Titul jsem si zasloužil víc než Rossi, tvrdí Lorenzo

Staronový světový šampion Jorge Lorenzo považuje své letošní vítězství v kategorii MotoGP za zasloužené. Podle jeho názoru totiž nerozhodovala Rossiho penalizace, nýbrž skutečnost, že Španěl svého rivala předčil ve všech směrech.
09.11.2015 14:35 |

Osobnosti: Jorge Lorenzo (51 článků)

Děti s Ellen nechceme, říká herečka Portia De Rossi

Se svou partnerkou, moderátorkou Ellen DeGeneresovou, žije herečka Portia De Rossi už osm let. Rodinu spolu ale nezaloží, i když by mohly použít dárcovské sperma nebo dítě adoptovat. Další články k tématu: Moderátorka koupila vilu od Brada Pitta. Pro sebe a Portiu de Rossi De Rossi přiznala, že ji lesbická orientace dohnala k anorexii Sexbomba seriálu Ally McBealová De Rossi si vzala přítelkyni Portia de Rossi požádala DeGeneresovou o ruku
13.04.2013 17:40 |

Osobnosti: Brad Pitt (1492 článků) , Portia De Rossi (4 články) , Ellen Ross (4 články)

Dani byl dnes odvážný, ale příště to bude opačně, slíbil Lorenzo

Lorenzo, Pedrosa, Lorenzo, Pedrosa….. V posledním, nervydrásajícím kole závodu MotoGP v Brně si čtyřikrát vyměnili místo v čele. Cílem projel jako první Dani Pedrosa, jeho španělský krajan a lídr šampionátu Jorge Lorenzo zůstal těsně druhý.
26.08.2012 18:15 |

Osobnosti: Dani Pedrosa (28 článků) , Jorge Lorenzo (51 článků)

Král Rossi je zpátky! Sešroubovaný Lorenzo dojel po heroickém výkonu na pátém místě

Dva velké hrdiny měla motocyklová Grand Prix Nizozemska. Tříleté čekání na vítězství ukončil legendární italský jezdec Valentino Rossi, který oslavil jubilejní 80. triumf v MotoGP. Tím druhým je Španěl Jorge Lorenzo, který i se zlomenou klíční kostí dojel na skvělém pátém místě. Český jezdec Karel Abraham skončil v královské kubatuře na 15. příčce.
29.06.2013 17:20 |

Osobnosti: Valentino Rossi (63 článků) , Karel Abraham (343 článků) , Jorge Lorenzo (51 článků)

Lorenzo je mistrem světa v MotoGP, Elías v Moto2

Španělští motocykloví jezdci Jorge Lorenzo a Toni Elías si dnes v Malajsii zajistili tituly mistrů světa ve svých třídách. Lorenzo má po třetí příčce z okruhu v Sepangu nedostižný náskok v královské kubatuře Moto GP, Elías ovládl premiérový ročník Moto2.
10.10.2010 11:35 |

Osobnosti: Toni Elías (3 články) , Jorge Lorenzo (51 článků)

Abraham v San Marinu ošklivě upadl, za titulem míří Lorenzo

Jorge Lorenzo vyhrál Velkou cenu San Marina a udělal velký krok k celkovému prvenství mistrovství světa. Jeho hlavní rival Dani Pedrosa totiž nedojel do cíle a tak má Lorenzo náskok už 38 bodů. Do konce sezony zbývá pět závodů.
16.09.2012 15:50 |

Senátor: Havel se zasloužil o smrt mnoha lidí. Dejte to do zákona

Vláda Petra Nečase připravuje zákon k poctě exprezidenta Václava Havla ve stylu, jako má první československý prezident Tomáš G. Masaryk nebo jeho nástupce Edvard Beneš. Zvažují se jen různé varianty: zasloužil se o stát, zasloužil se o svobodu, zasloužil se o republiku.
20.12.2011 04:40 |

Osobnosti: Václav Havel (4389 článků) , Edvard Beneš (150 článků) , Petr Nečas (9178 článků) , Václav Masaryk (102 článků)

Suverénní lídr třídy MotoGP Lorenzo vyhrál i závod v USA

Suverénní lídr šampionátu silničních motocyklů Jorge Lorenzo vyhrál Velkou cenu USA třídy MotoGP a připsal si šesté vítězství v sezoně. Druhý na okruhu v Laguna Seca dojel s odstupem Australan Casey Stoner, třetí místo v těsném souboji uhájil Ital Valentino Rossi.
26.07.2010 10:10 |

Osobnosti: Valentino Rossi (63 článků) , Casey Stoner (46 článků) , Jorge Lorenzo (51 článků)

Lorenzo se při obhajobě titulu nejvíce obává Australana Stonera

Španělský motocyklista Jorge Lorenzo se domnívá, že legendární Valentino Rossi nebude jeho hlavním konkurentem v boji o světového šampiona v roce 2011.
27.12.2010 19:25 |

Osobnosti: Valentino Rossi (63 článků) , Jorge Lorenzo (51 článků)

04.06.2011 18:10 |

Lorenzo vyhrál a oddálil korunovaci. Márquez viděl černou vlajku!

Jorge Lorenzo vyhrál Velkou cenu Austrálie třídy MotoGP a stáhl náskok svého úhlavního soupeře v boji o titul, krajana Marka Márqueze na pouhých osmnáct bodů.
20.10.2013 08:30 |

Lorenzo zvítězil v poslední kvalifikaci letošní sezony a titul má na dosah

Jorge Lorenzo v kvalifikaci kategorie MotoGP ukázal, že je před zítřejší Velkou cenou Valencie ve skvělé formě, když časem 1:30,011 stanovil nový rekord okruhu. Karel Hanika v kvalifikaci nejslabší kubatury předčil svého krajana Jakuba Kornfeila a do závodu odstartuje z osmého místa.
07.11.2015 16:10 |

Osobnosti: Jorge Lorenzo (51 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků)

Zase Rossi. Král MotoGP si dojel už pro devátý titul

Rossi v Sepangu dojel třetí, což mu stačilo
25.10.2009 09:40 |

Lorenzo Lamas se bude popáté ženit s ženou mladší o třicet let

Třiadvacetiletou Shawnu Craig neděsí, že její snoubenec Lorenzo Lamas byl ženatý už čtyřikrát a že jeho manželství netrvala déle než pár roků. Na nabídku k sňatku od seriálové hvězdy, jíž bylo letos v lednu dvaapadesát, řekla s nadšením ano teprve po třech měsících známosti.
25.02.2010 18:10 |

Osobnosti: Lorenzo Lamas (26 článků)

Lorenzo slavil triumf jako blázen. A málem se utopil

Jen si to představte. V posledním kole domácího závodu motocyklového šampionátu předjedete svého největšího rivala a jako první prolétnete cílem. Více než 120 tisíc fanoušků exploduje nadšením a vás zaplaví neuvěřitelná vlna euforie. Jorge Lorenzo v extázi po vítězství v závodě MotoGP ve španělském Jerezu skočil na oslavu do vody. A málem se utopil.
05.05.2010 12:20 |

VC USA: Lorenzo měl ošklivý pád při kvalifikace, kterou vyhrál

Hořký pocit vítězství v kvalifikaci na Velkou cenu Spojených států ve třídě Moto GP prožil Španěl Jorge Lorenzo. Ačkoliv se v ní prezentoval nejrychlejším časem, tak kvůli pádu možná nenastoupí do závodu.
05.07.2009 09:20 |

Lorenzo přes pád ovládl kvalifikaci
05.07.2009 13:05 |

Kvalifikaci MotoGP v Laguna Seca vyhrál Jorge Lorenzo

Španěl Jorge Lorenzo vyhrál sobotní kvalifikaci devátého závodu seriálu mistrovství světa silničních motocyklů v kategorii Moto GP na americkém okruhu Laguna Seca.
25.07.2010 00:50 |