Článek
Podobné články

Štěně bylo týden bez jídla a vody: Nezemřelo díky náhodě!

 
Roztomilého štěněte s velkými netopýřími ušisky se někdo zbavil v Moravské Třebové. Zbídačeného asi osmiměsíčního pejska našli na poslední chvíli v bývalé pile strážníci.
22.01.2014 05:15 |

podobné články

Utýral psa málem k smrti a nikdo si toho nevšiml: Policisté chytili

 
Extrémně zbídačeného staršího pejska našli místní v lese na Sokolovsku. Podle šetření byl pes týrán několik měsíců. Policistům už se ovšem podařilo najít jeho majitele - teď mu za týrání zvířete hrozí až dva roky ve vězení.
22.03.2016 10:40 |

podobné články

Pejska srazil vlak, ale on i bez předních nožek dál hopsá! Podívejte se na dojemnou záchranu

 
A opět tu máme jeden "dojemný psí příběh":http://www.extra.cz/dojemny-pribeh-pejska-postrelili-brokovnici-ten-to-ale-bere-s-usmevem s dobrým koncem.
03.10.2014 09:56 |

podobné články

Lidský hyenismus: Nemocného pejska někdo vyhodil v igelitové tašce z auta!

 
Zanedbaného a nemocného pejska někdo v Kolíně vyhodil v igelitové tašce z auta a nechal ho svému osudu. Naštěstí to viděly dvě ženy, které kontaktovaly policii. Strážci zákona pejska donesli do městského útulku, v němž se nebohý pes začal zotavovat.
26.10.2017 17:45 |

podobné články

Záhada: Lemura našli 9000 km od domova! Jak se tam dostal?

 
Zajímavý příběh ze světa zvířat zveřejnila britská média. Malého lemura našli zbídačeného asi 9 tisíc kilometrů od rodného Madagaskaru – v Londýně. Všichni teď spekulují, jak se tam dostal.
10.12.2011 15:30 |

podobné články

Tento pes má skvělý hudební sluch! Podívejte se, jakou těžkou věc dokáže zahrát

 
Psi nás nikdy "nepřestanou překvapovat":http://www.extra.cz/pejska-srazil-vlak-ale-on-i-bez-prednich-nozek-dal-hopsa-podivejte-se-na-dojemnou-zachranu. Tento psík má lepší hudební sluch než většina společnosti! Dokáže rozlišit různé tóny píšťalky a zahrát je na klávesy.
05.10.2014 07:10 |

podobné články

Bohdalová (ČSSD): Škola není jenom „barák"

 
Škola není jenom budova. Dokonce ani jenom budova s lavicemi, tabulemi. Dokonce ani jenom budova s lavicemi, tabulemi, žáky či studenty a učiteli. Škola či mateřská škola jsou základní kameny místní komunity. Což je faktor, který z financování školství nedělá jenom ekonomický problém. Je to prostě daleko složitější.
26.01.2017 13:40 |

podobné články

Nenechte svého pejska mrznout, pořiďte mu obleček! Kde ho koupit výhodně?

 
Při pohledu na pejska, vykračujícího si ve slušivém oblečku, se možná mnohý z vás pousměje. Co už si ti páničci nevymyslí…Jenže pro spoustu plemen, které jsme vyšlechtili pro svou potěchu, je zimní procházka spíš trápením. Jak by se líbilo vám chodit v těchto chladných dnech jenom v plavkách?
19.12.2011 12:40 |

podobné články

Pejska nakopl zlořád na parkovišti: Čtyřnohý mstitel se vrátil i se smečkou a pořádně si to s ním vyřídil!

 
Tak to přehnal! Zloun nakopnul na parkovišti odpočívajícího pejska. Jenom kvůli tomu, že spal na jeho parkovacím místě. To ale netušil, že má čtyřnožec další kamarády.
11.03.2015 17:10 |

podobné články

Neskutečně dojemné: Tomáš Řepka se něžně rozpovídal o ročním synkovi Fiškusovi

 
Říkají mu pan Drsňák a Blikanec, v soukromí ale Tomáš Řepka  (39) roztaje jako sníh při oblevě. Neskutečně si užívá otcovství. Rok a půl „starý“ Markus Řepka je prý neskutečně zvídavé dítě a slavný tatínek je z něj na větvi. Podívejte se na video, kde se o synáčkovi něžně rozpovídal!
23.09.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (982 článků)

Šťastný konec příběhu pejska z útulku: Smutné oči zabraly!

 
Věrnou a důvěřivou psí duši Lotynku bývalý majitel připoutal ke stromu a náplastí jí zalepil tlamu, aby se »nedovolala« pomoci. Lidé ji ale našli a dali do útulku v Kralupech nad Vltavou. Poté, co deník Aha! uveřejnil smutný příběh tohoto pejska, velmi rychle se našli noví majitelé, kteří si Lotynku nyní odvezli domů…
04.04.2011 12:05 |

podobné články

Zanedbaného psa žrali červi zaživa, veterináři mu už nedokázali pomoci

 
Tragický příběh pejska z Kynšperka nad Ohří trhá srdce. Dlouhé hodiny se topil v korytě strouhy, než mu někdo zavolal pomoc. A na veterině teprve lékaři zjistili, o jak nemocného a zanedbaného pejska se jedná. Zadní polovinu těla měl prolezlou červy a selhávaly mu ledviny. Stařičké zvíře svůj boj bohužel prohrálo.
24.08.2016 13:30 |

podobné články

Podívejte se na zázračné uzdravení toulavého pejska. Toffee utekl hrobníkovi z lopaty!

 
Když indičtí záchranáři objevili zuboženého pejska, kterého pojmenovali Toffee, nevěřili svým očím. "Pes byl na pokraji smrti":http://www.extra.cz/pes-spadl-do-asfaltu-a-okamzite-se-promenil-v-kamen-akci-pro-jeho-zachranu-musite-videt a vypadal tak zoufale, že to vhánělo slzy do očí. Toffee se však nedal a smrt pokořil.
20.10.2014 09:20 |

podobné články

Ze zbídačeného Zimbabwe utíkají i sloni

 
Ekonomický rozvrat jihoafrického státu už pocítila i zvířata. Sloni prchají, leopardi loví ve městech.
28.04.2009 10:05 |

podobné články

Robert Pattinson dostal nakládačku!

 
Tvář od krve, šrámy, monokly a výraz ublíženého. Na první pohled to vypadá, jako by Robertu Pattinsonovi někdo pořádně naložil. A taky že jo… Naštěstí ale pro hysterické fanynky jen ve filmu. Záběry zbídačeného Ro­berta totiž pocházejí z natáčení snímku New Moon, kde opět herec ztvární roli romantického upíra, který by pro svou lásku Bellu obětoval i život. Fanynky zamáčknou slzu…
24.06.2009 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Robert Pattinson (377 článků)

Zubožený Laky: Nechali ho v lese!

 
Houbařský výlet se proměnil v bolestivé poučení o tom, kam až sahá lidská krutost. Když totiž minulý víkend Jiří Sedláček prohledával les v Pičíně na Příbramsku, našel ke stromu přivázaného zbídačeného vlčáka. Nebýt jeho zásahu, pes by jistě zemřel.
27.07.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Sedláček (20 článků) , Jiří Sedláček (20 článků)

Exmanžel zesnulé zpěvačky Amy Winehouse poprvé přiznal: K tvrdým drogám jsem ji přivedl já

 
Náhlá smrt jedné z nejtalentovanějších zpěvaček posledních let Amy Winehouse  (✝27) minulý rok všem vyrazila dech. Přestože se spekulovalo, že viníkem smrti bylo předávkování drogami, nakonec vyšlo najevo, že se Amy po třech týdnech abstinence napila alkoholu až příliš, což se jí stalo osudným. Mnozí vinili ze zbídačeného stavu a jejích závislostí zpěvaččina exmanžela Blakea Fielder-Civila, který však až donedávna veškerý podíl na smrti zpěvačky popíral. Pro deník The Sun však nyní přiznal, že Amy k tvrdým drogám přivedl on.
24.09.2012 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Amy Winehouse (390 článků)

Iveta Bartošová se obula do svého zbídačeného exmilence Michala Penka: Jdi se léčit!

 
Michal Penk hlásí comeback. Na svém prvním vystoupení však všechny pořádně vyděsil. Je kost a kůže, má strhaný obličej a kruhy pod očima. Sám se ale dušuje, že již čtyři roky se nedotkl drog. Věříte mu? Jeho bývalá přítelkyně Iveta Bartošová  (46) se do Penka nyní pořádně pustila.
07.11.2012 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků) , Michal Penk (90 článků)