Tragédie v Moto2! Salom zemřel po pádu v tréninku na Velkou cenu Katalánska

Motoristický svět dnes postihla tragédie. Někdejší vicemistr světa kategorie Moto3 Luis Salom zemřel po pádu ve volném tréninku na nedělní Velkou cenu Katalánska. Talentovaný Španěl podlehl zraněním po převozu do nemocnice, život mu nezachránila ani okamžitá operace.
03.06.2016 18:50 |

Abraham se kvalifikoval do VC Katalánska dvanáctým časem

Motocyklový jezdec Karel Abraham zajel v sobotní kvalifikaci na Velkou cenu Katalánska dvanáctý čas a do nedělního závodu třídy Moto2 tak odstartuje z třetí řady.
03.07.2010 17:30 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků)

Tragédie! Při tréninku na GP Katalánska zahynul Španěl Salom!

Byl to jen trénink, jenže i v něm při závodech silničních motocyklů číhá smrt! Včera si našla španělského závodníka Luise Saloma (+24).
04.06.2016 05:10 |

06.06.2016 13:20 |

Kornfeil dojel v Aragonii jedenáctý, Moto3 vyhrál Salom

Jakub Kornfeil prodloužil svou sérii závodů, ve kterých dojel v šampionátu Moto3 na bodovaném místě. Ve Velké ceně Aragonie skončil jedenáctý, vyhrál Španěl Luis Salom.
30.09.2012 12:10 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků)

Vážná havárie v testech Moto2! Španěl (21) je po pádu v KÓMATU

Španělský motocyklový jezdec Álec Mariňelarena se vážně zranil při pádu během dnešního testování na okruhu v Le Castellet a musel být uveden do umělého spánku. Oznámili to zástupci týmu Tech3 Racing, jejichž barvách měl jednadvacetiletý mladík v letošní sezoně v kategorii Moto2 závodit.
28.02.2014 13:45 |

Abraham zajel v tréninku na VC Španělska dvanáctý čas

Karel Abraham zajel dvanáctý čas v prvním tréninku třídy Moto2 na nedělní Velkou cenu Španělska v závodech silničních motocyklů.
30.04.2010 19:45 |

Abraham zajel v tréninku na Velkou cenu Británie čtvrtý čas

V úvodním tréninku na VC Británie byl ve třídě Moto2 Abraham čtvrtý, jeho krajan Pešek o deset míst horší.
18.06.2010 18:40 |

Španěl Marc Marquez vyhrál GP Francie ve třídě Moto2

Španělský závodník Marc Marquez vyhrál v neděli Velkou cenu Francie v Le Mans ve třídě Moto2
15.05.2011 13:40 |

Španěl Marquez vyhrál Velkou cenu Nizozemska v Moto2

Vítězem sobotního závodu Moto2 na motocyklové Velké ceně Nizozemska v Assenu se stal Španěl Marc Marquez před Kenanem Sofuoglem z Turecka a Britem Bradley Smithem.
25.06.2011 15:45 |

Osobnosti: Bradley Smith (2 články)

Abrahamovi se v trénincích na VC Katalánska nedařilo, VÝRAZNĚ ZTRÁCEL

Přes tři sekundy na nejrychlejšího jezdce ztratil motocyklový závodník Karel Abraham v obou dnešních trénincích na Velkou cenu Katalánska.
03.06.2011 12:35 |

Moto2: Pešek je zraněný, jeho start v Jerezu je ohrožen

Motocyklový jezdec Lukáš Pešek se zotavuje z nepříjemného pádu, který měl o víkendu při testování na Lausitzringu, a jeho start v zahajovacím závodě španělského mistrovství Moto2 v Jerezu je ohrožen.
12.04.2011 15:55 |

Osobnosti: Lukáš Pešek (92 článků)

Japonský motocyklista Tomizawa po pádu v San Marinu zemřel

Japonský motocyklista Šoja Tomizawa zemřel na následky vážných zranění, která utrpěl při pádu v závodě Moto2 během dnešní Grand Prix San Marina. Do devatenáctiletého jezdce při nehodě narazily stroje dvou soupeřů.
06.09.2010 15:45 |

Osobnosti: Šoj Tomizawa (3 články)

Abraham v prvním tréninku na Velkou cenu USA šestnáctý

Český motocyklista Karel Abraham obsadil v pátečním prvním tréninku na Velkou cenu USA MotoGP 16. místo, když na vítězného Australana Caseyho Stonera ztratil přes dvě vteřiny.
22.07.2011 20:35 |

Osobnosti: Casey Stoner (46 článků) , Karel Abraham (343 článků)

Abraham skončil v prvním tréninku na Velkou cenu Malajsie jedenáctý

Český závodník Karel Abraham obsadil v pátečním prvním tréninku na Velkou cenu Malajsie silničních motocyklů jedenácté místo ve třídě MotoGP.
21.10.2011 10:15 |

Abraham si v tréninku na německou Grand Prix pohoršil, byl desátý

Český závodník Karel Abraham skončil v pátečním druhém tréninku na Velkou cenu Německa silničních motocyklů na Sachsenringu desátý a o oproti úvodnímu tréninku si o čtyři příčky pohoršil.
15.07.2011 16:20 |

Abrahamovi se v posledním tréninku před kvalifikací nedařilo

V sobotním tréninku na Velkou cenu Portugalska silničních motocyklů obsadil český závodník Jakub Kornfeil ve třídě Moto3 devátou příčku. Karel Abraham byl v kategorii MotoGP v sobotním tréninku čtrnáctý.
05.05.2012 13:30 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků)

SENZACE! ABRAHAM vyhrál Velkou cenu Valencie. Bojoval jako lev...

Český závodník Karel Abraham po fantastickém výkonu vyhrál v neděli Velkou cenu Valencie silničních motocyklů ve třídě Moto2.
07.11.2010 13:00 |

Abraham bude na startu v Brně chybět, lékaři ho nepustili

Motocyklový závodník Karel Abraham nepojede dnešní Velkou cenu České republiky v Brně. Druhého muže pátečního tréninku třídy Moto2 nepustili na start lékaři kvůli sobotním pádům, při nichž český jezdec utrpěl otřes mozku.
15.08.2010 11:25 |