Článek

Tohohle tvorečka zachránili od jisté smrti: Když ho umyli, dost se podivili!

 
Tohle zvířátko našli dělníci nedaleko stavby za 5 minut 12! Tvoreček zapadl do díry s blátem a nemohl se dostat ven. Kdyby tam byl ještě chvíli, hrozilo by mu podle veterinářů podchlazení a smrt.
11.09.2016 17:35 |

podobné články

Podobné články

Nejstaršího tvor planety: Po 184 letech ho umyli. Kvůli vévodkyni Kate!

 
Nejstarší žijící živočich planety je želva sloní jménem Jonathan pobývající na Svaté Heleně. Když se samec obřího plaza s tvrdým krunýřem vykulil z vajíčka, na britském trůnu seděl Vilém VI. Od té doby si korunu vyměnilo osm panovníků včetně dvou nejdéle vládnoucích královen – Viktorie a současné panovnice Alžběty II. Jonathan poprvé v životě prošel důkladnou hygienou. Umyli ho a vydrbali mu krunýř rejžákem. Ostrov totiž poctí návštěvou člen britské královské rodiny.
24.03.2016 16:05 |

podobné články

Umyli motor auta. Shořelo jim i s garáží

 
Kůlna se zaparkovaným autem a dílenským vybavením shořela v neděli v noci v Psárech u Prahy. Plameny pravděpodobně vyšlehly z horkého motoru staršího opla, který majitelé předtím umyli chemikáliemi.
04.08.2014 04:05 |

podobné články

Jak zamaskovat mastné vlasy?

 
Určitě se shodneme na tom, že mastné vlasy nevypadají dobře. O daném člověku vypovídají, že o sebe moc nepečuje a na okolí působí zanedbaným dojmem. Jenže někdy se stane, že nemáme čas, abychom si hlavu umyli a do ulic tak musíme vyrazit i s mastnou pasekou na hlavě… Určitě i vám se to někdy stalo: měli jste naspěch a nezbýval čas, abyste si umyli hlavu, natož si pak vlasy ještě sušily a jinak upravovali. V takovém případě se spousta žen uchýlí k jednomu starému triku: nasadí si na hlavu čepici. Věřte nebo ne, milé dámy, ale mastné vlasy můžete zamaskovat i jinak, než že si čepici narazíte pomalu až k uším! Pár tipů, jak zamaskovat mastné vlasy Mastné vlasy nikomu nesluší, jenže někdy to zkrátka nejde jinak. A především ženy v domácnosti, které se starají o děti, mají s tímto problémem své vlastní zkušenosti. Proto jsme se rozhodli pomoci vám dnešním článkem, ve kterém vám prozradíme několik tipů, jak mastné a zplihlé vlasy šikovně zamaskovat. A tvářit se, jako by nic. Tip první: široká čelenka Nosily jste jako malé holčičky čelenky? Pokud ano, je to jedině dobře! Prvním tipem je totiž právě sázka na čelenku, kdy platí, že čím širší model seženete, tím lépe uděláte. Doporučujeme vsadit spíše na látkovou čelenku, ta plastová by mohla přitahovat moc pozornosti a způsobit, že se vaše vlasy budou ještě více lesknout – a to určitě nepotřebujete. Tip druhý: praktický drdol To nejjednodušší, co s mastnými vlasy můžete udělat, je stočit je do drdolu. Není potřeba vytvářet si na hlavě kdovíjak složité kreace, protože v tomto případě platí, že daleko lépe působí ležérní a nedbalé drdoly. Vlasy u hlavy uhlaďte, ať vám nikde netrčí neposlušné pramínky a zbytek vlasů stáhněte do drdolu. Tip třetí: suchý šampon Do třetice všeho dobrého se zmíníme o šikovném... Čtěte více Příspěvek Jak zamaskovat mastné vlasy? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.10.2017 20:50 |

podobné články

Tohohle roztomilého tvorečka málem zamordoval! Nové FOTKY ukazují, proč budou lidé Jakuba z Prachatic navždy nenávidět!

 
Stačilo málo a tenhle neskutečně rozkošný pejsek už nebyl mezi živými. Jeho páníček, agresivní Jakub L. (24) z Prachatic, si na něm vybíjel své frustrace a umučil ho málem k smrti. Podívejte se na nejnovější snímky štěňátka ve fotogalerii a přečtěte si, jak se mu vede!
29.03.2018 21:45 |

podobné články

Miminko vážilo jen čtvrt kila. Lékaři ho zachránili

 
Zázrak se podařil lékařům z německého Goettingenu, malého tvorečka vypiplali v inkubátoru.
08.03.2010 08:55 |

podobné články

VIDEO: Teri Blitzen si pořídila nového mazlíčka. Neuvěříte, čím ji pejsek překvapil!

 
Slavná youtuberka Teri Blitzen už měla mužských dost, tak si řekla, že si dá od nich pauzu a pořídí si věrnějšího a mazlivějšího tvorečka. Pořídila si pejska, který ji ale každým dnem překvapuje čím dál víc. Dokonce se fenka Gigi občas chová jak chlap!
11.04.2016 11:46 |

podobné články

Nejlepší mazlíček všech dob! Tenhle červ vám vyzvrací jedovatá chapadla přímo na ruku a vy se do něj zamilujete!

 
Pokud máte doma leguána nebo tarantuli a myslíte si, že jste hrozně IN, tak se mrkněte na tohoto tvorečka, který se stal hitem internetu. Thajská žížala křížená se Spidermanem vás dostane. Když vám na ruku plivne slizkou síť, je to prý podobný pocit, jako když se k vám přitulí malé roztomilé koťátko.
08.05.2015 17:10 |

podobné články

Opilý mladík se zaklínil hlavou v záchodě, zachránili ho těsně před smrtí

 
Životy dvou mužů zachránili během víkendu strážníci městské policie v Plzni. V prvním případě unikl smrti o vlásek opilý muž, který se hlavou zaklínil na toaletě restaurace a zůstal v bezvědomí, podruhé zachránili strážníci muže, který si ustlal na kolejích.
23.04.2012 13:45 |

podobné články

Benediktinský klášter bez mnichů chce v restituci 529 pozemků

 
Poté, co Právo minulý týden zveřejnilo, že benediktinští mniši z kláštera v Broumově na Náchodsku chtějí od státu na základě restitučního zákona vrátit 529 pozemků, ozvali se redakci překvapení čtenáři. Podivili se, jak je možné, že benediktini z Broumova mohou o něco žádat, když tam žádný opat ani mnich nežije. Jak to tedy s broumovským klášterem a vraceným majetkem je?
01.08.2013 04:00 |

podobné články

Stačilo trochu lásky: Opuštěného pitbulla zachránili od smrti na smetišti! Zázrakem se uzdravil

 
Jeho páníček ho odsoudil k jisté smrti ve vyhnanství na smetišti. Hnědobílý pitbull Gideon si prošel opravdovým peklem. Naštěstí ho našli veterinární pracovníci a zachránili mu život. Za deset týdnů se jako zázrakem uzdravil.
25.03.2014 15:45 |

podobné články

Pryč s chamtivými parazity. Rebelové hrozí Praze okupací náměstí

 
Heslo „Occupy Wall Street" („Obsaďte Wall Street") se stalo v posledních týdnech hitem světového i českého mediálního prostoru. Už přes měsíc se organizují protestní demonstrace, které zejména na západ od našich hranic nabývají na mohutnosti. Kdybychom se ale zeptali několika náhodně vybraných protestujících v New Yorku, nebo v Římě, pravděpodobně bychom se podivili nad růzností motivů, které je na demonstraci přivedly.
25.10.2011 06:05 |

podobné články

Fight Club #94: Snake na zelenou nečeká

 
Do redakčního vaultu, kde obvykle natáčíme podcast Fight Club, se tentokrát přes kontrolní rám ochranky dostala pouze trojice debatujících ve složení Martin, Pavel a Lukáš. Debatní potenciál to však nijak nesnížilo, takže se chlapci s chutí vrhli do probírání všech chyb a povedených kroků čerstvě spuštěného systému Steam Greenlight, podivili se nad dokumentem o tvorbě...
08.09.2012 13:30 |

podobné články

Co jí to udělali v maskérně? Kristina Kloubková vypadala v dnešních Televizních novinách jak stará mladá!

 
Pokud jste se dnes koukali na Televizní noviny, určitě jste se podivili nad vzhledem moderátorky Kristiny Kloubkové. V maskérně se jí asi chtěli pomstít, a tak z ní udělali šíleně starou kreaturu. Kam dala moderátorka svůj šarm?
24.07.2016 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Kristina Kloubková (446 článků)

Dětem odvezli matku do nemocnice, zasahující policisté jim uvařili večeři

 
Dva nizozemští policisté z Eindhovenu sklízí pochvaly z celého světa. Vysloužili si je minulý týden, když zůstali v bytě s pěti dětmi, jejichž matku odvezli do nemocnice, a během čekání na osobu, která by je pohlídala, jim uvařili večeři a dokonce po sobě umyli nádobí.
19.11.2015 16:40 |

podobné články

Policista zachránil ženu s dítětem, která chtěla skočit z mostu

 
Policejní důstojník v jedné z čínských provincií na poslední chvíli zachránil ženu, která se chtěla s dítětem v náručí vrhnout z mostu. Policista, který byl na obhlídce, neváhal seskočit z motocyklu a snažil se ji dostat do bezpečí. Pomáhali i lidé, kteří jeli kolem. Další články k tématu: Odmítnutá nevěsta chtěla vyskočit z okna, chytili ji za svatební šaty VIDEO: Holčičku pod hondou zachránili kolemjdoucí VIDEO: Luxusní jachta se začala potápět, posádku zachránili z vrtulníku Sebevraha už počtvrté zachránili. Pak se málem zabil, když uklouzl
29.02.2012 17:45 |

podobné články

Policista zachránil ženu s dítětem, která chtěla skočit z mostu

 
Policejní důstojník v jedné z čínských provincií na poslední chvíli zachránil ženu, která se chtěla s dítětem v náručí vrhnout z mostu. Policista, který byl na obhlídce, neváhal seskočit z motocyklu a snažil se ji dostat do bezpečí. Pomáhali i lidé, kteří jeli kolem. Další články k tématu: Odmítnutá nevěsta chtěla vyskočit z okna, chytili ji za svatební šaty VIDEO: Holčičku pod hondou zachránili kolemjdoucí VIDEO: Luxusní jachta se začala potápět, posádku zachránili z vrtulníku Sebevraha už počtvrté zachránili. Pak se málem zabil, když uklouzl
01.03.2012 14:40 |

podobné články

Čistota nade vše: Takto nikdy nemyjte auto!

 
Hloupý žert nebo pomsta? Ukrajinsky mluvící pracovníci umyli auto opravdu důkladně. Vapkou totiž vzali i interiér auta. Majitel vozu asi z jejich práce nadšen nebude.
29.10.2011 05:15 |

podobné články

Huml: Kdo je Karolína Peake?

 
Tak nám přežil nečas; do církevních restitucí. S podporou přeběhlíků, kteří nejsou přeběhlíky. S podporou poslanců zvolených za levicový program s pravicovým smýšlením, hlasováním a chováním. S podporou podivného uskupení, podivné vicepremierky, nominované za neexistující stranu. S nepodporou veřejnosti. Ale Bárty se, alespoň na oko, zbavili. Umyli si ruce.
29.04.2012 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1607 článků)

Schwarzenberg, Škromach a další umyli hlavu Sobotkovi kvůli Babišovi. Slouží prý zlu

 
Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka udělal radikální názorový veletoč. Ještě 4. listopadu letošního roku říkal, že považuje za správné, aby kandidáti do vlády museli předložit negativní lustrační osvědčení. O pár dní později, 24. listopadu, uvedl, že by se měla vést debata o zrušení lustračního zákona a že kandidát do vlády nemá povinnost předkládat lustrační osvědčení.
26.11.2013 04:52 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků)