Článek

Tihle černobílí Teletubbies můžou vážně narušit duševní vývoj vašich dětí! Ani vy si je raději nepouštějte!

 
Pravá identita obtloustlých postav s velkýma ušima a anténami na hlavě byla konečně odhalena. Podívejte se, co se skutečně skrývá za barevnou fasádou Teletubbies!
29.03.2015 09:21 |

podobné články

Podobné články

Čas udělat dětem pápá. BBC přestala vysílat Teletubbies před 15 roky

 
Před 15 roky, 5. ledna 2001, odvysílala BBC poslední díl seriálu Teletubbies, dětské diváky ovšem přitahuje dodnes. Příhody čtveřice barevných přátel z kouzelné země pod usměvavým sluncem se na obrazovkách poprvé objevily v březnu 1997, postavičky s podivnými anténkami na hlavách a obrazovkami byly "ušité na míru" dětem ve věku jednoho až dvou let, které se od televize často nedaly odtrhnout. Dobrodružství fialového Tinky Winkyho a jeho kamarádů se jmény Dipsy (zelený), Laa-Laa (žlutá) a Po (červená) se staly občas terčem posměchu a četných parodií, zejména pro svou jednoduchost a četné opakování. Během necelých čtyř let vzniklo celkem 365 dílů Teletubbies, které se dodnes reprízují.
04.01.2016 10:50 |

podobné články

Kdo si zahrál v Teletubbies usměvavé sluníčko? Víme to!

 
Miliony dětí po celém světě i jejich rodiče znají její tvář, ale až do dneška neznali její jméno. Kdo je dívka, která se jako sluníčko směje z oblohy seriálu Teletubbies?
23.12.2014 19:05 |

podobné články

Lady Gaga vytáhla klobouk a vypadala jako z Teletubbies

 
Zpěvačka Lady Gaga (25) si nedá pokoj. Neustále musí provokovat a přitahovat na sebe pozornost. Tentokrát mohli všichni oči nechat na jejím růžovém klobouku. Skoro to vypadalo, že se hvězda nechala inspirovat populárním dětským seriálem Teletubbies.
16.11.2011 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1264 článků)

To má být móda? Kelly Osbourne vypadala jako Laa-Laa z Teletubbies

 
Tohle je skutečný úlet, který se však v módním průmyslu i mezi celebritami začíná rozrůstat jako houby po dešti. Kelly Osbourne (27) jej však dovedla k dokonalosti, když svůj drdůlek nechala trčet vysoko nad hlavou. Připomíná vám dcera Ozzyho Osbourna také postavičku Laa-Laa z oblíbeného dětského pořadu Teletubbies?
15.09.2012 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Kelly Osbourne (129 článků) , Ozzy Osbourne (224 článků)

Kim rozdává dárky. Severní Korejci možná v televizi uvidí Top Gear a Teletubbies

 
Za vlády severokorejského vůdce Kim Čong-una je místní televize dost pochmurná. Ale nyní nejvyšší vůdce zvažuje, že by obyvatelům dopřál potěšení z nevídané zábavy - britských pořadů Top Gear, Teletubbies a Pán času, napsal britský list The Independent.
20.04.2014 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1034 článků)

Výpovědi herců mohou narušit hrací plán Národního divadla

 
Výpovědi více než dvou desítek herců mohou vážně narušit hrací plán začátku sezóny Národního divadla v Praze. Odvolání Jana Buriana z funkce ředitele ministrem kultury Jiřím Balvínem vážně poškodilo a destabilizovalo českou první scénu. V některých případech jde o nevratné změny. Po setkání s Burianem na to upozornili členové týmu expertů a garanční rady.
07.08.2013 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Burian (170 článků)

To nejlepší pro zdravý vývoj vašich dětí? Poradíme vám!

 
Špatně zvolená strava může mít fatální vliv na dětský vývoj. Mateřské mléko je pro dětský vývoj nejzásadnější, ale přijde chvíle, kdy musíte svého drobečka dokrmovat. Nepodceňujte výběr kojeneckého mléka – dostatek vitamínů, minerálních látek či stopových prvků je zásadní pro správný a zdravý růst všech dětí. Jak ale poznáte, co je nejlepší? Poradíme vám!
03.06.2013 14:05 |

podobné články

Úřad Evropské unie pro duševní vlastnictví – nový název největší agentury EU pro duševní vlastnictví

 
Úřad pro harmonizaci na vnitřním trhu (OHIM) se podle nového, dnes zveřejněného právního předpisu EU přejmenovává na Úřad Evropské unie pro duševní vlastnictví (EUIPO).
30.12.2015 19:56 |

podobné články

Straky cítí smutek a za mrtvé kamarády drží smuteční ceremonie

 
Straky jsou sice v lidské symbolice zlodějkami a podle zoologů navíc poměrně dravými typy všežravců, ale etologové z Colorada tvrdí, že tito černobílí ptáci dokážou i truchlit. Kvůli mrtvým kamarádům se společně setkají a k tělu přinesou jakési miniaturní pietní „věnce“ z trávy.
23.10.2009 11:40 |

podobné články

Pravicoví extremisté chtějí narušit Týden židovské kultury

 
Právě vrcholící Týden židovské kultury chtějí v sobotu odpoledne narušit pravicoví radikálové v Holešově na Kroměřížsku.
31.07.2010 16:30 |

podobné články

Výjimečná sluneční erupce může narušit pozemní komunikace, udává NASA

 
Vesmírná observatoř amerického Národního úřadu pro letectví a vesmír (NASA) zjistila neobvyklou sluneční erupci, která by dnes mohla narušit činnost satelitů a pozemní komunikace i elektrické sítě. S odvoláním na americké představitele to uvedla agentura AFP.
08.06.2011 11:00 |

podobné články

Odpůrce samostatnosti Kosova poslanec Foldyna plánuje narušit konferenci Forum 2000

 
Poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna, která je po matce Srb a je hlasitým odpůrcem samostatnosti Kosova, hodlá kvůli Kosovu narušit letošní ročník konference Forum 2000, kterou pořádá bývalý prezident Václav Havel.
05.10.2011 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4441 článků) , Jaroslav Foldyna (341 článků)

Tohohle patnáctiletého Američana si zamilujete. Fenomenálně se mu podařilo narušit živé vysílání!

 
Internet má novou hvězdu. Stal se jí patnáctiletý Američan Brendan Jordan, "kterému se opravdu efektně podařilo narušit živý televizní přenos":http://www.extra.cz/znate-ten-pocit-kdy-vam-uplne-nevhod-zazvoni-mobil-ucte-se-od-mistra-ktery-to-vyresil.
22.10.2014 09:31 |

podobné články

Děti v pubertě vzdorují léčbě cukrovky. Rebelie může končit kolapsem

 
Píchání inzulinu a každodenní měření cukru. To je život s cukrovkou, který je zvlášť těžký pro děti. Nemoc je pak noční můrou rodičů, protože má negativní dopad na celkový psychomotorický vývoj jejich potomků. Kritické je období puberty, ve kterém děti vzdorují nejen rodičům, ale také své léčbě. Následky můžou být kritické a mladí pacienti můžou zkolabovat.
14.11.2015 07:05 |

podobné články

Vévodkyně Kate: Za duševní nemoc svých dětí bych se nestyděla a vyhledala pomoc

 
Vévodkyně Catherine si vyzkoušela práci novinářky v online deníku Huffington Post, psala o péči o duševní zdraví dětí.
18.02.2016 09:05 |

podobné články

Cvičitel naučil svého psa balancovat s hromadou pamlsků na čumáku

 
Naříkáte si na to, že váš čtyřnohý miláček nic kloudného neumí? Tak to si snad raději ani nepouštějte video, které natočil koncem minulého týdne majitel šikovného psíka z USA. Ten se dokáže výjimečně ovládat a dokáže balancovat s pamlsky na svém čumáku. A co mu je za to odměnou? No přece několik pamlsků, které může slavnostně spořádat na páníčkův povel.
13.09.2011 11:25 |

podobné články

Kteří muži jsou nejhorší milenci? Dámy, čtěte!

 
Tyhle si do ložnice snad raději ani nepouštějte.
09.10.2012 10:45 |

podobné články

Opravdu děsivé a brutální video: Muž surově zmlátil psa tyčí od vysavače

 
Pokud jste slabší povahy a máte rádi zvířata, raději si toto "video":http://www.extra.cz/tema/video ani nepouštějte. Je na něm zachycen Richard Stewart, kterého jeho kamarád natočil, jak brutálně mlátí svého "psa":http://www.extra.cz/tema/pes, tříletou americkou buldočku Peggy.
21.09.2013 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Peggy Stewart (1 článek)

VIDEO: Bojíte se pavouků? Tak radši zavřete oči!

 
Jestli patříte mezi ty, kteří padají v mdlobách pod stůl, jen když zaslechnou slovo sklípkan, tak si raději video pod titulkem článku ani nepouštějte.
03.09.2014 06:35 |

podobné články