Článek

Trambová (TOP 09): Plovárna bude zas o něco komfortnější

 
Písecká letní plovárna u Sv. Václava má kolaudaci zdárně za sebou. Jedná se o další část oprav v rámci rozsáhlé rekonstrukce areálu. Celkové náklady dosáhnou 2,5 miliónu korun bez DPH.
15.05.2016 11:45 |

podobné články

Podobné články

Erbová a zvadlé podprsenky

 
JUCHŮ! Vlaďka Erebová zesměšnila své kolegyně včetně Mašlíkové! Kde? Na módní přehlídce plavek, která byla součástí večírku časopisu LOOK MAGAZINE a BOOM TV v klubu Občanská plovárna v Praze.
29.05.2009 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Vlaďka Erbová (930 článků)

To je božská krása: Nádherná Miss se vdala za populárního dýdžeje: Podívejte se, jak jí to slušelo!

 
Finalistka České Miss Nikola Plzáková se dnes krátce před druhou hodinou odpolední vdala za dlouholetého přítele Petra Zvěřinu. Populárnímu dýdžejovi řekla své "ano" na mole na břehu Vltavy u restaurace Občanská plovárna.
15.09.2012 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (77 článků)

Foto: Plovárna s Lulou, glóby a alchymie v Karlových Varech

 
Laura Dern přijela do Karlových Varů. Cena prezidenta připadla Zdeňku Svěrákovi, William Friedkin si vyzvedl globus, Jana Švankmajera ocenily filmové archivy, v týdnu se diskutovalo s Brianem Caspem.
10.07.2014 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Laura Dern (8 článků) , Jan Švankmajer (33 článků) , William Friedkin (9 článků)

Tohle je možné jen v Rusku: Vynalézavá mládež si udělala z bytu bazén

 
Jste mladí a plní energie, rádi byste si v "létě":http://www.extra.cz/tema/leto-1 zadováděli někde ve vodě, ale nemáte ani korunu? Vezměte si příklad z "ruské mládeže":http://www.extra.cz/tema/rusko a vytvořte si low cost zastřešenou "plovárnu":http://www.extra.cz/tema/soukroma-plovarna.
02.08.2014 18:51 |

podobné články

Kvapil (TOP 09): Veřejná doprava má být efektivnější a komfortnější

 
Plánů na sloučení Pražské a Středočeské integrované dopravy bylo již několik. Nyní nápad v rámci předvolební kampaně oprášila TOP 09.
19.03.2011 10:50 |

podobné články

Změna na každý den – a váš život bude šťastnější!

 
Změna je život. Určitě i vy tuhle větičku znáte a věřte, že se neříká jen tak pro nic za nic. Není každý den posvícení a jistě i vy o tom víte své. Někdy se člověku zkrátka nedaří, má den blbec, všechno mu přijde hloupé a nudné – a někdy si za takové dny můžete vy sami! Přesně tak, čtete správně. Stejně jako si den můžete zkazit si jej můžete i zpříjemnit a mnohdy je to snazší, než si vůbec dokážete představit. Náš dnešní článek vám ukáže, jak na to. Přinášíme vám změnu na každý jeden den v týdnu, kterých budete-li se držet, váš život rázem promění ve šťastnější, veselejší a radostnější. Nestojí za to naše změny zkusit? Změna na pondělí: Dost bylo bílé! Ať si to přiznáte nebo ne, barvy vás v mnohém ovlivňují. Naše první změna se proto týká bílé barvy – pokud máte v šatní skříni bílé kousky oblečení, dnešní den na ně zapomeňte. Pondělí totiž patří jasným odstínům! Změna na úterý: Projděte se! Nechte internet internetem a jděte ven. Čerstvý vzduch vám udělá dobře, na procházce si pročistíte mysl a navíc uděláte něco málo pro své zdraví. Přizvete-li si na procházku i partnera, pak vám hned bude veseleji – přeci jen ve dvou se to lépe táhne! Změna na středu: Udělejte něco bláznivého! Svět patří bláznům! Středeční změna proto žádá jediné: odhoďte na chvíli vážnou tvář a udělejte něco, co obvykle neděláte. Něco ulítlého, něco šíleného, něco bláznivého! Stačí jedna maličkost a bude vám lépe. Změna na čtvrtek: Staňte se na chvíli dítětem! Děti vás mohou mnohému naučit. Není žádným překvapením, že děti jsou šťastné mnohem častěji, nežli dospělí, tak se jimi inspirujte a ve čtvrtek se alespoň na chvíli staňte malým dítětem. Rázem se na svět budete dívat z úplně jiného úhlu pohledu. Změna na pátek: Ranní... Čtěte více Příspěvek Změna na každý den – a váš život bude šťastnější! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
07.08.2015 08:30 |

podobné články

Jak vybrat ideální horské kolo?

 
Výběr toho správného horského kola se může zdát jako maličkost. Přijdete do obchodu, rozhlédnete se a koupíte si to, které se vám líbí nejvíc. Jenže to může být ta největší chyba. Stejně jako jinde, i tady je nutné pečlivě vybírat a zvažovat a brát v úvahu různé parametry. Víte, jak vybrat to nejlepší horské kolo pro vás? Na výběr máme ze dvou základních typů Horská kola jsou dnes v módě a ta klasická, silniční, si dnes pořizuje málokdo. Milovníci nižších i náročnějších terénů potřebují kolo, které jejich koníčku plně vyhoví. V první řadě se při výběru musíme rozhodnout, jestli si pořídíme horské kolo s pevným rámem (někdy nazývané také hardtail) nebo celooodpružené. První zmiňované poznáme podle pevného rámu a odpružené přední vidlice a nenabízí nám takový komfort při jízdě v terénu například přes kořeny či větší výmoly. Na to se hodí právě horské kolo celoodpružené, které má i zadní tlumič, díky němuž je zdolávání terénních nerovností výrazně komfortnější. Na velikosti záleží Další kategorií, na níž bychom se při koupi nového horského kola měli soustředit, je velikost kola. Jasné je, že jiné je dětské, jiné pro starší děti a jinak vypadá kolo pro dospělé. Podle rovného či zkoseného rámu a dalších prvků také snadno odlišíme dámské a pánské kolo. Ale když hovoříme o velikosti, máme na mysli i něco trochu jiného. Základní velikosti kol určených pro dospělé jsou 26, 27,5 a 29 palců. Liší se v jízdních vlastnostech, ovladatelnosti a rychlosti akcelerace. Při výběru je nutno soustředit se také na velikost rámu, délku sedlové trubky a s tím spojenou výšku budoucího uživatele horského kola. Skoro dvoumetrový muž bude totiž potřebovat úplně jinak vysoké než drobná 150 centimetrová žena. A pokud si nejste jistí, nedělejte si starosti, personál prodejny vám určitě poradí a naučí vás i, jak kolo správně seřídit – případně doporučí,... Čtěte více Příspěvek Jak vybrat ideální horské kolo? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.07.2016 04:30 |

podobné články

Potřeby top manažerů se mění, nově vyhledávají služby na míru v oblasti korporátního cestování

 
Málokteré podnikání se dnes obejde bez zahraničních cest, které většinou představují obrovskou časovou dotaci s minimem pohodlí. Ředitelé a majitelé firem se proto stále více odklání od unifikovaných řešení v oblasti korporátních cest a vyhledávají služby na míru, které jsou mnohem flexibilnější i komfortnější.
19.11.2013 20:06 |

podobné články

Úřad městské části Praha 4 žádá občany o trpělivost při stěhování

 
V letních měsících opustí Úřad městské části Praha 4 stísněné a pro občany nedůstojné prostory v Táborské ulici v Nuslích. Prostornější sídlo u stanice metra Budějovická bude komfortnější a dostupnější především pro obyvatele Prahy 4.
16.07.2011 20:25 |

podobné články

Zoufalé pojišťovny: Nemáme peníze, nákladnější výkony neproplácíme

 
Bude to bolet. Nejen obrazně v podobě finančních škrtů ale i doslova. Mnohem horší a bolestivější diagnostika čeká řadu pacientů, kteří tak doplatí na současný údajně zoufalý stav zdravotních pojišťoven. Ty totiž často v poslední době argumentují, že jim současná ekonomická situace a všudypřítomná krize nedovoluje proplácet výkony, které jsou nákladnější, i když v mnoha případech pro pacienty daleko komfortnější. Ovšem to je jen jedna stránka věci.
11.11.2011 09:55 |

podobné články

Amarok pro Evropu se vyrobí v Evropě

 
Všechny Amaroky s dvojitou kabinou pro Evropu a Rusko se budou od letošního léta vyrábět v německém Hannoveru. Spolu s tím přichází hned několik novinek pro pick-up Volkswagen Amarok, který bude výkonnější, komfortnější a získá prodlouženou záruku.
15.08.2012 11:55 |

podobné články

Na kolejích UK lze najít nadstandardní jednolůžkový pokoj i bydlení pro studenty s dětmi

 
Lepší a komfortnější život svým studentům od září nabízejí koleje Hvězda Karlovy univerzity v Praze. Pro manželské nebo partnerské páry s dětmi bude k dispozici 42 nových rodinných bytů za přijatelné poplatky. Novinkou jsou i nadstandardní jednolůžkové pokoje.
14.09.2015 09:21 |

podobné články

Bazén na Radbuze bude mít čistší vodu, ale o prázdninách se v něm nevykoupete

 
Na čistší vodu a komfortnější podmínky se mohou těšit návštěvníci plaveckého bazénu SK Radbuza v Plzni. Město přispěje na zaplacení nového pískového filtru a zbude i na další opravy. S pracemi se začne o prázdninách, takže na letní cachtání můžete zapomenout.
08.06.2017 10:05 |

podobné články

Vladimír Franta: Vladimir Putin muž z budoucnosti. Proděravěl americký raketový deštník

 
Putin představil nebalistické jaderné rakety s plochou dráhou letu na jaderný pohon s neomezeným doletem, jakož i tělesa 20krát rychlejší než zvuk včetně laserů. Bude Pentagonu nyní stačit vojenský rozpočet na příští rok čítající 760 miliard dolarů? Vstoupilo Rusko do nové éry? Putin narýsoval ruskou vojenskou iniciativu jdoucí ruku v ruce se sociálními reformami majícími umožnit Rusům kvalitnější život, komfortnější podnikání i dobu dožití. Je toto vše prezidentskou předvolební rétorikou? Putin ujistil, že nové kroky Ruska neporušují dříve stvrzené mezinárodní dohody.
02.03.2018 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3034 článků)

Primátor Prahy Hudeček a náměstek Vávra po sporech opustí TOP 09

 
Pražský primátor Tomáš Hudeček (TOP 09) a předseda pražské TOP 09 Jiří Vávra po vzájemných sporech nabídli rezignaci na členství ve straně. Nechtějí prý poškozovat dobré jméno TOP 09. Vedení TOP 09 jejich návrh přijalo, podle prvního místopředsedy strany Miroslava Kalouska jejich krok posílí pražskou TOP 09, kterou veřejné spory mezi Hudečkem a Vávrou poškozovaly. V reakci na to rezignovali na členství v TOP 09 i pražská radní Eva Vorlíčková a exguvernér ČNB Zdeněk Tůma, jenž vedl pražskou kandidátku TOP 09 při minulých volbách. Podle informací ČTK se k odchodu chystají i další členové.
15.10.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6372 článků) , Tomáš Hudeček (655 článků)

Opel vylepšil užitkové Movano

 
Movano, variabilní a prodejně úspěšný lehký užitkový model značky Opel, je nyní úspornější, bezpečnější a komfortnější díky řadě vylepšení pohonného systému a palubního infotainmentu.
05.06.2012 16:20 |

podobné články

Drábek na tiskovce sliboval: Sockarty pomůžou postiženým, budou komfortnější

 
Na tiskové konferenci na ministerstvu práce a sociálních věcí byl představen projekt Skaret. Ten ukončil testovací provoz a nyní by měl být spuštěn naplno. Funguje prý bez problémů a není důvod k obavám.
13.09.2012 13:20 |

podobné články

Nová lanovka na Sněžku už jezdí. Zátěžové testy obstaraly sudy s pivem

 
Nová lanovka na nejvyšší českou horu Sněžku dnes svezla první cestující. Proti původní lanovce s otevřenými sedačkami má nové zařízení komfortnější kabinky. Nové jsou také všechny tři stanice.
20.12.2013 13:07 |

podobné články

Letiště Václava Havla: Terminál 1 mění svou tvář – je komfortnější a nabízí více prostoru

 
Na Letišti Václava Havla Praha byl dnes otevřen zrekonstruovaný prostor, který povede ke zvýšení komfortu cestování v Terminálu 1. Cestující nyní mají k dispozici novou informační přepážku, celní kancelář k vrácení DPH před odletem a moderní sedačky vybavené zásuvkami na dobíjení elektronických zařízení.
21.02.2014 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4812 článků)