Tour de Ski: Jakšovi se sprint povedl, Bauer klesl

Sprint v Toblachu: 7. Jakš, 18. Kožíšek, 21. Koukal
05.01.2011 18:10 |

Běžci na lyžích Jakšovi prý dalo křídla Tour de Ski

I sebevědomí získané osmým místem v etapové Tour de Ski doneslo běžce na lyžích Martina Jakše k dnešnímu šestému místu v závodu Světového poháru v Otepää.
22.01.2011 19:05 |

Osobnosti: Martin Jakš (33 článků)

Běžce na lyžích čeká ve třetí etapě Tour de Ski klasický sprint

Třetí etapu Tour de Ski běžců na lyžích obstará nedělní sprint klasickou technikou v Oberstdorfu.
02.01.2011 07:55 |

Slovinka Majdičová vyhrála klasický sprint v rámci Tour de Ski

Slovinka Petra Majdičová vyhrála v neděli v německém Oberstdorfu klasický sprint, třetí etapu Tour de Ski.
02.01.2011 17:05 |

Slovinka Majdičová vyhrála sprint na Tour de Ski, Nývltová skončila osmá

Slovinka Petra Majdičová vyhrála ve středu v italském Toblachu sprint volnou technikou, pátou etapu seriálu závodů v běhu na lyžích Tour de Ski, druhá skončila Italka Arianna Follisová, třetí místo obsadila její krajanka Magda Genuinová, Eva Nývltová skončila osmá.
05.01.2011 17:00 |

Osobnosti: Eva Nývltová (23 článků)

Bauer ve sprintu nestačil a na Tour de Ski se propadl

Norka Marit Björgenová a Rus Alexej Morilov vyhráli ve středu v italském Toblachu sprint volnou technikou, šestou etapu seriálu Tour de Ski. Eva Nývltová postoupila do semifinále a obsadila desáté místo, Martin Jakš vypadl ve čtvrtfinále a skončil šestnáctý.
04.01.2012 16:30 |

Osobnosti: Martin Jakš (33 článků) , Eva Nývltová (23 článků)

Bauer v posledním závodě deklasoval Northuga a vyhrál Tour de Ski

Běžec na lyžích Lukáš Bauer vyhrál po úchvatném vystoupení v nedělní závěrečné etapě v italském Val di Fiemme Tour de Ski a trochu nečekaně, ale zaslouženě zopakoval svůj triumf z roku 2008.
11.01.2010 13:30 |

Osobnosti: Lukáš Bauer (161 článků)

Lyžař Bauer žaluje svaz kvůli ušlým prémiím z Tour de Ski

Trojnásobný olympijský medailista v běhu na lyžích Lukáš Bauer žaluje lyžařský svaz. Podle Lidových novin chce 450.000 korun za ušlý zisk z nepřiznaných výher z předloňské Tour de Ski.
05.05.2010 11:30 |

Lukáš Bauer už myslí na Tour de Ski

Běžec na lyžích Lukáš Bauer je spokojený se svým vstupem do sezony, v níž plánuje znovu uspět v Tour de Ski a zaútočit na medaili na světovém šampionátu v norském Oslo. Dvojnásobný medailista z olympiády ve Vancouveru to řekl v úterý na tiskové konferenci v Praze.
30.11.2010 14:10 |

Tour de Ski: Bauer vybojoval SENZAČNÍ BRONZ, vítězem Cologna

Lukáš Bauer v závěrečné etapě Tour de Ski zabojoval a nakonec skončil na třetím místě.
09.01.2011 15:35 |

Bauer bude na Vánoce s rodinou, ale už myslí na Tour de Ski

S rodinou stráví běžec na lyžích Lukáš Bauer vánoční svátky doma na Božím Daru. Dopřeje si i cukroví, ale střídmě, protože vrchol sezony už je za dveřmi. Tour de Ski, na kterém chce na stupně vítězů, začne už 29. prosince.
22.12.2011 20:25 |

Je to extrémně náročný závod, vyhlíží Bauer Tour de Ski

Lyžař Lukáš Bauer se chystá strávit vánoční svátky doma na Božím Daru s rodinou, současně už ale myslí na Tour de Ski, prestižní devítidílný seriál, který už dvakrát ovládl.
23.12.2011 07:35 |

Začíná Tour de Ski. Bauer se chce rvát o špičku

Prologem začne dnes v německém Oberhofu 6. ročník prestižního seriálu Tour de Ski, který je součástí SP v běhu na lyžích. Český tým tvoří Lukáš Bauer, Martin Jakš, Jiří Magál, Aleš Razým, Ondřej Horyna, Eva Nývltová a Ivana Janečková.
29.12.2011 07:25 |

Osobnosti: Lukáš Bauer (161 článků) , Aleš Razým (9 článků) , Jiří Magál (6 článků) , Martin Jakš (33 článků) , Eva Nývltová (23 článků)

Tour de Ski začal nejlépe Northug, Bauer podle očekávání ztratil

Lídr Světového poháru Petter Northug z Norska vyhrál prolog seriálu v běžeckém lyžování Tour de Ski na 3,75 km volnou technikou. Dvojnásobný vítěz podniku Lukáš Bauer skončil se ztrátou 20,7 sekundy dvacátý sedmý.
29.12.2011 17:00 |

Osobnosti: Lukáš Bauer (161 článků) , Petter Northug (31 článků)

Bauer doběhl na Tour de Ski čtvrtý a celkově si polepšil

Rus Alexander Legkov vyhrál v italském Toblachu běh na pět kilometrů klasicky s intervalovým startem, pátou etapu Tour de Ski, Lukáš Bauer doběhl čtvrtý.
03.01.2012 14:55 |

Bauer hýřil aktivitou a posunul se na Tour de Ski na páté místo

Nor Eldar Rönning vyhrál v italském Val di Fiemme osmou, předposlední etapu Tour de Ski, běh na dvacet kilometrů klasicky s hromadným startem, Lukáš Bauer doběhl dvanáctý a v průběžném pořadí se posunul na pátou pozici.
07.01.2012 14:25 |

Bauer chtěl na Tour de Ski skončit. Musel se hodně přemlouvat

Velmi slušné představení má za sebou český běžec na lyžích Lukáš Bauer, který se v 8. etapě Tour de Ski díky své aktivitě posunul na 5. místo průběžného hodnocení. Mohl být tak rád, že se přinutil etapu absolvovat, protože původně přemýšlel, že k ní nenastoupí.
07.01.2012 17:30 |

Dobojováno. Bauer urval na Tour de Ski šesté místo

Švýcar Dario Cologna vyhrál ve Val di Fiemme seriál Tour de Ski v běhu na lyžích, jako druhý doběhl do cíle devítikilometrové závěrečné bruslařské etapy na vrcholu Alpe Cermis Švéd Marcus Hellner, třetí skončil Nor Petter Northug. Lukáš Bauer doběhl šestý.
08.01.2012 15:30 |

Osobnosti: Lukáš Bauer (161 článků) , Petter Northug (31 článků) , Dario Cologna (19 článků) , Marcus Hellner (6 článků)

Byl to očistec, běžky teď nechci ani vidět, řekl po Tour de Ski Bauer

Běžec na lyžích Lukáš Bauer nedosáhl na Tour de Ski umístění na stupních vítězů, jak si předsevzal, nedělní závěrečná etapa se mu nevydařila podle plánu a skončil šestý.
08.01.2012 18:05 |

Začíná Tour de Ski. Bauer plánuje, že do cíle NEDOJEDE

Osmý ročník Tour de Ski v běhu na lyžích odstartuje o víkendu v německém Oberhofu. Dvojnásobný vítěz seriálu Lukáš Bauer už dopředu avizoval, že pravděpodobně v průběhu odstoupí a do cíle ve Val di Fiemme nedojede.
27.12.2013 12:07 |