Článek

Tisíc Zemanových příznivců prošlo Prahou

 
Na demonstraci na podporu prezidenta Miloše Zemana se v sobotu v Praze sešlo podle policejního odhadu asi tisíc lidí. Shromáždění začalo zpěvem české hymny a projevy řečníků, podle kterých prezident jako jeden z mála politiků nabízí řešení uprchlické krize. Účastníci se následně vydali k Hradu. Na místě jsou desítky policistů, včetně antikonfliktního týmu.
12.12.2015 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16439 článků)
Podobné články

Blbost Zemanových odpůrců svítí jako Černobyl. Vyšinutý Sobotka, jouda Pavel Novotný. Senátor Doubrava zúčtoval a pak předložil plán proti imigraci

 
ROZHOVOR Senátor Jaroslav Doubrava, starající se o obvod v Ústí nad Labem, patří k těm, kteří se neváhají zastat prezidenta Zemana či vyjádřit jiný kontroverzní názor. Pro ParlamentníListy.cz tentokrát pohovořil například o ostré kritice Zemanových voličů z úst bulvaristy Pavla Novotného, nebo o možných Zemanových vyzyvatelích v prezidentské volbě.
13.08.2016 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Doubrava (194 článků) , Pavel Novotný (460 článků)

Anarchisté pochodují Prahou, chtějí projít kolem příznivců DSSS

 
AKTUALIZOVÁNO. Z náměstí Republiky v Praze vyšel po 14:30 průvod odhadem 250 anarchistů a jejich příznivců doprovázený policisty. Chtějí dojít zpět na Střelecký ostrov, kde dnes začala jejich připomínka Svátku práce. Trasa vede kolem Můstku, kde se koná demonstrace příznivců krajní pravice. Na této akci Dělnické strany sociální spravedlnosti se sešlo kolem 200 lidí.
01.05.2012 13:50 |

podobné články

Do antisemitské debaty Zemanových příznivců si přisadil i exministr Pecina

 
Velmi silně rasistická diskuse se rozpoutala na facebookové stránce příznivců prezidenta Miloše Zemana pod článkem informujícím o tom, že se česká židovská obec distancovala od návštěvy ruského prezidenta Vladimira Putina v České republice. Svým komentářem do ní přispěl i bývalý ministr vnitra Martin Pecina.
22.12.2014 10:26 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2653 článků) , Miloš Zeman (16439 článků) , Martin Pecina (404 článků)

Prahou prošlo při Prague Pride přes 10 tisíc podporovatelů sexuálních menšin

 
Pochodu hrdosti Prague Pride, který odpoledne prošel Prahou, se zúčastnilo přes deset tisíc lidí vybavených duhovými vlajkami a kostýmy. Proti pochodu protestovaly u sochy svatého Václava jen asi tři desítky odpůrců homosexuality, městem prošel i zhruba stočlenný Pochod pro rodinu pořádaný mladými křesťany.
15.08.2015 17:20 |

podobné články

Strejček (ODS): Zemanových 100 dní

 
Měl jsem pro jakési české noviny napsat na pár řádků to, co si myslím o prvních 100 dnech prezidenta Miloše Zemana ve funkci hlavy státu. Napsat pár řádků bývá ošemetnější než delší souvislejší text: do několika vět se totiž nedá obvykle vtěsnat vše, co chcete říci. Tím méně Zemanových 100 prvních dní.
18.06.2013 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16439 článků)

Průzkum pro Moravce: Nejvíc lidí vnímá vládu jako spolek Zemanových přátel

 
Jen 15 procent obyvatel vnímá kabinet Jiřího Rusnoka jako vládu odborníků, jak ji při jmenování nazval prezident Miloš Zeman. Největší část veřejnosti, 37 procent, kabinet považuje za vládu Zemanových přátel. Vyplývá to z průzkumu společnosti STEM/MARK, jehož výsledky dnes v pořadu Otázky Václava Moravce zveřejnila Česká televize.
04.08.2013 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16439 článků) , Jiří Rusnok (1790 článků)

Řecký velvyslanec se vrátí do Prahy, Zaorálek prý Zemanových výroků lituje

 
Řecký velvyslanec Panajotis Sarris, kterého z Prahy povolaly Atény na konzultace kvůli výrokům prezidenta Miloše Zemana, se po Vánocích vrátí do Česka. Informoval o tom šéf diplomacie Lubomír Zaorálek (ČSSD), který ve středu telefonoval se svým řeckým protějškem. Podle televize CNN žádal v rozhovoru o prominutí. Řecká média uvedla, že Zaorálek Zemanových výroků lituje.
23.12.2015 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (1941 článků) , Miloš Zeman (16439 článků)

Banda Zemanových kamarádů v mikinách! "Křupan" Zeman teď nevylézá, bojí se. Aktivista Němec pálí do Hradu

 
ROZHOVOR Máme-li prezidenta křupana, jak říká protizemanovský topkař Jan Němec, co čekáme, že ze svého národa vychová? Je to prý jako v rodině. Na Masaryka nemá ani Havel. Je to tu jak za Husáka. A kdo přijde na udělování státních vyznamenání? Asi zase „banda Zemanových kamarádů v mikinách“, dodává pardubický politik, který stál za manifestační peticí za odstoupení prezidenta Miloše Zemana. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz padne také pár slov k Andreji Babišovi a „lepším zítřkům“, které už nastaly.
28.10.2016 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Němec (47 článků) , Miloš Zeman (16439 článků)

Prague Pride: Prahou šlo 17 tisíc homosexuálů s lesbiček

 
Průvodu hrdosti, který šel Prahou z Václavského náměstí na Letnou, se dnes zúčastnilo 15.000 až 17.00 příznivců gayů, leseb, bisexuálů a transsexuálů, což je proti loňsku nepatrný pokles. Nižší návštěvu zřejmě ovlivnilo počasí. ČTK to za pořadatele řekla Bohdana Rambousková. Policisté při pochodu řešili 15 drobnějších přestupků, které souvisely hlavně ze snahami pochod zablokovat.
16.08.2014 15:10 |

podobné články

Odpůrci antisemitismu prošli Prahou. Podpořil je i velvyslanec Izraele

 
Několik stovek lidí dnes prošlo Prahou z náměstí Franze Kafky na Klárov, aby vyjádřili svůj odpor k antisemitismu. Průvod vyšel ve 14:00 a prošel Maiselovou ulicí k Josefovu, odkud pokračoval na náměstí Jana Palacha, a poté přes Mánesův most. Podle pražského primátora Bohuslava Svobody (ODS) spočívá důležitost akce v důrazu na toleranci mezi náboženstvími a vírami.
21.04.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Svoboda (163 článků) , Jan Svoboda (163 článků) , Jan Svoboda (163 článků) , Jan Svoboda (163 článků)

Jediové i sithové. Prahou prošly postavy z Hvězdných válek

 
Několik desítek lidí přestrojených za postavy z kultovní sci-fi ságy Hvězdné války prošlo v sobotu ráno Prahou. Pochod ve filmových kostýmech se konal na oslavu Dne Star Wars.
07.05.2016 12:10 |

podobné články

Tisíce příznivců squatterů přišly na karnevalový průvod Prahou

 
V sobotu odpoledne se na pražském Těšnově sešlo asi 2000 příznivců squatterů a alternativních způsobů života. Ti se vydali na pochod do centra metropole. Vyvrcholil tím Týden nepřizpůsobivosti iniciativy Freedom not Fear, který začal obsazením domu na Albertově squattery a zásahem policistů proti nim.
19.09.2009 15:50 |

podobné články

Jackson navěky! Prahou prošel průvod příznivců zesnulého krále popu

 
Zhruba stovka příznivců zpěváka, skladatele a tanečníka Michaela Jacksona dnes prošla centrem Prahy, aby připomněla jeho nedožité třiapadesáté narozeniny, které připadají na 29. srpna. Desítky amatérských tanečníků na vybraných místech předvedly známé skupinové choreografie k Jacksonovým skladbám Drill a They Don't Care About Us.
27.08.2011 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1593 článků)

Tisíce příznivců zesnulého herce Paula Walkera projely Prahou

 
V neděli večer projela Prahou kolona vozidel s příznivci amerického herce Paula Walkera. Spanilou jízdu zorganizovali k příležitosti jednoho roku od smrti tohoto herce.
01.12.2014 09:37 |

podobné články

Osobnosti: Paul Walker (173 článků)

Bezstarostná jízda: 1500 drsných motorkářů se prohnalo Prahou!

 
Pražané zažili nevídané! Ulicemi se prohnalo bezmála 1500 motorkářů. Spanilá jízda Prahou se uskutečnila v rámci motomejdanu příznivců značky Harley Davidson, který se koná od pátku na Výstavišti.
30.08.2014 18:50 |

podobné články

Pavel Šidák: Stav a možnosti dopravní situace mezi Prahou a Táborem

 
Komplexní a výrazně levnější řešení dopravních problémů v regionu mezi Prahou a Táborem místo zastaralého projektu středočeské dálnice D3 získává stále více příznivců ze stran obcí, veřejnosti i odborníků. Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) nicméně chce územní řízení o dálnici letos v květnu za každou cenu zahájit.
07.02.2017 15:00 |

podobné články

Odmítla pohostit prezidenta, teď má na krku policii! Msta státu nebo Zemanových příznivců?

 
Policejní dohru má odmítnutí pohoštění prezidentovy návštěvy na penzionu Modřín ve Velké Úpě v Krkonoších. Hoteliérka Anežka Pallová čelí podezření, že podněcovala lidi k nenávisti. Ta to však považuje za nesmysl
18.12.2013 18:26 |

podobné články

Vyfoť se s červenou kartou, letí internetem. Zemanových příznivců ale také přibývá

 
Demonstrace odehrávající se na pětadvacáté výročí 17. listopadu i po něm jsou součástí aktivit, které prezidentovi odpůrci a příznivci v poslední době organizují. „Boj“ o prezidenta Zemana se vedle ulic odehrává i na internetu, kde příznivci jednoho či druhého tábora vyvěšují petice, ke kterým se každý občan může připojit svým podpisem. ParlamentníListy.cz zjišťovaly, jak si tyto podpisové akce v současné době stojí.
21.11.2014 12:31 |

podobné články

VIDEO Devět set slavících Zemanovců. Prezident si připomínal tři roky v úřadě a my jako jediní byli u toho

 
Miloš Zeman slavil. Na Hradě se v sobotu večer konala slavnostní akce ke tříletému výročí jeho prezidentské inaugurace. Na koncert a následný raut dorazilo přes 950 hostů z řad Zemanových příznivců, podporovatelů a přátel. Ze současných politiků tam nebyl téměř nikdo. Dorazili ovšem lidé, kteří při Zemanovi stojí dlouhodobě. Prezident v projevu výrazně naznačil, že vážně přemýšlí nad další kandidaturou. Během prezidentovy řeči se řada účastníků dojala natolik, že neskrývala pláč. ParlamentníListy.cz exkluzivně přinášejí reportáž z celého večera.
06.03.2016 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16439 článků)