Článek

Toto se zřejmě teď bude dít ve Francii. Nic pěkného pro Hollandea

 
Na webu Stratfor George Friedmana již vyšla analýza politických dopadů, které mohou pařížské útoky z pátku 13. vyvolat. Francii čekají krušné časy a větší účast v bojích v Sýrii. Zároveň by si měla uvědomit důvody útoků a také to, že Marine Le Penovou čeká strmý vzestup volebních preferencí.
14.11.2015 11:26 |

podobné články

Osobnosti: George George (425 článků)
Podobné články

Radikální islamisté vyzývají k vraždě francouzského prezidenta Hollandea!

 
Islamistická mediální skupina v Pákistánu vyzvala v úterý na internetu radikální muslimy ve Francii, aby zde páchali pumové atentáty a zavraždili prezidenta Françoise Hollandea. Má se podle ní jednat o odplatu za probíhající francouzské vojenské intervence v Mali a Středoafrické republice.
12.03.2014 13:50 |

podobné články

Tom Cruise natočí Mission Impossible 4

 
Třikrát a dost herci Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Mission Impossible . Sám se počtvrté zhostí role neohroženého Ethana Hunta. Do kin by měl snímek vstoupit v květnu 2011 a na produkci se bude podílet také J. J. Abrams .
12.02.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (895 článků)

Berlín potvrzuje schůzku Merkelové a Hollandea

 
Německá kancléřka Angela Merkelová přijme v úterý odpoledne v Berlíně nastávajícího francouzského prezidenta Françoise Hollandea. Potvrdil to dnes kancléřčin mluvčí Steffen Seibert, podle něhož půjde jen o seznamovací schůzku.
11.05.2012 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2093 článků)

Cameron napadl Hollandea za plány na prudké zvyšování daní

 
Britský konzervativní premiér David Cameron si na summitu skupiny G20 v Mexiku udělal terč z plánů nového socialistického francouzského prezidenta Françoise Hollandea na prudké zvyšování daňové zátěže bohatých lidí a velkých společností.
19.06.2012 16:55 |

podobné články

Osobnosti: David Cameron (315 článků) , David Cameron (315 článků)

MILOSTNÝ SKANDÁL: Vztah Hollandea s herečkou trvá již dva roky

 
Vztah prezidenta Françoise Hollandea s francouzskou herečkou Julií Gayetovou není zdaleka jen rozmarem či novým milostným románkem. Trvá totiž už dva roky. Začal tedy před Hollandeovým zvolením hlavou státu. Uvedl to dnes na svém webu francouzský bulvární časopis Closer, který před týdnem tento vztah odhalil veřejnosti. Podle dosavadních zpráv začal údajný vztah prezidenta s herečkou loni v březnu.
17.01.2014 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Julie Gayet (14 článků)

Milostný skandál prezidenta: Vztah Hollandea s herečkou trvá dva roky, tvrdí časopis

 
Vztah prezidenta Françoise Hollandea s francouzskou herečkou Julií Gayetovou není zdaleka jen rozmarem či novým milostným románkem. Trvá totiž už dva roky. Začal tedy před Hollandeovým zvolením hlavou státu. Uvedl to dnes na svém webu francouzský bulvární časopis Closer, který před týdnem tento vztah odhalil veřejnosti. 
17.01.2014 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Julie Gayet (14 článků)

Letadlo Iron Maiden zesměšnilo stroje Merkelové a Hollandea. Internet plní vtípky

 
V poměřování letadel přední evropští politici ostrouhali. Na curyšském letišti se náhodou vedle sebe objevily stroje Angely Merkelové, Françoise Hollandea a heavy metalové kapely Iron Maiden. Lidé se nyní baví fotografií, z níž je patrné, že boeing slavné skupiny totálně zastínil menší letadla německé kancléřky a francouzského prezidenta.
03.06.2016 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2093 článků) , Iron Maiden (23 článků)

Domácí hamburger z mletého masa

 
Domácí hamburger z mletého masa bude pod vaší kulinářskou taktovkou daleko chutnější a po potravinové stránce i kvalitnější, nežli jeho kupované variace, které jsou dnes k dostání prakticky na každém kroku. Jen málokdo by odolal chutné kombinaci grilovaného pečeného masa, křupavé bulky, zeleniny a dresinku, který si můžete připravit dle vlastních chutí tak, jak je vám libo. Jestliže si i vy rádi pochutnáte na hamburgeru, ale chcete si být skutečně jistí tím, co doopravdy jíte, pak si připravte domácí hamburger z mletého masa podle našeho receptu, který pro vás ukrýváme v dnešním článku. Nejenže tak budete vědět, z čeho si svůj hamburger vlastně připravujete, ale navíc vám i díky času strávenému jeho přípravou bude daleko více chutnat! Jak si připravit domácí hamburger z mletého masa Níže jsme pro vás připravili několik užitečných tipů, díky kterým se vám podaří vykouzlit ten nejlepší domácí hamburger z mletého masa. Tuto dobrotu si můžete připravit jak doma na pánvi, tak i při pěkném počasí venku na grilu – a snad se toho pěkného počasí dočkáme co nejdříve. Uvidíte, že s naším receptem sklidíte úspěch! Abyste si byli jistí, z jakého masa si svůj domácí hamburger vlastně připravujete, doporučujeme vám koupit si kousek nějakého pěkného masíčka v celku u řezníka. Maso si pak doma můžete namlet, díky čemuž budete mít příležitost určit si jeho hrubost. Jakmile si maso namelete, můžete si do něho přimíchat jakékoli koření. Každý z nás má jiné chutě, proto záleží zcela na vás, jaká dochucovadla použijete. Samozřejmě že úplně nejlepší jsou čerstvé bylinky, které masu dodají úplně nový rozměr. Někdo rovněž dává přednost čisté chuti masa a přidává tak jen sůl a pepř. Maso přes přípravou placiček doporučujeme nechat odpočinout alespoň 20 minut v lednici. Z vytvořené masové směsi si můžete vytvořit placičky takové hmotnosti, jak se vám bude hodit. Můžete... Čtěte více Příspěvek Domácí hamburger z mletého masa pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
09.04.2016 02:35 |

podobné články

Francouzi jdou k volbám. Čeká se další úspěch LePenové

 
Ve Francii probíhá první kolo místních voleb ve Francii, v němž by nejvíce hlasů mohla získat nacionalistická Národní fronta (FN). Průzkumy také předvídají, že pravicová koalice v čele se Svazem pro lidové hnutí (UMP) Nicolase Sarkozyho jasně porazí levici v čele se socialisty prezidenta Françoise Hollandea.
22.03.2015 15:31 |

podobné články

Osobnosti: Nicolas Sarkozy (304 článků)

Ve Francii vstoupil v platnost zákon o sňatcích homosexuálů

 
Podpisem prezidenta Françoise Hollandea a zveřejněním v oficiálním věstníku dnes ve Francii definitivně vstoupil v platnost zákon umožňující osobám stejného pohlaví uzavírat sňatky a adoptovat děti. První svatby gayů a leseb se očekávají v červnu, oznámila podle agentury AFP ministryně spravedlnosti Christine Taubiraová. 
18.05.2013 10:45 |

podobné články

Regionální volby ve Francii: Vyhráli nacionalisté

 
Po dnešním prvním kole regionálních voleb ve Francii vede podle prvních odhadů výsledků nacionalistická Národní fronta, která si zajistila 30,6 procenta hlasů. Na druhém místě je konzervativní strana Republikáni exprezidenta Nicolase Sarkozyho (27 procent), za kterou následují vládní socialisté prezidenta Françoise Hollandea (22,7 procenta), vyplývá podle agentury Reuters z průzkumu společnosti Ifop-Fiducial před volebními místnostmi.
06.12.2015 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Nicolas Sarkozy (304 článků)

Situace ve Francii je katastrofální. Rozvrat a destrukce. Spolupracovník Marine Le Penové nám toto řekl o volebních podvodech, gigantické manipulaci a o tom, co bude dál

 
ROZHOVOR Bývalý předseda Francouzsko-české obchodní komory Jean-Pierre Hottinger a kandidát francouzské Národní fronty do parlamentu hovoří o manipulacích, mediální masáži a porušení zákona během prezidentských voleb ve Francii a přibližuje, co vše se dělo. Také nastínil, co se bude dít za prezidentství Macrona. Očekává výprodej Francie globalistům a otevření dveří velkému a divokému přistěhovalectví.
11.05.2017 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Jean (23 článků)

Máme čtyři poslance VV, raduje se poražený Bárta

 
Předseda Věcí veřejných Vít Bárta oznámil, že Věci veřejné dosáhly pěkného výsledku - získaly hned čtyři poslance. A to i navzdory tomu, že strana v předčasných volbách nekandidovala. Prozradil také, co se bude dít, pokud budou VV znovu podporovat vládu.
27.10.2013 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků)

Francouzi volí prezidenta. Vyhraje Nizozemsko, anebo Maďarsko?

 
Ve Francii se v osm hodin ráno otevřely volební místnosti. Na programu je první kolo prezidentských voleb. Čtyřiačtyřicet milionů voličů si může vybrat z deseti kandidátů, předpokládá se však, že do druhého kola postoupí bezpečně socialista Francois Hollandea současný prezident Nicolas Sarkozy. Pokud někdo z desítky kandidátů získá nadpoloviční většinu, vyhraje už dnes. Pravděpodobněji se ale bude muset konat ještě kolo druhé. Naplánováno je na 6. května.
22.04.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Nicolas Sarkozy (304 článků)

Neobvyklá první dáma ve Francii! Trierweilerová a Hollande svatbu neplánují

 
Díky volbě Françoise Hollandea novým prezidentem bude mít Francie první dámu, která nebude za hlavu státu vdaná. Dvakrát rozvedená 47letá Valérie Trierweilerová je totiž životní družkou dosud svobodného 57letého Hollanda sice již od roku 2006, ale o svatbě prý partneři stále neuvažují.
11.05.2012 16:10 |

podobné články

Osobnosti: François Hollande (207 článků)

Rošáda ve Francii: Premiér chce být prezidentem, střídá ho ministr vnitra

 
Novým francouzským premiérem se v úterý stal dosavadní ministr vnitra Bernard Cazeneuve, oznámil úřad prezidenta Françoise Hollandea. V čele socialistické vlády bude do voleb hlavy státu na jaře příštího roku. Cazeneuve vystřídal premiéra Manuela Vallse, který podal demisi, aby se mohl věnovat kandidatuře na prezidenta.
06.12.2016 11:00 |

podobné články

Vyhnout se Rusku! Národní tým musí večer porazit Francii, ve čtvrtfinále by pak šel zřejmě na tým USA

 
O výhodnější pozici pro čtvrtfinále mistrovství světa budou bojovat čeští hokejisté ve večerním závěrečném utkání skupiny A proti Francii (19.45). Svěřenci Vladimíra Růžičky už mají díky včerejší výhře Francouzů nad Dánskem 6:2 definitivně jistou účast v play off. Jenže s kým se v něm utkají? Reprezentace se chce hlavně vyhnout rozjetým Rusům, k tomu musí Francii porazit. Pak by šli Češi zřejmě na Američany.
20.05.2014 10:35 |

podobné články

Merkelová kritizuje Francii za její ekonomický výkon

 
Německá kancléřka Angela Merkelová dnes podrobila kritice ekonomický výkon Francie. V zostřující se slovní a diplomatické válce tím odpověděla na snahy francouzského prezidenta Françoise Hollandea získat v jižním křídle eurozóny, a dokonce i na německé půdě spojence pro vlastní plány na řešení krize eurozóny, které Berlín odmítá.
15.06.2012 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2093 článků)

Francouzi jdou k volbám. Čeká se další úspěch Le Penové

 
Ve Francii probíhá první kolo místních voleb, v němž by nejvíce hlasů mohla získat nacionalistická Národní fronta (FN). Průzkumy také předvídají, že pravicová koalice v čele se Svazem pro lidové hnutí (UMP) Nicolase Sarkozyho jasně porazí levici v čele se socialisty prezidenta Françoise Hollandea.
22.03.2015 16:46 |

podobné články

Osobnosti: Nicolas Sarkozy (304 článků)