Článek

Tohle je Forrest Gump českého internetu: Randí s modelkami, točí se o něm dokumenty a za jeho neúspěch mohou mocipáni!

 
Nemá ani jeden reprezentační start, v nejvyšší soutěži neodchytal ani vteřinu, ale i přesto je jeho jméno možná nejskloňovanějším mezi všemi fotbalisty. Fenomén Tomáše Kuči totiž dávno přeskočil dění v pralesní lize.
29.03.2016 18:41 |

podobné články

Podobné články

OBRAZEM: Hvězdy odmítly role v trhácích jako Forrest Gump či Titanic

 
Zárukou úspěchu filmů je bezpochyby herecké obsazení. Někdy však i velké hvězdy udělají chybu a odmítnou roli ve filmu, který se později stal trhákem. Filmaři si třeba pro roli prosťáčka Forresta Gumpa vybrali Johna Travoltu. Ten ale nechtěl a šanci dostal Tom Hanks, který za svůj výkon získal i Oscara. Další články k tématu: VIDEO: Forrest Gump i Titanic se vejdou do minuty. Vítěze čeká Londýn Poselství příštím generacím: Mlčení jehňátek, Bambi a Forrest Gump
03.08.2013 01:00 |

podobné články

Osobnosti: Tom Hanks (210 článků) , John Travolta (307 článků)

Běžel jako Forrest Gump

 
Ultramaratonec Miloš Škorpil (57) je jako český Forrest Gump. Zvládne běžet desítky kilometrů mnoho dní za sebou. Česko napříč od Aše dokáže přeběhnout za 76 hodin. Z Prahy na Sněžku to zvládá za 22 hodin a 40 minut.
09.05.2010 09:25 |

podobné články

TV tipy a chyby: Forrest Gump, Černá Dahlia, Jak na věc

 
Televizní nabídka na víkend nevypadá nejhůře. Je tu propracované krimi-retro ze 40. let Černá Dahlia, povedená britská komedie Jak na věc a také věčná klasika Forrest Gump.
01.07.2011 12:35 |

podobné články

Forrest Gump a Mlčení jehňátek zařazeny do knihovny amerického Kongresu

 
Filmy Forrest Gump, Mlčení jehňátek a animovaná klasika Bambi patří mezi 25 snímků, které byly letos zařazeny do knihovny amerického Kongresu. Připojily se tak k více než 500 filmů, které knihovna uchovává pro další generace jako umělecky, kulturně či historicky cenná díla.
31.12.2011 12:35 |

podobné články

Nové audioknihy: Forrest Gump, Werich, Kepler i Hašek

 
Nabídka „knih do ucha” se stále rozšiřuje. Vychází mimo jiné Forrest Gump načtený Janem Hartlem, povídání Jana Wericha nebo Haškův Švejk v podání Oldřicha Kaisera.
15.11.2013 11:06 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Kaiser (302 článků) , Jan Hartl (81 článků)

Andrea Verešová jako Forrest Gump! Co si Andrea obuje příště?!

 
Modelka Andrea Verešová (34) se většinou pasuje na dobře oblékanou celebritu. Tentokrát však značně přestřelila. Vysoké boty, které vypadají jako by si okolo lýtek obvázala pouta, by si asi neobul ani Forrest Gump.
11.08.2014 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1170 článků)

Britský Forrest Gump uběhl 1700 kilometrů. Pomáhal nemocným

 
Dvaačtyřicetiletý Brit běžel stejně jako Forrest Gump. Za 42 dní si vyběhal devět tisíc liber, které věnoval charitě ve prospěch boje se vzácnou genetickou poruchou.
17.06.2015 09:41 |

podobné články

Hvězda filmu Forrest Gump zavraždil manželku před očima dětí: Ve vězení zřejmě i zemře!

 
V jediný moment dokázal způsobit svým dvěma synům doživotní trauma, pohřbít svou hereckou kariéru a hlavně připravit o život svou manželku. Hvězda filmu Forrest Gump Michael Jace (53) byl usvědčen z vraždy a zbytek života pravděpodobně stráví za mřížemi.
01.06.2016 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jace (8 článků) , Michael Michael (1172 článků)

Tom Hanks se zachoval jako prosťáček Forrest: Neví, co to je Slovensko

 
Jeho nejslavnější rolí je prostoduchý Forrest Gump a stejně jako on se zachoval Tom Hanks i ve skutečném životě. Když mu slovenský reportér řekl, že ho u našich sousedů milují, odpověděl, že on je taky. Ale s tím, že se není jistý, jestli Slovensko něco znamená. Ach, Tome...
03.07.2013 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Tom Hanks (210 článků)

Modelka si nechala ze zadku odpálit golfový míček. Teď se soudí o 500 tisíc dolarů!

 
Říkali, že tohle zranění je za milion. Tak zní parafráze z filmu Forrest Gump. V případě modelky Elizabeth Dicksonové (28) by se dalo říct, že svoji újmu si cení na půl milionu dolarů. Z původně legračního nápadu se rozhodla modelka "vytřískat" více než jen popularitu na sociálních sítích a internetu.
16.03.2014 14:25 |

podobné články

Jak si uchovávat fotky a dokumenty na internetu: Zázrak jménem 'cloud' není bez problému

 
Ukládáte si fotky, hudbu, videa či psané dokumenty na internetových úložištích? Cloudové skladování dat má nepochybně výhodu v tom, že pokud přijdete o počítač či notebook, dokumenty uložené na cloudu vám zůstanou. Nakolik je však skladování dat na internetu skutečně bezpečné a jak dobře je o vaše dokumenty postaráno?
10.08.2016 15:30 |

podobné články

Režisér z reklamy: Ze zevláka a bohéma se stala hvězda

 
ROZHOVOR: Už roky je špičkovým režisérem reklam a videoklipů, za které získal řadu cen v Česku i zahraničí. V poslední době se ale Jakub Kohák (36) prosazuje také coby výrazný herec - nejdříve jako brankář v seriálu Okresní přebor, v posledních měsících pak ve vánočních reklamách na mobilního operátora. Kolegové o něm občas mluví jako o Supermanovi - do čeho se pustí, to se mu povede. Když ale on sám popisuje svůj příběh, napadne vás jiný hrdina - Forrest Gump. Také on byl bez ambicí - a nakonec to dotáhl hodně daleko.
18.01.2012 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Kohák (217 článků)

Forrest Gump existuje! Tajemná žena v černém je novou senzací, nikdo neví, kam jde a kde se vzala!

 
Tiše a rychle se pohybuje po venkovských silnicích, celá v černém. Není to ale "žádný duch nebo přízrak":http://www.extra.cz/bojite-se-radi-tohle-je-6-nadprirozenych-zenskych-bytosti-ktere-se-pry-zjevuji-v-cesku. Je to skutečná žena, která se pomalu a jistě stává internetovou senzací právě kvůli té své tajemnosti.
31.07.2014 07:35 |

podobné články

700 km, tolik má před sebou Český Forrest Gump!

 
V úterý 5. května se na svou dlouhou cestu vydal běžecký ambasador projektu Poslední kousek. Na start jeho více než třítýdenního putování jej přišly podpořit také známé tváře z televizních obrazovek. Společně s početnou skupinou běžeckých nadšenců s ním uběhly první část jeho trasy celou zemí. Podpořte běžce Jiřího Gruntoráda i vy a nabídněte mu pomoc v průběhu jeho více než 700 km dlouhého běhu za svým bratrem.
06.05.2015 14:40 |

podobné články

Co se stalo s dětmi z kultovního filmu o prosťáčkovi? Z Forresta Gumpa je voják!

 
Byla to dětská láska, která přerostla v přátelství až do dospělosti. Kdo by si nepamatoval osud hlavních hrdinů kultovního snímku Forrest Gump? Od uvedení filmu uběhlo již 20 let a jeho dětští herci vyrostli jako z vody. Z dobrosrdečného prosťáčka se stal voják, jeho milá zůstala u herectví.
15.07.2014 07:45 |

podobné články

Láska, co tuky přenáší! Obézní Američan jede na kole napříč USA! Vrátí se mu jeho milá?

 
Čtyřicetiletý Eric Hites z amerického města Danville ve státě Indiana se jednoho dne ocitl v bodě nula. Manželka odešla za jiným, ztratil práci a jeho váha dosáhla 240 kilogramů. Podobně jako filmový hrdina Forrest Gump viděl jen jedno řešení: dát se na cestu. Svou cyklojízdou napříč Spojenými státy si získal mnoho příznivců, napsal britský deník The Telegraph.
01.11.2015 12:05 |

podobné články

Mini muž Krytinář: S nahými modelkami nafotil kalendář!

 
Herec Jiří Krytinář (65) miluje přírodu a krásné ženy. Když přišla nabídka nafotit s modelkami kalendář pro dobrou věc, neváhal ani minutu. Jako každý chlap si spolupráci s modelkami velmi pochvaloval.
31.10.2012 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krytinář (141 článků)

Lidi by mě stále rádi viděli jako malého kluka, říká Haley Joel Osment

 
Bývalá dětská hvězda Haley Joel Osment (26) se proslavil snímky Forrest Gump, Šestý smysl nebo Pošli to dál. Herec si postěžoval, že lidé se jen těžko smiřují s tím, že už nevypadá jako jeho malí hrdinové.
16.09.2014 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Haley Joel (10 článků)

Obézního Američana opustila manželka: Rozhodl se projet USA na kole

 
Čtyřicetiletý Eric Hites z amerického města Danville ve státě Indiana se jednoho dne ocitl v bodě nula. Manželka odešla za jiným, ztratil práci a jeho váha dosáhla 240 kilogramů. Podobně jako filmový hrdina Forrest Gump viděl jen jedno řešení: dát se na cestu. Svou cyklojízdou napříč Spojenými státy si získal mnoho příznivců, napsal britský deník The Telegraph.
20.10.2015 07:40 |

podobné články