Článek

To mohla jít rovnou v prádle: Nejžhavější samice mezi našimi zpěvačkami konkurovala na pódiu modelkám

 
Zpěvačka Victoria si potrpí na hodně sexy outfity a bez dekoltu, z něhož mužům padá brada, ji vídáme jen málokdy. Snad jen v teplákách, když jde na hřiště se svými dvěma dětmi. A proto nás na první pohled její model, v němž dorazila na finále soutěže krásy Miss Face, trochu zarazil.
13.10.2015 18:55 |

podobné články

Podobné články

Podívejte se, jak šel čas s majitelkou nejbujnějšího hrudníku mezi našimi zpěvačkami

 
Zpěvačka Ilona Csáková  (41) se na české scéně pohybuje již pětadvacet let a je mezi hvězdami naší populární scény bezesporu největším chameleonem. Nikdy v minulosti se nebála razantních proměn. Byla smyslnou černovlasou dračicí, skotačivou rozpustilou ikonou teenagerů, rozevlátou popovou divou i uměřenou dámou, která už ví o životě své. Jak šel čas s majitelkou nejbujnějšího hrudníku mezi našimi zpěvačkami, si připomeňte v naší fotogalerii.
06.01.2012 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (479 článků)

Pohublá Voldánová: Na Týdnu módy konkurovala modelkám nožkami jako párátka!

 
Bývalá moderátorka Jolana Voldánová (44) po odchodu z České televize výrazně zhubla. Zavítala na módní přehlídku v rámci Týdnu módy v Praze a dala na obdiv své ultra tenké nohy na vysokých podpatcích. S takovými proporcemi by mohla klidně konkurovat tamním modelkám.
12.09.2013 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Jolana Voldánová (142 článků)

Vévodkyně s povolením oslnit krásou: Kate na premiéře nové Bondovky konkurovala sexy Bond girls

 
Konečně se dočkali. Fanoušci filmů s Jamesem Bondem si v pondělí večer přišli na své. V Londýně totiž proběhla slavnostní premiéra. A samozřejmě nemohly chybět hlavní hvězdy filmu. Ty přišla podpořit i královská rodina. Vévodkyně Kate na červeném koberci zdárně konkurovala krásným Bond girls...
26.10.2015 22:50 |

podobné články

Osobnosti: James Bond (536 článků)

Katy Perry – nejžhavější žena planety

 
Katy Perry se v anketě Maxim’s Hot 100 List umístila na prvním místě a stala se tak nejžhavější ženou planety. Předběhla i některé světové topmodelky… Katy Perry slaví úspěchy nejen na hudebním poli! V anketě Maxim’s Hot 100 List se umístila na prvním místě, což jí vysloužilo titul nejžhavější ženy světa. Kráska tak předběhla i modelku [...]
10.05.2010 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Katy Perry (543 článků)

Nádherná Maria Šarapova bez tenisové sukénky: V bikinách směle konkurovala modelkám!

 
Šestadvacetiletá Maria Šarapova sice za sebou nemá po tenisové stránce nejlepší sezónu, ale její postavička je prvotřídní pořád. Předvedla to během své dovolené v mexickém Cancúnu. Její atletické vysportované figuře opět dominovaly dlouhé nohy, kterými oslňuje během zápasů sportovní fanoušky po celém světě ve svých oblíbených sukénkách těsně pod zadek.
03.04.2014 21:00 |

podobné články

I téměř plochá modelka se může fotit nahá: Nejžhavější žena světa poškádlí vaši fantazii s plavkami i bez nich

 
Nejžhavější ženu světa Candice Swanepoel  (26) obvykle vídáme, jak oslňuje v andělských reklamních kampaních domovské značky Victoria's Secret, která si největší hvězdu své početné modelingové stáje patřičně hýčká. V luxusních plavečkách a svůdném prádle totiž skvěle vynikne štíhlá postava této jihoafrické sexy gazely.
21.02.2015 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Candice Swanepoel (107 článků)

Samice hrabáče kapského Kvída ze Zoo Praha má partnera z Velké Británie

 
Dosud samice hrabáče kapského Kvída, kterou znají Pražané z billboardů, žila jen se svou družkou Pietou. Po vleklých jednáních se podařilo chovatelům sehnat jim do společenství partnera. Samec Draco přicestoval tento týden z Velké Británie a obě samice se k němu čile znají.
09.11.2010 14:38 |

podobné články

Samice jaguarundi v Zoo Praha až po měsíci pustila chovatele ke svému vrhu

 
Až měsíc po porodu nechala samice jaguarundi nahlédnout do pelechu chovatele, kteří následně zjistili, že Amálka porodila další dva potomky. V Zoo Praha rodila čtyřletá samice už podruhé.
16.03.2011 09:55 |

podobné články

Vlaďka Erbová po nemoci zpátky na mole a rovnou ve spodním prádle!

 
Ještě nedávno ležela ve špitále s těžkým zápalem plic, teď už zase vydělává koruny. Modelka Vlaďka Erbová  (34) se poprvé vrátila na „prkna, která znamenají módní přehlídku“ a předváděla rovnou ve spodním prádle a mezi šelmami!
04.12.2015 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Vlaďka Erbová (929 článků)

Vitázková v prádle: Proč takhle sexy nebyla v seriálu?

 
Hvězda seriálu Cesty domů Pavla Vitázková (32) začala fušovat modelkám do řemesla. Blesk.cz získal fotografie, na kterých herečka pózuje ve spodním prádle. Škoda, že opuští oblíbenou ságu na Primě, takhle svůdná, by jistě přilákala další diváky.
02.06.2011 05:15 |

podobné články

Mareši, ta se ti povedla! Andílek Kociánová v rajcovním prádle

 
Topmodelka Michaela Kociánová (23), která je od listopadu loňského roku novou milenkou moderátora Leoše Mareše (35), ovládla molo na Fashion Weeku ve španělském Madridu. V dráždivém prádle s podvazky patřila k nejvíc sexy modelkám.
09.02.2012 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2949 článků) , Michaela Kociánová (96 článků)

Basiková těžce válcuje UFO: Manžel se synem jen zírali!

 
Bára Basiková (50) vzala manžela Petra Poláka (34) a syna Theodora (3) na koncert, kde si zazpívala s Monkey Business. Polák i syn se náramně bavili až do chvíle, kdy se na pódiu zjevila Bára. Svým kostýmem těžce konkurovala UFO.
26.07.2013 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (567 článků) , Petr Polák (129 článků)

Eva Pilarová odmítla zpívat s Helenou Vondráčkovou na stejném pódiu. Víme proč!

 
Mezi zpěvačkami Helenou Vondráčkovou  (64) a Evou Pilarovou  (71) to opět vře. Reportérům Super.cz se podařilo zjistit, že nevraživost mezi nimi je tak neúnosná, že odmítají vystupovat na stejných akcích. Naposledy to musel řešit promotér a zpěvák Martin France, který každoročně pořádá Noc s hvězdami na hradě Houska.
02.07.2011 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (928 článků) , Martin France (57 článků) , Eva Pilarová (284 článků)

VIDEO: Divoké hrátky gorilího samce Richarda! Zvládá tři samice najednou!

 
Gorilí samec Richard si to v pražské ZOO opravdu užívá. Uspokojují jej zde rovnou tři samice.
03.02.2012 15:40 |

podobné články

Eva Pilarová (71): Karla Gotta zlíbal pes!

 
Karel Gott (72) si před týdnem vyzkoušel roli redaktora Nedělního Blesku a zavzpomínal, co pikantního zažil s našimi slavnými zpěvačkami. A pustil si ústa, tedy spíš novinářské pero pěkně našpacír. Zpěvačky si to ale nenechaly líbit a vracejí nyní Slavíkovi jeho mediální úder. Co na něj prozradily v první části prozradila Dara Rolins (38) a Eva Pilarová (71).
24.07.2011 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4644 článků) , Dara Rolins (2195 článků) , Eva Pilarová (284 článků)

Modelka se neustále fotí v prádle na sociální sítě. Když to zůstalo bez odezvy, sdílela svou polonahou matku!

 
K dost zvláštnímu způsobu sebepropagace se uchýlila anglická glamour modelka a oblíbená dívka ze strany 3 deníku The Sun Maria Fowler. Mezi její záliby patří selfies ve spodním prádle, které v hojném počtu zasílá na své účty na sociálních sítích. Zatímco její věrný fanklub je z podobných obrázků u vytržení, o médiích se to říct nedá a její odhalené tělo je nechává chladné. Kráska tak musela přistoupit k radikálnějšímu kroku a jako nejjednodušší řešení se jí jevilo v prádle blýsknout svou matku...
20.03.2014 22:30 |

podobné články

Pilarová se nesnese s Vondráčkovou: Jestli vystoupí Helena, tak já ne!

 
Nenávist mezi zpěvačkami Evou Pilarovou (73) a Helenou Vondráčkovou (66) nezná meze. Obě měly zazpívat na narozeninách saxofonisty Felixe Slováčka (70), ale nesnesou pomyšlení, že by měly stát na jednom pódiu.
06.04.2013 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (928 článků) , Felix Slováček (941 článků) , Eva Pilarová (284 článků)

Největší sexbomba mezi zpěvačkami slaví narozeniny: Když rozepla zip u bundičky, chlapi šíleli

 
Je to až neuvěřitelné, jak čas letí, ale oblíbená zpěvačka Ilona Csáková  (44) dnes slaví už čtyřiačtyřicáté narozeniny. Její kolegyně v čele s Lucií Bílou jí svého času mohly závidět mnohé. Sametový hlas, neskrývaný temperament i sex- appeal, kterým chlapy dostávala do kolen i v okamžicích, kdy zrovna na pódiu nevrtěla smyslnými boky nebo nekroužila dlaněmi před svou prsní výbavou.
01.10.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2243 článků) , Ilona Csáková (479 článků)

Podívejte, jak Madonna zkrásněla: Zastínila i o 30 let mladší a o hlavu vyšší kolegyni

 
Na jednom pódiu se v neděli sešla největší popová stálice Madonna s hudební ikonou současnosti Taylor Swift. Jejich fantastického vystoupení se dočkalo publikum v Los Angeles na předávání hudebních cen iHeartRadio Music Awards a Madonna během něj znovu potvrdila, že je třeba s ní ještě dlouho počítat. Asi nikdo by nehádal, že mezi oběma zpěvačkami je propastný věkový rozdíl 31 let.
02.04.2015 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Taylor Swift (288 článků)