Článek

Tragická smrt dítěte na Hradecku: Pětiletého chlapce napadl pes

 
Pětiletý chlapec zemřel poté, co ho v neděli po poledni napadl pes v Lužci nad Cidlinou na Královéhradecku. Informoval o tom mluvčí hradecké policie Jan Čížkovský.
18.09.2016 22:10 |

podobné články

Podobné články

Policie v Děčíně vyšetřuje smrt pětiletého dítěte

 
Záhadnou smrt teprve pětiletého dítěte, které zemřelo v Děčíně, vyšetřuje tamní policie. Příčinu smrti policisté zatím neznají, proto byla nařízena soudní pitva.
14.04.2013 19:00 |

podobné články

Fenka je oslavována jako hrdinka. Zahnala medvěda, který napadl pětiletého chlapce

 
Jindy spíš bázlivá fenka plemene šiba-inu je v Japonsku oslavovaná jako hrdinka. Ve městě Odate zahnala na útěk divokého medvěda a zachránila tak pětiletého chlapce, informovala místní policie a média.
26.06.2014 04:05 |

podobné články

Devítiměsíční holčičku a pětiletého chlapečka z Třebíčska zabil jejich otec

 
Smrt pětiletého chlapce a devítiměsíční dívky ze Zašovic na Třebíčsku má podle policie na svědomí devětadvacetiletý muž - otec holčičky a nevlastní otec chlapce. Chlapec zemřel loni v červenci, dívka o pět měsíců později. Muž spáchal sebevraždu. Po závěru vyšetřování to dnes oznámila krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.
31.07.2012 12:35 |

podobné články

Chlapce (†5) z Lužce rozsápali psi: Jejich majitel dostal podmínku

 
Hradecký okresní soud dnes potrestal za usmrcení pětiletého chlapce psy podmíněnými tresty otce dítěte a majitele některých psů. Tragická událost se stala loni v Lužci nad Cidlinou. Soud oběma mužům uložil za usmrcení z nedbalosti 1,5 roku vězení podmíněně s odložením na zkušební dobu tři roky.
26.06.2017 17:30 |

podobné články

Děsivý útok na Hradecku: Pes pokousal a vážně zranil dvouletého chlapce!

 
Pes v obci na Novobydžovsku v okrese Hradec Králové v neděli ráno pokousal a vážně zranil na hlavě dvouletého chlapce. Záchranáři ho převezli do hradecké fakultní nemocnice, řekl ČTK mluvčí krajské zdravotnické záchranné služby Ivo Novák.
24.05.2015 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivo Novák (14 článků) , Ivo Novák (14 článků)

VIDEO: Fenka zachránila své štěně před utopením v bazénu

 
Dojemná scénka se naskytla majiteli fenky zlatého retrívra. Ta se vrhla do bazénu za svým štěnětem, které se nemohlo dostat ven z vody. Když viděla, že mu nemůže pomoci z bazénu, vylezla ven a vytáhla ho svými zuby. Další články k tématu: Pes zachránil v Kanadě malého chlapce před rozzuřenou pumou Pes zachránil postiženou, kočku už z ohně nedostal Pes zachránil celou rodinu, vzbudil je, když začala hořet střecha Pes ukousl svému pánovi palec u nohy. A zachránil mu život Tříletý hoch přečkal noc v polských hvozdech, zachránil ho věrný pes
10.04.2012 14:20 |

podobné články

V Praze srazil motorkář pětiletého chlapce

 
Na křižovatce ulic Prokopova a Rokycanova v Praze 3 - Žižkově motorkář ve středu dopoledne srazil pětiletého chlapce.
25.08.2010 11:15 |

podobné články

Hrůza: Pětiletého chlapce vystříkla fontána vysoko do vzduchu. Na to, jak dopadl, se podívejte do galerie!

 
Pětiletého chlapce vystříkla do vzduchu fontána v čínském kulturním centru Xinjian. Proud vody byl tak silný, že chlapci roztrhal oblečení a způsobil mu četná zranění. Svou zásluhu na zraněních měl samozřejmě i pád z výšky tří metrů.
28.08.2013 20:50 |

podobné články

Na silnicích zemřeli dva lidé: Jeden na Hradecku, druhý na Vysočině

 
Řidič felicie dnes ráno v husté mlze vyletěl ze silnice poblíž Stračova na Hradecku. Po nárazu do mostku na místě zemřel. Druhá tragická nehoda se stala u Humpolce
14.09.2012 08:40 |

podobné články

FOTO, Z KTERÉHO MRAZÍ: Bagr srazil a zabil malého chlapce (4) před očima jeho babičky!

 
Smrtí čtyřletého chlapce skončila ve čtvrtek dopoledne dopravní nehoda v Chlumci nad Cidlinou na Hradecku. Chlapce jedoucího na kole srazil nakladač, který vyjížděl z areálu firmy na účelovou komunikaci.
16.05.2013 14:00 |

podobné články

Pes napadl chlapečka (5), který jel kolem na kole! Zakousl se mu do nohy

 
Neštěstí se stalo u Poličky na Svitavsku. Kříženec boxera napadl chlapce jedoucího na kole. Pes nebyl očkován proti vzteklině.
17.04.2012 13:35 |

podobné články

Na chlapečka (5) se vrhl pes: Hocha ukousal k smrti! Ani záchranáři nemohli pomoci...

 
Neštěstí se stalo v obci Lužec nad Cidlinou. Za zatím nevyjasněných okolností tam pes napadl pětiletého hocha. Ošklivě ho pokousal a na místo museli dorazit záchranáři.
19.09.2016 08:35 |

podobné články

Pes uškrtil chlapečka (†5)! Zvíře tahalo za šátek dítěte tak silně, až zemřelo

 
Byl to milovaný mazlíček a člen rodiny. Během okamžiku se ale z čtyřnožce stal vrah. Roční vořech totiž uškrtil jednoho ze svých páníčků – teprve pětiletého Johna Bruna z Pensylvánie. Chlapec měl na sobě šátek, za který pes příliš silně zatahal a dítě udusil.
21.03.2017 10:15 |

podobné články

Bojový pes napadl chlapce (6). Školák musel na operaci hlavy

 
Sedmiletá argentinská doga těžce pokousala šestiletého školáka. Psa měla rodina doma teprve 14 dní a dostala ho jako dárek. Chlapce podle jeho matky pes doprovodil do pokojíčku, kde ho pokousal. Zraněný hoch se musel podrobit operaci.
15.11.2012 23:05 |

podobné články

Otec a babička chlapce († 1), kterého zabil pes: Majitelka říkala, že někoho rozkouše...

 
Pes, který minulý pátek zabil v Přerově-Předmostí malého chlapce (†1), nebyl žádný beránek, ale velmi agresivní tvor. Tvrdí to babička (50) a otec (30) dítěte.
03.01.2018 08:25 |

podobné články

Chlapce (†1) zabil pes: Hlídal dítě někdo?

 
Řada otazníků se vznáší nad případem chlapce (†1), kterého v pátek 29. prosince v Přerově-Předmostí zakousl bojový pes Aron. Každý z rodičů mrtvého dítěte popisuje situaci jinak.
04.01.2018 05:15 |

podobné články

Hrdinný pes v Polsku zachránil ztraceného tříletého chlapce

 
Polsko má nového hrdinu. Je jím pes Misiek, který zachránil tříapůlletého chlapce, jenž ve čtvrtek odešel z domova a zabloudil v lese. Misiek se o chlapce celou dobu staral a štěkáním na něj upozornil hajného, který oba tuláky v pátek ráno našel.
08.10.2011 19:50 |

podobné články

Kdo v Rakovníku bezdůvodně napadl chlapce? Policie po útočníkovi pátrá!

 
Policisté v Rakovníku pátrají po útočníkovi, který v pátek večer bezdůvodně napadl mladého chlapce (13). Agresor chlapce udeřil pěstí, za jeho čin mu nyní hrozí až pětileté vězení.
17.03.2014 16:25 |

podobné články

Exekuce dítěte: Nic jiného mi nezbývá!

 
Češka, která loni unesla z Rakouska svého pětiletého syna a podle soudních rozhodnutí obou zemí ho má vrátit rakouskému otci, nedodržela stanovenou lhůtu. Otec dítěte chce proto požádat o nucené odebrání chlapce. Je mi to kvůli chlapci velmi líto, ale co jiného mi nyní zbývá," řekl otec.
10.04.2011 18:40 |

podobné články