Článek

Tihle si teď zahrávají se světem!

 
Když se miluješ, není co řešit... Tahle charakteristika spojuje několik současných vůdců, kteří si se světem mohou ošklivě pohrát! Jsou přesvědčeni o svých pravdách, rádi zapomínají na demokracii, preferují primitivní, rychlá řešení a někteří se neštítí ani krveprolití. Může nás zasáhnout jejich vládnutí? Odpověď jsme hledali s exministrem zahraničí Cyrilem Svobodou (59) a politoložkou Vladimírou Dvořákovou (59).
28.11.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Cyril Svoboda (355 článků)
Podobné články

Šílený fanoušek se vrhl pod kola závodního auta!

 
Jak jinak je nazvat než bandou šílenců. Tihle fanoušci nemají rozum a během závodů rallye si zahrávají se životem. Jeden z nich si během rozjetého závodu lehl na trať a nechal se přeskočit nic netušícím pilotem terénního auta. Asi sám nepředpokládal, že ho auto mine o pouhé centimetry!
30.03.2010 07:20 |

podobné články

Chcete lepší úrokovou sazbu u hypotéky? Musíte s bankou licitovat

 
Banky si při stanovení úrokových sazeb pro další období fixace zahrávají s důvěrou klientů. Přinejmenším některé z nich volí podivnou taktiku, kdy jejich první nabídka je vyloženě nevýhodná. Pokud ji klient odmítne, banka svou nabídku výrazně vylepší. Někdy však svého klienta klidně nechá odejít ke konkurenci.
28.03.2011 21:40 |

podobné články

Býčí festival ve Španělsku: Lidé utíkali do moře!

 
Je všeobecně známo, že si Španělé rádi zahrávají s býky. V obci Denia nedaleko města Alicante se konal festival, který pro většinu odvážlivců skončil poněkud mokrým přistáním!
11.07.2012 12:15 |

podobné články

Přátelství je někdy víc než láska, říká Aneta Langerová

 
Zpěvačka Aneta Langerová je jednou z osobností, které v rámci projektu 12 plus 12 pomáhají lidem s nemocí motýlích křídel. Společně s dalšími známými tvářemi nafotila kalendář pro občanské sdružení DebRA ČR, které pomáhá pacientům s touto nemocí. Další články k tématu: Bartoška, Eben i Polívka si zahrávají s nebezpečnými věcmi. Na fotkách Čvančarová povýšila Gottovou na modelku v charitativním kalendáři VIDEO: Poznali byste ji? Tohle je pihatá herečka Michaela Maurerová
04.11.2012 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (497 článků) , Michaela Maurerová (140 článků)

Okamurovec Fiala: Rusofobové si zahrávají s miliony životů, Rusko zareaguje jadernými hlavicemi. Bláboly pomatených obhájců islámu a nenávistná čistka společnosti…

 
ROZHOVOR Podle místopředsedy SPD a poslance Radima Fialy Rusko nemá sílu ani zájem ohrozit Evropu, ale pokud dojde ke konfliktu, vzhledem k převaze zemí NATO bude Rusko reagovat jadernými zbraněmi. Naše politické elity slouží cizím zájmům. EU se odtrhla od zájmu lidí a nekoná již na základě demokracie a svobody. Přeměňuje se v totalitní superstát. Islám je s naším pojetím demokracie a lidských práv neslučitelný.
31.05.2016 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (249 článků) , Radim Fiala (249 článků)

Končí sranda! Bakalův Respekt píše o strachu z „arabáků“ a o nezodpovědných politicích

 
Jaroslav Spurný píše v komentáři pro Respekt.cz, že si čeští politici zahrávají s bezpečností naší země, když odmítají přijmout zákon o kybernetické obraně a ještě se snaží občanům tvrdit, že je v případě ohrožení státu ochrání myslivci, což je naivní představa.
07.07.2017 14:10 |

podobné články

Sebevražda. Kvůli Sobotkovi můžeme zaplatit stamiliardy za cizí dluhy a zvednou se i ceny potravin. Babiš, Keller či kníže promluvili k návrhu premiéra

 
ANKETA Premiér Bohuslav Sobotka z ČSSD na Sněmu svazu průmyslu a dopravy ČR řekl, že by si Česká republika měla hlídat svou pozici „co nejblíže jádru EU“ a měli bychom přijmout euro, jakmile na to budeme z hlediska reálné konvergence připraveni. Je tady dle něj „řada bláznů a polobláznů, kteří si zahrávají s myšlenku vystupování z EU“, dle něj by to pro ČR byla ekonomická a bezpečnostní sebevražda.
12.10.2017 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9488 článků)

Simona Krainová a Karel Vágner: Zahrávají si s ohněm!

 
Nechtějí si nic odepřít. Po dovolené v exotickém Zanzibaru musela Simona Krainová (45) zavolat manželovi Karlu Vágnerovi (42) záchranku. Už dva týdny po kolapsu ale vyrážejí do další divočiny!
21.03.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1906 článků) , Karel Vágner (387 článků) , Karl Simon (168 článků)

Strejček (ODS): Užitečná kůrovcová lekce

 
To, zda si vybereme mezi světem utopistických chimér a vnucených žebříčků hodnot nebo světem aktivním a pozitivním – světem svobodné lidské aktivity, je pouze a jenom na nás.
09.08.2011 17:25 |

podobné články

Tihle chytráci ukradli Fillovy obrazy: Vůbec netušili, jakou mají cenu

 
Ukradli čtyři Fillovy obrazy za desítky milionů korun. Jejich krádež a následné dopadení, k němuž došlo po měsíci, sledovalo s napětím celé Česko. Teď se Marian Lázo, Vojtěch Hloušek a jejich pět dalších společníků zpovídají u soudu.  Ukázalo se, že tihle chytráci vůbec netušili, jak hodnotná díla vzali.
19.03.2013 11:35 |

podobné články

Tihle dva klučíci rozsekali internet! Jejich dětská nevinnost vás donutí k zamyšlení

 
Jsou fotky a hlášky, které se na moment stanou totálním hitem internetu a všichni je sdílí. Teď jsou jedničkou sociálních sítí tihle dva klučíci. Co si tak geniálního vymysleli?
07.03.2017 22:00 |

podobné články

Bojovali o lásku: Tihle měli smůlu, domov stále hledají!

 
Na 300 pejsků a kočiček z útulků v celé ČR se v sobotu sjelo na již 7. ročník umisťovací výstavy do Prahy. Přivedla je naděje, že získají nové páníčky. Zhruba třetina z nich měla štěstí. Tihle ho ale neměli, i když domov a lásku si určitě zaslouží.
24.09.2012 12:15 |

podobné články

Krvelačná láska: Tihle dva si pijí krev. A s chutí!

 
VIDEO: Odporné! Tihle milenci chtivě lemtají čerstvou krev prýštící z ran toho druhého. K večeři si pak dávají syrové hovězí a místo červeného vína ho zapíjejí zvířecí krví. Lia (20) a Aro (38) totiž věří, že jsou skuteční upíři.
12.07.2013 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Aro (2 články)

VÁNOCE: Tihle pejsci nemají rodinu. Zůstanou o svátcích sami?

 
Jak můžete pomoci pejskům, kteří tráví Vánoce v útulku? Je to jednoduché - pokud můžete, vezměte si je k sobě. Tihle pejsci zatím štěstí na své páníčky nemají.
17.12.2013 06:10 |

podobné články

Unikátní foto, z kterého mrazí: Hapka s kamarády truchlili kvůli smrti, dnes už jsou všichni spolu na druhém břehu

 
Když se tihle tři pánové potkali před nějakým časem, vznikla příležitost k vzácné momentce, kterou už nikdy nikdo nebude mít šanci zopakovat. Tihle tři velikáni české hudby, Zdeněk Rytíř (†69), Pavel Bobek  (✝76) a Petr Hapka  (✝70) totiž už textují, zpívají nebo skládají v kumštýřském nebi.
26.11.2014 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Hapka (253 článků) , Pavel Bobek (115 článků) , Zdeněk Rytíř (38 článků)

Tihle šampónci odpálili petardu v autobusu. Plánovali to na Facebooku

 
Vypadají jako chlapecká kapela, ale jsou to idioti, kteří odpálili petardu v autobusu. Navíc to plánovali na Facebooku. Poničili cizí majetek, a ještě se tomu smáli. Jenže zároveň natočili trestný čin. Kdo jsou tihle vandalové?
02.01.2015 12:01 |

podobné články

Tihle »mazlíci« se porvou o titul největšího krasavce!

 
Vyceněné zuby, bílé bulvy místo očí a srst, která spíše připomíná ohořelou kůži! Přesto – tihle pejsci mají vlastní soutěž a vítěz bere 36 tisíc korun!
25.06.2015 12:05 |

podobné články

Žena pózující vedle obří mrtvé ryby, muž objímající ovci: Nejbizarnější profilovky ruských seznamek

 
A tihle se diví, že jsou pořád single? Na fotografie, kterými se prezentují někteří svobodní na ruských seznamkách, by nikoho neulovili, ani kdyby byli poslední svého druhu. Dobrá zpráva pro lidstvo je, že tihle experti s největší pravděpodobností nebudou mít žádné potomky.
10.12.2015 11:55 |

podobné články

Podívejte se na ty zrůdy: Tihle muži jsou zodpovědní za masakr na tureckém letišti!

 
V Istanbulu zavládl smutek a beznaděj. V posledních měsících se nejznámější turecké město stalo terčem několika děsivých útoků. Ať ze strany Islámského státu, nebo Kurdů. Středeční teroristický útok na letišti ale otřásl životem každého obyvatele. A tihle muži za to byli zodpovědní.
29.06.2016 20:55 |

podobné články