Článek

Tisíc let starý lektvar dokáže zničit zlatého stafylokoka

 
Po úspěšných experimentech s medem při potlačování vůči antibiotikům rezistentních kmenů zlatého stafylokoka mají britští vědci další přírodní medicínu. Tuto nebezpečnou bakterii, která brání hojení ran po operaci, dokáže zahubit tisíce let starý lektvar z cibulí, česneku, vína a šťáv z hovězího žaludku.
01.04.2015 19:05 |

podobné články

Podobné články

Magický lektvar z medu a skořice: Dieta na hubnutí i skvělý sex

 
Potřebujete shodit nějaké to kilo a cítíte se bez energie? Namíchejte si dietní lektvar ze skořice a medu. Pomůže vám totiž nejen ke zhubnutí, ale i k lepšímu sexuálnímu životu!
16.09.2013 07:10 |

podobné články

Šaman namíchal lektvar pravdy, podezřelý zloděj po něm zemřel

 
Škole na jihozápadě Keni se ztrácely učebnice. Protože chtěli pachatele dopadnout, požádali místního šamana, aby namíchal lektvar pravdy. Ten měl zloděje odhalit.
20.01.2015 13:21 |

podobné články

Chcete, aby váš vztah vydržel? Máme pro vás magický lektvar

 
Máte doma toho správného muže a jako chytrá žena si své štěstí chcete pojistit? Zapomeňte na zákeřnosti jako překvapení v podobě miminka, ale zvolte mnohem jemnější a zaručenější způsob. Máme pro vás lektvar lásky, který k vám připoutá i toho nejzlobivějšího samečka.
04.02.2016 07:05 |

podobné články

Ministr Chovanec o infekci: Dostal jsem vysoké teploty a zimnici!

 
Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) dál leží v nemocnici! Dostává nitrožilně silná antibiotika a lékaři bojují s infekcí zlatého stafylokoka, kterou chytil po plastické operaci břicha. A to patrně přímo v nemocnici! Chovanec zákrok podstoupil poté, co radikálně zhubl - celých 75 kilo. A nyní popsal, jak se cítí a co prodělal.
20.03.2014 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1261 článků)

Největší smolař světa: Neuvěříte, co se mu vše stalo!

 
Pokud byste hledali největšího smolaře světa, zřejmě byste ho našli v anglických lázních Buxton nedaleko Manchesteru. Šestadvacetiletý Oliver Pugh má za sebou infarkt srdce, rakovinu, která ho paralyzovala, meningitidu a zlatého stafylokoka rezistentního vůči antibiotikům. A když se z neduhů konečně trochu sebral, tak mu manželka utekla s jeho nejlepším kamarádem, který mu svědčil na svatbě.
25.07.2016 07:00 |

podobné články

Menzel předal na Berlinale Zlatého medvěda Loachovi

 
Vyhlášením Zlatého medvěda za nejlepší film a Stříbrných medvědů za jednotlivé kategorie vyvrcholí v sobotu večer 64. mezinárodní filmový festival Berlinale. Prvního – čestného Zlatého medvěda již dostal britský režisér Ken Loach. Na slavnostním večeru mu ho ve čtvrtek předal režisér Jiří Menzel, který také pronesl projev.
14.02.2014 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Menzel (271 článků)

Pražský exprimátor, kterého ženou před soud: Někdo má zájem zničit ty, co se postavili klientelismu

 
Někdejší pražský primátor Bohuslav Svoboda má za to, že se ho někdo pokouší zničit. Přesněji řečeno, pokouší se zničit politiky, kteří se postavili klientelistické síti. Podle Svobody o tom svědčí i skutečnost, že se kauza Opencard odehrává ve vlnách a nová vlna přichází v důležitých politických momentech, před volbami, před kongresem strany a podobně. Podobných vln se prý můžeme dočkat i v kauze tunelu Blanka.
17.12.2013 22:26 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Svoboda (691 článků)

iPhone si můžete jednoduše zničit. Tuhle chybu nikdy nedělejte!

 
Svůj iPhone byste asi raději neměli dávat z ruky. Někdo by si z vás mohl pěkně vystřelit a váš luxusní telefon vám zničit během chvilky. iPhone se dá zničit opravdu jednoduše. Stačí zadat jedno prokleté datum a telefon můžete rovnou zahodit.
14.02.2016 22:20 |

podobné články

Nebezpečná únava: Pozor, může vám zničit život!

 
Cítíte stále pocit obrovské únavy, jako kdybyste vykládali vagon uhlí? Nepomáhá vám ani spánek, odpočinek či dovolená? Může se jednat o chronický únavový syndrom, který často dokáže zničit dosud normální život.
22.01.2012 06:40 |

podobné články

Sledování porna starším lidem pomáhá, mladým může zničit vztah i kariéru

 
Sledování pornografie může výrazně zlepšit sexuální život starším lidem. Velmi mladým uživatelům může naopak ublížit. Pokud se ze sledování stane závislost, dokáže zničit až kariéru i vztahy. Závislost na pornu je navíc přirovnávána k závislosti na kokainu.
31.03.2016 21:25 |

podobné články

Osm let starý Macbook za 75 tisíc: Je totiž posedlý duchem! (FOTO)

 
Nic není staršího než loňská elektronika. Zatímco ceny modelů po roce od uvedení na trh padají prudce jako laviny v Alpách, osm let starý Macbook společnosti Apple na eBayi vyjde v přepočtu už na osmaosmdesát tisíc. Jeho prodejce totiž tvrdí, že je přístroj posedlý duchem z roku 1902.
12.02.2015 19:05 |

podobné články

Z malé Ginny z Harryho Pottera je superkočka!

 
Jestli by vůbec Harry Potter svou dívku Ginny poznal, mohl by se obávat, zda náhodou nepožila mnoholičný lektvar. Z herečky Bonnie Wright (20), která ve fenomenálních filmech o malém čaroději ztvárnila sestru jeho nejlepšího kamaráda, se totiž stala krásná dospělá žena!
05.04.2011 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Bonnie Wright (7 článků) , Harry Potter (1201 článků)

Hvězda Harryho Pottera, Daniel Radcliffe, měl problémy s alkoholem

 
Daniel Radcliffe (21) se pokoušel namíchat si vlastní magický lektvar s pomocí whisky. Hvězda Harryho Pottera ovšem namítá, že už od minulého srpna abstinuje.
05.07.2011 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Radcliffe (282 článků) , Harry Potter (1201 článků)

Iveta Bartošová není z tohoto světa! Za tři měsíce se z odulé stařeny stala zase sexy kočka

 
Iveto Bartošová  (46) , netušíme, jaký lektvar si mícháš, ale chceme ho taky! Kontroverzní bývalá princeznička české popmusic ještě v březnu při natáčení televizního dokumentu a v dubnu při focení oblečení vypadala jako v posledním tažení. Byla odulá, mluvila zmateně, snad vlivem únavy, snad prášků, možná kvůli alkoholu v krvi. Za poslední tři měsíce ale evidentně prošla pořádnou očistnou kůrou. Radikálně zhubla a už je na ni zase krásný pohled!
12.06.2012 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6627 článků)

Daniel Radcliffe z Harryho Pottera na svatbě přátel: Podívejte se, jak je tenhle kouzelník neuvěřitelně malinký!

 
Hvězda z filmu o čarodějnickém učni Harrym Potterovi "Daniel Radcliffe":http://www.extra.cz/tema/daniel-radcliffe (23) vypadal na svatbě svých přátel, jako by vypil lektvar, po kterém se jeho tělo smrsklo do rozměrů Jiřího Krytináře.
23.04.2013 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Radcliffe (282 článků) , Jiří Krytinář (139 článků) , Harry Potter (1201 článků)

Sezona prý ještě nezačala: Lidé houby ale nosí

 
Máte chuť na houby, zvláště na smaženici? Máte šanci, stačí jen vyrazit do lesa. Vydatné deště totiž zapůsobily na podhoubí jako lektvar. Nejenže najdete, ale můžete ulovit takové kousky jako čtenář Blesku Josef Vrzal (46) ze Sentic na Brněnsku.
12.06.2013 23:10 |

podobné články

Policista Miloš B. (35) je ve vazbě: Skrýval se v tomto brlohu!

 
Policista Miloš B. (35) podezřelý z vraždy manželky skončil ve vazbě. Před soudem řekl, že nechtěl vraždit, naopak se před hrůzným činem sám chtěl zabít, a tak si uvařil lektvar z tisu. Větvičky tisu měl i ve svém brlohu, kde se týden skrýval.
07.09.2013 05:10 |

podobné články

Pije lektvar mládí po hektolitrech? Carla Bruni natáhla kožené kalhoty a vypadala jako sexy třicítka

 
Manželka bývalého francouzského prezidenta Nicholase Sarkozyho (59) Carla Bruni (46) přijala ve středu pozvání moderátora Michela Druckera do jeho televizní show Vivement Dimanche. Kromě rozhovoru v pořadu, který byl tentokrát věnován Jeanu Renovi, i zazpívala, ale hlavně všechny opět okouzlila svým mladistvým a svěžím půvabem.
24.03.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jean Reno (38 článků) , Carla Bruni (175 článků)

Tyhle bakterie obydlí Mars

 
Bakterie fermentující nápoj známý jako kombucha jsou skutečně zázračné. Nejenže mění tento lektvar ve zdravím překypující poživatinu, ale pomůžou také kolonizovat Mars. Dokážou totiž vyrábět celulózu na zakázku. Stačí je vhodně upravit pomocí genetické manipulace. Astronauti by tak získali celulózu – hlavní materiál z dřevní hmoty – přímo na Marsu.
06.06.2016 17:05 |

podobné články