Tomáš Enge poradí, jak zkrotit koně pod kapotou a užít si rychlou jízdu

Ve středu 29. června nabídne mostecký autodrom jedinečnou šanci svézt se v ostrém tempu po malém i velkém závodním okruhu v ideální stopě. Neocenitelné rady i praktickou ukázku totiž poskytne účastníkům sportovního kurzu v rámci projektu Enge Academy Most odborník na slovo vzatý, náš nejlepší jezdec novodobé historie a dosud jediný český účastník světového šampionátu monopostů F1 Tomáš Enge.
24.06.2016 16:15 |

Osobnosti: Tomáš Enge (29 článků)

Ovládat jen koně pod kapotou? Osedlejte skutečného, pořídíte ho za tři stovky!

Mít na povel stovky koní pod kapotou auta? Pravda, je to taky pěkná dávka adrenalinu, ale už jste se někdy podívali na svět ze sedla toho opravdového? Jednoho jediného? K tomu, abyste si dopřáli tento výjimečný zážitek, ovšem nepotřebujete vlastního koně, budou vám stačit jenom necelé tři stovky!
23.11.2014 14:35 |

Enge s Charouzem dojeli v sérii Le Mans v Portugalsku druzí

Druhé místo obsadila česko-německá posádka Jan Charouz, Tomáš Enge a Stefan Mücke s továrním vozem Aston Martin LMP1 ve třetím závodě série Le Mans Series v portugalském Algarve. Stejná pozice jim patří i v průběžném pořadí.
02.08.2009 11:20 |

Osobnosti: Tomáš Enge (29 článků) , Jan Charouz (53 článků)

SMŮLA: Enge s Turnerem na bednu nedosáhli

Český jezdec Tomáš Enge a jeho britský kolega Darren Turner obsadili s vozem Aston Martin DBR9 v konečném pořadí mistrovství světa FIA GT1 čtvrté místo.
06.12.2010 22:30 |

Osobnosti: Tomáš Enge (29 článků) , Martin Turner (2 články)

Tomáš Enge: Na formuli často vzpomínám!

Neděle, 16. září 2001. Ten den se Česko stalo další zemí, jejíž pilot prošel branami závodů F1. Tomáš Enge (dnes oslaví 35 let) v prestižní sérii absolvoval v týmu Prost tři závody.
11.09.2011 12:15 |

Tomáš Enge koučuje v Mostě jezdce svého týmu pro víkendový závod FIA CEZ

Nejúspěšnější současný tuzemský závodní jezdec Tomáš Enge dorazil ve čtvrtek na okruh mosteckého autodromu, tentokrát v roli kouče.
15.06.2017 19:40 |

Ovládat koně pod kapotou? Nuda! Zkuste řídit psí smečku

Předvádět se ve fáru, které má pod kapotou spoustu koní, tak to už dneska umí každý a vlastně se ani není čím chlubit. Pokud chcete být opravdu za drsňáka a mít kamarádům u baru o čem vyprávět, pak si vyzkoušejte roli mushera. Sami zjistíte, že řídit smečku hafanů je adrenalinový zážitek nade vše…
06.01.2014 20:35 |

Americké rodeo trochu jinak! Takhle se krotí koně pod kapotou

Americké rodeo není jen stádo rozběsněných býků a parta kovbojů v klobouku. The Offroad Championship neboli TORC je závod plný skvělých aut se stádem rozbouřených koní pod kapotou, které se pokouší krotit ti nejlepší piloti.
19.10.2014 14:35 |

NEUVĚŘITELNÉ! Kocour přežil jízdu autem pod kapotou

Pod kapotou osobního auta v autoservisu v Teplicích našel mechanik kromě motoru ještě spícího zrzavého kocoura. Vůbec ho nevyrušilo, že s ním auto urazilo více než 10 km.
03.02.2011 06:20 |

Enge s Charouzem nedosáhli v Le Mans na stupně vítězů

Česko- německá posádka Tomáš Enge, Jan Charouz a Stefan Mücke s vozem Aston Martin skončila ve slavném závodu čtvrtá.
14.06.2009 15:45 |

Schumacher jako vítěz Velké ceny? Vůbec bych se nedivil, tvrdí Enge

ROZHOVOR: Tomáš Enge je jediným Čechem, který kdy závodil ve formuli 1. Soupeřil i s Michaelem Schumacherem a věří, že ten se po návratu v závodech neztratí.
30.07.2009 15:50 |

Osobnosti: Michael Schumacher (450 článků) , Tomáš Enge (29 článků)

Charouz, Enge a Mücke vyhráli na Nürburgringu a vedou celkově

Česko-německá posádka Jan Charouz, Tomáš Enge a Stefan Mücke vyhrála s továrním vozem Aston Martin závod Le Mans Series na 1000 km na německém Nürburgringu.
25.08.2009 11:30 |

Charouz, Enge a Mücke ovládli seriál Le Mans

Česko-německá posádka Jan Charouz, Tomáš Enge, Stefan Mücke v barvách továrního týmu Aston Martin dnes ovládla konečné hodnocení seriálu Le Mans Series 2009.
13.09.2009 23:05 |

Enge začal MS vozů GT1 jedenáctým místem v Abú Zabí

Český automobilový jezdec Tomáš Enge obsadil se svým britským kolegou Darrenem Turnerem 11. místo v úvodním závodu světového šampionátu vozů GT1, který se jel ve Spojených arabských emirátech.
18.04.2010 11:25 |

Enge vyhrál na Silverstonu závod FIA GT1, pak byl ale vyloučen

Tomáš Enge ovládl závod FIA GT 1 v britském Silverstone. O své vítězství bohužel vzápětí přišel.
03.05.2010 12:00 |

Enge považuje mistrovství FIA GT v Brně za svůj vrchol sezony

Za svůj hlavní vrchol letošní domácí sezony považuje český pilot Tomáš Enge nadcházející víkendový závod mistrovství světa vozů FIA GT1 na Masarykově okruhu v Brně.
20.05.2010 18:20 |

Enge s Turnerem obsadili v kvalifikaci GT1 druhou příčku

Tomáš Enge odstartuje na brněnském Masarykově okruhu do záívodu GT1 z první řady.
23.05.2010 12:30 |

Enge se téměř po roce vrátí ve Vyškově do sprintrallye

Český pilot Tomáš Enge společně s Michalem Ernstem se představí v domácím Admiral rallye.
10.09.2010 17:15 |

Enge potřetí nedojel závod v Daytoně, jeho tým zastavila porucha

Český automobilový jezdec Tomáš Enge potřetí za sebou nedojel do cíle čtyřiadvacetihodinového závodu v Daytoně. Liberecký pilot byl členem posádky týmu Starworks Motorsport, která byla nucena ze závodu seriálu GRAND-AM Rolex Sports Car Series 2011 odstoupit kvůli technickým problémům.
31.01.2011 11:35 |

Nejúspěšnějšími motoristickými sportovci roku 2011 jsou Enge a Abraham

V Paláci Žofín v Praze byly ve čtvrtek večer na galavečeru českého motoristického sportu vyhlášeni nejúspěšnější závodníci v automobilech a na motocyklech roku 2011. Automobilistům podvanácté dominoval Tomáš Enge, premiantem motocyklistů je Karel Abraham.
20.01.2012 12:30 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Tomáš Enge (29 článků)