Článek

To je úlet! Prezidentem chce být hastroš!

 
Při přebírání cen slýcháme různé dojemné řeči. Když tu svou – za celoživotní přínos světu hudby – slavnostně převzal va VMA v Los Angeles americký rapper Kanye West (38), děkovným projevem šokoval celý svět.
01.09.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (419 článků)
Podobné články

To je jako vážně ona? Katie Holmes je na nových snímcích vyžehlená až běda

 
Herečka "Katie Holmes (34)":http://www.extra.cz/hastros-starena-nebo-pytel-brambor-podivejte-se-na-5-nejvetsich-modnich-preslapu-katie-holmes, která si podmanila nejedno chlapecké srdce svou rolí v seriálu Dawsonův svět a pak se jí podařilo klofnout jednoho z nejmenších a zároveň nejfanatičtějších herců Hollywoodu, je známá svou proměnlivostí. Jednou se na veřejnosti objeví jako hastroš, poté všem vyrazí dech svou spalující krásou. Tentokrát překvapil reklamní snímek, na němž je neskutečně vyretušovaná. Proboha proč?
13.11.2013 09:01 |

podobné články

Senátor Michálek: NKÚ - zkratka pro Největší Koaliční Úlet

 
Koaliční strany začaly před volbami soutěžit o cenu Největší koaliční úlet (dále jen NKÚ). Když ČSSD smetla regulaci provizí pojistných zprostředkovatelů, dal se tento koaliční podraz hodnotit pozitivně. Když hnutí ANO smetlo (ČSSD a dalšími stranami vyprázdněný) pro(ti)kuřácký zákon, tento úlet se také ještě dal odůvodnit. Cenu NKÚ tedy zřejmě dostane KDU-ČSL. Většina senátorů za KDU-ČSL totiž včera potopila 2 roky odkládanou změnu Ústavy, která měla rozšířit pravomoci Nejvyššího kontrolního úřadu.
27.05.2016 16:35 |

podobné články

Největší módní úlet letošního léta? Zapadlá hvězdička osmdesátek Andrlová se obléká jako hastroš

 
Zapadlá hvězda let osmdesátých Ivana Andrlová (52) se na veřejnosti příliš často neobjevuje. Na obrazovkách už ji dnes můžeme vídat prakticky jen v reprízách úspěšných filmů a pohádek z tehdejší doby. To se ale brzy zase změní. Herečka se po letech objeví v pokračování kultovního seriálu Sanitka.
19.07.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Andrlová (101 článků)

Kníže ostře o Nečasovi: Udělal strašlivý úlet. Mám strach, co bude dál

 
Premiér Nečas podle ministra zahraničí Karla Schwarzenberga převedl při svém projevu na brněnském výstavišti hrozivý úlet, který vyvolává obavy o další osud vlády. Schwarzenberg však stále věří, že česká diplomacie nebude nikdy sklánět hlavu před velmocemi a vždy bude bojovat proti diktátorům, byť sebevětším.
11.09.2012 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3714 článků)

Kníže ostře o Nečasovi: Udělal strašlivý úlet. Mám strach, co bude dál

 
Premiér Nečas podle ministra zahraničí Karla Schwarzenberga převedl při svém projevu na brněnském výstavišti hrozivý úlet, který vyvolává obavy o další osud vlády. Schwarzenberg však stále věří, že česká diplomacie nebude nikdy sklánět hlavu před velmocemi a vždy bude bojovat proti diktátorům, byť sebevětším.
11.09.2012 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3714 článků)

Tenhle 'chlapec' má být krásná Bella ze Stmívání?

 
Čtyřiadvacetiletá Kristen Stewart stále víc upozaďuje svou holčičí stránku. Navzdory svému oblíbenému ‚hastroš‘ stylu byla sice před pár lety vyhlášena nejlépe oblékanou ženou a už tehdy mnozí nevěřícně zvedali obočí, ale aktuálně si ji na ulici není těžké splést s nevýrazným pubescentem. Tričko s nápisem Tom Boy tomu jen nasvědčuje.
14.12.2014 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Kristen Stewart (321 článků) , Tom Bell (1 článek) , Tom Tom (74 článků)

Tak to je úlet roku! Vojta Dyk se chce stát příštím prezidentem. Známe všechny podrobnosti

 
Partička NightWork v čele s Vojtou Dykem (26) přišla s nečekanou kuriozitou. A není jí další šílený text, který by se zařadil k tomu o čtyřprocentní menšině nebo o uspořádání pánských částí těla v teplácích. Tentokrát to není nic menšího, než Vojtova ambice stát se příštím českým prezidentem. Aby bylo jasné, že to myslí vážně, shodil zlaté lesklé elasťáky a nahradil je kvádrem a slušnou košilí.
02.06.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (702 článků)

Chci být prezidentem, když to nevyšlo tátovi, vykládal v televizi Komárek. Nám pak řekl ještě více

 
Jaká tajemství má čerstvý poslanec Martin Komárek (ANO)? V pořadu České televize Reportéři prozradil, že chce být prezidentem! Už prý proto, že tato funkce unikla o kousek jeho tátovi, Valtru Komárkovi. „Já chci být také prezidentem a dát mu to jako dárek,“ zmínil k tomu Komárek v reportáži s vážnou tváří. ParlamentnímListům.cz ovšem vysvětlil, že tuto poznámku až tak vážně netřeba brát.
05.11.2013 18:25 |

podobné články

To je úlet... Cestovka pro plyšáky!

 
Na začátku tenhle nápad vypadal jako úlet a vtip, ale teď je to skutečnost. Vznikla první cestovka pro plyšáky a provozují ji Češi!
18.02.2010 06:25 |

podobné články

Partneři by si podle průzkumu tolerovali úlet s Pittem či Foxovou

 
Erotický úlet se známou osobností jako je Brad Pitt či Megan Foxová by si partneři dokázali prominout. Přesně tohle ukázal netradiční průzkum, který zjišťoval, s kterými celebritami by jeden z partnerů chtěl dovádět, aniž by byl nařknut z podvádění.
03.09.2010 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1642 článků) , Megan Fox (300 článků) , Megan Fox (299 článků)

Homola lže?! Bylo to prý úlet na jednu noc, ale je s ní už 4 měsíce

 
Zpěvák skupiny Wohnout a bývalý partner zpěvačky Dary Rolins (37) Matěj Homola (37) si sype popel na hlavu. Cítí se bídně, jako 'král nevěrníků'. Určitě mu ale není tak zle jako Daře! Navíc teď svými slovy, že šlo jen o úlet na jednu noc, dost možná ublíží také Janě Matulajové, s níž to už čtyři měsíce táhne. Nějak se do svých tvrzení začíná zamotávat..
11.11.2010 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2197 článků) , Matěj Homola (325 článků)

Největší životní úlet byly čtyři roky na drogách, přiznal Dan Bárta

 
Zpěvák Dan Bárta považuje někdejší drogovou závislost za svůj největší životní úlet. Krátce před jednačtyřicátými narozeninami to řekl v rozhovoru pro Frekvenci 1.
11.12.2010 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bárta (213 článků)

Běžec na lyžích Kožíšek: Úlet za 30 tisíc!

 
Jel si pro vítězství, jenže na skoku před cílem závodu Red Bull Nordix, skikrosu na běžkách, chtěl pobavit diváky. Roznožku reprezentační běžec na lyžích Dušan Kožíšek (27) neustál a padl na »hubu«. Tenhle úlet ho stál prvenství a prémii v přepočtu zhruba 30 000 korun...
04.04.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Dušan Kožíšek (22 článků)

Partyšová manželovi za úlet s Menzelovou: Pepo, tytyty!

 
VIDEO: Ani rychle zakoupená kytice nevyžehlila festivalový úlet Josefa Kokty s Olgou Menzelovou. Vášnivá líbačka neunikla fotografům a zpráva se rychle roznesla. A to Koktova manželka Gábina Partyšová nepřenesla přes srdce.
04.07.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Olga Menzelová (273 článků) , Josef Kokta (852 článků)

Na Hanákovou nemá ani Cimrman. Odborník popsal největší mediální úlet

 
REVUE Za největší úlet uplynulého týdne ve sdělovacích prostředcích považuje mediální odborník Petr Žantovský článek Dalajlamismus v týdeníku Reflex. Z vyjádření politiků ho pak nejvíce zaujalo prohlášení ministryně kultury Aleny Hanákové, že se nic nemění na záměru sloučit Národní divadlo a Státní operu. Vždyť pozemky a budovy v centru Prahy jsou tak lákavé.
22.09.2012 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Alena Hanáková (319 článků)

Největší mediální úlet. Na Hanákovou prý nemá ani Cimrman

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Za největší úlet uplynulého týdne ve sdělovacích prostředcích považuje mediální odborník Petr Žantovský článek Dalajlamismus v týdeníku Reflex. Z vyjádření politiků ho pak nejvíce zaujalo prohlášení ministryně kultury Aleny Hanákové, že se nic nemění na záměru sloučit Národní divadlo a Státní operu. Vždyť pozemky a budovy v centru Prahy jsou tak lákavé.
23.09.2012 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Alena Hanáková (319 článků)

Francouzský festival uvede úlet se sexy Mendesovou i intimní drama o manželství

 
Festival francouzského filmu odstartuje v Praze 22. listopadu. Uvede deset předpremiérových titulů včetně dramatu o postarších manželech Láska, které bylo oceněno v Cannes. Čeká nás také jeden filmový úlet, výstřední snímek Holy Motors s hollywoodskou krasavicí Evou Mendesovou. Festival také vzdá poctu výjimečnému režisérovi francouzské nové vlny Alainu Resnaisovi.
09.11.2012 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Mendes (122 článků) , Alain Resnais (9 článků)

Módní úlet roku? Ztřeštěná Bára Štěpánová vzbudila rozruch v tomto strakatém kimonu

 
Bára Štěpánová by mohla aspirovat na titul módní úlet roku. Herečka dorazila na křest knihy Tomio Okamury ve svých oblíbených černých šatech a červených punčocháčích, což by asi nikoho nepřekvapovalo.
24.04.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Bára Štěpánová (171 článků) , Tomio Okamura (2014 článků)

Módní úlet krásné dvacítky z Ulice: Převlékla se za chlapa a koukala jí podprda!

 
Půvabná herečka Michaela Doubravová nám vždycky dělala svými outfity radost, ale tentokrát to vážně nebylo úplně ono! Hvězda seriálu Ulice si na mejdan svého zaměstnavatele k otevření deváté sezóny sice vzala sukni, ale od pasu nahoru už byla za pána. Kvádro doplnila červenou košilí s motýlkem, navíc jí ale prosvítala bílá podprsenka. Je to úlet, nebo krása? Posuďte ve fotogalerii!
06.09.2013 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Tomešová (121 článků)