Článek

To byste ani nečekali! Dceři Nadi Urbánkové se podařilo udělat díru do světa!

 
Zatímco zpěvačka Naďa Urbánková (76) se kvůli neúspěšnému podnikání manžela dostala do dluhů, její dceři Janě Fabiánové (36) se daří za velkou louží…
03.08.2015 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Fabiánová (28 článků) , Naďa Urbánková (161 článků)
Podobné články

Tajemství kruté nemoci zpěvačky Nadi Urbánkové: Zabíjí ji vlastní dům?!

 
Šíp odhalil šokující skutečnosti o životě Nadi Urbánkové. Byt premonstrátů, ve kterém léta bydlí, je doslova na pokraji rozpadu a navíc postižen zabijáckou plísní! Řád ale bytový komplex neopraví a pomoci si nemohou ani sami nájemníci – dům je totiž kulturní památkou. Stav domu tak nejspíš přispěl i ke špatnému zdravotnímu stavu zpěvačky!
25.07.2011 08:05 |

podobné články

Dcera Nadi Urbánkové Jana se stala macechou!

 
Dcera hvězdy šedesátých let Nadi Urbánkové Jana Fabiánová (30) s novou láskou získala i dceru. Její přítel Tomáš má z manželství šestiletou holčičku Janičku.
11.04.2009 10:27 |

podobné články

Osobnosti: Jana Fabiánová (28 článků)

To je paráda: Půvabná dcera Nadi Urbánkové je v Americe hvězdou reality show

 
Dcera zpěvačky Nadi Urbánkové  (72) se odjela prosadit do Spojených států. Když zpěvačka a herečka Jana Fabiánová mířila do Los Angeles, nikdo netušil, v jakém oboru se to povede. Jana se stala hvězdou americké reality show!
01.02.2012 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Jana Fabiánová (28 článků)

To je šílené: Dcera Nadi Urbánkové soutěží o titul nejkrásnější Asiatky v Americe!

 
Když se dcera Nadi Urbánkové  (72) , zpěvačka Jana Fabiánová, vypravila zkusit štěstí do Spojených států, šlo samozřejmě o to, aby prorazila jako herečka a zpěvačka. Překvapila už tím, že se stala účastnicí reality show . Teď ale šokuje ještě víc. Jana se totiž přihlásila do soutěže Miss. A to ne ledajaké.
26.03.2012 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Fabiánová (28 článků)

Dcera Nadi Urbánkové žije v Los Angeles: Stýská se jí ale po mámě!

 
Kdybyste náhodou jeli do L. A. a viděli na plakátech jméno Yanna Fabian (34), pak vězte, že dcera Nadi Urbánkové (73) se tu už dobře chytila a začíná se o ní mluvit. A nejen jako o zpěvačce, ale také herečce, modelce a asistentce kouzelníka…
29.04.2013 08:15 |

podobné články

Seladon Pepa Laufer se mlsně olizoval nad mladou dcerou Urbánkové

 
Dcera populární české zpěvačky Nadi Urbánkové Jana Fabiánová (31) se rozhodla překopat celosvětovou tradici a Vánoce začala slavit už v říjnu. Na křest svého nového vánočního CD Jazzy Christmas tak upekla kvanta cukroví a nazdobila vánoční strom. To se líbilo zejména neustále se olizujícímu herci Pepovi Laufrovi (71)!
04.11.2010 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Fabiánová (28 článků) , Josef Laufer (49 článků) , Josef Laufer (49 článků)

PRACHY sem, ETIKA ven! Vymahači vydělávají na pohledávkách, na které NEMAJÍ NÁROK!

 
Zatraceně, jak ty miliony vydělat? Rozjet byznys, schramstnout prachy, pořádně se napakovat… Jeden hledá díru na trhu, druhý díru v zákoně, další někomu udělá rovnou díru do hlavy. Vymahači jsou chytřejší: Odhalili díru v našem vzdělání. Nepřispívejte jim zbytečně do kasiček!
01.08.2011 13:30 |

podobné články

Velký smutek Nadi Urbánkové: Trápení s dcerou!

 
Co tak trápí Naďu Urbánkovou (74), že nevychází z domu? Nemoc to prý není! Tu před lety úspěšně porazila. „Stýská si velice po jediné dceři, úplně ji to ničí,“ zavolala deníku Aha! její sousedka ze Želivi, kde nyní Urbánková žije.
25.03.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Naďa Urbánková (161 článků)

Trápení Nadi Urbánkové: Trauma z manželství! Válka o peníze!

 
Nejen smutek po dceři, ale i trauma z manželství trápí zpěvačku Naďu Urbánkovou (74). Do Želivi, kde žije v nájemním bytě v areálu kláštera, odešla poté, co po posledním nepovedeném svazku s lékařem Josefem Havlíkem (81) o všechno přišla. Zbyly jí jen oči pro pláč, dluhy a šrámy na těle i duši.
27.03.2014 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Naďa Urbánková (161 článků)

Naďa Urbánková z nemocnice: Mám to za sebou, půjdu na plastiku

 
Jaká byla první slova Nadi Urbánkové (70) po amputaci obou prsů? „Psychicky jsem v pohodě, ale bolí mě hrudník a nemůžu ani moc mluvit,“ svěřila zpěvačka Martinu Francemu, kterému jako jedinému zvedla po těžké operaci telefon.
10.07.2009 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin France (57 článků) , Naďa Urbánková (161 článků)

Nemocná Naďa Urbánková se už zřejmě vnoučete nedočká

 
Zpěvačka a módní návrhářka Jana Fabiánová (30), dcera Nadi Urbánkové (70), splní mamince jakékoliv přání. Jen na jediné, a tím je vytoužené vnouče, musí její matka počkat. Jana svatbu ani dítě neplánuje.
21.12.2009 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Fabiánová (28 článků) , Naďa Urbánková (161 článků)

Vdova po muzikantu Brabcovi (†63): OMLUVA slavné kolegyni!

 
Rozzlobila svoji dlouholetou kolegyni a teď se jí omlouvá! Vdova po muzikantu Jiřím Brabcovi (†63) přezpívala hity Nadi Urbánkové (78) a ani jí to nedala vědět. Šárka Rezková (46) proto zpěvačce zavolala a vše si vyříkali.
17.12.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Rezková (77 článků)

Jak se zachovat, když vás uštkne had?

 
Léto se pomalu blíží a společně s ním i čas strávený v přírodě, nejrůznější výlety, turistické procházky a podobně. Ačkoli za čas strávený na čerstvém vzduchu vás nikdo kárat nebude, ba naopak, může se stát, že při svých toulkách narazíte na hada.  Jen taková malá zvídavá otázka: víte, jak se zachovat, když vás uštkne had?! Byli byste možná nemilé překvapení, kolik lidí by si v takové situaci nedokázalo poradit. Přitom alespoň první pomoc při uštknutí by měl znát úplně každý. Nikdy přece nevíte, kdy se vám taková znalost bude hodit! Jak se zachovat, když vás uštkne had Byli bychom samozřejmě jedině rádi, pokud byste se do takové situace nikdy nemuseli dostat. Jenže příroda umí být v mnoha směrech pěkně nevyzpytatelná, a proto určitě nebude na škodu, pokud si přečtete dnešní článek. Poradíme vám v něm, jak se zachovat, když vás uštkne had. První pomoc Pokud dojde k uštknutí hadem, pokuste se ránu lehce dezinfikovat. Následně jí něčím sterilním překryjte, zbavte se věcí, které by mohly v případě otoku nějakým způsobem poškodit tělo (sundejte boty, ponožky, náramky, prstýnky atd) a dopravte postiženého co možná nejrychleji k lékaři. Co rozhodně nedělat při uštknutí hadem Pojďme si ještě společně říci, co byste určitě neměli udělat, když vás uštkne had. Některé chyby vás mohou ohrozit na životě. 1. Žádné prudké pohyby Když vás uštkne had, nedělejte žádné prudké pohyby. Pohybujte se pomalu, nikam nespěchejte a už ho vůbec ve snaze dojít k lékaři co nejrychleji neběhejte. 2. Žádné odsávání jedu Možná jste to viděli v nějakém filmu, určitě to ale není správný postup. Snahou odsát jed z rány byste akorát způsobili její zvýšené prokrvení a tím byste zrychlili vstup jedu do krevního oběhu. 3. Žádné zaškrcení rány Další velice častou a okouknout chybou je zaškrcení rány.  Možná byste to mysleli dobře, efekt by to... Čtěte více Příspěvek Jak se zachovat, když vás uštkne had? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.06.2017 06:40 |

podobné články

Rakovina Nadi Urbánkové: Šok! Vzali jí obě prsa!

 
PRAHA – Naďa Urbánková (70) bojuje s rakovinou prsou. Leží v nemocnici s bolestmi.
08.07.2009 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Naďa Urbánková (161 článků)

EXKLUZIVNĚ - Rakovina Nadi Urbánkové: Šok! Vzali jí obě prsa!

 
PRAHA – Naďa Urbánková (70) bojuje s rakovinou prsou. Leží v nemocnici s bolestmi. AhaOnline.cz navíc exkluzivně jako první zjistilo, že zpěvačka podstoupila amputaci ňader již v úterý.
08.07.2009 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Naďa Urbánková (161 článků)

Rakovina Nadi Urbánkové: Už si koupila hrob!

 
PRAHA (daz, hof) – Zpěvačka Naďa Urbánková (70) se ocitla na hranici mezi životem a smrtí kvůli krutému ortelu – rakovině. Lékaři jí diagnostikovali nádor v obou ňadrech a v úterý proto podstoupila operaci, při které jí obě prsa amputovali.
09.07.2009 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Naďa Urbánková (161 článků)

Rakovina Nadi Urbánkové (70): První rozhovor z nemocnice!

 
PRAHA (daz, nik) – Jako na houpačce si teď musí připadat zpěvačka Naďa Urbánková (70), která bojuje s rakovinou! Po amputaci ňader se její stav tak prudce zhoršil, že její dcera dokonce prosila kamarády, ať se za ni modlí. Po kritické fázi už je ale paní Nadě zase na chvíli lépe, a proto nám v nemocnici U Apolináře poskytla exkluzivní rozhovor!
11.07.2009 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Naďa Urbánková (161 článků)

Naďa Urbánková bojuje o život: Nevzdávám se!

 
PRAHA (daz, hlv, hof) – Stav Nadi Urbánkové (70) se radikálně zlepšil! Po komplikacích den po operaci, kdy prý její dcera v slzách obvolávala přátele a hledala u nich útěchu, se zdá, že krize byla zažehnána. Boj ale nekončí…
11.07.2009 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Naďa Urbánková (161 článků)

Dnešní tisk: rasistické texty českých písní a nemoc Nadi Urbánkové

 
Pondělní noviny se věnují například kontroverzním textům v české popmusic nebo Čechům, kteří se jezdí koupat do Německa.
20.07.2009 08:20 |

podobné články