Článek

Triatlonistka Frintová zazářila na Novém Zélandu. Byla čtvrtá

 
Česká triatlonistka Vendula Frintová vybojovala v seriálu mistrovství světa v novozélandském Aucklandu skvělé čtvrté místo. Z našich reprezentantů se po delší době v seriálu MS objevil Jan Čelůstka, který skončil celkem na 35. místě.
29.03.2015 12:21 |

podobné články

Osobnosti: Vendula Frintová (10 článků)
Podobné články

Triatlonistka Frintová po kolapsu v Mexiku zabojovala a přiblížila se olympiádě

 
Česká triatlonistka Vendula Frintová skončila v závodě Světové série v San Diegu na 18. místě, do olympijského žebříčku získala 213 bodů a vyhoupla se na poslední pozici, která zaručuje účast na olympiádě v Londýně.
12.05.2012 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Vendula Frintová (10 článků)

Triatlonistka Frintová si zajistila účast na olympiádě

 
Triatlonistka Vendula Frintová obsadila na závodu Světového poháru ve španělském Madridu 48. místo a uhájila pozici, která jí zaručuje účast na olympijských hrách v Londýně. Další Češka Radka Vodičková skončila na 34. místě.
27.05.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Vendula Frintová (10 článků)

Triatlonistka Frintová vybojovala na ME stříbro, junior Debnar se blýskl čtvrtým místem

 
Skvělé chvíle zažívají čeští triatlonisté na mistrovství Evropy ve španělské Pontevedře. Po pátečním skvělém čtvrtém místě juniora Martina Debnara ukázala svou ohromnou sílu Vendula Frintová, která získala stříbrnou medaili.
25.06.2011 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Vendula Frintová (10 článků)

FOTO Olympijská naděje Frintová na ME brala stříbro

 
Triatlonistka Vendula Frintová si připsala nečekaný úspěch
01.07.2011 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Vendula Frintová (10 článků)

Triatlonistka Vodičková soupeřila i s Armstrongem a byla jedenáctá

 
Česká triatlonistka Radka Vodičková doběhla v Panamě v závodě na polovičních tratích ironmana jedenáctá. V ostře sledovaném závodě si odbyl svou premiéru v ironmanu i sedminásobný vítěz Tour de France Lance Armstrong a blýskl se parádním druhým místem.
12.02.2012 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Lance Armstrong (130 článků)

Triatlonistka Vodičková: Smekám před Armstrongem. Jinak to ale byla divočina

 
Česká triatlonistka Radka Vodičková v neděli absolvovala polovičního ironmana v Panamě a mezi ženami doběhla na jedenáctém místě. Během závodu ale doslova v přímém přenosu sledovala, jak smečka mužů nahání legendárního cyklistu a sedminásobného vítěze Tour de France Lance Armstronga.
13.02.2012 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Lance Armstrong (130 článků)

Triatlonistka v šoku! Zřítilo se na ní létající monstrum

 
Z toho až mrazí! Australská triatlonistka Raija Ogdenová měla štěstí v neštěstí. Na závodu v australském Garaldtonu se na ní zřítilo bezpilotní letadlo, které mělo na sobě připevněnou kameru.
10.04.2014 11:25 |

podobné články

Triatlonistka Frintová vyhrála poprvé závod Světového poháru

 
České triatlonistce pomohla k životnímu úspěchu tradičně vynikající běžecká část.
28.03.2010 10:30 |

podobné články

Triatlonistka Frintová má jistou olympiádu v Londýně

 
Na olympijské hry odjede kvarteto českých triatlonistů
27.05.2012 10:10 |

podobné články

Frintová skončila na ME v triatlonu pátá! Jsem spokojená, i když to na pódium nestačilo, řekla

 
Česká reprezentantka v olympijském triatlonu Vendula Frintová skončila na mistrovství Evropy v izraelském Eilatu pátá a neobhájila tak druhé místo z loňského šampionátu ve Španělsku. Evropskou šampionkou se stala Švýcarka Nicola Spirigová. V juniorkách splnila cíl Aneta Grabmüllerová, doběhla na 12. místě a vybojovala nominaci na říjnové mistrovství světa juniorů.
20.04.2012 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Vendula Frintová (10 článků)

Triatlonistky v Londýně skončily v TOP 20

 
České triatlonistky Vendula Frintová a Radka Vodičková v olympijském závodě jely na krev a odměnou jim bylo umístění v elitní dvacítce. Frintová doběhla na 15. místě, oproti Pekingu se zlepšila o osm míst a přepsala i nejlepší český ženský olympijský výsledek. Radka Vodičková uzavřela elitní dvacítku.
04.08.2012 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Vendula Frintová (10 článků)

Holé zadnice i polibky nosy: Takové bylo přivítání Williama a Kate na Novém Zélandu

 
Podání ruky na přivítanou na Novém Zélandu nestačí a princ William  (31) s manželkou Catherine  (32) na to byli dobře připravení. Rituál zvaný Hongi v podobě přitisknutí nosu a čela k protějšku je tak během jejich první společné oficiální cestě po Austrálii a Novém Zélandu nepřekvapil. Ostře sledované třítýdenní návštěvy se účastní i osmiměsíční princ George, pro kterého je taková cesta velkou premiérou.
07.04.2014 16:10 |

podobné články

Na Novém Zélandu byla zavražděna Češka. Zabil ji sexuální maniak

 
AKTUALIZOVÁNO. Na Novém Zélandu byla zavražděna jednatřicetiletá česká turistka. Policie dnes podle listu NZ Herald oznámila, že tělo zabité ženy objevila v neděli. Předběžné závěry policistů naznačují, že Češka se zřejmě stala obětí muže, který byl už dříve trestán za sexuální násilí.
29.05.2012 09:55 |

podobné články

Režisérka Ivanna Benešová pro eXtra.cz: Pravda o životě Čechů na Novém Zélandu!

 
Právě jsem se vrátila z natáčení na Novém Zélandu. Točila jsem sérii několika krátkých dokumentů o tom, jak se tam žije rodákům z České a Slovenské republiky. A sama jsem byla překvapená z toho, co mi, byť často mimo kameru, řekli. Ne vše je totiž v této zemi vyloženě lepší než u nás doma. Rozhodla jsem se proto, že se o některé informace podělím se čtenáři eXtra. Co je tedy dobré vědět, než se rozhodnete odjet na Zéland za novým, lepším životem?
11.03.2016 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivanna Benešová (40 článků)

Slyšela jsem, jak naposledy vydechl, řekla Češka o partnerovi. Zřítili se ze srázu na Novém Zélandu

 
Na vlastní oči viděla jeho smrt. Byla u něj, když naposledy vydechl. Pomoci mu však nedokázala. Český pár doplatil na drsné počasí na Novém Zélandu, kde se rozhodl zdolat náročnou stezku Routeburn. Ondřej zemřel a jeho vyděšená a zraněná přítelkyně Pavlína se pak z posledních sil doplazila do správcovy chaty, kde měsíc čekala na záchranu.
26.08.2016 05:15 |

podobné články

Jiří (42) dostal na Novém Zélandu 17 let za drogy. Pašoval 20 kilo metamfetaminu

 
K 17 letům vězení byl v úterý na Novém Zélandu odsouzen 42letý Čech Jiří K., který se pokusil přes letiště v Aucklandu do země propašovat 20 kilogramů metamfetaminu. Informoval o tom novozélandský zpravodajský server The Stuff. Jedná se o největší zadrženou zásilku drog, jaká kdy byla na aucklandském letišti odhalena.
03.10.2017 11:45 |

podobné články

Na Novém Zélandu stavějí Hobitín, film se začne točit v roce 2010

 
Práce na dvoudílném velkofilmu Hobit podle předlohy J.R.R. Tolkiena už začaly na Novém Zélandu. Zatím nedorazil režisér ani herci, ale dělníci už stavějí Hobitín. Fantasy městečko bude stát na stejném místě jako to z filmu Pán prstenů.
21.07.2009 12:55 |

podobné články

Nejistota a čekání na Novém Zélandu! Přežili horníci v dole výbuch?

 
Záchranáři na Novém Zélandu stále nemohou vyrazit na pomoc horníkům, které před dvěma dny uvěznil výbuch v dole.
21.11.2010 22:50 |

podobné články

Řidič dostal pokutu za rychlost v Anglii a Novém Zélandu od stejného policisty

 
Je to příběh, nad kterým by člověk v knize asi jen pokrčil obočí. V momentě, kdy dostal britský řidič pokutu za nepřiměřenou rychlost na Novém Zélandu, dostal pocit déjà vu. Strážník Andy Flitton, který mu pokutu udělil, stál již za pokutou, kterou obdržel v severní části Londýna na silniční komunikaci A5.
09.12.2010 08:25 |

podobné články