Článek
Podobné články

RWE Supply & Trading CZ nabízí skladovací kapacitu v ČR na období 2013/2014

 
Společnost RWE Supply & Trading CZ (RWEST CZ) nabízí 1 TWh fyzické skladovací kapacity v České republice na dobu 12 měsíců v období 2013/2014. Sdružená skladovací kapacita bude k dispozici v nabídkovém řízení prostřednictvím internetové platformy store-x (www.store-x.net) s termínem ukončení 15. února 2013.
25.01.2013 15:35 |

podobné články

Gazprom Export o rozhodnutí arbitráže s RWE Supply&Trading CZ

 
Gazprom Export potvrzuje, že 27 června 2013 dostala do rukou rozhodnutí mezinárodní arbitráže o sporu se společnosti RWE Supply&Trading; CZ (předtím RWE Transgas) o přezkoumání ceny dlouhodobého kontraktu na dodávku plynu do ČR.
28.06.2013 15:00 |

podobné články

Investorům loni nejvíce vydělala RWE Supply & Trading CZ

 
Vítězem hodnocení českých firem podle ukazatele EVA za rok 2013 se stal obchodník s plynem a elektřinou, RWE Supply & Trading CZ. Na druhou příčku tak odsunul loňského vítěze, Škodu Auto.
01.12.2014 11:43 |

podobné články

Obrazy do každé domácnosti

 
Hezké a útulné bydlení, kde se cítíme pohodově, patří k základním prioritám většiny z nás. Důležité je i prostředí, kde se nemovitost nachází. Pokud je to jen trochu možné snažíme se zúhlednit již přístupovou cestu k domu, bytu. Stejně důležité je i celkové vybavení interiéru. Vše se odvíjí od podlahy, která hraje při zařizování nemalou roli, až po nábytek a další interiérové dekorace. Než začneme vybavovat domácnost, je důležité si promyslet, jaký styl zvolíme. Jelikož od toho se dále odvíjí i nákup dalších doplňků. Doplňky do domácnosti Jednou z oblíbených dekorací, jsou obrazy. Ty se dnes nabízí v nepřeberném množství různých stylů. Navíc jsou ve srovnání s policemi a vitrínami mnohem praktičtější. U obrazů bohatě stačí otřít rám, kdežto při utírání prachu na policích musíme sundat všechen obsah, který čistíme také. Nákup obrazů podle stylu Výběr obrazů se dnes dá doladit do jakéhokoliv stylu. Dnešní nabídka přeje jak historickým tak moderním stylům včetně možnosti originálního rámování. Obrazy lidská obydlí zdobí již od nepaměti a rozhodně se jedná o součást vybavení, která by neměla chybět v žádné domácnosti. Na světlé stěně vynikne obraz s tmavým podkladem a opačně na tmavé zdi obraz světlý. Pozor si dejte na přímé denní světlo, které by obraz mohlo poškodit. Jeho krásu naopak můžete podpořit šikovně umístěnou zářivkou, která jej ozáří. Správné osvětlení Lustr mnoho lidí při začátku zařizování neřeší, což se může ukázat, jako fatální chyba. Tento nepostradatelný interiérový doplněk neslouží pouze k osvětlení, ale může být dominantou místností. Jestliže předem víme, že budeme interiér zařizovat v duchu retro nakoupíme v tomto stylu i lustry. Avšak mnohdy se i více stylů hezky doplňuje. Ke stylu retro může skvěle ladit i moderní či vintage lustr a další doplňky. Ideální je sepsat si předem seznam věcí, které chceme nakoupit a zkusit si je vedle sebe představit. V jiném případě by vybavení mohlo působit chaoticky.     Příspěvek Obrazy do každé domácnosti pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
26.09.2015 09:35 |

podobné články

Někdo má od boha talent, já pěkné tělo, říká Andrea Verešová

 
Modelka Andrea Verešová (34) kdysi prohlásila, že už nebude předvádět prádlo. Stále je však žádaná a tak nabídky na módní přehlídky neodmítá. Za svoji skvělou postavu po dvou dětech prý vděčí zdravému životnímu stylu a matce přírodě.
04.11.2009 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Kirstie Alley (100 článků) , Klára Doležalová (127 článků)

Miss Lutovská bodovala v japonské televizi

 
Nejkrásnější dívka roku 2009 Iveta Lutovská zavítala do dalekého Tokia. V prestižní japonské televizi Nipon účinkovala v pořadu věnovaném zdravému životnímu stylu!
17.12.2009 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Lutovská-Vítová (387 článků)

Odborníkv na výživu: Potřeby dětí se mění s věkem

 
Výživa dětí není totéž co výživa dospělých, potřeby dítěte se mění během růstu. Je proto důležité, aby byl přísun živin v jednotlivých letech dostatečný. Stravování ovlivňuje zdraví dlouho do budoucna, rodiče by měli vést děti ke zdravému životnímu stylu hravou formou už od nízkého věku. Obrovským problémem je, pokud dítě ráno nesnídá, řekl předseda Společnosti pro výživu Petr Tláskal.
21.07.2010 06:15 |

podobné články

Přeběhl USA, aby se začaly děti hýbat!

 
Americký vytrvalostní běžec Dean Karnazes (48) v úterý v New Yorku dokončil běh napříč Spojenými státy. Svým výkonem, kdy od 25. února absolvoval asi 4800 kilometrů a proběhl 16 americkými státy, chtěl podnítit Američany, a to především mládež, ke sportu a zdravému životnímu stylu.
10.05.2011 22:45 |

podobné články

Lenny Kravitz: Nikdy jsem nebyl opilý

 
Kravitz se prý nikdy neopil, protože to odporuje zdravému životnímu stylu. A jí výlučně bio produkty.
19.08.2011 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Lenny Kravitz (94 článků)

Američan zhubl více než 100 kilogramů bez operací, pilulek a zázraků

 
Ještě před několika lety vážil Tom Carano z Wakefieldu v Massachusetts přes 220 kilogramů. Bez jediné operace a bez jakýchkoli zázračných pilulek však zhubl téměř o polovinu. Díky pevné vůli a zdravému životnímu stylu si užívá každý nový den.
20.10.2011 17:55 |

podobné články

Krásná topmodelka Daniela Peštová: I já si dám hamburger!

 
Topmodelka a manželka muzikanta Paľa Habery (49) Daniela Peštová (41) za svou krásu nevděčí jen genům, ale hlavně zdravému životnímu stylu. Je totiž vášnivou milovnicí biopotravin, z nichž vaří nejen sobě, ale i synům Yannickovi (16), Paulovi Henrymu (3), dceři Elle (9) a manželovi Paľovi.
11.03.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Peštová (320 článků) , Henry Paul (25 článků)

Domácí müsli tyčinky

 
Máte rádi sladké, a přesto se mu kvůli zdravému životnímu stylu snažíte vyhýbat? Zkuste si doma vlastnoručně vyrobit müsli tyčinky, které jsou na rozdíl od těch z obchodů plné vitamínů, kvalitní vlákniny a navíc obsahují o něco méně cukru. Jsou vhodnou variantou dopolední svačinky, jež zasytí a dodá spoustu energie!
18.04.2012 06:15 |

podobné články

Petr Havlíček: Jsem rád, že jsem si to udělal sám

 
Ing. Petr Havlíček, odborník na zdravý životní styl prozradil, proč se rozhodl k odvážnému kroku a začal se intenzivněji zajímat o výrobu potravin a již druhým rokem spolupracuje na vývoji nutričně vyvážených výrobků. „Na trhu je spousta produktů, které se tváří jako „velmi zdravé“, jsme ovlivňováni reklamou a nabídkou supermarketů, ale přitom je těžké najít opravdu kvalitní potravinu. Dlouho jsem hledal výrobce, který by byl schopen a ochoten předložit lidem produkty, které odpovídají zdravému životnímu stylu a obsahují jen to, co je pro ně přirozené“, říká P. Havlíček.
04.06.2012 09:40 |

podobné články

Kateřina Cajthamlová: Máte chuť na sladké? Málo jíte!

 
Doktorka Kateřina Cajthamlová už v Pořadu Jste to, co jíte ukázala cestu ke zdravému životnímu stylu desítkám lidí trpících obezitou. Přečtěte si její odpovědi na nejčastější otázky diváků.
06.06.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Cajthamlová (143 článků)

Nejstarší kulturistce světa je 75 let a stále soutěží

 
VIDEO. Ernestine Shepherdové je 75 let a je nejstarší ženou, která se věnuje kulturistice. Začala s tím, když jí bylo 71 let a když jí zemřela sestra. Jejím hlavním cílem je vést i ostatní ke zdravému životnímu stylu spočívajícímu v pohybu a zdravé výživě.
11.06.2012 12:45 |

podobné články

Heger: Lidi musíme motivovat k zdravému životnímu stylu

 
Ministerstvo zdravotnictví se chystá podpořit projekty zaměřené na zdravý životní styl a prevenci zdraví. Celkem proto vydá 280 milionů korun.
13.08.2012 17:35 |

podobné články

Tip na víkend: V Botanické zahradě vám ukáží cestu k zdravému životnímu stylu

 
Zdarma měření hodnot, jako jsou hladina cukru, cholesterol či poměr tělesného tuku a svaloviny, možnost vyzkoušet si populární zumbu, trenažér chůze a další zajímavé sportovní aktivity. Navíc poradna pro změnu image, aktuální trendy v líčení. Těšit se můžete i na cooking show. To vše a mnohem víc vás čeká již tuto sobotu v pražské Botanické zahradě v Troji.
24.08.2012 19:10 |

podobné články

Děsivý výzkum: České děti začínají být monstrózně obézní!

 
Tak tato statistika už začíná být alarmující. Podle agentury SANEP až šestina rodičů uvádí, že jejich dítě má problémy s obezitou! Rodiče ztrácejí kontrolu nad tím, co děti přes den snědí a doma je nemotivují k zdravému životnímu stylu.
27.04.2013 05:05 |

podobné články

TOP 09 ví, jak vás přimět ke zdravému životnímu stylu. Zde je její návrh

 
Jedním z atraktivních bodů volebního programu TOP 09 má být poskytování bonusů nekuřákům, abstinentům nebo lidem, kteří jedí zdravě. Uvádí to dnešní vydání deníku Právo.
11.09.2013 09:55 |

podobné články