Tragédie! Při tréninku na GP Katalánska zahynul Španěl Salom!

Byl to jen trénink, jenže i v něm při závodech silničních motocyklů číhá smrt! Včera si našla španělského závodníka Luise Saloma (+24).
06.06.2016 13:20 |

Tragédie v Moto2! Salom zemřel po pádu v tréninku na Velkou cenu Katalánska

Motoristický svět dnes postihla tragédie. Někdejší vicemistr světa kategorie Moto3 Luis Salom zemřel po pádu ve volném tréninku na nedělní Velkou cenu Katalánska. Talentovaný Španěl podlehl zraněním po převozu do nemocnice, život mu nezachránila ani okamžitá operace.
03.06.2016 18:50 |

04.06.2016 05:10 |

Kornfeil dojel v Aragonii jedenáctý, Moto3 vyhrál Salom

Jakub Kornfeil prodloužil svou sérii závodů, ve kterých dojel v šampionátu Moto3 na bodovaném místě. Ve Velké ceně Aragonie skončil jedenáctý, vyhrál Španěl Luis Salom.
30.09.2012 12:10 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků)

Automobilový závodník Krámský zahynul při tréninku

Otakar Krámský dnes tragicky zahynul při tréninku na mistrovství Evropy v jízdě do vrchu. Nehodu zavinila závada vozidla.
25.04.2015 23:05 |

Kornfeil dojel v trénincích 19. a 14., Abraham byl na 8. a 11. místě

Český závodník Jakub Kornfeil zajel v prvním pátečním tréninku před motocyklovou GP Katalánska na okruhu v Barceloně ve třídě Moto3 až devatenáctý čas, nejrychlejší byl Španěl Maverick Viňales.
01.06.2012 17:05 |

Jezdce "vykopla" motorka ze sedla a letěl jako hadrový panák

Jezdec třídy Moto 2 Luis Salom se na okruhu v Silverstonu prolétl vzduchem. Třiadvacetiletý Španěl měl ale kliku, nic vážného se mu naštěstí nestalo a závod by měl jet.
30.08.2014 08:10 |

Kreuziger je po 3. etapě Kolem Katalánska osmý

Český cyklista Roman Kreuziger dokončil dnešní třetí etapu závodu ProTour Kolem Katalánska na 16. pozici a celkově se posunul na osmé místo průběžného pořadí.
24.03.2010 19:10 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků)

Abraham se kvalifikoval do VC Katalánska dvanáctým časem

Motocyklový jezdec Karel Abraham zajel v sobotní kvalifikaci na Velkou cenu Katalánska dvanáctý čas a do nedělního závodu třídy Moto2 tak odstartuje z třetí řady.
03.07.2010 17:30 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků)

V Barceloně požadoval větší autonomii Katalánska milion lidí

Na demonstraci za větší regionální nezávislost Katalánska se v Barceloně sešlo více než milion lidí.
10.07.2010 22:55 |

Abrahamovi se v trénincích na VC Katalánska nedařilo, VÝRAZNĚ ZTRÁCEL

Přes tři sekundy na nejrychlejšího jezdce ztratil motocyklový závodník Karel Abraham v obou dnešních trénincích na Velkou cenu Katalánska.
03.06.2011 12:35 |

Motocyklista Abraham je v kvalifikaci do GP Katalánska patnáctý

Motocyklista Karel Abraham odstartuje do nedělní Velké ceny Katalánska z posledního, 15. místa
04.06.2011 18:35 |

Abraham s Kornfeilem dojeli na GP Katalánska desátí

Barcelona - Brněnský motocyklista Karel Abraham obsadil ve Velké ceně Katalánska desáté místo v závodě královské třídy MotoGP. Na stejné příčce v Barceloně dojel v kubatuře do 125 ccm jeho krajan Jakub Kornfeil z Rohatce na Hodonínsku.
05.06.2011 17:35 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků)

Albasini vítězem cyklistického závodu Okolo Katalánska, poslední etapu vyhrál Simon

Švýcarský cyklista Michael Albasini uhájil v nedělní poslední etapě etapového závodu Okolo Katalánska trikot lídra peletonu a stal se celkovým vítězem.
25.03.2012 18:05 |

Osobnosti: Michael Simon (22 článků)

VC Katalánska: Abraham i Kornfeil odstartují z 12. místa

Karel Abraham zajel v sobotní kvalifikaci na motocyklovou GP Katalánska na okruhu v Barceloně v kategorii MotoGP dvanáctý čas a na vedoucího Australana Caseyho Stonera ztratil téměř dvě sekundy.
02.06.2012 17:50 |

Osobnosti: Casey Stoner (46 článků) , Karel Abraham (343 článků)

Neštěstí! Zlatý olympionik zemřel při tréninku

Olympijský vítěz z Pekingu a stříbrný jachtař z Londýna Brit Andrew Simpson zahynul při tréninku na Americký pohár pod převrhnutým katamaránem. Coby stratég jedenáctičlenné posádky švédské lodi Artemis Racing trénoval u břehů severní Kalifornie. Co bylo příčinou převrhnutí plavidla, zatím není jasné.
10.05.2013 10:35 |

Abraham se v Brně zatím trápí, ve druhém tréninku byl na 17. místě

Karel Abraham obsadil v pátečním druhém tréninku na Velkou cenu České republiky silničních motocyklů ve třídě MotoGP předposlední 17. příčku. Nejrychlejší byl opět Španěl Dani Pedrosa, na kterého český jezdec ztratil dvě a půl vteřiny.
12.08.2011 15:50 |

Osobnosti: Dani Pedrosa (28 článků) , Karel Abraham (343 článků)

Kornfeil vstoupil do domácí GP 12. místem v tréninku

Jakub Kornfeil obsadil v prvním tréninku na domácí Grand Prix České republiky, závod mistrovství světa silničních motocyklů, dvanácté místo. V nejslabší třídě Moto3 byl dnes dopoledne na Masarykově okruhu nejrychlejší Španěl Maverick Viňales, za kterým Kornfeil zaostal o 1,387 sekundy.
23.08.2013 13:00 |

Kornfeilovi to jde! Na úvod tréninků v Austinu zajel čtvrtý čas v Moto3

Český motocyklový závodník Jakub Kornfeil zajel v úvodním dnu volných tréninků na nedělní Velkou cenu Ameriky ve třídě Moto3 čtvrtý čas. Na okruhu v Austinu byl v přípravě před druhým závodem nového ročníku mistrovství světa silničních motocyklů nejrychlejší Španěl Efrén Vázquez, třetí z premiérového závodu sezony v Kataru.
11.04.2014 22:50 |

Motocyklista Zarco vytlačil soupeře v drsném souboji z trati a přišel o vítězství

Motocyklista Jakub Kornfeil dojel ve VC Katalánska v závodě do 125 ccm na desátém místě. Po penalizaci Francouze Zarca vyhrál lídr šampionátu Španěl Terol.
05.06.2011 13:00 |