Článek

TOP 09: Jiřího Růžičku podporují významné osobnosti

 
Už před prvním kolem senátních voleb podpořili kandidaturu Jiřího Růžičky významné osobnosti veřejného života. Své sympatie vyjádřili například mistr světa a olympijský medailista Imrich Bugár, hudebník a textař Jiří Suchý, ředitelka české pobočky Googlu Taťána le Moigne nebo hudební skladatel Michal Prokop. Podporu veřejně deklaroval bývalý olympionik a lékař Lukáš Pollert, a také textař Michal Horáček.
15.10.2016 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (577 článků) , Michal Prokop (55 článků) , Jiří Suchý (202 článků) , Lukáš Pollert (18 článků) , Michal Prokop (55 článků) , Imrich Bugár (50 článků)
Podobné články

Podraz na Růžičku? Další svědectví o nenávisti! Co se dělo ve Slavii před jeho odchodem? Nikdo se zahořklým koučem nemluvil!

 
"Hlavně nic neřešit před MS," zní hokejovým prostředím, ale v řadě lidí spojených s prazvláštní kauzou "úplatku", který měl převzít na skandální videonahrávce trenér Vladimír Růžička, zůstává hořká pachuť a hlavně obavy, že celá kauza nejen, že byla vykonstruovaná ve snaze Růžičku poškodit, ale Růžičku i poškodí, protože některé otázky se budou důležití svědci bát zodpovědět.
25.04.2015 10:11 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Růžička (313 článků) , Vladimír Růžička (309 článků)

Smrt Lokvence a teď křeslo ve Slavii! Růžičku střídá kontroverzní Lubina

 
Vladimíra Růžičku nahradí ve funkci trenéra hokejistů Slavie Ladislav Lubina. Jeho asistentem bude Josef Beránek. Pro Lubinu, který má za sebou kontroverzní minulost, to bude druhé extraligové angažmá v roli hlavního kouče.
19.03.2014 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Josef Beránek (12 článků) , Vladimír Růžička (313 článků) , Vladimír Růžička (309 článků) , Ladislav Lubina (12 článků)

Seďa (ČSSD): Podvýbor pro inovace, letectví a kosmonautiku ocenil významné osobnosti českého

 
Již pátým rokem odměňuje dřívější Podvýbor pro vědu, výzkum, letectví a kosmonautiku, dnes Podvýbor pro inovace, letectví a kosmonautiku významné osobnosti českého letectví. V letošním r
22.05.2014 17:20 |

podobné články

Komunistického fízla neberu vážně, vzkázal Kalousek poslanci. Tady je ostrá odpověď

 
Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček se po zvolení do Poslanecké sněmovny nestačil divit, do jaké společnosti se to dostal. Situace v dolní komoře Parlamentu odráží jisté zhrubnutí společnosti. Významné osobnosti by české společnosti přitom měly být vzorem pro mladé, a politici mezi významné osobnosti bezesporu patří.
25.06.2014 22:15 |

podobné články

České firmy podporují jazykové vzdělání svých zaměstnanců

 
České firmy vyžadují od svých zaměstnanců stále častěji pokročilé jazykové znalosti, jejichž rozvoj samy významně podporují. Jazykové kurzy tak patří vedle stravenek či prodloužené dovolené k nejčastěji nabízeným zaměstnaneckým benefitům. Nárůst investic do jazykového vzdělávání lze ze strany firem očekávat i do budoucna.
30.07.2013 16:00 |

podobné články

Ministerstvo průmyslu a obchodu a ministerstvo školství podporují investice do centra vývoje nových turbovrtulových motorů

 
Ministerstvo průmyslu a obchodu a Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy se shodují na podpoře projektu centra vývoje nových turbovrtulových motorů pro GE Aviation v České republice. Oba rezorty podporují uzavření Investiční smlouvy mezi vládou České republiky a společností General Electric International. Na vývoji motorů se má významně podílet České vysoké učení technické. Americká společnost chce v ČR vyvíjet a vyrábět motory pro malá a střední letadla.
07.07.2016 17:10 |

podobné články

Další starosta z Babišova ANO padl. Nahradila ho politička TOP 09

 
Novou starostkou Prahy 21, pod kterou patří Újezd nad Lesy, Běchovice, Klánovice a Koloděje, byla zvolena Karla Jakob Čechová (TOP 09). Koalici vytvořila ČSSD, TOP 09, Otevřený Újezd, Pro Prahu, Strana svobodných občanů a dvě nezávislé kandidátky, společně má deset ze 17 hlasů. Nová koalice vznikla poté, co v polovině listopadu odvolali zastupitelé starostu Zdeňka Růžičku (ANO) a dva radní. Dva místostarostové rezignovali už v říjnu.
01.02.2016 19:56 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Čechová (1 článek)

ODS a TOP 09 podporují šizení státu. Faltýnek věří, že si to voliči zapamatují

 
První místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek ve čtvrteční Kauze dne promluvil o rozpočtu i o boji pravicové opozice proti elektronické evidenci tržeb. Host nepovažuje za správné, že při své slabosti mohou ODS a TOP 09 blokovat sněmovnu. Nemluvě o tom, že tak tyto strany podporují osoby, které nechtějí přiznávat své příjmy a snaží se všemožně šidit stát. To prý voliče pravici zpátky nepřivede.
10.12.2015 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (151 článků)

Štěch (ČSSD): Slušný politik se nesmí cítit zavázán nikomu kromě svých voličů

 
Předsedu Senátu Milana Štěcha podporují šéf Akademie věd, olympijský vítěz a další významné osobnosti
17.09.2014 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Milan Štěch (614 článků)

Primátor Prahy Hudeček a náměstek Vávra po sporech opustí TOP 09

 
Pražský primátor Tomáš Hudeček (TOP 09) a předseda pražské TOP 09 Jiří Vávra po vzájemných sporech nabídli rezignaci na členství ve straně. Nechtějí prý poškozovat dobré jméno TOP 09. Vedení TOP 09 jejich návrh přijalo, podle prvního místopředsedy strany Miroslava Kalouska jejich krok posílí pražskou TOP 09, kterou veřejné spory mezi Hudečkem a Vávrou poškozovaly. V reakci na to rezignovali na členství v TOP 09 i pražská radní Eva Vorlíčková a exguvernér ČNB Zdeněk Tůma, jenž vedl pražskou kandidátku TOP 09 při minulých volbách. Podle informací ČTK se k odchodu chystají i další členové.
15.10.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6150 článků) , Tomáš Hudeček (651 článků)

Hejtman Zimola ocení zlatou šupinou významné osobnosti Jihočeského kraje

 
Již počtvrté bude hejtman Jiří Zimola rozdávat zlaté šupiny. Významné ocenění, které v sobě spojuje představu štěstí a symbol typicky jihočeského rybářského řemesla se bude předávat v rámci oslav 98. výročí vzniku samostatného československého státu. Slavnostní akt je plánován na 26. října 2016 v Alšově jihočeské galerii v Hluboké nad Vltavou.
12.07.2016 17:50 |

podobné články

Ministr průmyslu a obchodu bude udělovat medaile úspěšným osobnostem a firmám

 
Ministerstvo průmyslu a obchodu bude oceňovat významné osobnosti, společnosti za špičkové technologie a jejich zavádění do praxe, za rozšiřování investičních příležitostí s významnými dopady na zaměstnanost, při snižování energetické náročnosti nebo za významné počiny v oblasti ochrany spotřebitele.
12.10.2016 11:35 |

podobné články

Vsetín: Azylový dům Elim má nového vedoucího

 
Novým vedoucím vsetínského Azylového domu Elim je od 1. února 2011 Bc. Ester Savková. Na pozici vystřídala Ing. Jiřího Růžičku, který i nadále zůstává ředitelem celého občanského sdružení ELIM Vsetín.
15.03.2011 21:45 |

podobné články

Nedožitých 80 Heleny Růžičkové: Jak střídala milence!

 
Nikdy neměla postavu modelky, přesto jí muži padali k nohám! A Helena Růžičková (†67), která by včera oslavila osmdesátiny, se jim nebránila, i když byla bezmála 50 let provdaná za režiséra Jiřího Růžičku staršího (†71). Zamiloval se do ní dokonce i americký zpěvák žijící ve východním Německu Dean Reed (†47), přezdívaný Zpívající kovboj či Rudý Elvis.
14.06.2016 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Helena Růžičková (104 článků) , Dean Reed (2 články)

Senátor a bývalý ředitel školy rozebral plány ministryně Valachové. Bylo to opravdu drtivé

 
Moderátor Jan Moláček přivítal ve čtvrtečních Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu senátora Jiřího Růžičku, který je také ředitelem Gymnázia Jana Keplera v Praze. Ten na rozhlasových vlnách strhal kariérní řád připravený ministryní školství Kateřinou Valachovou v demisi. Rýpl si také do prezidenta Miloše Zemana.
01.06.2017 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (17936 článků)

Senátor a ředitel školy rozebral plány ministryně Valachové. Bylo to opravdu drtivé

 
Moderátor Jan Moláček přivítal ve čtvrtečních Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu senátora Jiřího Růžičku, který je také ředitelem Gymnázia Jana Keplera v Praze. Ten na rozhlasových vlnách strhal kariérní řád připravený ministryní školství Kateřinou Valachovou v demisi. Rýpl si také do prezidenta Miloše Zemana.
01.06.2017 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (17936 článků)

TOP 09 chce, aby o porodném rozhodovaly přímo obce

 
Zrušení porodného, jak je navrhuje TOP 09, vyvolalo vlnu nesouhlasných reakcí. Strana na to reagovala a ohlásila zmírnění svého programu v tomto bodu. Místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek v pátek na sněmu hnutí Starostové a nezávislí, kteří TOP 09 podporují, uvedl, že porodné by měli dostávat pouze sociálně potřební a ty by měla určit v každé obci a městě obecní rada.
09.04.2010 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6150 článků)

V Praze 3 se rozpadla koalice, TOP 09 ukončila koaliční smlouvu

 
V Praze 3 se rozpadla koalice TOP 09 a ODS. Klub TOP 09 se v pondělí na večerním jednání rozhodl jednostranně rozvázat koaliční smlouvu. ODS ji prý opakovaně a dlouhodobě porušovala, uvedl místopředseda klubu TOP 09 Simeon Popov. TOP 09 podle něj hodlá o případné koaliční spolupráci otevřeně jednat se všemi stranami, včetně ODS. Dlouholetý radní za ODS Ondřej Pecha pochybení strany odmítl. Problém je prý na straně TOP 09 a starostky Vladislavy Hujové (TOP 09).
11.06.2012 20:50 |

podobné články

TOP 09 nominovala osobnosti do Senátu

 
Výkonný výbor TOP 09 ve čtvrtek potvrdil kandidáty do Senátu pro podzimní volby v osmi obvodech. Šest osobností nominuje TOP 09 a dvě senátní křesla budou znovu obhajovat současné senátorky za Hnutí Starostové a nezávislí.
05.02.2012 09:40 |

podobné články