Tragédie při Murrayho svatbě: Fotograf upadl při zkoušce, praštil se a zemřel

Ztratil rovnováhu při zkoušce na velký den tenisty Andyho Murrayho a jeho vyvolené Kim Sears. U katedrály ve skotském Dunblane spadl na náhrobní kámen, udeřil se a byl převezen do nemocnice. Fotograf Gordon Jack tam ve věku 47 let zemřel. A veselí nad svatbou wimbledonského vítěze vystřídal smutek.
12.04.2015 05:55 |

Osobnosti: Andy Murray (183 článků) , Jack Gordon (5 článků) , Jack Gordon (5 článků) , Kim Kim (1117 článků)

Federer opět triumfoval na Australian Open, ve finále smetl Murrayho

Švýcarský tenista Roger Federer vyhrál počtvrté Australian Open a svou rekordní sbírku rozšířil na šestnáct grandslamových titulů. Brita Andyho Murrayho v neděli ve finále v Melbourne porazil 6:3, 6:4 a 7:6.
01.02.2010 13:55 |

Osobnosti: Roger Federer (474 článků)

Federer přehrál snadno Murrayho a je blízko semifinále

Tenisová legenda Roger Federer porazila na Turnaji mistrů v Londýně domácího Andyho Murrayho 6:4 a 6:2.
23.11.2010 17:25 |

Djokovič vyprášil ve finále Australian Open Murrayho a má druhý titul

Srbský tebista Novak Djokovič vyhrál znovu po třech letech první tenisový grandslam sezony Australian Open. Ve finále v Melbourne porazil jasně Brita Andyho Murrayho 6:4, 6:2 a 6:3. Za titul dostal 2,2 milionu australských dolarů (38,7 milionu korun).
30.01.2011 12:55 |

Osobnosti: Novak Djokovič (532 článků)

Djokovič má druhý grandslamový titul, v australském finále zdolal Murrayho

Srbský tenista Novak Djokovič vyhrál znovu po třech letech první tenisový grandslamový turnaj sezony Australian Open. Ve finále v Melbourne v neděli třetí nasazený hráč zdolal turnajovou pětku Brita Andyho Murrayho 6:4, 6:2 a 6:3.
30.01.2011 13:10 |

LENDL CHCE KOUČOVAT hvězdu MURRAYHO, píší v Británii

Bývalý český tenista Ivan Lendl projevil podle britských médií zájem stát se trenérem Brita Andyho Murrayho, který v posledních týdnech zažívá pokles formy.
28.03.2011 11:35 |

Osobnosti: Ivan Lendl (109 článků)

Lendl Murrayho trénovat nebude, nabídku dávno odmítl

Bývalý první tenista světa Ivan Lendl v dohledné době Andyho Murrayho trénovat nebude.
07.04.2011 17:35 |

Paříž: Nadal postoupil přes Murrayho do finále, zahraje si už šesté

Pětinásobný šampion Rafael Nadal ze Španělska postoupil v den svých 25. narozenin pošesté do finále Roland Garros a může útočit na rekordních šest titulů Švéda Björna Borga. Světová tenisová jednička porazila v pátečním semifinále Brita Andy Murrayho 6:4, 7:5 a 6:4.
03.06.2011 19:45 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , Andy Murray (183 článků) , Björn Borg (14 článků) , Andy Borg (1 článek) , Brita Borg (1 článek)

Matka tenisty Murrayho má problém. Až po uši se zamilovala do jeho soupeře

Před velkým dilematem stojí matka britského tenisty Andyho Murrayho Judy, který patří k zástupu fanynek Španěla Feliciana Lopeze, s nímž Murray změří síly ve wimbledonském čtvrtfinále.
28.06.2011 09:10 |

Další šokující fotografie: Takhle se zastavilo srdce Michaela Jacksona

Ošetřujícího doktora zesnulého Michaela Jacksona (†50) Conrada Murrayho (58) čekal u soudu další perný den. Ve středu byla zveřejněna fotografie, která ukazuje zástavu srdce krále popu. Spolu s ní vystoupil jako svědek anesteziolog Steven Shafer, který poukázal na další hrubé chyby v zanedbání péče Dr. Murrayho. Pro záchranu Jacksonova života prý stačilo, zvednout mu bradu.
20.10.2011 20:35 |

Osobnosti: Michael Jackson (1607 článků) , Michael Murray (101 článků)

PARÁDA! Berdych udolal Murrayho a je v semifinále

Český tenista Tomáš Berdych postoupil na turnaji série Masters v Paříži už do semifinále, když v pátek porazil ve vypjaté bitvě druhého nasazeného Brita Andyho Murrayho 4:6, 7:6, 6:4. V boji o finále se střetne se Švýcarem Rogerem Federerem.
11.11.2011 17:50 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1380 článků) , Roger Federer (474 článků)

Tenista Berdych porazil na turnaji v Paříži Murrayho

Tenista Tomáš Berdych postoupil na turnaji Masters v Paříži do semifinále. Český hráč, který si ve čtvrtek výhrou v třetím kole zajistil účast na Turnaji mistrů, dnes porazil Andyho Murrayho z Británie 4:6, 7:6 a 6:4.
11.11.2011 20:00 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1380 článků)

Lendl se stal trenérem tenisty Murrayho

Nejúspěšnější český tenista Ivan Lendl se stal trenérem čtvrtého hráče světa Andyho Murrayho. Bývalá dlouholetá světová jednička má čtyřiadvacetiletému Britovi pomoci konečně vyhrát grandslamový turnaj.
31.12.2011 19:15 |

Lendl trénuje Murrayho!

Měsíce se o tom šuškalo, teď je to realita! Legendární český tenista Ivan Lendl (51) to zkusí v roli trenéra a hned jeho první džob je exkluzivní – povede světovou čtyřku Brita Andyho Murrayho (24)!
02.01.2012 12:10 |

FOTO Li Na školila Kvitovou, Lendl zase Murrayho

Podívejte se na obrázky ze Sydney i Murrayho tréninku
12.01.2012 12:05 |

Federer si podmanil turnaj v Dubaji, ve finále zdolal Murrayho

Švýcar Roger Federer na turnaji v Dubaji porazil ve finále dvouhry Brita Andyho Murrayho po setech 7:5, 6:4.
03.03.2012 18:20 |

Lendl hovořil o spolupráci s Murraym. Líbí se mu, že Brit dře jako kůň

Legendární tenista Ivan Lendl trénuje od Nového roku Brita Andyho Murrayho a zdá se, že jejich spolupráce funguje na jedničku. Podle odborníků prý může Lendl dovést Murrayho prý až na tenisový vrchol.
06.03.2012 20:15 |

Djokovič porazil ve finále v Miami Murrayho a oslavil 30. titul kariéry

Srbský tenista Novak Djokovič porazil ve finále turnaje v Miami Brita Andyho Murrayho 6:1 a 7:6.
01.04.2012 22:05 |

Berdych v Monte Carlu vyřadil Murrayho a v semifinále vyzve Djokoviče

Tomáš Berdych postoupil do semifinále tenisového turnaje v Monte Carlu, když ve čtvrtfinále přehrál turnajovou trojku a světovou čtyřku Andyho Murrayho z Velké Británie ve třech setech. 6:7, 6:2, 6:3.
20.04.2012 13:55 |

Murrayho vyzve ve finále US Open Djokovič

Srbský tenista Novak Djokovič postoupil do finále US Open. V dohrávaném semifinále udolal Španěla Davida Ferrera 2:6, 6:1, 6:4 a 6:2 a v souboji o prestižní trofej vyzve v pondělí Brita Andyho Murrayho.
09.09.2012 20:15 |

Osobnosti: Novak Djokovič (532 článků) , David Ferrer (103 článků)