Článek

Tohle už tchýně vážně přehnala!

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
12.04.2016 12:15 |

podobné články

Podobné články

1. Díl – 4 tipy jak být skvělou tchýni své snaše

 
Tchýně umí být někdy pěkně protivná až nesnesitelná. Tento pojem je starý, jako lidstvo samo. Panuje tvrzení, že slovo tchýně vzniklo spojením dvou slov tchoř a svině. Všichni víme, že vtipů na tchýni existuje nepřeberné množství. Ne vždy musí být však tchýně zlá, pomlouvačná a jedovatá. My si dnes prozradíme 4 tipy, jak být skvělou tchýni stůj, co stůj. Pravdou je, že jsem se do tohoto bádání pustila proto, že i já sama mám syna ve věku, kdy ze mě každým dnem může být (spojení dvou slov) tchýně. Najděte ve všem plusy… Nyní zapomeňte na to, jak jste o své synáčky pečovaly vy. Je více než jasné, že nikdo jim nebude schopen nikdy dát více lásky než vy. To že jste nikdy neolizovala dudlík, že jste vychovala syna v době, kdy se poctivě žehlilo a vyvařovalo je nyní vedlejší. Prostě nová doba si žádá nové metody. To jak se vaše snacha bude starat o své potomky (vaše vnoučata) je čistě její věc. Nesnažte se jí do toho mudrovat a dělat chytrou. Nikdo o to vážně nestojí. Můžete si to říkat sama pro sebe, ale na své okolí se usmívejte. Čerpejte z toho výhody. Vlastní děti máte vychované a už si teoreticky můžete užívat s vnoučátky jen her, procházek a radovánek. Netoužila jste po tom celou dobu? Zdržte se poznámek… Všichni určitě vědí, že nikdo nevaří tak dobře, jako maminka. Kuchařka ošlehaná léty praxe. Nikdy se však nesnažte snachu poučovat, a už vůbec ne zasahovat do jejího kuchyňského prostoru. Možná, že vaše snacha neumí tak perfektní guláš, ale pokud se vás sama nezeptá na radu, své recepty jí nevnucujte. Vzpomeňte si, jak i vy jste před léty musela tvrdě bojovat o své místo v rodině. Když k nim půjdete na návštěvu, nikdy nekontrolujte, jak má uklízeno. Nejste žádná inspekce, ale babička a matka jejího muže.... Čtěte více Příspěvek 1. Díl – 4 tipy jak být skvělou tchýni své snaše pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
02.01.2016 10:35 |

podobné články

Co napráskala „tchyně“ Štiková na dceru? Tohle by mámy říkat rozhodně neměly!

 
V rodině Štikových není o ostrá slova nouze. Josef Kokta (58), manžel Ornelly (22) nedávno na adresu tchyně Moniky Štikové (43) utrousil vtip, že „tchyně a uzený jsou nejlepší studený“!
13.10.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (855 článků) , Ornella Štiková (1007 článků)

Tchyně Štiková (43): Proč jde do šílené TV show? Ničí ji exekuce!

 
Křik, hádky, stres a psychické vyčerpání! To vše musela podstoupit Monika Štiková (43) v nové reality show Tchyně, která dnes startuje na TV Barrandov. Aby máma Ornelly (22) a tchyně Josefa Kokty (58) sehnala alespoň nějaké peníze na zaplacení 18 exekucí v hodnotě 3 000 000 korun, sáhla si na samé dno.
19.08.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (855 článků) , Ornella Štiková (1007 článků)

TOHLE JE SNACHA S BUDOUCÍM TCHÁNEM? Kuchařová vypadá jak starší sestra přítele své tchyně

 
Celá svatba Táni Kuchařové a Ondřeje B. Gregora se nesla v duchu hollywoodských filmů, protože nadělali větší tyátr než Angelina Jolie s Bradem Pittem. Když už se všichni přenesli přes to, že se chovají jak primadony, tak na sebe strhla pozornost modelčina tchyně Hana Gregorová, která si na svatbu svého jediného syna přivedla svého o polovinu mladšího kolouška. Tohle že má být Tánin budoucí tchán?
01.07.2016 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1642 článků) , Angelina Jolie (2045 článků) , Hana Gregorová (442 článků)

Leoši, tohle je tvoje budoucí tchyně. Koblížková starší je opravdová kočka!

 
Zdá se, že vztah mezi moderátorem Leošem Marešem a módní redaktorkou Monikou Koblížkovou je vážnější, než se zdálo. Jak si jinak vyložit to, že pohledná brunetka vzala i svou maminku na přenos StarDance, kde soutěží její milý? Jak Leošova potenciální tchyně vypadá?
02.11.2015 14:51 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2950 článků)

Tohle si Paroubek za rámeček nedá: Tchyně promluvila! Co jsou to za kydy…

 
Krize manželství Jiřího a Petry Paroubkových přišla jako blesk z čistého nebe. Expremiér se nejprve nechtěl k záležitosti vyjadřovat, ale pak otočil a zveřejnil soukromou korespondenci mezi manželi. Nejen díky této korespondenci, ale i díky jeho dřívějším prohlášením, se mu dostalo ohlasu, který možná nečekal. Podle webu revue.idnes.cz se totiž na webu ozvala jeho tchyně.
21.02.2017 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3426 článků)

Drsná Výměna manželek: Ať ta lenivá Andrea vypadne z domu! Hroutí se tchyně, která musí vše platit!

 
Tahle Výměna manželek bude opravdu hodně ostrá. Na jedné straně se bude muset vypořádat devětatřicetiletá Andrea, která je líná jako veš, s tvrdým a pracovitým náhradním manželem. Na straně druhé poznáme maminku Paulínu, která skrz nešťastnou tchyni pozná, co je Andrea zač. Tchyně jí s pláčem v očích oznámí, že její snacha je neskutečně líná a odmítá si najít práci. Jak tohle dopadne?
01.03.2017 19:20 |

podobné články

Tchyně útočí na obviněnou matku

 
Pohřeb dvou zavražděných dětí z Hodonínska se blíží. S Lucinkou (†2) a Jarkem (†7) se vesnice rozloučí zítra odpoledne. Jejich matku (29), obviněnou z dvojnásobné vraždy, poslal soudce do vazby. A atmosféra v rodině houstne: Tchyně tvrdí, že žena se o děti špatně starala!
21.05.2009 05:10 |

podobné články

Lucie Bílá: Budu dobrá tchyně!

 
Zpěvačce Lucii Bílé (42) leží jako správné mámě na srdíčku budoucnost jejího jediného syna! Několikanásobná Zlatá slavice je přesvědčená, že žena, která Filipa dostane, bude velmi šťastná a gratis k tomu: Bílá bude skvělá tchyně!
14.08.2009 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2243 článků)

Tchyně versus snachy aneb Kamarádky nebo sokyně?

 
Obě milují jednoho muže, a přesto spolu musejí celý život vycházet. O čem mluvím? O vztahu tchyně a snachy.
21.01.2010 05:15 |

podobné články

Desatero správné tchyně

 
Tchyně. Osoba opředená až mytickým závojem posvátné hrůzy, před kterou je nutné za každých okolností prchnout dříve, než vše kolem promění ve zmar a spoušť. Přitom stačí dodržovat několik zásad, aby tomu tak nebylo.
29.09.2010 01:45 |

podobné články

TV tipy a chyby: Kubrickovo Eyes Wide Shut i Příšerná tchyně s Lopezovou

 
O víkendu běží v TV například slavná Kubrickova klasika Eyes Wide Shut, nenáročná komedie Příšerná tchyně nebo Dějiny násilí Davida Cronenberga.
10.12.2010 11:30 |

podobné články

Osobnosti: David Cronenberg (22 článků)

TV tipy a chyby: Shrek, kovboj Russell Crowe a tchýně s uzeným

 
V televizní nabídce figuruje milá oddechovka Shrek i drsný příběh z divokého západu 3:10 vlak do Yumy nominovaný na dva Oscary. V neděli běží na ČT 1 premiérově nový český film Tchýně a uzený.
14.01.2011 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Russell Crowe (73 článků)

Kouzelník Copperfield: Jeho tchýně dělala v bordelu

 
Budoucí tchyně světového mága Davida Copperfi elda (55) a babička jeho dvou dětí Mária Petličková (54) z Tachova má opletačky se zákonem. Prý kvůli kuplířství a zločinnému spolčení může ve vězení strávit až deset let. Prozatím se ze soudního líčení vyvlékla. Údajně pomáhá ve Spojených státech s přípravami svatby své dcery se světoznámým kouzelníkem.
30.03.2011 10:25 |

podobné články

Osobnosti: David Copperfield (56 článků)

Bin Ládinova tchýně NEPŘEŽILA zprávu o jeho smrti!

 
Tchýně Usámy bin Ládina zemřela poté, co se dozvěděla zprávu o zabití zetě. Píše to v neděli muslimský list Ashraq Al-Awsat, který vychází anglicky v Londýně.
08.05.2011 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Usáma bin Ládin (321 článků)

Byl to starostlivý otec, tvrdí tchýně o kanibalovi

 
Rodina údajného slovenského kanibala Matěje Čurka (†42) nevěří, že by chtěl zavraždit a sníst Švýcara. Jeho tchyně řekla novinářům ze serveru pluska.sk, že časem vyjde najevo, že ho policie obvinila neprávem.
17.05.2011 05:35 |

podobné články

Nejlepší hlášky z pojišťoven: Tchyně vyděsila vychované morče!

 
Každý rok nasbírají likvidátoři pojišťoven množství neuvěřitelných hlášek. Klienti se často rozepíšou a ve formuláři nejspíš realizují své potlačené spisovatelské sklony. A tak mohou »krávy spustit řetězovou reakci«, »z tchyně vystresované morče překousnout kabel« či »se figurka z šachu ukrýt před zlodějem na podlaze«.
30.12.2011 12:10 |

podobné články

Kate je celá tchyně Diana: Stala se kmotrou 4 dobročinných sdružení

 
Vévodkyně z Cambridge Kate (29), manželka britského prince Williama (29), se stala kmotrou čtyř dobročinných sdružení. Jde tak ve stopách tchyně, princezny Diany (†36), která před patnácti lety zemřela při autonehodě v Paříži.
10.01.2012 07:45 |

podobné články

Boxer Plachetka u soudu: Seděl 9 let za vraždu tchyně. Znásilnil sestru přítelkyně?

 
Bývalý olympijský reprezentant a šampion v boxu Ludovít Plachetka (41) stojí zase před soudem. Už si odseděl 9 let za vraždu matky své přítelkyně, tedy nastávající tchyně. Nyní je souzen za údajné znásilnění sestry své družky!
06.09.2012 05:10 |

podobné články