbost, je to v hajzlu, oponuje Ringo Čech Paroubkovi k záchraně Slávie

 
REVUE Čtvrteční večer se zapíše černým písmem do historie jednoho ze dvou nejslavnějších českých fotbalových klubů. Zatímco řádící fanoušci Slavie dávali v průběhu pohárového utkání ve vršovickém Edenu průchod své zlobě nad počínáním vedení klubu, na jiném místě v Praze se v té době rozhodlo, že červenobílí nedostanou pro příští rok profesionální licenci, což ohrožuje samu existenci mnohonásobného tuzemského mistra.
06.05.2011 19:55 |

podobné články

Rostislav Škrobala: Výbuch ve Frenštátě jsem viděl první!

 
Den, který se navždy zapíše černým písmem do historie Frenštátu pod Radhoštěm, měl Rostislav Škrobala (37) týdenní úklid v paneláku. 17. února 2013 před čtvrtou ráno odklízel z chodníku jen pár metrů od neštěstí čerstvě napadaný sníh. Byl vůbec první, kdo z ulice ohnivé peklo spatřil.
01.03.2013 12:05 |

podobné články

Rostislav Škrobala: Výbuch ve Frenštátě jsem viděl první!

 
Den, který se navždy zapíše černým písmem do historie Frenštátu pod Radhoštěm, měl Rostislav Škrobala (37) týdenní úklid v paneláku. 17. února 2013 před čtvrtou ráno odklízel z chodníku jen pár metrů od neštěstí čerstvě napadaný sníh. Byl vůbec první, kdo z ulice ohnivé peklo spatřil.
01.03.2013 13:10 |

podobné články

Finále SuperStar se blíží: Radši ať Justin Bieber zpívá českou hymnu, než aby vyhrál chlupatý nezpěvák z Nitry!

 
Miláček bohužel už nejen slovenských teenagerek "Štefan Itcho Pčelár":http://www.extra.cz/tema/stefan-pcelar (25) nade vši pochybnost vyhraje v neděli SuperStar, čímž se tento den zapíše černým písmem do historie našeho rozhlasového a televizního vysílání hned na druhé místo za datum narození ontarijské supermodelky "Justina Biebera":http://www.extra.cz/tema/justin-bieber (19).
29.05.2013 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1386 článků)

Tragédie na Slovensku: Muž zastřelil mladý pár a poté obrátil zbraň proti sobě!

 
Letošní poslední květnový víkend se zapíše černým písmem do historie. V sérii střeleb, která se odehrála po světě zemřelo celkem 14 lidí. Poslední tragédie se stala v sobotu ve slovenském Prešově, kde muž (†27) zastřelil mladý pár a poté i sebe.
25.05.2014 10:55 |

podobné články

Ozvěny utrpení Řecka: Euro je žalář národů a musí co nejdříve skončit. Budete se divit, co nám o tom řekl Andrej Babiš. A Kalousek a kníže dodali…

 
ANKETA Filozof Václav Bělohradský v České televizi řekl, že euro je umělá konstrukce, jež má držet pohromadě sever a jih Evropy, a čím dříve euro – „žalář národů“ – skončí, tím lépe, neboť euro je proti všem ekonomickým zákonům. Jinak jsou jižní země odsouzeny k bezmeznému utrpení, protože je euro nastaveno podle ekonomiky Německa – podhodnocuje německé zboží a nesmyslně nadhodnocuje italské či řecké. Euro vrací nacionalistické stereotypy, že Němci platí „líné Řeky“.
13.07.2015 14:07 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13059 článků)

Okamura (SPD): Euro vrací nacionalistické stereotypy, že Němci platí „líné Řeky“

 
Na rozdíl od vlády a prezidenta Zemana dlouhodobě nesouhlasím s přijetím eura pro Českou republiku. A současný vývoj v EU mi dává za pravdu. Euro je umělá konstrukce, jež má držet pohromadě sever a jih Evropy, a čím dříve euro - "žalář národů" – skončí tím lépe, neboť euro je proti všem ekonomickým zákonům. Jinak jsou jižní země odsouzeny k bezmeznému utrpení, neboť je euro nastaveno dle ekonomiky Německa – podhodnocuje německé zboží a nesmyslně nadhodnocuje italské či řecké. Euro vrací nacionalistické stereotypy, že Němci platí „líné Řeky“.
15.07.2015 22:06 |

podobné články

Černý víkend na silnicích: 21 mrtvých

 
První prázdninový víkend se zapíše do dopravních statistik černým písmem. Od pátku do neděle při nehodách zemřelo 21 lidí. Osm lidí zemřelo v pátek, sedm v sobotu, tři lidé v neděli, jeden z neděle na pondělí. V pondělí dopoledne zemřel další motorkář na Blanensku.
04.07.2010 20:10 |

podobné články

Černý pátek na silnicích: zemřelo 12 lidí včetně čtyř motorkářů a dvou cyklistů

 
Pátek se zapíše černým písmem do statistik nehod. Na silnicích zahynulo dvanáct lidí.
09.07.2010 18:00 |

podobné články

Rok 1969: V továrně zabíjela stíhačka

 
Odpolední směna ve válcovně vítkovické Nové hutě vypadala jako každá jiná. Nic nenasvědčovalo tomu, že se datum 16. července 1969 zapíše černým písmem do dějin podniku.
31.08.2010 02:05 |

podobné články

Co se to děje? V Česku vrazi během týdne podřezali čtyři lidi! Martina dnes pochovali

 
Přelom února a března letošního roku se zapíše černým písmem do dějin české kriminalistiky. Během pár dní policisté vyšetřují čtyři vraždy. Všechny mají podobný scénář.
02.03.2013 17:35 |

podobné články

Válka v ulicích Opavy skončila tragédií: Po derby zemřel fanoušek (†41)

 
Černým písmem se zapíše do dějin českého fotbalu utkání mezi SFC Opava a FC Baníkem Ostrava. Stovky policistů se potýkaly s válkou v ulicích. Zadrženo bylo 50 osob. V nemocnici skončilo 17 lidí. Zraněno bylo též 5 policistů a jeden policejní kůň. Jednoho fanouška (†41) zabil vlak.
19.03.2017 13:20 |

podobné články

Andrej Babiš prozradil, jak se zapíše do historie

 
Obsáhlý rozhovor s ministrem financí a lídrem hnutí ANO Andrejem Babišem přináší dnešní Právo. Ministr se v něm vyjadřuje například k tomu, zda ANO postaví svého kandidáta na prezidenta, jakou povede volební kampaň nebo čím se zapíše do historie.
07.01.2017 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13059 článků)

Nejlepší videohry roku 2017: Letošních 12 měsíců bylo nabitých velkými peckami

 
Rok 2017 se do herní historie zapíše zlatými písmem. Takové množství hitů, které vyšlo během pouhých 12 měsíců, to vážně nepamatujeme. Na své si přišli milovníci všech žánrů. Zde je 10 nejlepších herních pecek uplynulého roku podle Blesk.cz. Jako vždy jde o osobitý žebříček.
31.12.2017 12:50 |

podobné články

Exkluzivně z místa tragédie: Jaroslavl rok po havárii bude vzpomínat na hokejisty

 
Datum 7. září 2011 se zapsalo černým písmem do hokejové historie. Přesně před rokem došlo k tragické havárii letadla s hokejovým týmem Lokomotiv Jaroslavl. Na palubě byli také tři čeští hráči. Reportéři Blesku se vydali na místo děsivé tragédie. Podívejte se, jak se Jaroslavl halí opět do černé, aby uctila památku všech 44 obětí.
07.09.2012 07:00 |

podobné články

Město duchů: Snímky ze zakázané zóny odhalují hrůzy v okolí Černobylu

 
Psal se 26. duben 1986, den, který se zapsal do historie lidstva černým písmem. V jaderné elektrárně Černobyl na Ukrajině došlo k výbuchu, který navždy poznamenal vzdálené okolí, natož pak nejbližší město Pripjať. Z toho je nyní místo, kam si troufnou vydat se jen ti nejodvážnější.
28.07.2015 05:25 |

podobné články

Trailer: Gwyneth Paltrow děsí nákazou

 
Film „Nákaza“ sleduje rychlé šíření smrtícího vzduchem přenosného viru, který nemocné zabíjí během několika dnů. S rychlým šířením epidemie se lékaři po celém světe snaží najít lék a minimalizovat paniku, která se šíří ještě rychleji, než samotný virus. Cestující na letišti se dotkne salátové místy v letištním baru předtím, než podá kreditní kartu číšníkovi. Obchodní jednání začne podáváním rukou. Muž zakašle v plném autobusu. Jeden kontakt. Jeden okamžik. A smrtelný virus se přenese. V americkém Centru pro kontrolu a prevenci nemocí dochází k mobilizaci všech výzkumných pracovníků, kteří se snaží rozluštit kód unikátního patogenu, který neustále dále mutuje. Jak postupně narůstá počet mrtvých a lidé se v kolabující společnosti snaží ochránit sebe samotné a své nejbližší, jeden aktivista a blogger (Jude Law) začne tvrdit, že veřejnost nedostává pravdivé informace o skutečném dění, čímž vyvolá epidemii paranoie as strachu stejně nakažlivou jako původní virus. . Obyčejní lidé se zároveň snaží přežít ve společnosti, která se prakticky zhroutila.
20.10.2011 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Gwyneth Paltrow (312 článků)

Fotbalisté Francie budou mít dresy se jmény napsanými Braillovým písmem

 
Francouzská fotbalová reprezentace nastoupí v přátelských zápasech s Nigérií a s Tureckem v dresech, na nichž bude číslo a jméno napsané Braillovým písmem.
26.05.2009 13:15 |

podobné články