Článek

To se líbí Škromachovi: Němčouři se neměli odsouvat, ale postřílet!

 
Jeho revírem jsou sociální sítě, tempo, jakým je zásobuje selfie fotkami a statusy, je vražedné. Řeč není o nikom jiném než postrachu Facebooku Zdeňku Škromachovi. Tentokrát na sebe upozornil „lajkem,“ který dal kontroverznímu statusu »Němčouři se neměli odsouvat, ale postřílet,« uvedl web Echo24.cz.
23.05.2015 21:50 |

podobné články

Podobné články

»Bazénkový« senátor Škromach: Jak používá „lajk“ na Facebooku?

 
„Němčouři se neměli odsouvat, ale postřílet!“ Takovému komentáři dal před časem na Facebooku „lajk“ (to se mi líbí) senátor Zdeněk Škromach (58, ČSSD). Sklidil za to kritiku. Prý to ale nemyslel zle. Jak to vysvětlil?
01.06.2015 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (579 článků)

Nevypadáte, že byste trpěl v jídle nouzí, řekl Moravec Škromachovi

 
Místopředseda ČSSD Zdeněk Škromach nesouhlasí se zvýšením DPH na potraviny, které chystá Nečasova vláda. Jídlo by podle něj nemělo být drahé. Václav Moravec odvětil, že Škromachovi to přeci může být jedno, rozhodně totiž nevypadá na to, že by trpěl nouzí.
06.03.2011 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (579 článků) , Václav Moravec (437 článků)

Senátní volby podle ANO: Mistr světa v jízdě na vysokém kole Zimovčák proti Škromachovi

 
Mnohonásobný mistr světa v jízdě na vysokém kole Josef Zimovčák by měl být kandidátem do senátních voleb za hnutí ANO. Ve středu jej ještě musí potvrdit krajský sněm. V Hodoníně by se tak postavil proti současnému místopředsedovi horní komory Zdeňku Škromachovi (ČSSD).
15.02.2016 15:15 |

podobné články

Bývalý Nečasův poradce se jasně vyjádřil k separatistům na Ukrajině: Všechny postřílet

 
Bývalý poradce premiéra Nečase a jeden z nejznámějších konzervativních intelektuálů v zemi Roman Joch velmi rázně vystoupil proti separatistickým tendencím na východě Ukrajiny. Separatisté, bouřící se proti Kyjevu, by se podle něj měli jednoduše bez milosti postřílet. Netýká se to ovšem zdaleka jen jich. Podobně měl prý dopadnout i kdysi Tomáš Masaryk.
16.09.2014 09:45 |

podobné články

„Postřílet“, „Utopit cigánka“: Jak Češi nenávidí na internetu

 
„Postřílet“, „Najít mu práci v kamenolomu“ – s podobnými „hejty“, tj. nenávistnými komentáři, se v online prostoru setkávají lidé denně. Za poslední rok se obdobných vzkazů na adresu menšin nebo některých sociálních skupin objevilo v Česku téměř 2,5 milionu. V nové kampani proti nenávisti vládního projektu Hate Free Culture na to poukazuje více než 40 známých osobností. Jejich portréty doprovází nenávistné a urážlivé komentáře, které jim přišly e-mailem, objevily se jako komentáře pod příspěvky na Facebooku nebo v diskusních fórech.
23.11.2015 20:35 |

podobné články

Zmrdi, ksindl, postřílet. Svět užasle zírá, jak to český politik rozjel na síti

 
„Všechny tyhle zmrdy rovnou postřílet!!! Včetně těch ksindlů, co je do Evropy zvou a ničí vše, co bylo a dělalo Evropu Evropou,“ napsal na svůj facebookový profil k islámským uprchlíkům někdejší lídr kandidátky PRO PRAHU Daniel Januj. Informoval o tom server KrajskéListy.cz.
29.05.2016 17:00 |

podobné články

Vystřílet Němčoury! Dusno kolem Škromacha za tato slova. A senátor pobouřeně dodává...

 
Místopředseda Senátu Zdeněk Škromach z ČSSD se v průběhu jediného týdne již podruhé dostal do kontroverze kvůli názorům na poválečný odsun Němců. Tentokrát na Facebooku ocenil „lajkem“ příspěvek litující, že v roce 1945 nebyli „Němčouři“ místo odsunu vystříleni. ParlamentnímListům.cz pak ale vysvětloval, že to v žádném případě neznamená, že by tento názor sdílel.
24.05.2015 14:36 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (579 článků)

Německo je v šoku z "trestu" pro kanibala! Kolik si tam odsedíte za naporcování a snědení milence?

 
Němčouři mají zase o čem mluvit, ostatně kanibalismus není jen tam "v poslední době dost ožehavé téma":http://www.extra.cz/chteli-jste-vzdy-vedet-jak-asi-chutna-lidsky-kycel-jeden-umelec-ochutnal-ten-svuj-neuverite-co-rikal.
30.06.2014 18:20 |

podobné články

Jana Adamcová následuje vyhozeného manžela: S Hůlkou už nikdy, nejsem tak otrlá!

 
Vznikne vůbec někdy muzikál Robinson - námořník z Yorku? Od začátku tento projekt provází velká smůla. Musela se odsouvat premiéra, pak se režisér s hlavní hvězdou rozhádali a teď pomyslnou palubu opouští nejen Jiří Adamec (69), ale zřejmě i jeho manželka Jana (46)!
03.03.2018 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (207 článků) , Jiří Adamec (87 článků)

Rebelující lékaře nahradí VOJÁCI. Operace se budou odsouvat

 
Bezpečnostní rada státu je připravena v případě skutečného odchodu lékařů po 1. březnu omezit plánovanou péči pro pacienty nemocnic a nasadit i vojenské lékařské kapacity.
08.02.2011 18:15 |

podobné články

Google chystá změnu ve vyhledávání. Urážlivé weby odsune, postihne i rasismus

 
Vyhledávač Google se rozhodl zlepšit kvality svých služeb. Chce řadit výsledky vyhledávání podle důvěryhodnosti. Urážlivé nebo útočné weby tak bude odsouvat na nižší místa v seznamu vyhledaných stránek, oznámila agentura AP.
17.03.2017 07:30 |

podobné články

Cyklisté si pivo či víno před cestou dát smí, rozhodl Senát. Souhlasíte?

 
Zdeňku Škromachovi a dalším propagátorům názoru, že trocha alkoholu za řidítky neuškodí, svítá naděje na úspěch. Cyklisté by neměli být pokutováni za to, že si před jízdou na místních komunikacích dají trochu vína nebo piva. Počítá s tím senátorská novela, kterou ve čtvrtek Senát nejtěsnější většinou schválil. Souhlasíte s tímto návrhem? Hlasujte v naší anketě.
25.08.2016 14:05 |

podobné články

Vtípek se sexy s Kamilou

 
Baví se dvě děvčata: „Jak poznáš, jestli se ti kluk líbí nebo líbí moc?“ – „Hodím si mincí, orel - líbí se mi, panna - líbí se mi moc. A ty to děláš jak?“
16.02.2013 06:05 |

podobné články

Líbí se vám módní bikiny plné pruhů a ramínek? Víme, proč nikdy nebudou úspěšné!

 
Líbí se vám ty "nové designy plavek":http://www.extra.cz/6-typu-plavek-pro-baculky-ktere-vytvareji-perfektni-sexy-krivky-mrknete-na-ne, které jsou plné ramínek, proužků a všemožných udělátek? Líbí se mužům, protože docela dost odhalují ženy. Líbí se také ženám, protože jsou moderní a IN.
20.06.2014 17:00 |

podobné články

Tomáš Halík se vyjádřil ke své kandidatuře na prezidenta. Využil k tomu Zdeňka Škromacha a jeho bazének

 
Do prezidentských voleb zbývají ještě téměř čtyři roky, už nyní se ale hlásí první vyzyvatelé Miloše Zemana. Po místopředsedovi Senátu Zdeňku Škromachovi (ČSSD) uvažuje o kandidatuře na post hlavy státu i kněz Tomáš Halík. Politologové mu ale moc šancí na úspěch nedávají. V převážně ateistické společnosti ho údajně znevýhodňuje jeho kněžský talár. Minusovým bodem v očích voličů by mohly být i Halíkovy kontakty s lobbistou Luďkem Sekyrou.
04.08.2014 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Halík (426 článků) , Miloš Zeman (20436 článků)

Svobodné a neskriptované Dishonored na videu a obrázcích

 
Raf Colantonio si na E3 sednul s Keighleym z televize Spike a předvedl mu a nám docela dlouhý kus hraní očekávaného Dishonored. V ukázce se nám představil hlavně opatrný stealth přístup, ale Colantonio zdůraznil, že volba postupu je především na hráčích. Budete chtít všechny postřílet? Jak je ctěná libost. Ale zpátky k představované misi. Je potřeba infiltrovat určitou...
06.06.2012 10:10 |

podobné články

Škromachovi došel smích. Nové volby jsou šancí pro Vandase a podobné

 
NA HRANĚ S XAVEREM Zdeněk Škromach (ČSSD) hodlá podpořit předčasné volby, ale s těžkým srdcem, ODS považuje za vyčpělou stranu a návrat Miloše Zemana do vrcholové politiky nevidí jako reálný. Na otázku, kdo je nejslabším článkem současné vlády, odpovídá Zdeněk Škromach takto: "Premiér a oba místopředsedové vlády. Dále ministři Bárta, Besser, Dobeš, Drábek, Fuksa, Heger, Chalupa, Jankovský, Kalousek, Kocourek, Pospíšil a Vondra."
17.04.2011 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (579 článků) , Miloš Zeman (20436 článků)

Škromachovi na Sibiři zima nebyla. Udivily ho suché záchody

 
REVUE I když se o Sibiři nemluví právě jako o hostinném kraji, místopředseda Senátu Zdeněk Škromach ji měl možnost vidět v uplynulých dnech z té hezčí strany. Kochal se tak nejen přírodními krásami, jezerem Bajkalem, ale také prohlídkou měst Omsk a Irkutsk. Nešlo však o pozdní dovolenou, nýbrž o sondu, jakým způsobem by se dala uplatnit vzájemná vazba mezi Českem a tímto dalekým krajem z hlediska podnikání.
18.09.2011 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (579 článků)

Šíříš kecy, uhodil Falbr na Škromacha. A ten napsal na Facebook...

 
ČSSD se začíná vypořádávat s kauzou svého bývalého hejtmana Davida Ratha. Jak ukázalo vyjádření Richarda Falbra, ale i dalších sociálně demokratických politiků pro server ParlamentníListy.cz, určitě nepůjde o debatu vedenou v rukavičkách. Europoslanec Falbr totiž zasadil úder místopředsedovi strany Zdeňku Škromachovi a ten si to nenechal líbit.
30.05.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4393 článků) , Richard Falbr (67 článků)