Článek

Tour má prvního hříšníka, Paolini ladil formu kokainem

 
Letošní Tour de France zaznamenala první případ užití zakázané látky. Italský jezdec týmu Katuscha Luca Paolini měl pozitivní test na kokain. Závodník, který letos vyhrál jednodenní závod Gent-Wevelgem, tak byl s okamžitou platností vyloučen z Tour a o jeho dalším trestu se rozhodne po jejím skončení. Na Tour je to vůbec první dopingový nález od roku 2012.
11.07.2015 08:36 |

podobné články

Podobné články

Nový knižní festival představí v Praze knihy pro mladé: Přijede i Paolini nebo Sepetysová

 
První literární festival pro mládež v Česku chystají dvě tuzemská nakladatelství, která se na literaturu pro teenagery specializují. Uskuteční se pod názvem Humbook 15. října a představí světové i české hvězdy literatury pro mládež. Přijedou bestselleroví američtí autoři Christopher Paolini, autor fantasy série Eragon, a Ruta Sepetysová, autorka oceňovaného románu V šedých tónech.
21.09.2016 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Christopher Paolini (4 články)

Šofér ladil v autě rádio, zbořil chatku a zranil manžele

 
Zřejmě nepozornost za volantem zavinila nehodu u Chvaletic na Pardubicku. Řidič (40) fordu podle svého tvrzení v autě ladil rádio. Přitom sjel ze silnice do zahrádkářské kolonie, v níž zbořil chatku a srazil manžele.
31.08.2012 18:00 |

podobné články

Národní tým českých kuchařů ladil formu před světovým šampionátem

 
Každý má své místo. Každý ví, co má v danou chvíli dělat. Jako sehraný tým mechaniků v automobilových závodech či jachtařů na plachetnici vypadali v některých okamžicích kuchaři z několika restaurací v zemi, když naposledy společně ladili formu v kuchyni brněnského hotelu International před gastronomickým mistrovstvím světa, které se koná od 23. do 27. listopadu ve švýcarské Basileji.
03.11.2013 15:56 |

podobné články

Juventus má platit za hříšníka Mutua. Dočká se Chelsea milionů?

 
Fotbalová Chelsea by přece jen mohla dostat odškodné za dopingového hříšníka Adriana Mutua. FIFA rozhodla, že 21 milionů eur, tedy 541 milionů korun, zaplatí londýnskému klubu Juventus Turín, který Mutua angažoval.
18.10.2013 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Adrian Mutu (9 článků)

Namol OPILÝ český brankář: Podívejte se, co vyvádí! VIDEO

 
TOHLE VIDEO vás rozesměje. Přátelské hokejové utkání divákům i hráčům zpestřil gólman, který očividně ladil formu v bufetu. Neudržel se na nohou natož na bruslích. No to musíte vidět.
23.01.2014 11:35 |

podobné články

Namol opilý český brankář v tom má hokej: Podívejte se, co vyvádí!

 
TOHLE VIDEO vás rozesměje. Přátelské hokejové utkání divákům i hráčům zpestřil gólman, který očividně ladil formu v bufetu. Neudržel se na nohou natož na bruslích. No to musíte vidět.
23.01.2014 19:40 |

podobné články

Šéf centra pro narkomany se předávkoval kokainem!

 
Měl léčit narkomany z jejich závisloti. Místo toho kšeftoval s drogami a sám je bral. Nakonec na to doplatil. Šéf centra pro odvykání návykových látek v Bohumíně zemřel na následky předávkování heroinem a kokainem.
11.12.2009 16:50 |

podobné články

Šéf odvykacího centra v Bohutíně zemřel na předávkování kokainem

 
Šéf centra pro odvykání návykových látek Monar v Bohutíně na Šumpersku zemřel na předávkování kokainem v šumperské nemocnici. Odkud drogy pocházely nebo zda sám šéf střediska na léčení narkomanů s nimi obchodoval, se kriminalistům vypátrat nepodařilo, vyšetřování případu bylo odloženo.
11.12.2009 17:35 |

podobné články

Albánci a Ital zásobovali kokainem Ostravu, soud je poslal za mříže

 
Tresty čtyři, osm a devět let vězení udělil v úterý Krajský soud v Ostravě členům mezinárodního drogového gangu, který víc jak dva roky zásoboval kokainem narkomany z Ostravy.
05.04.2011 14:20 |

podobné články

Chlapec (4) se zdrogoval kokainem, když ho hlídala babička

 
Čtyřletý chlapeček se omámil kokainem, když ho hlídala jeho vlastní babička. Dítě skončilo v nemocnici a babička ve vězení.
13.05.2012 16:20 |

podobné články

Otec tenistky Strýcové: Za obchod s kokainem podmínka! To víte, do vězení se nehrnu

 
Původně dostal 2,5 roku za obchod s kokainem natvrdo, dnes však Jindřichu Strýcovi, otci tenistky Barbory Záhlavové-Strýcové, odvolací soud změnil trest. Mírnější verdikt zní: 3 roky vězení s podmínečným odkladem na pět let! Strýc si tak opět může užívat svobody.
30.04.2013 11:45 |

podobné články

Christopher Paoloni: Osudy Eragona i moje se podobají

 
„Já i Eragon jsme začínali jako patnáctiletí chlapci, já psát příběhy jeho, dračice Safiry a dalších přátel, on se vydal bojovat. Potom se už náš osud lišil,“ odpověděl v neděli v Praze americký prozaik Christopher Paolini na otázku Práva, v čem psaní čtyřdílné fantasy ságy Odkaz Dračích jezdců změnilo hrdinu i jeho samého.
07.05.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Christopher Paolini (4 články)

Indové šílí: Panenka Barbie jako hinduistická bohyně Kali (FOTO)

 
Argentinští umělci Marianela Perelliová a Emiliano Paolini způsobili velký rozruch. Vytvořili kolekci panenek Barbie, kterou nazvali Plastové náboženství. Podle jejich názoru totiž dětská hračka, kterou zbožňují a mnohdy také zbožšťují miliony dívek po celém světě už pětapadesát let, vytvořila vlastní kult či náboženství. A tak ji převedli do řady světic, svatých, bohů a jiných symbolů světových náboženství. Největší rozruch působí hinduistická Kali, proti níž ostře vystupuje Indie a další asijské země. Ztvárnit Kena jako proroka Mohameda se ale argentinští umělci neodvážili.
01.10.2014 17:00 |

podobné články

Zděšení ve Svobodné Evropě: Řecký premiér chce být mostem do Ruska. A Putin poučuje EU, jak s Aténami jednat

 
Napětí mezi Řeckem a EU kontrastuje se vstřícným vztahem, který se začíná rýsovat mezi Aténami a Moskvou. Web Rádia Svobodná Evropa připomíná slova Vladimira Putina, který o Řecku, v EU majícím pozici prvního hříšníka, hovoří s uznáním a nabízí přátelství.
20.06.2015 10:07 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2972 článků)

TALENTMANIA: Kostým mi ladil k vystoupení, tvrdí Magnetická lady

 
Hostem sobotního on-line rozhovoru tn.cz byla od 20:00 do 21:00 Magnetická lady Jaroslava Machová.
11.09.2010 16:50 |

podobné články

Klaus ladil s Nečasem a Schwarzenbergem zahraniční politiku

 
Prezident Václav Klaus se v pondělí na Pražském hradě přijal premiéra Petra Nečase a ministra zahraničí Karla Schwarzenberga. Politici se dohodli na kompetencích při reprezentování v zahraničí.
20.09.2010 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8976 článků) , Karel Schwarzenberg (3711 článků) , Petr Nečas (9257 článků)

Půvabná moderátorka Kepková chystá svatbu. Stihne se vdát ještě do léta?

 
Moderátorka další řady SuperStar Zora Kepková  (22) se na Plese v Opeře objevila ve sněhobílých šatech a její přítel Míra Hejda k ní odpovědně ladil. Při pohledu na vyšňořené snoubence se přirozeně nabízela otázka, jestli se nejedná o trénink na blížící se svatbu.
06.02.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Míra Hejda (102 článků) , Zora Hejdová (38 článků)

Kdo by ji nechtěl za ženu? Nádherná Miranda Kerr v prádélku pro nevěsty vám nedá spát

 
Výběr půvabné Australanky Mirandy Kerr  (29) do nové kampaně Bride Collection 2013 byl trefou do černého. Její nevinný výraz ideálně ladil a tmavé vlasy naopak skvěle kontrastovaly se svatebním námětem. Přestože samotná Miranda je už téměř tři roky vdaná za herce Orlanda Blooma (36), po zhlédnutí těchto snímků by si ji k oltáři a následně pak rovnou do ložnice nejradši odvedl snad každý muž...
06.02.2013 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Miranda Kerr (335 článků)

Zeman si pozval experty do Lán: Nad panáky ladili ceny energií!

 
Horko nehorko, vládnout se musí... Alespoň v případě prezidenta Miloše Zemana (68), který si o víkendu pozval do Lán své experty a ladil s nimi energetickou situaci v Česku a ceny energií. Panáčky na posilněnou na stole samozřejmě nechyběly.
29.07.2013 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20125 článků)