Článek

Transmission o tajemstvích

 
V pražské O2 areně se v sobotu 21. listopadu od 20 hodin uskuteční vizuální a taneční show Transmission. Bude mít podtitul The Creation, tedy Stvoření.
20.11.2015 08:20 |

podobné články

Podobné články

Transmission přichází s šestým pokračováním 14. listopadu v pražské O2 Areně!

 
Druhá největší halová party v u nás, TRANSMISSION, se i letos dočká svého pokračování. Již pošesté během čtyř let zažije více než deset tisíc fanoušků noc plnou té nejlepší tranceové hudby v podání nejpopulárnějších světových DJských hvězd, spektakulární show plnou speciálních efektů, dekorací, performancí, a hlavě zcela unikátní atmosféru, která každé vydání Transmission provází.
26.06.2009 12:00 |

podobné články

V čele taneční Transmission vystoupí Markus Schulz a Sander van Doorn

 
Druhá největší pravidelná halová akce v Čechách s názvem Transmission do ČR přiveze i letos řádku osobností tranceové hudby. Akci, kterou v loňském roce navštívilo 13 000 lidí, budou jednoznačně dominovat Němec Markus Schulz a Holanďan Sander van Doorn, který české publikum už letos oslovil na červnové Sensation.
15.10.2009 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Sander van Doorn (1 článek)

Prahu rozduní Transmission, největší taneční párty v ČR

 
Přes 12 tisíc příznivců elektronické taneční hudby čeká v sobotu svátek. V pražské O2 areně se bude již podesáté konat akce Transmission, která je největší halovou taneční párty v České republice.
29.11.2013 11:30 |

podobné články

Transmission - největší taneční show podzimu

 
Již příští sobotu, 14. listopadu 2009, přivítá pražská O2 aréna největší taneční party tohoto podzimu.
04.11.2009 10:55 |

podobné články

Unikátní přístroj dovolí milencům líbat se na dálku

 
Především pro páry, které musí svůj vztah udržovat na dálku, vytvořili japonští studenti unikátní líbací stroj. Novinka s názvem Kiss Transmission Device se skládá ze dvou částí. Každou z nich musí partneři připojit ke svému počítači s přístupem na internet – a „proces“ líbání může začít…
09.05.2011 13:50 |

podobné články

Unikátní přístroj dovolí milencům líbat se přes internet

 
Především pro páry, které musí svůj vztah udržovat na dálku, vytvořili japonští studenti unikátní líbací stroj. Novinka s názvem Kiss Transmission Device se skládá ze dvou částí. Každou z nich musí partneři připojit ke svému počítači s přístupem na internet – a „proces“ líbání může začít…
10.05.2011 08:50 |

podobné články

Mercedes Concept Style Coupe na prvních fotografiích

 
Tak a je to tu. Máme pro vás první fotografie předprodukčního konceptu, který bude zanedlouho k vidění na festivalu umění a hudby Transmission LA: AV CLUB. Dnes bylo uvolněno na oficiálním youtube kanálu Mercedesu také video, které oslavuje designérství interiérů a právě interiér této studie je středem pozornosti.
18.04.2012 21:30 |

podobné články

Kia představuje novou sedmistupňovou dvouspojkovou převodovku

 
Kia dnes v Ženevě představila zcela novou sedmistupňovou dvouspojkovou převodovku DCT (Dual-Clutch Transmission), a ukázala tak cestu, kterou se bude ubírat budoucí vývoj převodovek této značky.
13.03.2014 14:20 |

podobné články

Společnost MAVIR se stává plnoprávným členem iniciativy TSC

 
Maďarský provozovatel přenosové soustavy, MAVIR Hungarian Independent Transmission Operator Company Ltd., byl přijat za plnoprávného člena do nadnárodní iniciativy bezpečnostní spolupráce provozovatelů přenosových soustav (TSC). MAVIR je 13. členem TSC a má velký význam pro stabilitu evropské rozvodné sítě, a to zejména z důvodu jeho silného propojení se zeměmi jihovýchodní Evropy.
26.09.2014 16:26 |

podobné články

Fanoušky elektronické hudby v O2 areně popálil ohňostroj: Lidé skončili s popáleninami

 
Tragicky mohla skončit sobotní akce Transmission v pražské O2 areně. Pyrotechnika, která je součástí show, totiž místo do vzduchu létala přímo mezi lidi. Mnozí si stěžují na propálené oblečení.
27.11.2017 22:30 |

podobné články

Co nás trápí v posteli?

 
O postelových tajemstvích se nemluví... Jestliže jste o téhle »pravdě« přesvědčeni, je načase změnit názor! Protože především tehdy, když náš sexuální život ztrácí šťávu, o nich mluvit musíme.
23.05.2009 05:20 |

podobné články

Iva Frühlingová píše novou knihu o tajemstvích žen

 
Modelka a zpěvačka Iva Frühlingová (27) se opět vrhla na psaní. Její první kniha ze světa modelingu se stala doslova bestsellerem, a tak se Iva rozhodla, že napíše další, tentokrát plnou příběhů z ženského prostředí. Bude stejně úspěšná?
08.03.2010 04:20 |

podobné články

Osobnosti: Iva Frühlingová (133 článků)

Uncharted 3 – strhující dobrodružství

 
Herní dobrodruh Nathan Drake se do nebezpečného pátrání po ztracených tajemstvích minulosti vrhá se stejnou vervou jako jeho filmový kolega Indiana...
11.11.2011 11:05 |

podobné články

Tajemství Šíleně smutné princezny: Smrt na natáčení!

 
Speciální vánoční seriál deníku Aha! o zapomenutých tajemstvích našich nejslavnějších pohádek dnes pokračuje třetím dílem! Jaké smutné okolnosti provázely natáčení legendární Šíleně smutné princezny s Helenou Vondráčkovou (64) v titulní roli? Během natáčení zemřel jeden z hlavních herců a část filmu se musela složitě natáčet znovu!
24.12.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (929 článků)

O tajemstvích Stiega Larssona i jeho hrdinů

 
Se švédským prozaikem a novinářem Stiegem Larssonem (1954–2004) se John-Henri Holmberg, švédský kritik a překladatel, seznámil v roce 1972 na konferenci sci-fi. Budoucímu autorovi trilogie Milénium bylo sedmnáct let.
10.04.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Stieg Larsson (45 článků)

Hnutí Brontosaurus: Brněnské stromy řeknou svůj příběh

 
Zdarma stáhnout průvodce, nasadit sluchátka a vyrazit pátrat po tajemstvích významných stromů. To od úterý vyzkouší první lidé v Brně. Hnutí Brontosaurus totiž v tento den pod Špilberkem slavnostně otevře první stromovou audiostezku na Moravě.
02.11.2012 09:05 |

podobné články

Jolana Voldánová: Moc dobře vím, jaké to je mít nemanželské dítě

 
Moderátorka Jolana Voldánová se rozhodla pátrat po rodinných tajemstvích. Je jednou ze 13 osobností, které se v dokumentu České televize vydaly po stopách svých předků. Moderátorka mimo jiné zjistila, že její prababička Františka byla nemanželské dítě. Další články k tématu: Kdo by nechtěl mít modrou krev, říká moderátorka Jolana Voldánová Genealožka Voldánová poodhalí předky Viewegha, Preisse i Halíka Fialová, Voldánová i Šíp hledají s televizí svůj rodokmen Největší zprávařský půvab má Voldánová, Borhyová ostrouhala
10.04.2013 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Jolana Voldánová (142 článků)

Server píše o tajemstvích plukovníka Martince. Nesedl si prý s mnoha lidmi

 
První muž Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality (ÚOKFK) Tomáš Martinec se rozhodl, že za několik týdnů opustí svůj post pro neshody s pražskou vrchní státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou. Marcela Jurková k tomu v komentáři uveřejněném na serveru ihned.cz poznamenává, že to není zdaleka poprvé, co si pan Martinec s někým nerozuměl. Na druhé straně zdárně budoval mediální obraz práce protikorupční policie.
23.04.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků)

Nová STUDIE, která Čechy potěší: PIVO podporuje inteligenci a netloustne se po něm!

 
Pivo milujeme, vychutnáváme si ho téměř denně a při jeho popíjení cítíme velké uspokojení. Ale víme o něm všechno? Skutečně se po něm tloustne? Je pro naše zdraví přítelem, anebo nepřítelem? O některých tajemstvích půllitru s tímto zlatavým mokem píše francouzský server Gentside.
22.02.2014 09:20 |

podobné články