Článek

To je psycho! Známý český herec zmlátil fotografa: Takhle vypadal jeho obličej po útoku!

 
Herce "Oldřicha Víznera":http://www.extra.cz/tema/oldrich-vizner (67) nedávno popadl amok a bezdůvodně namlátil jednomu fotografovi! A nebýt ochranky, kdo ví, jak by to dopadlo.
15.01.2015 14:12 |

podobné články

Podobné články

To je psycho! Ze Šteindlera je Hitchcock!

 
Nacpal se k prasknutí, shodil vlasy a stal se králem hororu. Herec Milan Šteindler (57) se proměnil v Alfreda Hitchcocka (†80), režiséra kultovního filmu Psycho.
24.10.2014 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Alfred Hitchcock (92 článků) , Milan Šteindler (112 článků)

TV tipy a chyby: Vekslácká krimi i Americké psycho

 
Nový český film Jseš mrtvej, tak nebreč, vekslácká krimi romance z osmdesátých let, má premiéru na ČT1. Napětí slibují i hollywoodské filmy Americké psycho a Víkedoví divočáci.
30.09.2011 12:55 |

podobné články

Hitchcockovo Psycho v reálu: Newyorčanka tři roky večeřela a spala s mrtvolou matky

 
Osmadvacetiletá Chava Stirnová dokázala, že témata Hitchcockových thrillerů se mohou opírat o reálné základy. Jako hlavní hrdina v jeho snímku Psycho i Stirnová se nedokázala smířit se smrtí matky a žila s jejím rozkládajícím se tělem tři roky, jako by nebožka nikdy neumřela. Tělo zesnulé oblékala a stěhovala při večeři ke stolu a na noc do postele.
17.07.2014 08:55 |

podobné články

Napadený fotograf: Takhle mě zmlátil Oldřich Vízner!

 
Jako filmový Saturnin byl uhlazený a vtipný. Představitel slavného sluhy Oldřich Vízner (67) má ale do této postavy daleko. Nepříčetný vztekem zmlátil v pasáži Lucerna fotografa.
15.01.2015 05:16 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Vízner (117 článků)

Tvůrci Pathologic jdou na Kickstarter s projektem Knock-knock

 
Kdo si ještě pamatuje na hororovou-psycho adventuru Pathologic, na novější a o dost víc psycho The Void, nebo na totální šílenost Cargo! - The Quest for Gravity, zpozorněte! Tvůrci těchto originalit ze studia Ice-Pick Lodge chystají novou a zase docela neokoukanou hru. Jmenuje se Knock-knock, bude se odehrávat ve zdánlivě opuštěném dřevěném domě uprostřed hustého lesa, bude...
16.12.2010 12:50 |

podobné články

Arizonské Psycho: Filmař žil v domě s mrtvou matkou

 
Filmový producent z Arizony Timothy Fattig, který tvoří strašidelné filmy, se asi inspiroval světoznámým thrillerem Alfreda Hitchcocka. Stejně jako hlavní hrdina filmu Psycho žil v domě s vlastní mrtvou matkou!
15.03.2011 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Alfred Hitchcock (92 článků)

Colours of Ostrava zahájí Mogwai a psycho-tranceoví Infected Mushroom

 
Návštěvníky hudebního festivalu Colours of Ostrava přivítá skotská kapela Mogwai, která patří mezi nejdůležitější post-rockové kapely hudební historie. A vůbec poprvé u nás vystoupí izraelsko-americká psycho-tranceová senzace Infected Mushroom.
28.05.2012 11:40 |

podobné články

Nepřítomný Rath křtil knihu: Je to psycho bez konce, vzkázal z vazby

 
"Upřímně (to tu) nezvládám. Ale nevím, zda to normální člověk může zvládat, nemáš tu na výběr. Buď přežíváš, nebo ne. Je to psycho bez konce, je to nepředstavitelné." To vzkázal v úterý poslanec David Rath z vazby při příležitosti křtu své knihy Přisedněte si alias Absurdní proces.
09.10.2012 19:00 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4401 článků)

To bude Psycho! Scarlett Johansson zavraždí ve sprše

 
Herečka Scarlett Johansson (28) si v připravovaném filmu Hitchcock zahraje slavnou scénu ve sprše po vzoru herečky Janet Leigh (†77) z kultovního filmu Psycho z roku 1960.
12.10.2012 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Scarlett Johansson (294 článků) , Janet Leigh (2 články)

Tohoto Santu byste nikdy potkat nechtěli: Děsivá skrytá kamera s psycho symbolem Vánoc

 
Vždycky nás u podobných skrytých kamer zajímá, kdy se najde někdo, kdo těmhle psycho postavám zavaří víc, než by jim bylo milé. Zejména v USA, kde zbraň u sebe nosí kdekdo.
21.12.2014 13:26 |

podobné články

Slavná herečka si nahá zařvala ve sprše stejně jako před 55 lety její matka v legendárním hororu Psycho

 
V roce 1960 se Janet Leigh objevila v děsivé scéně ze sprchy, jíž se navždy vepsala do dějin kinematografie. Nyní jejímu výkonu v hororu Psycho vzdala hold hereččina neméně slavná dcera Jamie Lee Curtis.
20.09.2015 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Jamie Lee (9 článků) , Janet Leigh (2 články)

Výběr slunečních brýlí: Orientujte se podle tvaru obličeje

 
Léto je v plném proudu a každý z nás by měl myslet jak na svůj vzhled, tak pochopitelně také na zdraví. Jednou z tradičních letních pomůcek jsou bezesporu i sluneční brýle. Jedná se o sortiment prodávající se v mnoha cenových kategoriích a podobách. Vybrat si ten správný model nemusí být vůbec jednoduché. V potaz je zapotřebí brát spousty aspektů, mezi něž patří například vzhled obrouček, barva samotných skel anebo výše UV faktoru. Kritérií je zkrátka hodně. My se budeme zabývat spíše estetickým hlediskem a pokusíme se zaměřit na volbu brýlí podle tvaru obličeje. Nákup brýlí dle obličeje Co se týká samotných kritérií výběru brýlí podle tvaru obličeje, je třeba myslet na to, aby kopírovaly jeho tvar. Do zákrytu musí brýle jít jak s lícní, tak i se spánkovou kostí. Hodně důležitý je i nosník. Na nose by měly sedět brýle rovně a poskytovat maximální pohodlí. Musí jednoduše kopírovat kořen nosu. Tvar obličeje prozkoumejte zkrátka předem a až poté se věnujte výběru tvaru obrub. Jaké tedy volit podle typů obličejů? Na hranatý obličej nepatří hranaté brýle Jestliže se váš obličej vyznačuje hranatými ostrými rysy, vyplatí se vsadit na obé tvary brýlí. Typické jsou na hranatém obličeji vystouplé lícní kosti, do široka rostená čelist a hranatý tvar brady. Mimo oválné obruby se vyplatí volit i nějaké asymetrické tvary. Celkový look bude mnohem jemnější. Podporovat již tak ostré rysy by bylo nošením dříví do lesa. Kulatý obličej potřebuje zvýraznit Máte obličeje spíše do kulata? Stačí si změřit jeho šířku a výšku. Pokud se rozměry budou hodně přibližovat, s největší pravděpodobností kulatý skutečně je. Potřebujete prostě a jednoduše mnohem výraznější brýlové obruby, které dokážou váš obličej dokonale zvýraznit. S tímto tvarem obličeje raději na brýle, které nosil John Lennon. Celkový vzhled hlavy pak připomíná kouli, která je ještě právě brýlemi dokonale zvýrazněná. Tvar trojúhelníku je třeba zjemnit Jestliže je horní část obličeje... Čtěte více Příspěvek Výběr slunečních brýlí: Orientujte se podle tvaru obličeje pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.08.2017 20:15 |

podobné články

Osobnosti: John Lennon (191 článků)

Bodyguard Justina Timberlaka zmlátil fotografa. Zpěvák jen přihlížel

 
Bodyguardi hvězdám slouží pro dobrou věc - jako nezbytná ochrana. V mnoha případech ale můžou přinést i řadu komplikací. Příkladem je nedávný útok bodyguarda zpěváka Justina Timberlaka . Třicetiletého autora hitu " What Goes Around, Comes Around " si chtěl zblízka vyfotit Paparazzi. Jeho bodyguardovi se tato skutečnost nelíbila, tak novináře zmlátil.
05.08.2011 21:20 |

podobné články

Saturnin se totálně pomátl? Známý český herec napadl fotografa!

 
Tentokrát neházel koblihami po kavárně, ale v záchvatu patrně nespravedlivého hněvu mlátil fotografa! Oldřich Vízner  (67) , herec, kterého diváci znají hlavně kvůli roli Saturnina, se rozběsnil v pasáži pražské Lucerny, kde zaútočil na muže s fotoaparátem. A přitom podle všeho naprosto nevinného!
15.01.2015 15:16 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Vízner (117 článků)

Víme první: Dopita zmlátil na festivalu fotografa, který nad ránem fotil jeho přítelkyni Agátu Hanychovou

 
S oděrkami na hlavě skončil ve středu nad ránem na chirurgické ambulanci karlovarské nemocnice jeden z fotografů, který na filmovém festivalu před hotelem Thermal fotil Agátu Hanychovou  (27) . Cvakání fotoaparátu v době, kdy se modelka vracela rozjařená z jednoho z večírků, se totiž nelíbilo jejímu příteli Mirku Dopitovi. Do fotografa se pustil pěstmi, přičemž mu odcizil fotoaparát, ze kterého Hanychová vyjmula kartu, kterou pak zničila. Dopita skončil v policejní cele.
04.07.2012 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2571 článků)

Víme první: Agátin milenec Dopita zmlátil na festivalu fotografa, který chtěl fotit jeho přítelkyni opilou

 
Na chirurgické ambulanci karlovarské nemocnice skončil jeden z fotografů, který na filmovém festivalu před hotelem Thermal fotil Agátu Hanychovou  (27) . Cvakání fotoaparátu v době, kdy se modelka vracela rozjařená z jednoho z večírků, se totiž nelíbilo jejímu příteli Mirku Dopitovi. Do fotografa se pustil pěstmi, přičemž mu odcizil fotoaparát, ze kterého Hanychová vyjmula kartu, kterou pak zničila. Dopita skončil v policejní cele.
04.07.2012 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2571 článků)

Manžel Megan Fox zmlátil fotografa na pláži: Čelí žalobě!

 
Krásná modelka a herečka Megan Fox (25) a její manžel Brian Austin (38) mají na krku žalobu. Brian měl na pláži zbít fotografa a ten si to nenechal líbit.
27.03.2012 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Megan Fox (300 článků) , Megan Fox (299 článků)

Mlátička Dopita: Podívejte se, jak ve Varech zbil fotografa

 
Vůbec poprvé se na veřejnost dostaly záběry z bezpečnostních kamer, které zachytili červencovou bitku Miroslava Dopity, dnes už expřítele Agáty Hanychové. Na videu je jasně vidět, jak se Dopita na amatérského fotografa, který fotil jejich opilecké povalovaní na silnici, zmlátil.
27.09.2012 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2571 článků)

Landovi brutálně rozmlátili obličej! Kdo mu to udělal a jak strašně Žito po útoku vypadal?

 
Už od začátku působení v hudebním šoubyznysu vyvolává tvorba "Daniela Landy":http://www.extra.cz/tema/daniel-landa (45) v lidech silné emoce. Pro některé je modlou a druzí mu nemůžou přijít na jméno. "Těm se určitě bude líbit fotografie":http://www.extra.cz/novy-hit-internetu-rodice-maluji-svym-detem-oboci-jako-breznev, kterou zpěvák nedávno uveřejnil na Facebooku. Na ní má totiž "Landa zakrvácený a oteklý obličej":http://www.extra.cz/landa-splnil-hrozbu-v-cervnu-skutecne-nastoupi-v-profiringu-prezije-nebo-to-budou-zitovy-posledni-kejkle.
23.05.2014 15:50 |

podobné články