Článek

Tragický den na kolejích: Tři mrtví pod koly vlaků během jednoho dopoledne

 
Tři mrtví během pár hodin – taková je úterní statistika střetů vlaku s člověkem. Tragicky skončily nehody v Hradci Králové, v Praze a v Kolíně.
26.04.2016 12:45 |

podobné články

Podobné články

Kulaté narozeniny gigabitové sítě KolejNet v kolejích VUT

 
Letos oslaví studentská kolejní síť KolejNet v kolejích Vysokého učení technického v Brně čtvery narozeniny současně. Před 20 lety vznikla první studentská síť na Listových kolejích nazývaná ListNet. Po ní se zrodily kolejní sítě PurkNet na Purkyňových kolejích a PalNet na kolejích Pod Palackého vrchem.
25.10.2014 22:35 |

podobné články

5 triků pro lepší den

 
Znáte to: jen co ráno otevřete oči, je vám jasné, že dnešní den nebude stát za nic. Máte špatnou náladu, do ničeho se vám nechce, jste rozmrzelí a podráždění – zkrátka víte, že už jste měli i lepší den, nežli je právě tento. Každý z nás někdy takový den zažil, často jej lidově označujeme jako den blbec. Určitě se shodneme na tom, že den blbec vždycky nestojí za nic. Zpravidla se nám ten den nic nedaří, na co sáhneme, co zkazíme, nestíháme, chodíme pozdě, připálíme večeři, pohádáme se s přítelem, jsme protivní a zlí na lidi okolo sebe, kteří si to vůbec nezaslouží. A víte co? Přitom stačí tak málo, abyste si udělali lepší den. I obyčejné maličkosti totiž mohou den blbec otočit doslova o 360°! 5 triků pro lepší den – zkuste to taky! Až se zase příště probudíte se špatnou náladou, nebude se vám chtít cokoli dělat a budete cítit, že byste se nejraději někde schovali a celý den nevystrkovali nos, nenechte se ovládat blbou náladou a místo toho to zkuste po našem. Vyzkoušejte některý z našich triků pro lepší den a uvidíte, že hravě zaženete chmury, které by se vás jinak držely celý den- a ten by pak vážně nestál za nic. Trik první: usmějte se! Zní to možná jako klišé, ale funguje to dokonale. Kdykoli půjdete ten den kolem zrcadla, výlohy obchodu, lesklé skříně nebo třeba nerezového spotřebiče, usmějte se na sebe. A usmívejte se i na lidi okolo vás, i když se vám do toho nebude chtít. Je dokázáno, že úsměv dokáže zázraky. Trik druhý: zamlsejte si! Jestli něco platí na špatnou náladu, pak je to sladké. A nemusí to být nutně jen čokoláda, i když je pravda, že po té v případě potřeby sáhne většina z nás. Dejte si sušenku, zajděte si na dortík,... Čtěte více Příspěvek 5 triků pro lepší den pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.11.2017 08:55 |

podobné články

Na Českolipsku zemřela dnes žena pod koly osobního vlaku

 
Na Českolipsku zahynula dnes odpoledne žena pod koly osobního vlaku. Neštěstí se stalo kolem 13:20 na otevřené trati mezi Novým Borem a Českou Lípou. Strojvedoucí neměl šanci střetu zabránit, řekl mluvčí policie v Libereckém kraji Petr Kmínek. Policie okolnosti neštěstí vyšetřuje.
12.09.2010 17:40 |

podobné články

Dva muži zemřeli pod koly vlaků. Mohlo jít o sebevraždy

 
V neděli ráno po páté hodině srazil na trati Havířov - Albrechtice osobní vlak mladého muže. Na místě zemřel také člověk, který skončil pod koly vlaku na Pardubicku, řekl agentuře Martin Drápal z Drážní inspekce.
01.01.2012 11:55 |

podobné články

Z toho mrazí: Takto vzpomínala Iveta na Sepéšiho, který skončil pod koly vlaku stejně jako ona

 
Zpěvačka Iveta Bartošová  (✝48) skončila svůj život stejně jako její první velká láska Petr Sepéši - pod koly vlaku .
05.05.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6693 článků)

Detaily smrti bratra zpěvačky Magdy Malé pod koly vlaku: Špatně slyšel a mohl mít upito!

 
Velmi smutné Vánoce bude mít letos muzikálová zpěvačka Magda Malá (47). Ta nedávno přišla o bratra Honzu, jehož život vyhasnul v Praze pod koly vlaku. Teď začíná být jasněji v tom, jak se celá tragédie mohla odehrát.
22.12.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Magda Malá (84 článků)

Detaily smrti bratra Magdy Malé pod koly vlaku: Špatně slyšel a mohl mít upito!

 
Velmi smutné Vánoce bude mít letos muzikálová zpěvačka Magda Malá (47). Ta nedávno přišla o bratra Honzu, jehož život vyhasnul v Praze pod koly vlaku. Teď začíná být jasněji v tom, jak se celá tragédie mohla odehrát.
22.12.2014 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Magda Malá (84 článků)

SMRT na kolejích trhá smutné rekordy!

 
Už 6 lidí tento týden zahynulo pod koly vlaků. Všichni tito hazardéři přitom neměli na kolejích co dělat a světla přijíždějící soupravy bylo to poslední, co viděli. Letos už podobně vlaky zabily 172 lidí.
06.11.2011 21:40 |

podobné články

Idiot: Prolézal pod koly jedoucího vlaku!

 
Když si lehnete mezi koleje a necháte nad sebou projet vlak, při velké dávce štěstí můžete přežít. Jeden americký blázen ale tuto zábavu povýšil na další úroveň a snažil se uniknou zpod vlaku převalením přes kolejnici mezi koly uhánějících vagonů!
03.02.2015 12:15 |

podobné články

Terezka (†18) zemřela na kolejích u Mlékojed: Sama oplakávala holky, které zde spáchaly sebevraždu

 
Pět týdnů a čtyři sebevraždy – toto smutné číslo se vztahuje k několika desítkám metrů kolejí u Mlékojed. Začátkem dubna zde vstříc vlaku vykročily dvě teprve patnáctileté dívenky. Před nedávnem na stejném místě vlak srazil neznámého muže. A ve středu pod koly vlaku zahynula i osmnáctiletá Terezka. Přitom sama oplakávala smrt dívek v Mlékojedech.
19.05.2017 10:40 |

podobné články

Iveta si datum smrti nemohla vybrat náhodně: Proboha, vždyť Rychtář má dnes narozeniny!

 
"Iveta Bartošová":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova-zpevacka (†48), která "dnes dopoledne zemřela":http://www.extra.cz/iveta-bartosova-je-mrtva-zemrela-na-kolejich-v-uhrinevsi-jak-se-to-stalo "pod koly příměstského vlaku":http://www.extra.cz/smrt-bartosove-vime-co-se-stalo-ve-vile-uhrinevsi-minuty-pred-jeji-smrti na trase Uhříněves - Říčany, si pro svou smrt vybrala neuvěřitelné datum.
29.04.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6693 článků)

Co platí na tmavé kruhy pod očima?

 
Tmavé kruhy pod očima zná snad každá žena. Většina z nás s nimi již měla tu čest a při pohledu do zrcadla se nám naskytl odraz tmavých fleků, kvůli kterým naše oči působily unavené a naše tvář zašlá. Kruhy pod očima vznikají propadem tkáně nacházející se pod vnitřním očním koutkem a mnohdy mohou zasahovat až do úrovně lícních kostí. Tmavé kruhy pod očima nevypadají vůbec dobře, někdy se k nim přidají ještě nevzhlednější váčky vznikající otoky v očním okolí. Jak proti těmto kruhům bojovat? Dá se jim nějak zabránit? A jak se jich zbavit, když nám budou hyzdit tvář? Jak na tmavé kruhy pod očima? Příčin, kvůli kterým vznikají tmavé kruhy pod očima, může být hned několik. Často je tato vada na kráse spojována s nezdravým životním stylem, především pak s nedostatkem spánku. I to je samozřejmě jeden z důvodů, za jejich vznikem ale může stát i stres nebo dědičné indispozice. Nás však dnes neznamená, proč kruhy pod očima vznikají. My se dnes společně zaměříme na to, jak se kruhů zbavit. Poradíme vám několik tipů, triků a fíglů, s jejichž pomocí můžete na tmavé kruhy pod očima vyzrát. Tak jdeme na to! První pomocí na kruhy pod očima je pořádně studený obklad. Měl by být tak studený, jak jen vaše citlivé oční okolí dokáže snést. Snažte se studený obklad přikládat pouze na okolí pod očima, nikoli přímo na oční víčka. Jedna z babských rad říká, že na tmavé kruhy pod očima skvěle fungují vychlazené sáčky čaje, nejlépe pak zeleného neb heřmánkového. Zkuste to, nemůžete nic ztratit. Prevencí proti vzniku kruhů pod očima je dostatek vody. Jak jistě víte, naše tělo je tvořeno vodou, proto je potřeba vodu neustále doplňovat. Kromě kruhů pod očima působí pozitivně i na další tělesné pochody. Vracíme se k radám našich babiček, které nedaly dopustit na... Čtěte více Příspěvek Co platí na tmavé kruhy pod očima? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.08.2017 20:15 |

podobné články

Tragický start nového seriálu: Hartl skončil pod koly sporťáku!

 
Bezesnou noc prožil Jan Hartl (61) a třicetičlenný štáb nového seriálu Clona. Přesně tak dlouho natáčeli jeho smrt. Tu jeho postava našla pod koly luxusního auta, a to hned v prvním díle, který můžete vidět už dnes večer.
28.04.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hartl (81 článků)

Tragický start nového seriálu: Hartl skončil pod koly sporťáku!

 
Bezesnou noc prožil Jan Hartl (61) a třicetičlenný štáb nového seriálu Clona. Přesně tak dlouho natáčeli jeho smrt. Tu jeho postava našla pod koly luxusního auta, a to hned v prvním díle, který můžete vidět už dnes večer.
29.04.2014 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hartl (81 článků)

Děsivé tajemství: Iveta Bartošová už přežila jeden pokus o sebevraždu na kolejích

 
Jak je možné, že Josef Rychtář  (56) v den, kdy jeho manželka Iveta Bartošová  (✝48) zmizela z domu, okamžitě věděl, že ji má jít hledat k železničním kolejím? Vyrojily se spekulace, že za to může fakt, že se již jednou o svou smrt pod koly vlaku pokusila!
02.05.2014 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6693 článků)

Sebevrah se zabil skokem pod vlak na Trutnovsku

 
Smrt pod koly vlaku si vybral muž na Trutnovsku. Zatím není jasné, zda na kolejích ležel, nebo skočil těsně před projíždějicí soupravu.
20.08.2012 17:30 |

podobné články

Tragické ráno: Tři mrtví po srážce auta s vlakem ve Vejprnicích

 
Tři lidé zemřeli v pátek ráno při střetu osobního auta a vlaku na železničním přejezdu ve Vejprnicích na Plzeňsku, řekl mluvčí záchranné služby Martin Brejcha. Ve vlaku se nikdo nezranil. Provoz na mezinárodní trati bude zastaven minimálně celé dopoledne.
20.01.2017 06:50 |

podobné články

Tragický střet na kolejích!

 
Záchranáři, policie i hasiči včera vyjížděli ke srážce osobního vlaku a Škody 120 na železničním přejezdu u Jeřic na Jičínsku. Řidič škodovky vjel na přejezd, kde se střetl s vlakem, který vůz odhodil zhruba 50 m. Muži (45, 34) byli na místě mrtví. Příčina neštěstí se šetří.
15.05.2012 12:05 |

podobné články

Důchodce zemřel pod koly vlaku poté, co naskakoval za jízdy

 
O život přišel v neděli po 13. hodině 66letý důchodce ze Sokolova, který za jízdy naskakoval na karlovarském Horním nádraží do rozjetého rychlíku z Chebu do Prahy a skončil zapříčen mezi koly vagónu.
12.06.2011 15:15 |

podobné články