Článek

To je krása! Která česká zpěvačka se pochlubila bujným dekoltem?

 
Táhne jí pomalu na třicítku, ale je pořád stejně sexy. Kráska Tereza Kerndlová teď pěkně podráždila svoje fanoušky na sociálních sítích!
30.07.2016 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (369 článků)
Podobné články

Takhle Beyoncé svědčí těhotenství: Pyšní se bujným dekoltem

 
Oblíbené zpěvačce Beyoncé  (30) , která v únoru příštího roku očekává příchod svého prvního potomka, těhotenství svědčí. Nikdy nepatřila k těm hvězdám, které byly obdařeny bujným dekoltem, ale díky požehnanému stavu se pyšní velkým poprsím.
18.10.2011 19:25 |

podobné články

To je krása! Která česká zpěvačka se pochlubila bujným dekoltem?

 
Táhne jí pomalu na třicítku, ale je pořád stejně sexy. Kráska Tereza Kerndlová teď pěkně podráždila svoje fanoušky na sociálních sítích!
24.07.2016 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (369 článků)

Takhle Beyoncé svědčí těhotenství: Pyšní se bujným výstřihem

 
Oblíbené zpěvačce Beyoncé  (30) , která v únoru příštího roku očekává příchod svého prvního potomka, těhotenství svědčí. Nikdy nepatřila k těm hvězdám, které byly obdařeny bujným dekoltem, ale díky požehnanému stavu se pyšní velkým poprsím.
18.10.2011 19:35 |

podobné články

Kde k nim přišla? Katy Perry zveřejnila snímek, na němž se chlubí podezřele plným dekoltem

 
To, že je zpěvačka Katy Perry velice pohledná žena, je jasná věc. Proč před světem ale skrývala své přednosti, to už tak jasné není. Popová diva teď zveřejnila snímek, na němž se chlubí velmi bujným dekoltem. Ještě nedávno přitom měla ňadra o poznání menší. Že by si milá Katy k plnějším křivkám dopomohla u plastického chirurga?
14.05.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Katy Perry (543 článků)

Nosková riskuje zdraví! Sundala speciální podprsenku po plastice prsou a už skáče s napěchovaným dekoltem na jevišti

 
Zpěvačka Míša Nosková  (31) je teprve měsíc po plastice prsou, a už riskuje zdraví. Podle lékařů by měla měsíc a půl nosit speciální stahovací podprsenku. Míša se ale rad lékařů nedrží a na premiéře muzikálu Sněhová královna už se pyšnila bujným dekoltem s výstřihem. A to ještě týden před tím na premiéře Fantoma opery tvrdila, že ji nesmí sundávat.
24.09.2014 06:00 |

podobné články

Česká Miss naostro: Iva Kubelková bez kalhotek, Kovandová s odvážným dekoltem, Faltýnová bez hřebenu

 
Finále České Miss 2015 začalo dost zajímavě! Některé předchozí vítězky soutěží krásy přišly v zajímavých róbách a vůbec se nestyděly pochlubit bujným dekoltem. Asi nejvíc možná zářila Iva Kubelková  (37) . Jako moderátorka sice občas způsobuje ospalost, ale pohled je na ni fantastický. Pod přiléhavými šaty evidentně neměla spodní prádlo!
28.03.2015 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (501 článků)

Božská krása: Česká Marilyn Monroe se pyšní neuvěřitelně bujným dekoltem

 
Miluška Bittnerová se před pár dny vrátila z dámské jízdy v Tunisu a hned přišla ukázat své opálení na čajovou párty. V sexy tílku předvedla bujný opálený dekolt. "Ramena už se začala trošku loupat, tak na mně hlavně nechtějte, abych si sundala sáčko," řekla Super.cz se smíchem Miluška.
19.09.2013 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Monroe (407 článků)

Do očí se jí dívejte! Kočka Halle Berry s bujným dekoltem

 
Americká herečka Halle Berry (45) má dokonalou postavu, kterou ráda předvádí v sexy šatech. Na charitu si oblékla těsné šaty se zvířecím potiskem a obřím dekoltem. Mohla si být jistá, že do očí se jí koukal asi málokdo...
16.04.2012 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Halle Berry (302 článků)

Wow, to tady dlouho nebylo! Lucie Bílá předvedla dekolt v průsvitných šatičkách

 
Zpěvačka Lucie Bílá  (47) přivítala jaro velkolepě. Po týdnech zimy a deště včera konečně vysvitlo slunce a Lucie se na to jaksepatří vystrojila. Zpěvačka předvedla štíhlou postavu v pořádně sexy modelu. Na křest nového CD zpěváka Radima Schwaba, kterého se stala kmotrou, dorazila v květovaných šatech s pořádně bujným dekoltem.
06.06.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2243 článků) , Radim Schwab (41 článků)

Podprsenku nechala doma: Známá zpěvačka provokovala bujným dekoltem, který nemá důvod skrývat

 
Britská zpěvačka s pseudonymem Eliza Doolittle dobře ví, jak na sebe strhnout pozornost. Když zrovna nemůže okouzlovat hlasem, vsadí na své ženské zbraně.
20.02.2014 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Eliza Doolittle (3 články)

Muži dávají největší spropitné blonďatým servírkám s bujným poprsím

 
Blondýnky s bujným poprsím pracující v pohostinství se nemusejí obávat, že se budou spoléhat jen na základní plat od zaměstnavatele. Na spropitném totiž vydělají mnohonásobně více. Podle studie z Cornellovy univerzity, jedné z nejprestižnějších newyorských vysokých škol, totiž muži skutečně dávají nejvyšší tringelt blonďatým servírkám s objemným poprsím.
15.06.2011 15:55 |

podobné články

Po kom je krásná nová Česká Miss: Podívejte se, jak vypadají její rodiče. Maminka by k výstřihu potřebovala i zbrojní pas

 
Nová Česká Miss Gabriela Franková měla na finále Miss velkou podporu. Palce jí držel přítel Roman a také její rodiče. Maminka se vyzbrojila na finále tak bujným dekoltem, že chvílemi při pózování s Gabrielou měli přítomní fotografové co dělat, aby objektiv zamířili na Českou Miss, a ne do výstřihu její maminky.
01.04.2014 11:00 |

podobné články

Bílá sváděla exmanžela Noida bujným dekoltem!

 
PRAHA (lbp) – Zpěvačka Lucie Bílá (46) v sobotu pěkně provokovala svého bývalého manžela Vaška Noida Bártu (32). Před společným vystoupením v další repríze muzikálu Aida se sešli v jedné šatně a vyfotili se s novými alby, která právě vydali.
06.11.2012 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2243 článků) , Václav Bárta (1138 článků)

Německá Včelka Mája Gotta zklamala: Neukázala nadupaný dekolt!

 
Je to vážně kočka! Německá zpěvačka Helene Fischer (29), která před rokem natočila v novém kabátě »Gottovu« Včelku Máju, vyrazila do společnosti v sexy šatech s bujným dekoltem.
11.02.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Helene Fischer (8 článků)

Den, kdy svět poznal Dolly. Ovci, která změnila pohled na klonování

 
Když se černé ovci narodilo bílé jehně, věděli vědci, že mají vyhráno. Poprvé se jim podařilo úspěšně vytvořit klonované zvíře. Protože mateřské buňky pocházely z vemene, při hledání jména se jim hned vybavila zpěvačka s bujným dekoltem Dolly Partonová. Ovci Dolly pak veřejnosti představili po půl roce, 23. února 1997.
24.02.2017 15:35 |

podobné články

Z toho jde až strach: Vyzáblá miss Lutovská měsíc před svatbou drasticky hubne

 
Česká Miss Iveta Lutovská  (28) se za měsíc vdává. Už 9. září si v golfovém resortu na Kunětické hoře vezme svého přítele Jaroslava Víta. On si ale možná před oltář stoupne s dívkou, kterou skoro nepozná. Iveta, která se vždycky pyšnila smyslnými ženskými křivkami a bujným dekoltem, hubne a hubne.
10.08.2011 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Lutovská-Vítová (387 článků)

Sexy Černochová na Decadance málem neuhlídala dekolt! Bylo se na co dívat!

 
Zpěvačka Tereza Černochová (26) se může pochlubit nejen skvělým hlasem, ale i hodně bujným dekoltem. Na vlastní uši i oči se o tom mohli přesvědčit všichni, kdo si nenechali ujít její part na Decadance v klubu SaSaZu.
12.10.2009 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Černochová (166 článků)

Iveta Bartošová má o dvě čísla větší prsa: "Začaly mi růst," tvrdí

 
Zpěvačka Iveta Bartošová překvapila na udílení cen TýTý pořádně bujným dekoltem. Prsa se jí zvětšila skoro o dvě velikosti. Plastiku ale odmítá. "Začaly mi růst," tvrdí.
04.04.2011 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6693 článků)

Kam to koukáš Hillary? Nadupaný dekolt Christiny Aguilery zaujal i Clintonovou

 
Zpěvačka Christina Aguilera (32) o sebe vzbudila zájem svým bujným dekoltem na místech nejvyšších. Ve Washingtonu, kam si přišla pro cenu za boj proti hladu se neuhlídala ani Hillary Clinton. Christině očima obdivně poměřila poprsí.
06.10.2012 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Christina Aguilera (300 článků)