Článek

Totálně sjetý řidič z Plzně boural: Jeho vůz skončil na střeše

 
K nehodě došlo v pátek v noci v Plzni. Vůz skončil v příkopu na střeše takovým způsobem, že to vypadalo, že stojí jen na přední kapotě.
23.01.2016 20:40 |

podobné články

Podobné články

Sjetý George Michael boural v Londýně

 
Zpěvák George Michael má další průšvih. Tentokráte se drogami a alkoholem sjetý posadil za volant svého vozu Range Rover a nezvládl řízení. Boural v neděli nad ránem po londýnském Gay Pride. Napasoval to přímo do výkladní skříně jednoho z londýnských obchodů a byl zatčen.
07.07.2010 11:05 |

podobné články

Osobnosti: George Michael (247 článků)

To zas byla úroda! Sjetý mladík se v Plzni ukájel, strážníci sbírali opilce jako houby

 
Opilce, které nohy neunesly, sbírali po Plzni o víkendu strážníci. Překvapivým »úlovkem« byl i totálně sjetý mladík, který si v centru města stáhnul kalhoty a přes spodní prádlo se uspokojoval. Všichni opilci i feťák skončili na záchytce.
19.02.2018 12:25 |

podobné články

VIDEO: Řidič polského autobusu zkolaboval, vůz museli řídit cestující

 
Jen krůček od tragédie se nacházeli pasažéři na palubě polského autobusu. Uprostřed cesty totiž jejich řidič znenadání zkolaboval, a autobus se tak nekontrolovatelně řítil dál po silnici. Situaci zachránila dvojice žen, která se pohotově chopila volantu. Další články k tématu: Řidič autobusu boural kvůli mrtvici, tvrdí dopravce. Policie to prověří Za srážku drezíny s autobusem mohli řidič i výpravčí, zjistila policie Při srážce autobusů v Brně se zranilo devatenáct lidí, nejhůř řidič Dodávka dvakrát narazila do autobusu plného dětí, spolujezdec zemřel Oceněný řidič autobusu najel v Hradci 1,5 milionu kilometrů bez nehody Za nehodu českého autobusu může řidič, tvrdí chorvatská média Horší už je snad jen válka, říká o nehodách autobusů šéf záchranky
01.03.2013 18:20 |

podobné články

FOTO: Kvůli náledí skončil řidič na střeše mezi stromy

 
Na sníh a led na silnici doplatil včera odpoledne řidič na Zlínsku v lesním úseku mezi Vizovicemi a Loučkou. Jeho vůz skončil na střeše mezi stromy.
05.02.2014 09:00 |

podobné články

Rozruch v Plzni: Bezdomovec (26) zmateně vbíhal do silnice a křičel, byl totálně zfetovaný

 
Zmateného bezdomovce (26), který pobíhal mezi lidmi a vbíhal i do silnice, si všimla hlídka strážníků v Plzni. Muž byl totálně »sjetý«, skončil ve zdravotnickém zařízení.
16.01.2018 12:05 |

podobné články

Bouračka v Benešově! Lékařský vůz skončil na střeše

 
Ani záchranáři se občas nevyhnou nehodám. V neděli ráno tak lékařský vůz rendez-vous skončil po střetu s osobákem převrácený na střeše.
15.04.2018 11:55 |

podobné články

Řidič dodávky boural a ujel: Policisté ho našli doma, ležel totálně opilý na zemi

 
Od nehody ujel řidič (64) dodávky v Železné Rudě na Klatovsku. Naboural do přístřešku na dřevo u jednoho z domů, policisté ho našli až u něj v bytě. Ležel totálně opilý na zemi, prý pil až po nehodě. Vše objasní rozbor krve.
13.10.2017 14:55 |

podobné články

Při předjíždění vytlačil ze silnice auto s dvěma dětmi: Řidič od nehody ujel

 
Na střeše v poli skončil vůz Škoda Felicia, ve kterém cestovaly dvě děti. Obě i s matkou (38) skončily v nemocnici. U Švihova na Klatovsku jejich vůz vytlačilo ze silnice auto značky Škoda Octavia. Jeho řidič nikomu nepomohl a z místa nehody ujel.
08.04.2017 14:25 |

podobné články

Řidič Felicie nezvládl jízdu na dlažebních kostkách a skončil s vozem na střeše

 
Poblíž ulic Korunovační a Pod Kaštany, konkrétně na náměstí Pod Kaštany v Praze 6, došlo v úterý krátce před půlnocí k nehodě osobního automobilu Škoda Felicie. Řidič Felicie nezvládl na mokrých dlažebních kostkách řízení, narazil do semaforu a následně skončil s vozem na střeše.
27.08.2014 13:30 |

podobné články

Řidič na Plzeňsku skončil na střeše v odvodňovacím kanále: Celá posádka je v nemocnici

 
Nebyl opilý, jen nepozorný – řidič před odbočkou na Horní Břízu nestačil brzdit před kolonou a vyjel mimo silnici do odvodňovacího kanálu, kde skončil na střeše. Celá posádka auta musela být převezena do nemocnice.
30.04.2016 16:00 |

podobné články

Řidič v Českých Budějovicích měl krátce ztratit vědomí: Auto skončilo na střeše

 
Děsivě vypadající nehoda se odehrála na Pražské třídě v Českých Budějovicích. Přestože bílý vůz skončil na střeše a narazil při tom ještě do sloupu elektrického vedení, nikdo z cestujících nebyl vážně zraněn.
17.10.2015 12:00 |

podobné články

Řidič najel na Znojemsku přímo do projíždějícího vlaku. Ten pak vykolejil

 
Zázrakem přežil! Nepozorný řidič vjel na železniční přejezd mezi obcemi Břežany a Litobratřice na Znojemsku přímo do projíždějícího nákladního vlaku. Přestože vůz skončil po srážce na střeše a byl značně zdemolovaný, utrpěl řidič naštěstí jen lehké zranění.
15.08.2016 14:10 |

podobné články

Soud potvrdil, že VUZ není veřejným zadavatelem

 
Krajský soud v Brně vynesl rozsudek, kterým potvrdil, že společnost Výzkumný Ústav Železniční, a.s. („VUZ“), není veřejným zadavatelem. Soud se tak v plném rozsahu ztotožnil s argumentací VUZ, že nesplňuje podmínky veřejného zadavatele stanovené zákonem. Zejména soud výslovně uvedl, že VUZ je nezávislým podnikatelským subjektem majícím průmyslovou či obchodní povahu a jeho odbornou činnost není možné považovat za činnost veřejného zadavatele. Tyto dvě okolnosti ve svém souhrnu stavějí VUZ do stejné pozice mezi ostatní soukromé podnikatele.
25.09.2017 20:40 |

podobné články

Automobil skončil po nehodě na střeše, hasiči ho vytáhli jeřábem

 
Hlídky OHS Praha IV., OŘD Kongresová a ODN Kongresová vyjížděly společně s posádkou ZZS a s jednotkou HZS hl.m. Prahy ze stanice Modřany, na Komořanskou ulici, kde došlo k havárii osobního automobilu. Vůz skončil po nehodě na střeše a mimo silnici, kde porazil strom.
05.02.2014 23:10 |

podobné články

Automobil skončil po nehodě na střeše, jednu osobu transportovali záchranáři letecky do nemocnice

 
Jednotka profesionálních hasičů ze stanice Velké Meziříčí zasahovala v pondělí ráno u vážné dopravní nehody osobního vozidla na komunikaci za obcí Březejc ve směru na obec Ronov. Vůz skončil po nehodě převrácený na střeše. Nehoda si vyžádala dvě zranění, jednu osobu museli z místa transportovat do nemocnice zdravotníci letecky.
17.02.2014 13:00 |

podobné články

Taxík prorazil svodidla a skončil na střeše

 
Na střeše skončil v čínském městě Čchu-čou taxík, jemuž během jízdy vybuchla pneumatika. Bezpečnostní kamera zachytila, jak vůz před převrácením prorazil středová svodidla. Při nehodě se nikomu nic nestalo, uvedla agentura Reuters.
14.05.2015 09:59 |

podobné články

Policejní honička v Brně skončila nehodou: Vůz strážců zákona přerazil lampu a skončil na střeše

 
V sobotu večer začala kolovat sociálními sítěmi fotka policejního vozu, který skončil na střeše. Nehoda se stala v Pekařské ulici v Brně.
20.02.2016 21:45 |

podobné články

Řidič ignoroval zatáčku, SUV vzlétlo a přistálo na střeše domu

 
Není úplně neobvyklé, že se auta při nehodách převrátí. Krajně neobvyklé je však to, když auto leží převrácené na střeše domu. Tento podivný pohled se naskytl lidem v americkém Houstonu, když přistál na střeše domu se svým terénním vozidlem mladý muž.
26.02.2013 10:50 |

podobné články

Osmdesátiletý opilý stařík sedl v Plzni za volant a pětkrát boural!

 
Opravdu překvapení byli policisté z Plzně. Opilý řidič, který jim řádil v rajonu a pětkrát boural, byl osmdesátiletý stařík.
25.04.2016 18:05 |

podobné články