Článek

Tomáš Pfeiffer: Rozpor tady a tam je doslova explozivní

 
Již delší dobu dostává naše veřejnost, odborná i laická, jednostranné informace o alternativní medicíně (CAM). Naše komora (Svaz Sanátor - komora biotroniků) vydala zásadní informační publikaci "Alternativní medicína (CAM) ve světě", která obsahuje překlady dokumentů z této oblasti od předních evropských i světových autorit, jako je Světová zdravotnická organizace (WHO), Rada Evropy, evropský výzkum CAMbrella financovaný Evropskou komisí, dokumenty evropské asociace EUROCAM a dalších.
30.11.2016 18:05 |

podobné články

Podobné články

Letošní chřipková sezona? Přijde explozivní epidemie, hlásí laboratoře

 
V České republice zemřou na následky chřipky každoročně až dva tisíce lidí. Poměrně rizikovou skupinou jsou nejen děti, ale i lidé v seniorském věku nebo ti, kdo trpí základním chronickým onemocněním. Podle vedoucí Národní referenční laboratoře pro chřipku a nechřipková respirační onemocnění Martiny Havlíčkové by v tomto roce mohl být opět dominantním kmenem chřipky A H3N1, který bývá spjat s explozivní epidemií.
20.10.2016 12:35 |

podobné články

Michelle Pfeiffer fandí prostitutkám

 
Stále sexy Herečka Michelle Pfeiffer se dala na politickou propagandu. Konkrétně chce ve svých domovských USA pomoci prosadit zákon, na jehož základě by byla prostituce legální živností.
25.06.2009 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Michelle Pfeiffer (48 článků)

Milenec Michaela Jacksona vzkázal jeho rodině: Mě neumlčíte!

 
Popový král Michael Jackson byl bisexuál a měl trvalý poměr s mužem. Tvrdí to zdravotní asistent dermatologa Jason Pfeiffer, jenž prý byl zpěvákovým milencem. Potkali se v době, kdy se Michael léčil s kožními problémy. A Pfeiffer teď vzkázal rodině Jacksonů, že ho nikdo neumlčí, i když se o to snaží. Jeho vztah se zpěvákem prý byl „vášnivý a sexuální“.
02.05.2010 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1620 článků) , Michael Jackson (602 článků) , Michael Jackson (602 článků)

Z kočky Michelle Pfeiffer je šedá myška

 
Co se stalo s herečkou Michelle Pfeiffer (52)? Kam se poděla její zlatá hříva a proč své svůdné křivky halí do neforemného baloňáku? Její obdivovatelé mohou zůstat v klidu. Nejedná se o trvalou změnu image, herečka jen natáčí nový film.
25.02.2011 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Michelle Pfeiffer (48 článků)

Výtvarník Jan Pfeiffer: Zajímají mě fyzické danosti prostoru i těla

 
Absolvent Akademie výtvarných umění Jan Pfeiffer přistupuje k umění jako k laboratoři, v níž zkoumá jedince, tedy člověka, v jeho přirozeném i uměle vytvořeném teritoriu. Jako nástroje využívá video, instalace či animace. Letos byl oceněn českou Henkel Art Award.
26.09.2011 10:20 |

podobné články

To je kočka! Michelle Pfeiffer oslnila na premiéře

 
Michelle Pfeiffer je stále kus! Ani v třiapadesáti letech neztrácí na sexappealu a do kapsy by vizáží strčila kdejakou mladší kolegyni.
06.12.2011 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Michelle Pfeiffer (48 článků)

Herečka Michelle Pfeiffer (53) porazila čas a vypadá naprosto famózně. Bez jediné plastiky!

 
Některé celebrity hledají věčné mládí s pomocí plastických operací nebo se snaží zahnat přibývající vrásky botoxem. Vzácnou výjimkou je ale herečka Michelle Pfeiffer (53), která na premiéře filmu New Year´s Eve v Los Angeles vypadala fantasticky.
08.12.2011 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Michelle Pfeiffer (48 článků)

Herečka Michelle Pfeiffer převezme cenu pro filmovou ikonu

 
Americké herečce Michelle Pfeiffer (53) se dostane velké pocty. Na konferenci Národní asociace majitelů kin CinemaCon 2012 si převezme Cinema Icon Award. Cenu dostane v lasvegaském Caesars Palace, kde se od 23. do 26. dubna CinemaCon 2012 bude konat.
09.04.2012 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Michelle Pfeiffer (48 článků)

Krásný dekolt, jako Michelle Pfeiffer: Stačí denně pár kliků!

 
Hollywoodská stálice Michelle Pfeiffer (53) vypadá, jako by na ni čas vůbec neměl žádný vliv. Krásná a nestárnoucí herečka prozradila něco ze svých zaručených triků na udržení kondice.
20.07.2012 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Michelle Pfeiffer (48 článků)

Michelle Pfeiffer vykopla děti z domu a může chodit konečně nahá

 
Herečka Michelle Pfeiffer (55) nepatří k těm matkám, které pláčou, jakmile jejich ratolesti vyletí z hnízda. Hollywoodská hvězda si nedávno postěžovala, že obětovala výchově potomků kariéru a občas ji to mrzí. Teď prohlásila, že je skvělé mít dospělé děti, které odejdou z domu. Konečně může totiž zase chodit nahá.
23.11.2013 08:32 |

podobné články

Osobnosti: Michelle Pfeiffer (48 článků)

Michelle Pfeiffer: Jsem příliš vybíravá, proto si už nezahraju

 
V osmdesátých a devadesátých letech šla z role do role. Herečka Michelle Pfeiffer je dnes ale vidět na plátnech kin jen výjimečně. Podle svých slov totiž byla v posledních letech nanajatelná. Byla příliš vybíravá a většinu rolí raději odmítla. Také proto osmapadesátiletá kráska patří ke vzácný zjevům současné kinematografie.
04.04.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Michelle Pfeiffer (48 článků)

Proč už Michelle Pfeiffer nehraje? Přitom je stále stejně krásná...

 
Ve své době byla považovaná za jednu z nejkrásnějších hereček, šla z role do role. Proč už nyní Michelle Pfeiffer (59) vidíme jen jednou za dlouhý čas?
12.05.2017 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Michelle Pfeiffer (48 článků)

Premiér zpochybnil výroky soudů o platech soudců. Prý je v nich rozpor

 
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) je přesvědčen, že existuje rozpor mezi nedávným výrokem Nejvyššího soudu (NS) o platech soudců a dřívějším nálezem Ústavního soudu (ÚS). Vláda zatím vidí jedinou cestu, jak se na ÚS v této věci obrátit. Skrze ministryni spravedlnosti Helenu Válkovou (ANO) chce proto požádat předsedu Okresního soudu Brno-venkov Petra Jirsu, aby tak učinil. Sobotka to dnes řekl novinářům v Kramářově vile.
05.02.2015 14:06 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9436 článků)

Tohle video vás dostane: Polepil se mentoskami a skočil do vany s colou!

 
Tohle doma nezkoušejte. Japonec jménem Hadžime si na vlastní kůži (a to doslova) chtěl vyzkoušet, co je pravdy na tom, že když do coly hodíte bonbón mentos, vznikne prudká explozivní reakce.
04.03.2015 08:35 |

podobné články

Plošinovka Ms. Splosion Man vyjde i na PC

 
Stylová a povedená plošinovka Ms. Splosion Man se po Xbox Live Arcade podívá i na PC. A nejen tam. Vybuchovat budete moci nově také na iOS a dokonce i na Windows Phone 7. Všechny tři nové platformy se dočkají explozivní paní už letos v létě. Věřte nebo ne, ale s portováním hry pomáhají Twisted Pixelům tři studia - Iron Galaxy, Fire Hose Games a Panic Button Games. Na iOS a...
08.12.2010 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8979 článků)

Šéf Sparty má důkazy o špíně ve fotbale: Odposlechy a videa proti Plzni?!

 
Zrušená liga, rozhodčí a bafuňáři v kriminále, pověst definitivně v hrobě. Až tam se může řítit v dalším skandálu český fotbal. Majitel Sparty Daniel Křetínský (37) včera ráno přivezl šéfovi svazu Miroslavu Peltovi (47) explozivní důkazy o švindlířském rozhodování zápasů.
19.09.2012 12:15 |

podobné články

Panika na mostě v Praze: Našli pod ním funkční granát!

 
Pražany vyděsil explozivní nález pod Libeňským mostem. Kolemjdoucí tam našel funkční granát. Na místo se okamžitě přijeli policisté s pyrotechnikem. Místo muselo být kvůli hrozbě výbuchu vyklizeno.
11.10.2014 12:40 |

podobné články

The Secret World je venku i s pěkným trailerem

 
Po několika letech vývoje je ambiciózní The Secret World od Funcomu (Age of Conan) a EA konečně venku. U příležitosti spuštění, ne úplně tradičního MMO, nás vývojáři obdarovali moc pěkným trailerem. Ten pochopitelně připomíná zahájení provozu hry, ale poměrně netradičním způsobem. Většinou jsou tyhle "startovní" trailery řádně explozivní, plné epické...
14.12.2010 19:50 |

podobné články

Mladá a poměrně nedaleká supernova překvapila americké vědce

 
Kalifornští astronomové objevili nejbližší a nejzářivější supernovu za posledních 25 let. Malá explozivní hvězda s krátkou životností je od Země vzdálená "pouhých" 21 milionů světelných let a brzy ji údajně budou moci pozorovat i amatérští astronomové. Za jeden rok světlo urazí vzdálenost zhruba 9,5 bilionu kilometrů.
08.09.2011 11:50 |

podobné články