Článek

Trapas při focení s prezidentkou: Pozóóór, vyletí ptáček…

 
To je trapas! Představte si, že jste vedle prezidentky své země, čeká vás společné focení, ale zničehonic vám sjedou kalhoty ke kotníkům! Zní to sice neuvěřitelně, ale přesně to se stalo chorvatskému novináři a politikovi Ivanu Zvonimirovi Čičakovi.
11.12.2015 05:10 |

podobné články

Podobné články

Slavíku, pozor, vyletí ptáček! Dara si střihla selfie s božským Karlem

 
Selfiemánie zachvátila celý svět a propadla jí i Dara Rolins (41). Při natáčení pořadu o vaření se blejskla s božským Karlem Gottem (74). Se svým nejnovějším úlovkem se hned pochlubila fanouškům na sociální síti. Přestože fotila selfie, sám Karel o tom, že je focen vůbec neví.
27.05.2014 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2195 článků) , Karel Gott (4644 článků)

Apríl? Přišlo na nás jaro! Sex na Karlově mostě i okukování Klause!

 
Jedinou a hlavní nepsanou poučkou, které se jako fotograf při pořizování takovýchto snímků musíte držet, je: Nikdy neříkat »pozor, vyletí ptáček«. To už pak většinou není co fotit...
02.04.2017 14:35 |

podobné články

Dvojčátka Sarah Jessiky Parker: Pozóóór, jedeme!

 
Z dcer herců Sarah Jessiky Parker (47) a Matthewa Brodericka (50) vyrůstají malé sportovkyně. Tabitha a Marion (3) milují svoje koloběžky a často se na nich prohánějí po rušných ulicích New Yorku.
14.10.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Broderick (32 článků)

Pamela z Dallasu vyletí do vesmíru mezi prvními

 
Herečka Victoria Principal alias Pamela ze seriálu Dallas vyletí do vesmíru na oběžnou dráhu mezi prvními turisty. Poté, co tento týden v pondělí Richard Branson představil své vesmírné plavidlo VSS Enterprise pro komerční cestování, přihlásila se majitelka značky spodního prádla Victoria´s Secret mezi první zájemce o let.
09.12.2009 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Richard Branson (94 článků) , Victoria Principal (18 článků)

Slunéčka skutečně létají do nebíčka. Vystoupají až kilometr vysoko!

 
Snad všichni jsme si jako malé děti vyzkoušeli experiment se slunéčkem sedmitečným neboli lidově sluníčkem či beruškou. Na ukazováčku jsme ji zvedali k nebi a ptali se: „Sluníčko, sluníčko, kam poletíš? Do nebíčka, nebo do peklíčka?“ A podle toho, zda brouček zmizel v letní nebeské modři, či přistál hned na zemi, se odhadoval osud. Asi jen nejmenší děti skutečně věří, že slunéčko vyletí až do nebe. Nová vědecká pozorování z Británie však dokazují, že do nebe se tento brouk vydává nezřídka. Vyletí až kilometr vysoko a na jediný zátah dokáže urazit až 120 kilometrů.
20.03.2014 13:45 |

podobné články

Čtenáři Blesk.cz: Ze StarDance vyletí první Cajthamlová! A Mareš? Ten nevyhraje! Jak prý dopadnou ostatní?

 
Jak dopane letošní StarDance? Kdo vyletí jako první, kdo jako druhý a kdo nakonec vyhraje? Čtenáři Blesk.cz už v tom mají jasno! A kupodivu se vůbec neshodují se sázkaři, kteří už mají na vítěze a poražené vypsané kurzy.
21.10.2015 11:45 |

podobné články

Huml: Zhovadilost a bordel. Dávám EU rok, maximálně dva. Strach. Z Paříže je Istanbul, dvakrát-třikrát do měsíce někdo vyletí do luftu. Každý přistěhovalec vás existenčně ohrožuje...

 
ROZHOVOR „Máme si zvykat, že menšina má větší práva než většina? Máme si zvykat, že dvakrát-třikrát do měsíce někde vyletí do luftu autobus, vlak, vjede náklaďák do davu? Mám se bát o svou rodinu, když jde na nákupy nebo když jedeme na dovolenou k moři?“ ptá se poslanec ČSSD Stanislav Huml.
01.08.2016 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (465 článků)

Reakce ministerstva na článek „Účet za vodu v bazénu vyletí o tisíce“

 
Redaktor Švec ve svém článku v MF Dnes s názvem „Účet za vodu v bazénu vyletí o tisíce“ v souvislosti s výzkumným projektem VÚV TGM naprosto pominul a neuvedl 3 klíčové skutečnosti. Právě jejich opominutí vyvolalo v médiích, u odborníků i u veřejnosti oprávněnou paniku. V naší reakci proto uvádíme tyto 3 klíčové skutečnosti jako nezbytné doplnění k pátečnímu článku MFD a doufáme, že pomůžou k vyjasnění vzniklé situace a také zamezí případnému dezinformování veřejnosti ze stran dalších médií v budoucnu.
23.10.2016 16:45 |

podobné články

Rohlík s máslem jako známka luxusu? Ceny pečiva vyletí nahoru!

 
Ještě jsme si nezvykli na vysoké ceny másla a musíme se připravit, že další peníze z peněženky vysají rohlíky. Proč ceny vyletí nahoru?
27.08.2017 16:50 |

podobné články

Dívka léta Samanta: Kuk, vyletí ptáček!

 
Soutěž Dívka léta pokračuje zběsilým tempem. Do fotogaleri jsme umístili dalších 1000 fotek! Líbí se vám Samanta Lavičková? Podívejte se i na další odvážné krásky!
10.08.2009 15:20 |

podobné články

Zatímco pózovali, za zády je zloděj obral

 
Rodinka s napětím očekává, kdy » vyletí ptáček «, a za nimi v pozadí už zloděj bezstarostně vyprazdňuje jejich zavazadla, která si na schodech odložila.
31.08.2010 06:10 |

podobné články

Nové knihy - Kurt Vonnegut jr., Irena Obermannová i Pavel Nedvěd

 
Vyletí ptáček je název již druhé povídkové sbírky vycházející po smrti autora Kurta Vonneguta jr., novinku o krizi středního věku napsala Irena Obermannová a nazvala ji Sex po telefonu aneb nezavěšujte se. Legenda českého fotbalu Pavel Nedvěd rekapituluje svůj život v autobiografii Můj obyčejný život.
29.04.2011 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nedvěd (160 článků) , Kurt Vonnegut (7 článků) , Irena Obermannová (112 článků) , Irena Obermannová (115 článků)

Muž pašoval kolibříky v kalhotách: Pozor, vyletí ptáček!

 
Ne jednoho, ale hned třináct ptáčků měl v poklopci svých kalhot Holanďan, jehož si podali celníci na letišti Rochambeau v Cayenne ve Francouzské Guyaně.
30.09.2011 12:20 |

podobné články

Pozor, vyletí ptáček! Upír Pattinson měl problémy s poklopcem

 
Herec Robert Pattinson (25) měl v Berlíně na premiéře filmu Stmívání, který ho proslavil, trable s kalhotami. Přede všemi si zapínal poklopec.
22.11.2011 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Robert Pattinson (377 článků)

Pozor, vyletí ptáček! Beckham se po zahradě producíroval jen v boxerkách

 
Fotbalista David Beckham (39) konečně ukázal své vysportované a potetované tělo světu. Anglický krasavec na zahradě svého domu v Los Angeles natáčel reklamu na spodní prádlo a před kamery tak vyběhl pouze v těsných boxerkách.
03.10.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1013 článků)

Zemana fotili na portrét: Pozor, pane prezidente, vyletí ptáček!

 
Miloš Zeman se v posledních dnech nechal několikrát slyšet, jak moc fotogenický je. Asi se těšil na to, co přijde. Do parády si ho vzali stylisti, a také fotograf Herbert Slavík. Vyšel z toho oficiální státnický portrét nového prezidenta, který bude viset ve školách a úřadech.
08.02.2013 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20433 článků)

Haf, vyletí ptáček: Ty nejneskutečnější selfie autoportréty ze zvířecí říše!

 
Selfie neboli autoportréty vytvořené chytrými telefony, které s oblibou sdílí uživatelé sociálních sítí, jsou fenoménem, který jen tak nezmizí. Nejnovější novinkou jsou zvířecí selfie.
08.01.2014 19:30 |

podobné články

Paní premiérová, vyletí ptáček! Bulvár fotil manželku Sobotky. A ona...

 
Vyfoť mě, když to dokážeš. Tak shrnuli fotografové deníku Blesk svoji snahu o zachycení manželky premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) Olgy během cesty na odpolední představení Mata Hari v pražském divadle Broadway. Nakonec ale paparazziové v nestřežené chvíli fotografii manželky ministerského předsedy přece jen ulovili.
17.02.2014 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Mata Hari (96 článků)

Pozor, vyletí ptáček! Tento hafan má úsměv filmové hvězdy

 
Ať už je to záměr, či ne, obyvatelé zvířecí říše občas vykouzlí úsměv, který trumfne natrénovaná gesta hollywoodských celebrit.
02.04.2014 09:40 |

podobné články