Článek

Tlačí nás do kouta propagandou. Ale TV a noviny jsou už mrtvé kravičky. Brzy může přijít ráj na zemi, říká astrolog Baudyš

 
JINÝMA OČIMA Televize, rádio i tisk jsou již mrtvá média. Kravičky, které už nebude možné dojit ani živit. Odstřiháváme se od takzvaných vnějších zdrojů, protože už nám nemají co dát. A jediný, kdo nám může něco dát, jsme my sami – to jsou slova Antonína Baudyše, člena Pirátů, filozofa, teologa i astrologa. Podle něj je realistický i projekt 'ráje na Zemi'. Nejen o tom si povídal s ParlamentnímiListy.cz.
19.03.2015 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)
Podobné články

Exministr a astrolog Antonín Baudyš zemřel v 63 letech

 
Po dlouhé vážné nemoci zemřel v úterý kolem poledne někdejší přední polistopadový politik a astrolog Antonín Baudyš. Bylo mu třiašedesát let. Baudyš měl rakovinu.
24.08.2010 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)

Astrolog Baudyš se v Debatním klubu zamyslel nad tím, co je to národ. Došlo i na islám

 
Astrolog Antonín Baudyš a družstevník jediného českého družstevního periodika, týdeníku kulturni-noviny.cz, a jeho redaktor Tomáš Koloc spolu v Debatním klubu hovořili o tom, co je to vlastně národ. Došlo i na radikální islám.
04.02.2017 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)

Máte boty, které tlačí? Víme, jak je rozchodit!

 
Určitě se shodneme na tom, že jednou z nejhorších věcí v životě ženy jsou boty, které tlačí. Možná to taky znáte: za výlohou vidíte úžasné botky a okamžitě je vám jasné, že je zkrátka musíte mít. S pýchou si je nesete domů, kde si je ještě jednou a tentokrát pořádně vyzkoušíte. Jenže ouvej – botky vás tlačí, až vás z toho bolí nohy. U nových bot se to dá čekat a každá jsme se s tím už někdy setkala. Jenže nikdo nechce nosit boty, které tlačí a díky kterým se vám na nohou vytvoří bolestivé puchýře, nemáme pravdu? Co kdybychom si teď řekli, jak tyhle botky co možná nejrychleji a pokud možno bezbolestně rozchodit? Jak rozchodíte boty, které tlačí? Byla to láska na první pohled, ale jejich nošení je pro vás horší, nežli kdybyste se měli projít po rozžhaveném uhlí. Často se stává, že ženy nosí boty, které tlačí, bez rozmyslu a tak dlouho, dokud nemají chodidla natolik namožená, že nejsou schopné ani stát, aniž by se jim obličej nekřivil bolestí. Jde to i jinak a my vám poradíme jak! Tip první: buďte rozumná I když nové boty milujete a chcete je nosit pořád, dejte tomu alespoň ze začátku trochu času. Jste přece rozumná žena, která nechce ubližovat sama sobě a huntovat si zdraví jen proto, že si před pár dny koupila botičky za dva a půl tisíce, no ne? V prvních dnech si botky vezměte jen na chviličku, třeba když si zajdete do obchodu koupit věci na oběd. Nové botky můžete v rozumných intervalech nosit i doma. Tip druhý: fén je váš pomocník Máte doma fén? Jasně, trochu zbytečná otázka. V tomhle případě se vám bude hodit, tak se nebojte vzít si ho na pomoc. Nejdříve si na nohy navlečte tolik ponožek, v kolika budete schopná nacpat nohu do... Čtěte více Příspěvek Máte boty, které tlačí? Víme, jak je rozchodit! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
27.10.2017 21:05 |

podobné články

Zemřel bývalý ministr obrany Antonín Baudyš

 
V úterý zemřel ve věku 63 let někdejší lidovecký politik a astrolog Antonín Baudyš. Novinkám to potvrdila jeho bývalá choť. Baudyš se v roce 1989 stal místopředsedou české vlády, později působil jako ministr obrany.
24.08.2010 14:51 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)

Astrolog Baudyš děsí těmito slovy: Západ si platí teroristy. Možná i ta krvavá videa jsou...

 
Astrolog Antonín Baudyš mladší se rozepsal o Islámském státu. Kladl si otázku, kde berou vraždící radikálové peníze. Dospívá k tomu, že si je platí Západ, aby skrze zbrojní průmysl mohl zahojit své banky. Prý si možná dokonce platí krvavá videa, která později sledujeme na internetu.
02.08.2015 10:26 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)

Antonín Baudyš (63), astrolog a exministr - Nádor na mozku!

 
PRAHA – Antonín Baudyš (63), někdejší ministr obrany ČR z let 1992 až 1994, astrolog a manžel první dámy české charity Zuzany Baudyšové (61), ředitelky Nadace Naše dítě, je hospitalizován v pražské vojenské nemocnici ve Střešovicích s nádorem na mozku!
06.05.2009 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)

Zemřel exministr obrany a astrolog Baudyš

 
Ve věku 63 let zemřel kolem poledne někdejší přední polistopadový politik a astrolog Antonín Baudyš. Informaci týdeníku Ekonom potvrdila jeho bývalá manželka Zuzana Baudyšová.
24.08.2010 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)

Zesnulý astrolog Antonín Baudyš: Poslední předpověď před smrtí!

 
Ve věku 63 let zemřel dnes kolem poledne známý český astrolog Antonín Baudyš. Ještě včera však se svým synem sestavoval horoskop na dnešní den! Tušil snad, že to bude den jeho posledního vydechnutí?
24.08.2010 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)

Západ si teroristy platí, aby zachránil své banky, píše astrolog Baudyš

 
Astrolog Antonín Baudyš mladší se rozepsal o Islámském státu. Kladl si otázku, kde berou vraždící radikálové peníze. Dospívá k tomu, že si je platí Západ, aby skrze zbrojní průmysl mohl zahojit své banky. Prý si možná dokonce platíme krvavá videa, která později sledujeme na internetu.
02.08.2015 09:06 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)

Zcela jiný pohled i neznámý příběh. Astrolog Baudyš a šéf časopisu Šifra tajemně o 11. září 2001

 
V těchto dnech si připomínáme již patnácté výročí teroristického útoku v New Yorku. Ani 15 let poté, co se zřítily budovy Dvojčat a zemřely tisíce lidí, neutuchají spekulace o tom, zda budovy ve skutečnosti nezničil někdo jiný řízenou demolicí. Nejen o tom v Debatním klubu diskutovali šéfredaktor časopisu Šifra Milan Vidlák a astrolog Antonín Baudyš.
10.09.2016 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)

Klaus zvítězil navzdory vůli hvězd, vtipkují astrolog Baudyš jr. a Kraus

 
Antonín Baudyš junior jde ve stopách svého zesnulého otce. Již řadu let se věnuje astrologii, díky které dokáže úspěšně předpovídat budoucnost. Jedna věc je mu ale stále záhadou - ani jednou neviděl ve svých výpočtech Václava Klause na Pražském hradě. A to bylo sousto pro Jana Krause.
17.09.2010 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků) , Jan Kraus (1019 článků) , Antonín Baudyš (56 článků)

Baudyš po operaci mozku: Zdravotní komplikace, rozhovor s manželkou!

 
Antonín Baudyš (63), bývalý ministr obrany ČR a známý astrolog, se podrobil ve vojenské nemocnici v pražských Střešovicích odstranění nádoru na mozku. Podle jeho ženy Zuzany je jeho stav velmi vážný.
06.05.2009 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)

Bývalý ministr Antonín Baudyš (63): Před pár dny operace mozku a teď... ROZVOD?

 
PRAHA – Před pár dny podstoupil Antonín Baudyš (63), bývalý ministr obrany a známý astrolog, vážnou operaci mozkového nádoru. Teď čeká na výsledky histologie, zda byl nádor zhoubný, nebo ne. A aby toho nebylo málo – možná ho čeká i rozvod! Tajil totiž milenku, o 23 let mladší Pavlu Bradáčovou (40)!
09.05.2009 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)

Kuchařská show Prostřeno. Modelka Míša Štoudková: V kuchyni jako doma! Míša vařila v holobytu, Baudyš u milenky!

 
Kuchařská show televize Prima, v níž se každý týden vzájemně hostí pětice lidí, tentokráte vsadila na celebrity! Včera se se svým kuchařským umem představil exministr obrany a astrolog Antonín Baudyš (63), který po operaci mozkového nádoru opustil manželku Zuzanu. a štáb pozval do vily své milenky Pavly Bradáčové (45)...
06.04.2010 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)

Exministr Baudyš se oženil s milenkou

 
Exministr obrany a uznávaný astrolog Antonín Baudyš ( 63) se podle informací Blesku včera oženil. Na šťastnou sedmičku si vzal svou milenku Pavlu Bradáčovou (40), s níž už nějaký čas žil.
08.05.2010 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)

Antonín Baudyš: Tajná svatba! Jen tři týdny po rozvodu!

 
Bývalý ministr obrany a známý astrolog Antonín Baudyš (63) prožívá po dlouhých měsících opravdu šťastné chvíle. Přestože se po těžké operaci nádoru na mozku, který prodělal přesně před rokem, ještě pořádně nezotavil, v pátek odpoledne se podruhé oženil. Na zámku v Dobříši si vzal svou partnerku Pavlu Bradáčovou (45)...
09.05.2010 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)

Bývalý ministr Antonín Baudyš podlehl rakovině

 
Jen pár dní před 64. narozeninami zemřel v úterý kolem poledne někdejší přední polistopadový politik a astrolog Antonín Baudyš. Před rokem prodělal operaci nádoru na mozku. Letos se oženil s Pavlou Bradáčovou (45).
24.08.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)

Baudyš v Hydeparku České televize: 11. září 2001 zorganizovala americká vláda

 
AKTZUALIZOVÁNO Astrolog a konspirační teoretik Antonín Baudyš hovořil ve čtvrtek večer v České televizi o útoku na Světové obchodní centrum v New Yorku, který v roce 2001 otřásl celým světem. Viníkem podle něj nebyli teroristé, nýbrž americká vláda. Ta věděla, že je třeba podmanit si Eurasii, a potřebovala k vojenské invazi důvod.
08.09.2011 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)

Máme debilní představy o našem ohrožení, které posluhují USA. Rozesrali jsme to, udeřil filozof a astrolog Baudyš, člen Pirátů

 
JINÝMA OČIMA Antonín Baudyš, syn stejnojmenného bývalého ministra obrany, studoval teologii a filozofii. Nyní se věnuje astrologii a je též členem České pirátské strany. Je známý pro někoho možná kontroverzními názory, kterými však nutí nad věcmi přemýšlet i z jiných úhlů. A jelikož se názory týkají většinou zásadních záležitostí, dost často vyvolávají ostrou polemiku.
24.07.2014 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)