Článek

Tohle už je peklo: V Německu začíná být díky migrantům zle, policie nic nenadělá

 
Deník Rheinische Post informuje o vysoké kriminalitě v Dortmundu, na které se podílí v drtivé většině případů přistěhovalci. Zejména v okolí třídy Mallinckrodtstraße je prý situace neúnosná.
05.10.2016 10:35 |

podobné články

Podobné články

Trump to v Česku schytal za kroky proti migrantům. Okamura se raduje

 
Dekrety Donalda Trumpa, namířené proti migrantům, kritizuje část české politické scény. Nařízení, kdy do USA nesmí vycestovat občané sedmi muslimských států, označují politici za unáhlené. Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) však tvrdí, že USA v zájmu bezpečnosti mají právo přijímat opatření k omezení pohybu osob. A Tomio Okamura (SPD) se vyloženě raduje. S Trumpem souhlasí i ve stavbě „Velké mexické zdi“. Ta se však nepozdává bezpečnostnímu expertovi Miloši Balabánovi. Zeď dle něj nebude efektivní a i Trumpův dekret je nepromyšlený. Emoce také vyvolal záměr, který odhalila agentura AP. Dle ní se chystá dekret i proti legálním migrantům, kteří jsou v USA odkázáni na pomoc státu. Dojde na jejich deportace?
01.02.2017 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3647 článků) , Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Tomio Okamura (2014 článků)

Jak se v Německu žije evropským migrantům na sociální dávky

 
Jak se žije v Německu migrantům ze zemí Evropské unie na sociální dávky? A co se stane, když Němci podmíní nárok na finanční pomoc pětiletým pobytem?
17.12.2016 23:10 |

podobné články

Odebrat migrantům dávky! Cameron získává hlasitou podporu ve straně Angely Merkelové

 
Politici v Německu oznámili, že stojí za britským premiérem Davidem Cameronem v jeho snaze reformovat Evropskou unii. Svou podporu vyjádřili i jeho plánu odebrat migrantům sociální a pracovní benefity, jediný problém spočívá ve vymyšlení legální cesty, jak toho dosáhnout. Informuje The Guardian.
05.01.2016 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2093 článků) , David Cameron (205 článků)

Miss Válková: Upíří zuby půjdou pryč

 
Nová Česká miss Jitka Válková (18) se sice stala nejkrásnější dívkou České republiky, ale přemýšlí, jak být ještě krásnější. Nejvíc ji trápí chrup a malá výška. S výškou nic nenadělá, ale se zuby už má zkrášlovací plány.
24.03.2010 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Válková (529 článků)

Německo a Francie jsou ve při. Kvůli uprchlické krizi. Macron chce být vůči migrantům tvrdší

 
Páteční MF Dnes přináší informace o tom, jak to zase jednou jiskří mezi Paříží a Berlínem. Německá kancléřka Angela Merekelová volá po solidaritě v migrační krizi, jenže francouzský prezident Emmnauel Macron hodlá být vůči migrantům tvrdší.
23.02.2018 06:50 |

podobné články

Na Sardinii tváří v tvář migrantům. Zážitek, na který jen tak nezapomeneme

 
Autonomní oblast na stejnojmenném ostrově na jihozápadě Itálie se stala perlou Evropy. Toto označení však v posledních letech dostává výrazné trhliny, a to především díky migrantům, kteří na ostrov připlouvají. ParlamentníListy.cz měly možnost hovořit s několika místními obyvateli a ti se jednoznačně shodují, že se tamní lidé bojí a že nikdo není schopen horšící se situaci jakkoli řešit.
25.07.2017 11:25 |

podobné články

Tohle byste do ní neřekli: Žensky tvarovaná herečka z Vinařů je pružná gymnastka

 
Na televizní obrazovce sice jako mužatka Sumečková příliš parády nenadělá, ale ve skutečnosti sklízí obdiv. Přestože Anežka Rusevová disponuje oblými tvary, v tělocvičně zvládá náročné pózy profesionální gymnastky.
29.10.2015 20:00 |

podobné články

Začíná PEKLO na D1: I po malé nehodě se dálnice zastaví!

 
Pevnými nervy se musí ode dneška obrnit řidiči na D1. Začíná peklo! Hned na dvou úsecích modernizované dálnice se budou muset všechna vozidla nacpat pouze do jedné její poloviny. Policie varuje: při nehodě se celá autostráda zastaví!
24.03.2014 12:15 |

podobné články

Sněmovna o uprchlících: Kvótám řekneme ne, lodě s migranty potopíme

 
Poslanci se sešli na mimořádné schůzi Sněmovny kvůli migrantům. Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) řekl, že Evropa je na osudové křižovatce, dál dodal, že povinné kvóty jsou podle něj špatným řešením. Ministr vnitra Milan Chovanec zase poslal ostrý vzkaz převaděčům a prozradil, že česká policie zvýšila kvůli migrantům kontroly.
18.06.2015 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků)

V Dánsku poprvé zabavovali migrantům jejich majetek

 
Vůbec poprvé zabavila dánská policie cennosti migrantům, jak jí to umožňuje zpřísněný azylový zákon. Informoval o tom server Týden.cz.
30.06.2016 22:30 |

podobné články

Nemocnice nemusí rozdělit peníze spravedlivě. Stát s tím nic nenadělá

 
Předběžná dohoda mezi ministrem zdravotnictví a lékaři má nejméně dvě právní trhliny. Vzhledem k tomu, že se nedá přesně určit, kolik lékařů zaměstnává nemocnice, nebudou peníze rozděleny spravedlivě. Také nelze zaručit, že peníze dostanou lékaři ve všech zdravotnických zařízení. Soukromé ústavy s nimi mohou naložit, jak chtějí.
16.02.2011 09:30 |

podobné články

Tina musí čelit narážkám na svůj původ!!!

 
Hvězda slovenského r’n’b zpěvačka Tina se rozpovídala o tom, jak zvrácený je český showbyznys. Nic s tím ale nenadělá.
23.04.2011 16:35 |

podobné články

Ta nestyda je sestřenice vévodkyně z Cambridge!

 
Příbuzné si holt člověk nevybírá… A Kate Middleton (30), jež se od loňské svatby s následníkem britského trůnu princem Williamem (29) pyšní titulem vévodkyně z Cambridge, už nic nenadělá s tím, že se její sestřenice Katrina Daraling (21) živí striptýzem a tancováním u tyče!
25.02.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (898 článků)

Matěj Bárta: I politika zabijete. Ochranka s tím nic nenadělá

 
Zhruba před půl rokem se stalo, že na letišti v Ruzyni dokázali lidé pronést nůž a maketu bomby do nejstřeženějšího prostoru. Bezpečnost letiště v té době zajišťovala agentura ABL, spojená s politikem Vítem Bártou a jeho bratrem Matějem. Ten se nyní v rozhovoru pro server Aktuálně.cz zdráhá přijmout odpovědnost.
01.05.2012 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků)

Matěj Bárta: I politika zabijete. Ochranka s tím nic nenadělá

 
Zhruba před půl rokem se stalo, že na letišti v Ruzyni dokázali lidé pronést nůž a maketu bomby do nejstřeženějšího prostoru. Bezpečnost letiště v té době zajišťovala agentura ABL, spojená s politikem Vítem Bártou a jeho bratrem Matějem. Ten se nyní v rozhovoru pro server Aktuálně.cz zdráhá přijmout odpovědnost.
01.05.2012 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků)

Co prodáte za pět tisíc?

 
„A tos říkala, že se k těm svědkům určitě nedostanu,“ prohodil novinář k policejní mluvčí. Policistka se usmála a pokrčila rameny, jako že s tím nic nenadělá.
26.06.2012 11:05 |

podobné články

HN ryjí v bolestivé ráně Václava Klause

 
Václava Klause prý pronásleduje přízrak. Přízrak mrtvého exprezidenta Václava Havla, který se zjevuje všude, kam odcházející hlavu státu osud zavane. Může se tomu bránit, jako když hned v noci po Havlově pohřbu nechal z Pražského hradu odklidit všechny svíčky, které lidé přinesli, ale nic s tím prý nenadělá. O Klausově trápení s mrtvým předchůdcem se v Hospodářských novinách rozepsal Jiří Leschtina.
12.02.2013 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4806 článků) , Václav Klaus (9025 článků) , Jiří Havel (349 článků) , Jiří Havel (349 článků)

Naboural do stromu, ale žízeň byla silnější: Zamkl auto a šel pít!

 
Absolutně nic asi nerozhodí muže z Berounska. V pátek večer naboural svůj vůz, ale asi si řekl, že s tím toho už moc nenadělá, a tak se sebral a prostě šel na pivo.
21.02.2015 21:40 |

podobné články

Známá silikonka nedělá s ničím drahoty: K nadité podprsence přidala i stahování kalhotek, pod nimiž ukrývá tetování

 
Jodie Marsh  (36) nebyla s proporcemi, jež jí nadělila příroda, příliš spokojená. S výškou dosahující pouhých 157 nic nenadělá, ale nechala si výrazně vypomoci v oblasti hrudníku, kde ji zdobí obří silikony.
31.03.2015 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Jodie Marsh (55 článků)