Článek

Tohle nebylo omylem: Zpěvačka (51) nakopává uvadající slávu ukazováním kalhotek?

 
Tentokrát to na náhodné vykouknutí spodního prádla zpod rozparku opravdu nevypadalo. Zpěvačka Sinitta se ani po padesátce nehodlá držet při zemi a oblékat se úměrně svému věku. Postavu třicítky jí sice nikdo neupírá, ale vytahovat si sukni takhle vysoko jako během čtvrtečního večírku v Londýně asi není nezbytně nutné.
31.05.2015 20:55 |

podobné články

Podobné články

Vzduchem létaly pěsti a ukazovaly se kalhotky: Modelky se porvaly jako zápasnice

 
Začalo to hozenou kabelkou, skončilo to lítými útoky pěstmi, válením se po zemi a ukazováním kalhotek. Na internetu se objevilo video, na kterém se do sebe pustily sexy modelky. A jako dámy se rozhodně nechovaly.
31.03.2016 10:15 |

podobné články

Lindsay Lohan potřebuje nakopnout uvadající slávu: Fotí se do půl těla nahá

 
O Lindsay Lohan  (27) nebylo od jejího opuštění kalifornské léčebny Cliffside Malibu Rehab Center na konci července příliš slyšet. Podle dostupných informací se herečka konečně dala dohromady a seká latinu. Bez skandálů ale paradoxně opadl zájem o její osobu a stránky bulváru už plní spíš výjimečně. Lindsay tak využila nejsnazší způsob, jak to změnit.
08.12.2013 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (691 článků)

Brzobohatý jako z divokých vajec: Díky rozvodu nebo vztahu s Kuchařovou?

 
Svoboda vnesla do těla Ondřeje Brzobohatého (30) tolik energie, že by ji mohl rozdávat. Na koncertě s Ondřejem Brouskem (32) řádil jako šílený, až létaly kapky potu kolem. Za jeho štěstím stojí nejspíš nedávný rozvod s ženou Johankou. Nebo ho nakopává jeho nová láska Táňa Kuchařová (25)?
21.05.2013 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brousek (83 článků) , Ondřej Brzobohatý (619 článků) , Ondřej Svoboda (55 článků)

Zelená je tráva, fotbal to je hra. Muslima s rypákem noha nakopává ... A je zle. Více o tom, jak Češi protestují při sportu

 
Transparent urážející muslimy se objevil v neděli na fotbale v Jablonci. Nebyl to první případ, kdy se společenská nevraživost vůči imigrantům a muslimům projevila na tribuně nějakého fotbalového stadionu. V Jablonci však byla asi nejostřejší. Že se něco podobného objevilo v prostředí radikálních fotbalových fanoušků není nic překvapivého. „Chuligánská scéna je tradičně propojená s krajní pravicí. Je to středoevropský trend. Od konce loňského roku a současnou imigrantskou vlnou se hodně politizovala,“ vysvětluje pro ParlamentniListy.cz odborník na extremismus a terorismus Miloslav Mareš.
05.08.2015 14:31 |

podobné články

Nádherná medička s postavou zahradního trpaslíka: Nakopává i obří zadek Kim Kardashian!

 
Mindy Sittinpretty je hvězdou internetu! Sexy studentka medicíny tráví každou volnou chvilku ve fitku a je to znát! Podle mnoha fanoušků svou postavou totálně válcuje i dosavadní zadkovou královnu Kim Kardashian!
09.12.2016 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1207 článků)

Těhotná lékárnice Jana Doleželová se fotila bez kalhotek. Tohle že je 8. měsíc?!

 
Nechtěla klasické akty jako Demi Moore, a tak nafotila sexy módní snímky. Modelka Jana Doleželová (35) je v osmém měsíci těhotenství, ale kromě bříška se její postava nezměnila. Troufla si tak na focení v bílé košili bez kalhotek!
22.05.2017 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Demi Moore (570 článků) , Jana Doleželová (365 článků)

Dalík měl pocítit tvrdý úder justice. Někdo ho však varoval

 
Uvadající mediální slávu Marka Dalíka, poradce expremiéra Mirka Topolánka, oživila zpráva, že si měl při domlouvání obchodu s pandury říci v roce 2007 o půlmiliardový úplatek. Týdeník Respekt v této souvislosti zmiňuje, že únik informace znemožnil překvapivý zásah proti Dalíkovi a policie se státním zastupitelstvím se teď navzájem obviňují, kdo to zavinil.
06.06.2011 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2138 článků)

Čtyřicítka na krku a role nikde: Nakopne herečka kariéru díky nahému převleku za princeznu Leiu?

 
Je krásná, talentovaná a sexy, přesto si od roku 2005 nezahrála v ničem, co by stálo za řeč. Podobných je totiž nejspíš celý Hollywood. Dnes sedmatřicetiletá herečka Maitland Ward kdysi hrála v seriálech Báječní a bohatí, Kutil Tim či Rachel McGuire v Boy Meets World, ale od nového tisíciletí se jí daří získat spíš jen epizodní role v seriálu a občas se objeví v nějakém béčkovém filmu. Ward si je ale dobře vědoma svých tělesných předností, a tak se možná snaží vzkřísit uvadající slávu odvahou v odívání.
07.06.2014 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Maitland Ward (21 článků)

Dnešní tisk: Zeman zvažuje comeback a Verešová bez kalhotek

 
Zeman zvažuje návrat na politickou scénu a Verešová se na přehlídce producírovala v průsvitných šatech bez kalhotek.
27.06.2009 09:50 |

podobné články

Sexy moderátorka bez kalhotek provokovala srbského premiéra

 
Skupina srbských recesistů si vystřelila z premiéra. Předseda vlády Ivica Dačić byl pozván na rozhovor do televize, ale místo seriózních otázek se ho moderátorka v minisukni a s hlubokým výstřihem ptala na případnou nevěru ministrů. Vrcholem bylo, když mu ukázala, že pod sukní nemá kalhotky. Další články k tématu: Moderátorka v rádiu čte nevidomým pravidelně Playboy Vtip s moderátorkou bez kalhotek má dohru, premiér to nechá vyšetřit
12.02.2010 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (140 článků)

Po zloději kalhotek pátrala policejní helikoptéra

 
Když nad městečkem v západní Anglii začala kroužit helikoptéra, většina místních si pomyslela, že hledá nejspíš nějaké ztracené dítě nebo uprchlého vraha. Netušili, že ve skutečnosti pátrá po zloději kalhotek.
05.07.2010 17:15 |

podobné články

Lidé našli u silnice tisíce dámských kalhotek

 
Policie z obce Berne nedaleko Lancesteru v Ohiu řeší neobvyklou záhadu. Kolem místní ulice se ve středu ráno našlo asi 3000 dámských spodních kalhotek, pravděpodobně nenošených.
02.09.2011 18:45 |

podobné články

Za krádež kalhotek dva roky?

 
Krádež 130 kalhotek se dvoum mladíkům zřejmě nevyplatí. Policie je chytila a za odcizení dámského spodního prádla jim hrozí až dva roky vězení.
22.05.2012 14:10 |

podobné články

Dominika Mesarošová zase bez kalhotek. Tak co nosí pod džínami?

 
Kdo by si myslel, že Dominika Mesarošová  (26) nosí spodní prádlo alespoň pod džíny, spletl by se. Své krédo chodit v létě bez podprsenky i bez kalhotek se drží, i když se trošku ochladí a je nucena si obléknout dlouhé kalhoty.
12.08.2012 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Mesarošová (561 článků)

Ukázala vše! Moderátorka bez kalhotek nachytala premiéra

 
Tvrdou státnickou zkoušku připravila skupina srbských recesistů předsedovi vlády Ivicovi Dačičovi. Pod záminkou interview pozvali premiéra do televizního studia, kde před něj usedla pohledná moderátorka v minisukni, s hlubokým výstřihem a - jak se během rozhovoru ukázalo - bez kalhotek. Cílem akce bylo zjistit premiérovu reakci. 
30.01.2013 10:55 |

podobné články

Rusky a Kazašky budou od léta bez kalhotek! Stávkují se spodním prádle na hlavě

 
Spuštění krajkové opony na hranicích rusko-bělorusko-kazašské celní unie s okolním světem a zmizení kalhotek z tohoto trhu s desítkami milionů spotřebitelek hrozí snad už v létě, alespoň podle scénáře vykreslovaného místními i zahraničními médii. Rusko a jeho partneři v celní unii se totiž od 1. července chystají zakázat spodní prádlo z umělých vláken.
18.02.2014 07:40 |

podobné články

Žena chodila ve sněhové bouři bez kalhotek a bez bot. Co se jí stalo? Podívejte se na video

 
Ameriku postihla obrovská sněhová vánice a v sobotu by nikdo ani nevylezl z domu. Na internetu se ale objevilo video právě ze soboty, na kterém žena chodí ve sněhu bosá a bez kalhotek. Nikdo nechápal její chování. Vždyť mohla zmrznout. Nebo dostat minimálně zápal plic.
25.01.2016 16:15 |

podobné články

Časopis People pohřbil herce Douglase. Jeho nekrolog vydal omylem

 
Předem připravené nekrology známých osobností se v minulosti už několikrát médiím vymstily, když byly omylem vypuštěny do éteru předčasně. Naposledy na jeden takový doplatil známý americký společenský magazín People. Omylem vydal nekrolog adresovaný herci Kirku Douglasovi, jenž za týden slaví osmadevadesátiny.
02.12.2014 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Kirk Douglas (36 článků)

Hrál si s mobilem a omylem zalarmoval záchranáře! Přes hodinu po něm zbytečně pátrali

 
Vysvětlit záchranářům, že si je omylem zavolal prostřednictvím mobilní aplikace, se bál muž ze Staňkova na Domažlicku. Hrál si totiž s mobilem a omylem vyslal nouzový signál. Když mu záchranáři volali zpět, nebral jim telefon. Ti pak po něm, jako po ohroženém, hodinu a čtvrt zbytečně pátrali.
28.07.2017 12:00 |

podobné články