Článek

Trapas přísného kata ze SuperStar: Habera zpíval na playback

 
Zpěvák Pavol Habera (54) a jeho kapela Team mají před začátkem velkého turné. Ve čtvrtek večer ale zklamali svoje fanoušky. Na televizi Markíza totiž v pořadu Chart Show vystoupili na playback.
11.03.2016 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavol Habera (214 článků)
Podobné články

VIDEO: Třetí Česko Slovenskou SuperStar je Sabina Křováková

 
V grandfinále mezinárodní SuperStar se utkala žena proti muži, Češka proti Slovákovi. Diváci rozhodli, že 100 tisíc eur a možnost natočit album si víc zasloužila Sabina Křováková z Děčína. Na druhém místě skončil Štefan Pčelár z Nitry. Další články k tématu: Poprask v SuperStar: Ewa Farna přišla o hlas, hledají za ni náhradu TELEVIZIONÁŘ: Agónie SuperStar. Vyhodili zpěváka, přišli o diváka Šváb, pavouk, had a návaly hysterie. SuperStar byla v zoo OBRAZEM: Bláznivá Farna, stříhání obočí i odhalené vnady v SuperStar Veronika Stýblová vážila před SuperStar o dvacet kilogramů víc S bídou je částečně konec: Kukačka ze SuperStar dostal nové oblečení VIDEO: Drsný humor v SuperStar, finalisté natočili horor se smrtí AUDIO: SuperStar má svou hymnu, poslechněte si ji dřív než v televizi SuperStar u moře: před stěhováním do vily ukázali zpěváci sexy postavy OBRAZEM: SuperStar se změní ve vilu plnou kamer, podívejte se Nová SuperStar: Farna trsající na stole, Soukup zdvihající prostředník GLOSA: Vítězství v SuperStar? To už jako výhru bere jen supernaivka
03.06.2013 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1091 článků) , Veronika Stýblová (54 článků) , Sabina Křováková (110 článků) , Štefan Pčelár (63 článků) , Veronika Arichteva (297 článků)

Habera o SuperStar: Toto je má poslední série!

 
Soutěž Česko Slovensko hledá SuperStar teprve začala a Palo Habera (49) už přemýšlí o konci! Porotce, který je neodmyslitelnou součástí SuperStar, se rozhodl, že přišel čas opustit svou roli kata a věnovat se vlastní tvorbě a práci. "Tuhlé sérii dodělám a končím," nechal se slyšet Habera.
20.12.2010 18:35 |

podobné články

Česko Slovenská SuperStar odstartovala, Habera potvrdil roli kata

 
Česko Slovenská SuperStar vypukla. V neděli odstartoval první díl pěvecké soutěže, ve které potvrdil svoji roli kata porotce Palo Habera (47), který nemilosrdně popravil několik soutěžících.
07.09.2009 10:05 |

podobné články

Gott zpíval v Německu na playback, diváci si stěžují

 
Sobotní koncert Karla Gotta ve městě Eisenhüttenstadt na východě Německa bude mít možná právní dohru. Podle serveru německého regionálního deníku Märkische Oderzeitung si někteří diváci stěžovali, že Gott zpíval na playback a koncert byl kratší, než měl být.
22.06.2010 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4707 článků)

Justin Bieber podvedl fanoušky. Zpíval na playback

 
Fanoušci opět kritizují zpěváka Justina Biebera. Jeho oddaní se začali bouřit nejprve kvůli tomu, že svůj Instagram zahlcoval snímky své přítelkyně, teď je ale prý naštval něčím závažnějším. Zpíval na playback na V Festivalu v Anglii, ačkoli se očekávalo, že vystoupí živě. Měl však tu drzost před ubohým výkonem hovořit o tom, že ve Spojeném království nestrpí nic umělého.
22.08.2016 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1386 článků)

Drsoň Habera zase úřadoval: Takto nemilosrdně vyhodil soutěžícího ze SuperStar a málem ho rozplakal

 
Přísný porotce SuperStar Pavol Habera  (50) oprášil svou pověst kata a nemaže se s žádným soutěžícím, který postrádá špetku talentu. Jeho ostré vyhazovy dokonce některé soutěžící přivedou až k slzám, protože se jim rozplyne jejich sen o slibné hudební kariéře nastartované díky SuperStar.
05.02.2013 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavol Habera (214 článků)

Haberovo rozlučkové turné: Pořádný trapas!

 
Hudebník Pavol Habera (50) momentálně objíždí Slovensko se svou skupinou Team a posledními koncerty završuje úspěšnou kariéru. Mnoho jeho fanoušků je však z vystoupení rozpačitých – na záznamu posledního košického koncertu to totiž vypadá, že zpívá na playback. A to je od kritika a nelítostného kata pěveckých soutěží dosti ostudné. Skupina vše komentovala pouze na internetových stránkách.
28.05.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavol Habera (214 článků)

Habera s Peštovou v Tatrách: Ověšený jako vánoční stromeček!

 
Zpěvák Paľo Habera (49) si odskočil vyvětrat hlavu do Tater. Spolu s Danielou Peštovou (40) a dětmi porotcovského kata nafotil jeden z čtenářů Nového Času. Během dovolené se Habera rozhodl otestovat sáňky, které si musel sám statečně vynést na kopec.
02.01.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Peštová (350 článků)

Tak ho neznáme: Habera jako Červená karkulka!

 
VIDEO: Porotce Česko Slovenské SuperStar Pavol Habera (47) potvrdil, že si dokáže vystřelit sám ze sebe. Podívejte se na kata SuperStar jako na Červenou karkulku!
01.10.2009 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavol Habera (214 článků)

Habera má další trapas. Může si za to sám

 
Kritiku, jež se snáší na způsob vystupování v porotách soutěží, by si Paľo Habera (48) měl vzít konečně k srdci. Jinak z něj totiž do Vánoc bude naprostý trotl a z kata v porotě se stane spíš kašpárek.
23.09.2010 08:05 |

podobné články

Šok v SuperStar: Kat Habera totálně roztál nad svým fanatickým fanouškem!

 
VIDEO - Nejdrsnější člen poroty Československé SuperStar, Pavol Habera (50), se nemazlí vůbec s nikým. Jeho výroky často soutěžící rozpláčou, jiné zase urazí. Málokdy vidíme na jeho tváři úsměv. A přece se ho jednomu fanatickému obdivovateli podařilo kompletně odrovnat. Habera úplně roztál.
06.02.2013 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavol Habera (214 článků)

Habera přestřelil v SuperStar, Brno nazval opakovaně dědinou! Naštvaní fandové Komety poslali drsný vzkaz a chtějí ho lynčovat!

 
"Paľo Habera":http://www.extra.cz/tema/palo-habera (51) to včera v SuperStar přehnal.
22.04.2013 14:05 |

podobné články

Habera přestřelil v SuperStar, Brno nazval opakovaně dědinou! Naštvaní obyvateké brněnské metropole mu poslali drsný vzkaz!

 
"Paľo Habera":http://www.extra.cz/tema/palo-habera (51) to včera v SuperStar přehnal.
22.04.2013 16:05 |

podobné články

Michael Jackson poslední koncerty zpíval na playback

 
Matka Michaela Jacksona  (✝50) se rozhodla soudit s hudebními producenty společnosti AEG, kteří organizovali koncerty jejího syna v londýnské O2 areně. Popový král během zkoušek před samotným zahájením koncertní šňůry zemřel na předávkování lékem propofolem. Katherine Jackson je přesvědčená, že AEG o vážných zdravotních problémech věděla a snažila se s jejím synem manipulovat ke svému finančnímu prospěchu. Jackson na tom prý byl tak špatně, že už musel při vystoupení zpívat na playback.
09.05.2013 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1633 článků) , Michael Jackson (604 článků) , Michael Jackson (604 článků) , Katherine Jackson (23 článků)

Bartošová v SuperStar zpívala na playback: Ztratila hlas?

 
Iveta Bartošová (45) neumí zpívat? A možná ani mluvit? Zpěvačka se kasala, že v přímém přenosu Česko Slovenské SuperStar bude zpívat naživo, ale jak se nakonec ukázalo, byly to plané řeči. Bartošová jen otvírala pusu na playback. A kdyby tohle udělala i v rozhovoru po svém vystoupení, dopadl by o poznání líp. Leoš Mareš (34) ze ztrémované a rozklepané zpěvačky sotva vypáčil jednu holou větu.
18.04.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2983 článků) , Iveta Bartošová (6720 článků)

»Kat« Habera: Kritizoval Adamce úmyslně?

 
Porotce Pavol Habera (49) se při včerejším grandfinále pokusil dostát své přezdívce kata! Nepokrytě zkoušel ovlivňovat hlasující tím, že neustále kritizoval Lukáše Adamce (24), zatímco jeho soupeřku Gabrielu Gunčíkovou (17) vychvaloval do nebes a doslova básnil o tom, že jen ona je tou pravou SuperStar.
06.06.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavol Habera (214 článků) , Gabriela Gunčíková (270 článků)

Kat Habera, jak ho neznáte. To byl roztomilý chlapeček!

 
Namyšlený a nepříjemný. Tak může působit Pavol Habera (53) na ty, kteří ho znají jen jako »kata« ze SuperStar. Nyní ale slovenský zpěvák ukázal svou vlídnější tvář. Pochlubil se fotkami z rodinného archivu, na kterých mu jsou asi tři roky.
19.12.2015 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavol Habera (214 článků)

OBRAZEM: Bláznivá Farna, stříhání obočí i odhalené vnady v SuperStar

 
Už za pár týdnů se rozhodne, kdo se stane novou česko-slovenskou SuperStar. V pěvecké soutěži zůstali už jen čtyři finalisté. Slovák Štefan Pčelár a tři zástupci Česka - Sabina Křováková, Adam Kukačka a Martin Šafařík. Podívejte se, jak to vypadá v zákulisí show. Další články k tématu: Veronika Stýblová vážila před SuperStar o dvacet kilogramů víc S bídou je částečně konec: Kukačka ze SuperStar dostal nové oblečení VIDEO: Drsný humor v SuperStar, finalisté natočili horor se smrtí AUDIO: SuperStar má svou hymnu, poslechněte si ji dřív než v televizi OBRAZEM: SuperStar se změní ve vilu plnou kamer, podívejte se Šváb, pavouk, had a návaly hysterie. SuperStar byla v zoo
15.05.2013 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (54 článků) , Sabina Křováková (110 článků) , Martin Šafařík (32 článků) , Adam Kukačka (28 článků) , Štefan Pčelár (63 článků)

Habera vyhání Šepse: Dávno tu nemáš co dělat!

 
Velký oblíbenec fanoušků Česko Slovenské SuperStar Michal Šeps (16) dostal od poroty stopku! Reggae v jeho podání už porotu nebaví, chce slyšet zpěv a ne chroptění. Fanoušci a především fanynky jsou ale jiného názoru! Habera si však stojí za svým. "Ty už tu dávno nemáš, co dělat," řekl natvrdo Šepsovi Habera.
25.04.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Šeps (114 článků)