Článek

Toman (KSČ21): Exkluzivní rozhovor s tiskovým mluvčím prezidenta republiky

 
Dnes jsem zavítal na sociální sít facebook.com, kde mám v „přátelích“ pana Jiřího Ovčáčka, tiskového mluvčího prezidenta ČR Miloše Zemana. Vzhledem k mému bydlišti a prezidentově návštěvě našeho okresního města, započal jsem debatu na toto téma.
08.11.2015 17:51 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20916 článků)
Podobné články

Ladislav Šticha se stal novým tiskovým mluvčím PVS

 
Novým tiskovým mluvčím Pražské vodohospodářské společnosti se stává od 28. května 2012 bývalý televizní redaktor a mluvčí České televize Ladislav Šticha.
29.05.2012 13:25 |

podobné články

Novým tiskovým mluvčím VZP ČR se stává Oldřich Tichý

 
Novým tiskovým mluvčím Všeobecné zdravotní pojišťovny se od 1. března 2013 stává Oldřich Tichý, který doposud pracoval jako zástupce vedoucího zpravodajství a reportér deníku Blesk.
19.03.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Tichý (28 článků) , Oldřich Nový (72 článků)

Novým tiskovým mluvčím ÚZSVM je Radek Ležatka

 
Tiskovým mluvčím Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) byl od dnešního dne jmenován Radek Ležatka (33).
03.08.2015 20:01 |

podobné články

Novým tiskovým mluvčím SVS je Petr Vorlíček

 
Novým tiskovým mluvčím a vedoucím oddělení vnější komunikace Státní veterinární správy (SVS) je od 1. dubna 2017 Petr Vorlíček. Ve funkci nahradí Petra Pejchala, který se bude nyní věnovat pouze pozici ředitele kanceláře, kterou téměř rok vykonával společně s postem mluvčího.
06.04.2017 08:40 |

podobné články

Novým mluvčím prezidenta Zemana bude novinář Ovčáček

 
Novým tiskovým mluvčím prezidenta Miloše Zemana se podle oficiálních informací stane od 1. prosince novinář a redaktor deníku Právo Jiří Ovčáček, bývalý spolupracovník Jiřího Paroubka, šéf sekce PR a marketingu ČSSD. Dosavadní mluvčí Hana Burianová bude působit v pozici ředitelky Tiskového odboru Kanceláře prezidenta republiky.
29.11.2013 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3451 článků) , Miloš Zeman (20916 článků)

Na pražském policejním ředitelství hoří barikády kvůli krádežím benzinu! Kriminalisté chytili kolegu, neuvěříte, jak byl potrestán!

 
Na pražském policejním ředitelství v "Kongresovce" zuří válka mezi kriminalisty a jejich vedením a tiskovým odborem. Jak jinak nazvat situaci, kdy kolegové chytí policistu při opakované krádeži benzinu, a následně zjistí, že jejich podnět oddělení vnitřní kontroly spíše neřeší, než řeší, a když poprosí o pomoc média, dostanou se ta sama do střetu s tiskovým mluvčím a musejí se obracet na Generální inspekci bezpečnostních sborů.
10.05.2015 15:45 |

podobné články

Vyhozený reportér z Novy bude mluvčím ODS

 
VÍME PRVNÍ: Vladimír Keblúšek, exreportér Novy, který byl předčasem propuštěn z televize, bude novým mluvčím Občanských demokratů. Ve funkci nahradí dosavadního Martina Krupku. Spekuluje se, že Kupka se stane mluvčím nové vlády.
22.06.2010 17:25 |

podobné články

Novým mluvčím ODS bude Tomáš Bartovský, který dříve mluvil za MPO

 
Novým mluvčím ODS a vedoucím její mediální sekce bude od poloviny srpna bývalý mluvčí ministerstva průmyslu a obchodu (MPO) Tomáš Bartovský. Nahradí Martina Kupku, který se stal v polovině července mluvčím vlády. ODS to dnes uvedla v tiskové zprávě.
27.07.2010 11:50 |

podobné články

Hynek Toman už má nové Support Lesbiens

 
Na konci loňského roku ohlásila tehdejší sestava skupiny Support Lesbiens rozchod. Kytarista a spoluzakladatel skupiny Hynek Toman zůstal sám, další čtyři členové kapely odešli a založili novou formaci Portless. Toman nyní odtajnil novou sestavu své kapely.
13.03.2013 13:40 |

podobné články

Vlivný úředník Toman: Rozděloval u Béma miliardy, postavil si luxusní chatu s rybníkem a kurtem!

 
V odposleších mezi exprimátorem Bémem a kmotrem Janouškem figuruje pod přezdívkou Sumec. Podnikatel a bývalý vlivný úředník pražského magistrátu Jiří Toman byl přitom pozván k podání vysvětlení i v kauze Nagyová. Také u něj v pražském bytě proběhla razie. Jenže Toman vlastní ještě jednu nemovitost. Luxusní roubenku v idylickém zátiší u Moravských Budějovic. Kde na to vzal?
24.06.2013 16:40 |

podobné články

Bývalý šéf pražských investic Toman na policii mluvil o Janouškovi

 
Bývalý šéf odboru pražských investic Jiří Toman v pondělí policii při podání vysvětlení řekl, že nerozumí prohlídkám, které u něj kriminalisté nedávno provedli. ČTK to řekl po výslechu. Tomanovo jméno figuruje v dokumentu o stíhání v kauze Jany Nagyové, obviněné šéfky kanceláře odstupujícího premiéra Petra Nečase (ODS). Policie se prý také ptala na vztah k podnikateli Romanu Janouškovi. Toman jej podle svých slov zná už dlouho a jsou přátelé.
24.06.2013 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1548 článků) , Petr Nečas (9267 článků) , Jana Nagyová (1541 článků)

Ministrem zemědělství by mohl být šéf potravinářů Miroslav Toman

 
Novým ministrem zemědělství by se podle zdroje blízkého vedení Agrární komory ČR měl stát současný prezident Potravinářské komory ČR Miroslav Toman. O možném novém ministru zemědělského rezortu informovala Česká televize. Toman by v čele Ministerstva zemědělství nahradil Petra Bendla (ODS).
26.06.2013 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Bendl (499 článků) , Miroslav Toman (87 článků)

Ministrem zemědělství bude šéf Potravinářské komory Toman, Babiš má radost

 
Ministrem zemědělství úřednické vlády Jiřího Rusnoka by se měl stát současný prezident Potravinářské komory (PK) Miroslav Toman. Informaci dnes potvrdil zdroj blízký vedení Agrární komory. Vyjádření Tomana se zatím nepodařilo sehnat. Mluvčí PK Dana Večeřová nechtěla informaci komentovat. Toman by v čele ministerstva zemědělství nahradil Petra Bendla (ODS).
26.06.2013 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Bendl (499 článků) , Jiří Rusnok (1844 článků) , Miroslav Toman (87 článků)

Ministr Toman dál vyměňuje náměstky

 
Nálepky člena mocného potravinářsko-zemědělského klanu se už asi ministr zemědělství Miroslav Toman nezbaví. MF Dnes si však spíše všímá jeho konkrétních kroků v úřadu, a to zejména personálních změn. Toman odvolal už třetího náměstka.
26.07.2013 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Toman (87 článků)

Odvolaný náměstek MF Toman: Vzdělání jsem získal řádně

 
Odvolaný náměstek ministra financí Lubomír Toman trvá na tom, že vzdělání na Ekonomické univerzitě v Bratislavě získal řádným způsobem. Je připraven předložit originály listin prokazujících absolvování vysokoškolského studia ke znaleckému zkoumání jejich pravosti. Toman to ve čtvrtek uvedl v prohlášení pro média.
12.09.2013 14:55 |

podobné články

První náměstek civilní rozvědky Toman končí ve funkci, potvrzuje ministr Chovanec

 
První náměstek Úřadu pro zahraniční styky a informace (ÚZSI) Miroslav Toman se rozhodl ve funkci skončit. Serveru Aktuálně.cz to potvrdil ministr vnitra Milan Chovanec. Toman civilní rozvědku v červnu krátce provizorně vedl místo někdejšího ředitele Ivo Schwarze, který se stal velvyslancem v Izraeli.
31.08.2014 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1391 článků) , Miroslav Toman (87 článků)

K panu prezidentovi mám velký obdiv, zastává se prostých lidí, vyznal se v rádiu ministerský kandidát Toman

 
Příštím ministrem zemědělství ve druhé vládě Andreje Babiše (ANO) by mohl být Miroslav Toman, prezident Potravinářské komory. Zkušenosti s vedením resortu už má, působil totiž v poslední prezidentské vládě Miloše Zemana, kterou vedl Jiří Rusnok. Poté byl Toman také jedním ze sponzorů prezidentské kampaně Miloše Zemana. Moderátorka Marie Bastlová se Tomana v pondělních Dvaceti minutách Radiožurnálu zeptala čí zájmy by vlastně jako ministr hájil?
04.06.2018 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13032 článků) , Miloš Zeman (20916 článků) , Jiří Rusnok (1844 článků) , Jiří Rusnok (683 článků) , Miroslav Toman (87 článků)

Exmluvčí ODS: Lidé potřebují verbálně povzbudit, lépe přijmou špatné zprávy

 
ROZHOVOR Martin Kupka je bývalým tiskovým mluvčím nejsilnější pravicové strany u nás – ODS, v současné době působí jako starosta středočeských Líbeznic. ParlamentníListy.cz se ho zeptaly na názor týkající se politiky, ODS i víkendového volebního kongresu této strany.
03.11.2012 08:45 |

podobné články

Zemanův kancléř Mynář sdělil, jak přesně to bude s jeho prověrkou

 
Hradní kancléř Vratislav Mynář dnes oznámil podrobnosti související s jeho bezpečnostní prověrkou. Mynář při setkání novinářů s novým tiskovým mluvčím prezidenta na Pražském hradě v pondělí uvedl, že o prověrku požádá Národní bezpečnostní úřad nejpozději příští týden.
09.12.2013 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (935 článků)