Článek

Tma, řev a beranidlo. Policie vzala útokem varnu pervitinu

 
Je krátce před půlnocí. Klid ve spící vesničce na Tachovsku náhle přerušuje řev, řinčení skla a praskání dřeva. Zakuklení policisté vnikají beranidlem do jednoho z rodinných domů. Finální úder po tříměsíčním sledování přináší kýžený úlovek - dva zatčení muži, jeden přímo při vaření pervitinu v podzemním úkrytu. Bleskový zákrok sledoval přímo v Dlouhém Újezdě reportér Práva.
28.02.2016 12:05 |

podobné články

Podobné články

Záchranáři vyjížděli k feťačce v bezvědomí. Našli u ní varnu pervitinu

 
Varnu drog v bytě v pražských Kobylisích objevili ve středu večer policisté. Původně do bytu vyjížděli záchranáři k muži v bezvědomí, objevili ale jen spící ženu a varnu drog, řekla v pátek Mediafaxu policejní mluvčí Jana Rösslerová s tím, že zadrželi i podezřelého muže.
03.02.2012 11:05 |

podobné články

Jihlavská policie DRTÍ VAŘIČE PERVITINU. Letos vybrala už jedenáctou varnu

 
Jihlavští policisté úspěšně pokračují v tažení proti výrobcům drog. Minulý týden odhalili letos už jedenáctou varnu pervitinu, potvrdila mluvčí jihlavské policie Jana Kroutilová.
20.06.2011 11:00 |

podobné články

Policie na Šumpersku objevila varnu pervitinu

 
Šumperští kriminalisté obvinili čtyřiadvacetiletou ženu ze Šumperka z výroby a distribuce pervitinu. Žena vedla čtyřčlennou skupinu, při domovní prohlídce zajistili policisté varnu, padělky peněz a plynové pistole, uvedl kriminalista Petr Kolář.
29.06.2010 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (494 článků)

Policie objevila na Jesenicku varnu pervitinu. Vařič chtěl utéct do ciziny

 
Kompletní varnu pervitinu objevili v těchto dnech policisté na Jesenicku. Devětadvacetiletého údajného pachatele z České Vsi zadrželi.
23.02.2011 17:20 |

podobné články

V centru Mělníka našli policisté VARNU PERVITINU

 
Policie odhalila varnu pervitinu v centru Mělníka, byla v garáži.
02.08.2011 13:30 |

podobné články

Požár v pražských Dejvicích odhalil varnu pervitinu

 
Při likvidaci požáru v bytě ve Studentské ulici na Praze 6 našli hasiči 23. března ráno podezřelou sestavu skleněných nádob a kanystrů s chemikáliemi. Přivolaný policejní technik pak zjistil, že se jednalo o varnu pervitinu. Na policejním webu o tom dnes informoval mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. Mladící, kteří pervitin vyráběli, podle něj chtěli vůni drogy vylepšit přilitím aviváže, pak ale usnuli a probudili je až hasiči. 
01.04.2013 18:10 |

podobné články

Mladá řidička z Náchodska vezla v autě varnu pervitinu

 
Policisté a celníci při kontrole nedaleko česko - polských hranic v Náchodě - Bělovsi objevili v autě varnu pervitinu. Jednadvacetileté řidičce hrozí za držení předmětu k nedovolené výrobě omamné a psychotropní látky až pět let vězení, sdělila dnes ČTK mluvčí náchodské policie. 
22.01.2014 08:55 |

podobné články

Policie zlikvidovala varnu pervitinu v Praze

 
Kriminalisté odhalili varnu drog v Praze 5 Lipencích. Pět podezřelých těsně před zatčením vyrobili za 16 hodin 1,5 kilogramu pervitinu, který by se na černém trhu dal prodat za šest milionů korun. Pětice byla obviněna z výroby drog, za což hrozí až pět až dvanáct let vězení.
25.08.2014 18:00 |

podobné články

Varnu pervitinu prozradil smrad! Feťáci se schovávali pod linkou!

 
Díky silnému zápachu chemikálií odhalili policisté v bytě v Brně varnu pervitinu. Do obydlí je přitom zavedlo pátrání po čtyřiačtyřicetileté ženě podezřelé z krádeží, řekl Mediafaxu brněnský policejní mluvčí Pavel Šváb.
23.11.2011 15:25 |

podobné články

Kriminalisté odhalili v příhraničí další varnu pervitinu

 
Chebští kriminalisté po několikatýdenním rozpracování odhalili v Lubech další varnu pervitinu a přímo při výrobě drogy zadrželi dva vietnamské občany.
24.10.2014 01:50 |

podobné články

ZFETOVANÝ narkoman BEZ ŘIDIČÁKU ujížděl policistům! V autě měl VARNU PERVITINU!

 
Další úspěšný zásah proti výrobcům drog si připsali jihlavští policisté, v pondělí po honičce ulicemi Jihlavy dostihli muže, který v autě převážel varnu. Jak agentuře Mediafax ve čtvrtek potvrdila mluvčí jihlavské policie Jana Kroutilová, muž měl zákaz řízení, byl pod vlivem drog a chtěl ujet.
08.09.2011 11:05 |

podobné články

Motorkář, který ujížděl policii, vezl na zádech varnu pervitinu

 
Neobvyklou nehodu řešili v noci na sobotu liberečtí policisté. Do auta jim totiž naboural motorkář, který se na zádech vezl kompletní varnu pevitinu!
16.06.2012 20:00 |

podobné články

V Česku vládne pervitin! Každý den odhalíme jednu varnu, říká šéf protidrogové centrály

 
Policisté odhalí v Česku každý den jednu varnu pervitinu, nebezpečné návykové drogy. Podle ředitele Národní protidrogové centrály Jakuba Frydrycha je velkým problémem, že droga prorazila do nočních klubů a diskoték. A může se vám také stát, že bydlíte v bývalé varně. Se všemi zdravotními důsledky…
06.10.2015 05:20 |

podobné články

Zátah proti drogám: Policie chytila dealera přímo při vaření pervitinu

 
Jihlavští policisté odhalili špičkově vybavenou varnu pervitinu. Majitele navíc přistihli ve chvíli, kdy drogy vařil.
13.11.2010 11:20 |

podobné články

Vařič pervitinu dopaden! Řídil auto pod vlivem drog

 
Varnu pervitinu objevila policie v rodinném domě na Blanensku. Třicetiletý muž drogy sám užíval a část také prodával různým lidem.
25.11.2011 08:50 |

podobné články

Další varna pervitinu na Jihlavsku skončila. Policie vyhmátla i dealery

 
Už patnáctou varnu pervitinu od začátku letošního roku odhalili policisté na Jihlavsku. Při zásahu v Nové Říši navíc zadrželi čtyři lidi, potvrdila jihlavská policejní mluvčí Jana Kroutilová.
08.12.2011 16:40 |

podobné články

VIDEO: Kriminalisté zadrželi na Liberecku výrobce pervitinu

 
Dalším úspěchem na úseku potírání drogové problematiky se mohou pochlubit tentokrát jablonečtí kriminalisté z oddělení obecné kriminality ve spolupráci s kriminalisty z pracovního týmu „TOXI“ Krajského ředitelství policie Libereckého kraje. Ve velmi krátké době (zhruba po měsíci intenzivního prověřování) se jim podařilo odhalit další varnu pervitinu na území Libereckého kraje, tentokrát na Jablonecku v Albrechticích v Jizerských horách.
11.10.2014 14:35 |

podobné články

Policie v Sapě našla varnu drog: Pervitin mohl kontaminovat hračky i jídlo

 
Velký zásah kriminalistů včetně Útvaru rychlého nasazení (URNA) proběhl ve středu od ranních hodin v pražské tržnici Sapa. Policie na místě objevila obrovskou varnu drog. V jejím okolí sídlí nejrůznější obchody i restaurace. Odborník na toxické látky Blesk.cz prozradil, že chemikálie mohly kontaminovat například potraviny, ze kterých se zde vařilo, a třeba i hračky v okolí 70 metrů.
12.04.2017 17:30 |

podobné články

V Brně odhalena varna pervitinu, prozradil ji požár

 
Brněnští policisté odhalili v panelovém domě v městské části Kohoutovice varnu pervitinu. Na místo se dostali, protože v bytě byl hlášen požár.
12.03.2012 06:10 |

podobné články