To nebylo finále, ale poprava! Kvitová zničila soupeřku a slaví titul

Až v čínském Wu-chanu získala česká tenistka Petra Kvitová svůj první letošní titul. Suverénně ovládla celý turnaj, když ve finále porazila Slovenku Dominiku Cibulkovou dvakrát 6:1. Šestadvacetiletá Kvitová tak salví svůj už osmnáctý triumf na okruhu WTA, i když v turnaji byla nasazená jako čtrnáctá hráčka. Čtyřhru na stejném turnaji ovládla Lucie Šafářová ve dvojici s  Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou a společně si zajistily postup na Turnaj mistryň.
01.10.2016 11:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Dominika Cibulková (77 článků) , Petra Kvitová (1465 článků)

Kvitová porazila světovou jedničku Williamsovou a je ve finále!

Poprvé v kariéře se Petře Kvitové podařilo porazit světovou jedničku Serenu Williamsovou a v Madridu si zahraje finále. Kvitová doslova smetla americkou soupeřku na antuce 6:2 a 6:3. Pro světovou jedničku to byla vůbec první porážka v sezoně. Ve hře o titul se Kvitová utká s Ruskou Světlanou Kuzněcovovou.
08.05.2015 15:45 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1465 článků) , Světlana Kuzněcovová (36 článků)

Do finále Wimbledonu postupuje z české bitvy Kvitová. O titul se utká s Kanaďankou Bouchardovou

Do finále nejslavnějšího tenisového turnaje na světě prošla z české bitvy Petra Kvitová. Svou krajanku a kamarádku Lucii Šafářovou porazila po setech 7:6 a 6:1. Česká jednička se v sobotním finále utká s 20letou  Kanaďankou Eugenií Bouchardovou, pro níž to bude první grandslamové finále kariéry. O 4 roky starší Kvitová naopak může navázat na svůj triumf z All England Clubu z roku 2011.
03.07.2014 17:00 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Petra Kvitová (1465 článků)

Kvitová slaví titul! V Madridu porazila ve finále Kuzněcovovou

Česká tenistka Petra Kvitová ve finále antukového turnaje v Madridu hladce porazila ruskou tenistku Světlanu Kuzněcovovou po setech 6:1 a 6:2, a zaslouženě vyhrála titul. Pro Kvitovou to bylo teprve druhé vítězství na antukovém turnaji v kariéře. Tomáš Berdych možnost boje o titul prohrál v semifinále s Rafaelem Nadalem.
09.05.2015 19:35 |

Nečekaný úder! Boxerka chtěla soupeřku knockoutovat polibkem

Tohle nikdo nečekal! Když se dvě krásné ženy líbají na veřejnosti, jde nejspíš o provokaci nebo lesbický pár. Švédská boxerka Mikaela Laurenová to ale udělala před finálovým zápasem o titul světové šampionky ve střední váze v Drážďanech. Zaskočila tím nejen svoji německou soupeřku Christinu Hammerovou, ale celý boxerský svět.
16.07.2013 07:50 |

Kvitová je ve finále Wimbledonu! Čeká ji Kanaďanka Bouchardová

Češky Petra Kvitová a Lucie Šafářová se utkaly o účast ve wimbledonském finále. Derby vyhrála Petra Kvitová. Vítězka Wimbledonu z roku 2011 získala první set v tiebreaku a druhý pak poměrem 6:1. Ve finále se střetne s Kanaďankou Eugenií Bouchardovou.
03.07.2014 10:05 |

Dvojitá poprava v Oklahomě skončila fiaskem! Muž zemřel na infarkt

Plánovaná dvojitá poprava v americké Oklahomě skončila v úterý fiaskem. První popravu zastavil ředitel věznice v jejím průběhu kvůli problému se zaváděním smrtelné látky do těla odsouzeného, který ale krátce poté zemřel na infarkt. Druhá plánovaná poprava na stejný den se ihned odložila.
30.04.2014 07:30 |

Kvitová ovláda turnaj v Montrealu a slaví svůj osmý titul

Petra Kvitová si po olympijském turnaji, kde vypadla ve čtvrtfinále, spravila chuť v Montrealu. Ve finále zdolala Číňanku Li Na 2:1 na sety a má již osmý turnajový titul.
14.08.2012 12:10 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1465 článků)

Kvitová je zpět! Ovládla Elite Trophy a slaví druhý titul v sezoně

Petra Kvitová dokázala obehrát v čínském Ču-chaji ve finále Elite Trophy Ukrajinku Elinu Svitolinovou 6:4, 6:2 a připisuje si tak druhý titul v sezoně. Oba turnaje vyhrála v Číně, před měsícem zvítězila ve  Wu-chanu.
06.11.2016 15:20 |

Kvitová: Vítězka Wimbledonu 2011 a 2014. Proč jí proboha vybírají tak strašné šaty?

Obrovskou radost zažila tenistka "Petra Kvitová":http://www.extra.cz/tema/petra-kvitova (24) v sobotu 5. července, kdy za pouhých padesát pět minut "porazila na kurtu ve Wimbledonu":http://www.extra.cz/kvitova-vyhrala-wimbledon-ve-finale-porazila-sexy-kanadanku-eugenii Kanaďanku "Eugenii Bouchard":http://www.extra.cz/tema/eugenie-bouchard (20).
07.07.2014 17:30 |

Kvitová je v Katovicích ve finále. Letos podruhé si zahraje o titul

Petra Kvitová si zahraje letos podruhé o titul. Nejlepší česká tenistka plní roli turnajové jedničky premiérového turnaje v polských Katovicích na výbornou a je ve finále.
13.04.2013 21:05 |

Kvitová nebo Slovenka Rybáriková? Finále o titul v New Havenu bude na ostří nože

Tenistka Petra Kvitová si na turnaji v New Havenu zahraje potřetí za sebou ve finále. Dvojnásobná wimbledonská šampionka porazila v pátečním semifinále Samanthu Stosurovou z Austrálie suverénně 6:3, 6:1 a v duelu o titul se v sobotu střetne se slovenskou hráčkou Magdalénou Rybárikovou.
23.08.2014 10:10 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1465 článků) , Magdaléna Rybáriková (6 článků) , Samantha Stosurová (46 článků)

Úspěšné tažení Kvitové a Berdycha v Pekingu. Čeká je tvrdé finále

Čeští tenisté Petra Kvitová a Tomáš Berdych budou na tenisovém turnaji v Pekingu bojovat o titul. Kvitová se v semifinále dostala přes australskou kolegyni Samanthu Stosurovou (6:3, 5:7 a 6:2) a ve finále ji čeká ruský fenomén Maria Šarapovová. Berdych s přehledem porazil Slováka Martina Kližana (6:4 a 6:1), o titul se ovšem utká s hvězdným soupeřem, světovou jedničkou Novakem Djokovičem.
04.10.2014 20:20 |

Osobnosti: Maria Šarapovová (163 článků) , Tomáš Berdych (1379 článků) , Novak Djokovič (532 článků) , Petra Kvitová (1465 článků) , Samantha Stosurová (46 článků) , Maria Martina (21 článků)

FENOMENÁLNÍ PETRA KVITOVÁ! Finále Wimbledonu pro sebe urvala za 55 minut!

Fantastický výkon, proti němuž neměla její soupeřka sebemenší šanci. Petra Kvitová smetla ve finále Wimbledonu Kanaďanku Eugenii Bouchardovou po setech 6:3 a 6:0 za pouhých 55 minut a podruhé v kariéře se stala vítězkou tohoto nejslavnějšího tenisového turnaje světa. První wimbledonský a dosud i svůj jediný grandslamový titul získala v roce 2011, kdy ve finále porazila jasně Rusku Marii Šarapovovou. Za triumf si na konto připíše 1,76 milionu liber (v přepočtu 60,9 milionu korun) a v žebříčku WTA si polepší ze 6. na 4. místo.
05.07.2014 17:05 |

Osobnosti: Maria Šarapovová (163 článků) , Petra Kvitová (1465 článků)

BRAVO, PETRO! Kvitová má další titul, míří na Turnaj mistryň

Tenistka Petra Kvitová vyhrála premiérový ročník turnaje v čínském Wu-chanu. Česká tenistka porazila stejně jako letos ve Wimbledonu Kanaďanku Eugenii Bouchardovou. Kvitová získala třetí titul v sezoně a kvalifikovala se na Turnaj mistryň v Singapuru.
27.09.2014 11:00 |

Kvitová zvítězila ve Wu-chanu. Zahraje si Turnaj mistryň

Tenistka Petra Kvitová vyhrála premiérový ročník turnaje v čínském Wu-chanu. Světová trojka v dnešním finále porazila stejně jako letos ve Wimbledonu Kanaďanku Eugenii Bouchardovou 6:3, 6:4. Kvitová získala třetí titul v sezoně a kvalifikovala se na Turnaj mistryň v Singapuru.
27.09.2014 11:30 |

Schiavoneová je v osmifinále Roland Garros, rozbrečela soupeřku

Obhájkyně titulu Francesca Schiavoneová postoupila na Roland Garros do osmifinále. Zápas třetího kola italské tenistce usnadnila Číňanka Šuaj Pcheng, která za stavu 6:3 a 1:2 pro soupeřku dnešní utkání skrečovala.
27.05.2011 13:40 |

Osobnosti: Francesca Schiavone (16 článků)

Kousla mě! Stěžovala si na soupeřku řecká judistka

Řecká judistka Iulietta Bukuvalaová obvinila svou kubánskou soupeřku Yurileidys Lupeteyovou-Cobasovou, že ji během dnešních bojů na olympijských hrách v Londýně kousla. Vicemistryni Evropy to prý rozhodilo natolik, že utkání 1. kola prohrála na juko a soutěž pro ni skončila.
31.07.2012 09:35 |

Kvitovou nepustil na kurt déš. Navíc má jinou soupeřku

Pro loňskou vítězku Petru Kvitovou začal tenisový turnaj v New Havenu dvěma změnami. Déšť odložil její úvodní zápas až na dnešek, navíc má jinou soupeřku. Polka Urszula Radwaňská se totiž na poslední chvíli odhlásila kvůli nemoci, místo ní dostala šanci Annika Becková z Německa.
20.08.2013 10:20 |

Kvitová měla soupeřku na lopatě. Šanci ale promarnila a končí

Petra Kvitová vypadla na tenisovém turnaji v americkém Carlsbadu ve čtvrtfinále po velké bitvě s Virginií Razzanovou. Třetí nasazená hráčka nevyužila v rozhodujícím tie-breaku dva mečboly a za tři a půl hodiny prohrála 7:6, 5:7, 6:7. Třicetiletá francouzská držitelka divoké karty, která po zdravotních potížích vypadla z elitní stovky světového žebříčku, tak v bilanci vzájemných zápasů vyrovnala na 1:1.
03.08.2013 08:05 |