Tři Češky a Štěpánek jdou v Melbourne dál, Nadal končí už po prvním kole

Tenistky Karolína Plíšková, Barbora Strýcová a Denisa Allertová postoupily do 2. Kola Australian Open. Uspěl i Radek Štěpánek, který ve čtyřech setech zdolal Japonce Tacumu Ita. Hned v prvním kole naopak vypadly Kateřina Siniaková a Petra Cetkovská. Brzký konec musel v Melbourne skousnout i Rafael Nadal, který nestačil na krajana Fernanda Verdasca.
19.01.2016 11:05 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , Petra Cetkovská (68 článků) , Barbora Strýcová (171 článků) , Karolína Plíšková (269 článků) , Kateřina Siniaková (18 článků)

Škromach: Jdou po mně jdou jdou jdou

Jdou po mně jdou jdou jdou, na každým rohu mají fotku mou.
05.11.2013 18:40 |

Štěpánek vypadl už v prvním kole Australian Open

Nejlepší český tenista Radek Štěpánek vypadl na Australian Open v Melbourne už v prvním kole. Třináctý nasazený hráč v pondělí podlehl - v úvodním propršeném dnu - Chorvatovi Ivu Karlovičovi.
20.01.2010 16:31 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (809 článků)

ŠOK ve WIMBLEDONU! Nadal prohrál v 1. kole, vylámal si zuby na Darcisovi

Dvojnásobný vítěz Wimbledonu a pátý tenista světa Rafael Nadal vypadl poprvé na grandslamu v 1. kole. Španělský specialista na antuku nestačil na trávě v All England Clubu na Belgičana Steva Darcise. Držitel 12 grandslamových titulů Nadal s Darcisem prohrál 6:7, 6:7 a 4:6.
24.06.2013 19:25 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků)

Prokletí jménem Wimbledon: Nadal vypadl v 1.kole s Darcisem

24.06.2013 20:00 |

Nadal si podmanil tenisový Řím. Ve finále porazil Djokoviče

Španěl Rafael Nadal se stal vítězem tenisového turnaje v Římě. Nadal porazil po více než dvou hodinách světovou jedničku Novaka Djokoviče 7:5 a 6:3. Díky triumfu v italské metropoli se Nadal posunul v žebříčku ATP před Rogera Federera na druhé místo.
21.05.2012 15:25 |

Osobnosti: Roger Federer (474 článků) , Rafael Nadal (549 článků) , Novak Djokovič (532 článků)

Muzeum voskových figurín Madame Tussaud v Londýně odhalilo ve středu svůj nový klenot v podobě španělského tenisty Rafaela Nadala v životní velikosti. Slavný tenista pózuje s raketou na kurtech tenisového klubu poblíž Regent's Parku. Další články k tématu: Tenista Nadal vyhrál pošesté turnaj v Římě, ve finále zdolal Djokoviče Nadal zdrtil Djokoviče a je poosmé tenisovým králem Monte Carla Satiru, jak Nadal močí do nádrže na benzin, řeší i španělská vláda
24.05.2012 14:40 |

NADAL Open? Fenomén Nadal ovládl pařížský grandslam podeváté za posledních 10 let

Tenista Rafael Nadal získal rekordní devátý titul na Roland Garros a pořadatelé by měli zvážit, zda turnaj nepřejmenovat na NADAL Open. Španěl tento podnik ovládl podeváté za posledních 10 let.
08.06.2014 19:00 |

Tenista Štěpánek se rozvádí s Nicole Vaidišovou: Připomeňte si 10 nejkrásnějších okamžiků z jejich svatby, která stála miliony

Byla to velkolepá svatba, která nemá obdoby. Když si bral 17. července 2010 tenista "Radek Štěpánek":http://www.extra.cz/tema/radek-stepanek (34) "Nicole Vaidišovou":http://www.extra.cz/tema/nicole-vaidisova (24), považovali všichni příznivci bílého sportu tento akt za událost roku. Bohužel už po deseti měsících nastaly v manželství problémy a dnes mluvčí daviscupového i fedcupového týmu Karel Tejkal potvrdil, že se "Štěpánek s Vaidišovou rozvádí":http://www.extra.cz/tenisova-vymena-stoleti-radek-stepanek-se-rozvadi-s-vaidisovou-a-randi-s-kvitovou-posledni-spolecne-foto-s-manzelkou.
20.06.2013 21:20 |

Osobnosti: Nicole Vaidišová (100 článků) , Radek Štěpánek (809 článků) , Karel Štěpánek (13 článků)

Berdych i Hlaváčková jsou na US Open ve 2. kole, končí Štěpánek

Tomáš Berdych má za sebou úspěšný vstup do grandslamového US Open, když v prvním kole porazil talentovaného Belgičana Davida Goffina 7:5, 6:3 a 6:3. Postoupila i Andrea Hlaváčková, která si poradila dvakrát 6:4 s krajankou Klárou Zakopalovou. Naopak končí Radek Štěpánek, který nestačil na Španěla Nicolase Almagra.
28.08.2012 19:55 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1373 článků) , Radek Štěpánek (809 článků) , Klára Zakopalová (148 článků) , Andrea Hlaváčková (131 článků)

Smolař Štěpánek dohrál na Masters v Paříži už v prvním kole

Český tenista Radek Štěpánek vypadl na turnaji série Masters v Paříži v prvním kole. S Florianem Mayerem z Německa prohrál za hodinu a dvacet minut 5:7 a 3:6.
07.11.2011 18:00 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (809 článků) , Florian (25 článků)

Štěpánek v Tokiu vypadl v prvním kole, nestačil na Raoniče

Český tenista Radek Štěpánek dohrál na turnaji v Tokiu už v prvním kole. Nad jeho síly byl šestý nasazený Milos Raonič, který zvítězil dvakrát 6:4.
02.10.2012 09:15 |

Konec v prvním kole: Štěpánek ztratil v Římě dobře rozehraný zápas

Český tenista Radek Štěpánek vypadl na turnaji v Římě v prvním kole. Daviscupový reprezentant nestačil na italské antuce na domácího Potita Staraceho a za dvě hodiny a 15 minut s ním poprvé v kariéře prohrál 6:4, 4:6, 3:6. Ze hry venku je i Jan Hájek, který podlehl Albertu Ramosovi ze Španělska 5:7 a 0:6.
13.05.2013 15:50 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (809 článků) , Jan Hájek (172 článků) , Jan Hájek (170 článků)

Prvním finalistou je Nadal. V bitvě titánů zdolal Federera

První semifinále úvodního grandslamu sezony proti sobě v Melbourne svedlo bývalé světové jedničky Rafaela Nadala a Rogera Federera. Z postupu do finále se po výsledku 6:7, 6:2, 7:6 a 6:4 raduje Nadal. Aktuální světová dvojka si nad Federerem připsala jubilejní dvacáté vítězství.
26.01.2012 13:45 |

Osobnosti: Roger Federer (474 článků) , Rafael Nadal (549 článků)

Štěpánek v San Jose končí. Nestačil na Belgičana Darcise

Český tenista Radek Štěpánek prohrál ve druhém kole turnaje SAP Open v americkém San José s Belgičanem Stevem Darcisem po dvou tiebreacích a na klání, které v roce 2009 vyhrál, končí už po prvním utkání.
16.02.2012 22:30 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (809 článků) , José José (284 článků)

Jasně zářící UFO vyděsilo obyvatele Melbourne

Australskému nadšenci do UFO a dalších záhad se v sobotu podařilo nad Melbourne natočit trojici zářivých světel, která se pohybovala v různých směrech. Chvílemi navíc mizela a poté se opět objevovala. Stejné pozorování hlásily desítky obyvatel Melbourne.
13.02.2013 03:40 |

Štěpánek skončil už v prvním kole. Z Říma ho vyprovodil Starace

Radek Štěpánek vypadl na turnaji v Římě v už prvním kole. Daviscupový reprezentant nestačil na italské antuce na domácího Potita Staraceho a za dvě hodiny a 15 minut s ním poprvé v kariéře prohrál 6:4, 4:6, 3:6.
13.05.2013 15:10 |

Štěpánek v Torontu dohrál v prvním kole, nestačil na Monfilse

Radek Štěpánek se rozloučil s turnajem v Torontu v prvním kole a se světovou jedničkou Novakem Djokovičem si nezahraje.
06.08.2014 09:05 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (809 článků) , Novak Djokovič (532 článků)

Nadal ve finále zničil Raoniče a má 25. titul z turnajů kategorie Masters

Španělský tenista Rafael Nadal při svém prvním turnajovém startu po nečekaném vyřazení v prvním kole Wimbledonu získal titul v Montrealu. V dnešním finále porazil 6:2, 6:2 domácího Milose Raonice a připsal si 25. titul z turnajů kategorie Masters a celkem 58. v kariéře.
12.08.2013 08:50 |