Článek

TMB na brněnském výstavišti v rámci Brno Revival Mezi pavilony

 
Závody vozů formule 3 vždy patřily ke zlatým hřebům programu každého závodu v Československu druhé poloviny šedesátých let. Tento víkend se na brněnském výstavišti uskutečnila akce s názvem Brno Revival Mezi pavilony. Návštěvníci mohli zhlédnout desítky formulových vozů, mezi nimi i závodní speciál Mustang F3 Wartburg a formuli EASTER MTX 1-03 z Technického muzea v Brně.
17.07.2017 11:30 |

podobné články

Podobné články

Technické muzeum v Brně představilo desítky závodních speciálů

 
Závody vozů formule 3 vždy patřily ke zlatým hřebům programu každého závodu v Československu druhé poloviny šedesátých let. Tento víkend se na brněnském výstavišti uskutečnila akce s názvem Brno Revival Mezi pavilony. Návštěvníci mohli zhlédnout desítky formulových vozů, mezi nimi i závodní speciál Mustang F3 Wartburg a formuli EASTER MTX 1-03 z Technického muzea v Brně.
16.07.2017 22:30 |

podobné články

Na Výstavišti Brno možná bude centrum vědy a zábavy za 600 mil.

 
V pavilonu D na brněnském výstavišti možná vznikne nové centrum pro zábavnou popularizaci vědy a výzkumu. Jihomoravský kraj, město Brno a partneři z akademické sféry usilují o dotaci 600 milionů korun, jež by umožnila odkoupení pavilonu od Veletrhů Brno, jeho opravu a vybavení.
04.06.2010 07:40 |

podobné články

Herečka Jenovéfa Boková: Výbušná a žárlivá jsem po tátovi

 
Jednadvacetiletá Jenovéfa Boková je nejmladší dcerou politického aktivisty Johna Boka a malířky a sochařky Jitky Bokové. Mladá herečka a studující hudebnice v Show Jana Krause prozradila, co zdědila po rodičích. Další články k tématu: VIDEO: V hudební komedii Revival protestuje Zuzana Bydžovská donaha VIDEO: Hudební film Revival se může dostat na karlovarský festival Příliš staří na rock 'n' roll, příliš mladí na smrt. Nellis točí Revival RECENZE: Trojanův Občanský průkaz nekalkuluje, a v tom je jeho síla Občanský průkaz bude dokonalá instruktáž pro naše děti, věří tvůrci Na vojnu? Nikdy, děsí se herci z filmu Občanský průkaz
14.06.2013 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bydžovská (41 článků) , Jan Kraus (1008 článků) , Jenovéfa Boková (18 článků) , Jana Boková (4 články)

RECENZE: Revival - smích, dojetí, hudba a výteční herci

 
Světová premiéra komedie Revival scenáristky a režisérky Alice Nellis těsně před závěrem karlovarského festivalu zažila hodně smíchu a několik bouřlivých potlesků uprostřed promítání. Vzápětí otřásla pořadím v žebříčku Divácké ceny deníku Právo a nakonec stanula v jeho čele. Ověnčen touto cenou vstupuje 11. července Revival do českých kin.
11.07.2013 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Alice Nellis (106 článků)

Na brněnském výstavišti začínají veletrhy módy

 
Celkem 781 oděvních, obuvnických a kožedělných značek z 18 zemí se od úterý představí na brněnském výstavišti v rámci veletrhů Styl a Kabo. Zvýrazněným tématem je letos nadměrná móda.
24.08.2010 05:40 |

podobné články

Velký návrat po 50 letech: V Brně kroužily podomácku vyrobené formule

 
Velký návrat v čase! Legendární závodník Otto Buchberger (80) vyjel v sobotu se svou vlastnoručně zhotovenou formulí 3 po 50 letech na pozapomenutý okruh mezi pavilony na brněnském Výstavišti. Divákům se představil spolu s dalšími veterány při revivalových závodech motorek a sportovních automobilů.
15.07.2017 19:50 |

podobné články

Exploze v klubu se šesti zraněnými: Pyrotechniku odpálil asi sám zpěvák Rammstein revival!

 
Jejich koncerty jsou do detailu propracované včetně pyrotechnických efektů. Přesně po vzoru německé kapely Rammstein. Jenže slovenský revival band to při sobotním vystoupení v brněnském Metro music baru přehnal. Po výbuchu pyrotechniky zůstalo šest zraněných včetně zpěváka kapely Petera Gedeona. Právě on byl patrně původcem výbuchu!
20.03.2017 13:05 |

podobné články

Mezinárodní strojírenský veletrh obsadí všechny pavilony brněnského výstaviště

 
V pondělí 10. září začne na brněnském výstavišti již 54. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu.
07.09.2012 16:55 |

podobné články

Jihomoravský kraj: Letadla Brno Dragon a Spirit of South Moravia budou létat po Evropě

 
Na brněnském letišti bylo včera slavnostně pokřtěno letadlo s logem Brno Dragon. S druhým letadlem, které ponese název Spirit of South Moravia, budou létat do celé Evropy a propagovat tak město Brno a Jihomoravský kraj. V rámci prvního letu do Mnichova letadlem Brno Dragon proběhla na místním letišti prezentace města a kraje pro zástupce podnikatelů, touroperátorů a novinářů.
20.09.2017 17:45 |

podobné články

Hackeři ZESMĚŠNILI BRNO! Primátor Onderka je údajně hodlá zažalovat

 
Neznámí hackeři v úterý napadli oficiální webové stránky města Brna, www.brno.cz, a vytvořili na něm zesměšňující stránku platformy Žít Brno, www.brno.cz/zitbrno. Město Brno se od této stránky distancuje - i nadále je jedinou oficiální stránkou platformy Žít Brno stránka www.zitbrno.cz.
30.08.2011 12:55 |

podobné články

U zřícené haly na výstavišti v Brně opět zasahují hasiči!

 
U zříceného skladu R na brněnském výstavišti opět zasahují hasiči! Část střechy bývalého pavilonu R, který Veletrhy Brno využívaly jako sklad výstavářského materiálu, se propadla minulý týden ve středu.
26.01.2010 11:10 |

podobné články

Konference věnovaná CNG v městské dopravě

 
Český plynárenský svaz ve spolupráci s Incheba Expo Praha pořádá konferenci na téma „CNG – nejlepší řešení pro čistá města“. Konference o čisté a bezprašné městské dopravě se uskuteční dne 19. listopadu od 10 do 15 hodin jako doprovodný program středoevropského veletrhu Czechbus, který bude probíhat ve dnech 19. – 21. listopadu v Průmyslovém paláci v areálu Výstaviště Praha – Holešovice. Mezi významnými hosty z řad dopravních podniků vystoupí i Josep Sarrato Arino z TMB Barcelona, kde mají zkušenosti s provozem 400 městských CNG autobusů.
11.11.2014 18:02 |

podobné články

Alice Nellis natočila Revival a říká: Život je napínavý až dost

 
Drobná půvabná žena, naše uznávaná režisérka, se rozloučila s pětiměsíčním miminkem i s mužem a v pauze mezi kojením jsme si povídaly nad koláčem v kavárně. V červenci jde do kin její poslední film – hudební tragikomedie Revival. Točila ho ještě s těhotenským bříškem a v pohodové atmosféře, která bude na výsledku znát.
05.07.2013 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Alice Nellis (106 článků)

Filmové premiéry: Revival, Pacific Rim: Útok na Zemi, Stážisti

 
Bezprostředně po získání Divácké ceny deníku Právo na karlovarském filmovém festivalu vstupuje do kin komedie Alice Nellis Revival. V americkém akčním filmu Pacific Rim - Útok na Zemi režiséra Guillerma del Torra bojují lidé o přežití s příšerami. Příběh dvou nezaměstnaných kamarádů, kteří začínají od píky jako stážisti neboli Noogleři v Googlu mezi mladšími a talentovanými lidmi, se jmenuje Stážisti.
11.07.2013 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Alice Nellis (106 článků)

Autosalon 2009 Brno: Veletrh, na kterém se můžete svézt!

 
Ať se přijdou podívat všichni, kteří ještě nedávno pochybovali, že vzhledem ke krizi bude na brněnském výstavišti plno. Víc než tři desítky značek, možnost si mnohá auta na vlastní kůži vyzkoušet a příležitost porovnat si akční cenovou nabídku – to všechno nabízí letošní Autosalon Brno 2009.
02.06.2009 05:10 |

podobné články

Němci na brněnském výstavišti končí. Veletrhy za stamiliony koupilo město

 
Brno se v úterý stalo majoritním vlastníkem Veletrhů Brno. Od Messe Düsseldorf získalo 61 procent akcií, které přidalo ke svým původním 34 procentům. Zaplatí za ně 8,3 milionu eur (225 milionů korun). Součástí je také podřízená půjčka, kterou musí německé straně splatit Veletrhy a činí v přepočtu 370 milionů korun. Smlouvu podepsali brněnský primátor Petr Vokřál (ANO), předseda představenstva Messe Düsseldorf Helmut Winkler a jednatel Bernhard Stempfle.
22.12.2015 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Bernhard Winkler (1 článek)

Začalo natáčení nového filmu Alice Nellis s názvem Revival

 
Revival je název nového filmu režisérky a scenáristky Alice Nellis, který začala natáčet tento týden. Jde o tragikomedii, v níž hlavní role vytvoří Bolek Polívka, Miroslav Krobot, Karel Heřmánek, Mari...
19.09.2012 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Heřmánek (160 článků) , Bolek Polívka (500 článků) , Miroslav Krobot (100 článků) , Alice Nellis (106 článků)

Alice Nellis točí film Revival

 
Herce Bolka Polívku, Miroslava Krobota, Karla Heřmánka, Mariána Geišberga a Vojtu Dyka uvidíme v hlavních rolích nové komedie scenáristky a režisérky Alice Nellis Revival. Do ženských rolí obsadila Zuzanu Bydžovskou, Jenovéfu Bokovou, Lucii Žáčkovou a Janu Hubinskou.
19.09.2012 12:18 |

podobné články

Osobnosti: Karel Heřmánek (160 článků) , Jana Hubinská (5 článků) , Zuzana Bydžovská (41 článků) , Bolek Polívka (500 článků) , Miroslav Krobot (100 článků) , Vojtěch Dyk (688 článků) , Lucie Žáčková (19 článků) , Alice Nellis (106 článků) , Jenovéfa Boková (18 článků) , Jana Boková (4 články)

The Goodwood Revival 2012 – nejlepší retro akce pod sluncem

 
Na páteční večer jsme pro vás připravili opět další speciální fotogalerii s klasickými automobily. Uvařte si čaj a prohlédněte si 200 snímků z letošního již 14.ročníku akce The Goodwood Revival, která je obecně pokládána za jeden z nejlepších závodů historických vozů na světě.
21.09.2012 19:05 |

podobné články