Článek

Tihle černobílí Teletubbies můžou vážně narušit duševní vývoj vašich dětí! Ani vy si je raději nepouštějte!

 
Pravá identita obtloustlých postav s velkýma ušima a anténami na hlavě byla konečně odhalena. Podívejte se, co se skutečně skrývá za barevnou fasádou Teletubbies!
29.03.2015 09:21 |

podobné články

Podobné články

Čas udělat dětem pápá. BBC přestala vysílat Teletubbies před 15 roky

 
Před 15 roky, 5. ledna 2001, odvysílala BBC poslední díl seriálu Teletubbies, dětské diváky ovšem přitahuje dodnes. Příhody čtveřice barevných přátel z kouzelné země pod usměvavým sluncem se na obrazovkách poprvé objevily v březnu 1997, postavičky s podivnými anténkami na hlavách a obrazovkami byly "ušité na míru" dětem ve věku jednoho až dvou let, které se od televize často nedaly odtrhnout. Dobrodružství fialového Tinky Winkyho a jeho kamarádů se jmény Dipsy (zelený), Laa-Laa (žlutá) a Po (červená) se staly občas terčem posměchu a četných parodií, zejména pro svou jednoduchost a četné opakování. Během necelých čtyř let vzniklo celkem 365 dílů Teletubbies, které se dodnes reprízují.
04.01.2016 10:50 |

podobné články

Kdo si zahrál v Teletubbies usměvavé sluníčko? Víme to!

 
Miliony dětí po celém světě i jejich rodiče znají její tvář, ale až do dneška neznali její jméno. Kdo je dívka, která se jako sluníčko směje z oblohy seriálu Teletubbies?
23.12.2014 19:05 |

podobné články

Teletubbies slaví 20 let. V Česku je propagoval exšéf Novy Železný

 
Přesně před 20 lety se na televizních obrazovkách objevil první díl seriálu určeného pro předškolní děti Teletubbies. Vzešel z produkce BBC a mezi lety 1997 a 2001 dělal radost nejen nejmenším divákům; za dobu jeho existence postavy Tinky Winky, Dipsy, Laa Laa, Po a usměvavé sluníčko doslova zkultovněly. Přispěly k tomu i četné skandály, které seriál provázely.
31.03.2017 13:05 |

podobné články

Zemřela hvězda Teletubbies: Představitel »gaye« Tinky Winkyho je po smrti!

 
Děti je milují a většina rodičů je z duše nenávidí. Řeč je o postavičkách z dětského seriálu Teletubbies. Herec Simon Shelton Barnes, který v něm ztvárňoval fialového Tinky Winkyho, ovšem bohužel ve věku 52 let zemřel.
23.01.2018 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Simon Barnes (5 článků)

Celý svět volá "pápá": Zemřel Tinky Winky z Teletubbies, sluníčko se poprvé nesměje, ale pláče!

 
Jindy barvami hrající Teletubbyland se zahalila do černé. Představitel jedné z duhových postaviček ze seriálu pro malé děti Teletubbies zemřel. Simonu Sheltonovi, který čtyři roky vystupoval jako fialový Tinky Winky, bylo teprve 52 let.
23.01.2018 19:35 |

podobné články

Tinky Winky z Teletubbies zemřel hrozivou smrtí: Herec umrzl na ulici!

 
Děti po celém světě přišly o jednoho ze svých hrdinů. Představitel fialového Tinky Winkyho z populárního seriálu Teletubbies Simon Shelton Barnes (†52) je totiž po smrti. Policie už údajně zná i příčinu smrti!
24.01.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Simon Barnes (5 článků)

Fialový Teletubbies Tinky Winky byl alkoholik, proto zemřel, uvedla k smrti jeho představitele (†53) policie

 
Na přelomu tisíciletí se díky fialovému kostýmu stal hrdinou dětí po celém světě, ač jeho tvář zůstala utajená. Letos v lednu jeho život nečekaně vyhasl a nyní je i jasné proč. Podle závěrů vyšetřování stál za smrtí představitele Tinky Winkyho z Teletubbies Simona Sheltona Barnese (†53) jeho alkoholismus.
06.04.2018 22:30 |

podobné články

Lady Gaga vytáhla klobouk a vypadala jako z Teletubbies

 
Zpěvačka Lady Gaga (25) si nedá pokoj. Neustále musí provokovat a přitahovat na sebe pozornost. Tentokrát mohli všichni oči nechat na jejím růžovém klobouku. Skoro to vypadalo, že se hvězda nechala inspirovat populárním dětským seriálem Teletubbies.
16.11.2011 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1286 článků)

To má být móda? Kelly Osbourne vypadala jako Laa-Laa z Teletubbies

 
Tohle je skutečný úlet, který se však v módním průmyslu i mezi celebritami začíná rozrůstat jako houby po dešti. Kelly Osbourne (27) jej však dovedla k dokonalosti, když svůj drdůlek nechala trčet vysoko nad hlavou. Připomíná vám dcera Ozzyho Osbourna také postavičku Laa-Laa z oblíbeného dětského pořadu Teletubbies?
15.09.2012 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Kelly Osbourne (131 článků) , Ozzy Osbourne (239 článků)

Kim rozdává dárky. Severní Korejci možná v televizi uvidí Top Gear a Teletubbies

 
Za vlády severokorejského vůdce Kim Čong-una je místní televize dost pochmurná. Ale nyní nejvyšší vůdce zvažuje, že by obyvatelům dopřál potěšení z nevídané zábavy - britských pořadů Top Gear, Teletubbies a Pán času, napsal britský list The Independent.
20.04.2014 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1315 článků)

Teletubbies v slzách! Zemřel krasavec (†52), který hrál Tinky Winky

 
Partičku podivných postaviček známé jako Teletubbies zná snad každý. Představitel Tinky Winky už ale další díl nenatočí, Simon Shelton Barnes totiž zemřel. Příčinu úmrtí rodina neprozradila.
23.01.2018 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Simon Barnes (5 článků)

Výpovědi herců mohou narušit hrací plán Národního divadla

 
Výpovědi více než dvou desítek herců mohou vážně narušit hrací plán začátku sezóny Národního divadla v Praze. Odvolání Jana Buriana z funkce ředitele ministrem kultury Jiřím Balvínem vážně poškodilo a destabilizovalo českou první scénu. V některých případech jde o nevratné změny. Po setkání s Burianem na to upozornili členové týmu expertů a garanční rady.
07.08.2013 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Burian (183 článků)

V neděli se nepouštějte do větších akcí. Pocítíme až 41 °C a hrozí bouřky

 
Nedělní počasí u nás bude teplé, ale během odpoledne se místy neobejde bez přeháněk nebo bouřek. Pokud vyrážíte k vodě, sledujte od 15 hodin oblohu, zda nezmoknete nebo nepřijde bouřka. Ráno bude většinou polojasné s teplotami mezi 18 až 14 °C. V odpoledních maximech naměříme v Čechách teploty mezi 26 až 30 °C, na jižní Moravě bude až 33 °C. Kvůli vysoké relativní vlhkosti vzduchu bude naše pocitová teplota vyšší, při maximech pocítíme až 41 °C. Proto se nepouštějte do žádných náročných aktivit.
09.07.2017 05:40 |

podobné články

To nejlepší pro zdravý vývoj vašich dětí? Poradíme vám!

 
Špatně zvolená strava může mít fatální vliv na dětský vývoj. Mateřské mléko je pro dětský vývoj nejzásadnější, ale přijde chvíle, kdy musíte svého drobečka dokrmovat. Nepodceňujte výběr kojeneckého mléka – dostatek vitamínů, minerálních látek či stopových prvků je zásadní pro správný a zdravý růst všech dětí. Jak ale poznáte, co je nejlepší? Poradíme vám!
03.06.2013 14:05 |

podobné články

Matky s depresí můžou duševní poruchu přenést i na děti, varují odborníci

 
V Česku roste počet lidí, kteří trpí úzkostí nebo depresí. Nejpočetnější ohroženou skupinou jsou ženy, které mají sklon k větší emocionální labilitě. Matky, které trpí nějakou z těchto poruch a neléčí se s ní, zpravidla přenášejí tyto problémy i na své děti. Uvedl to v pondělí deník Právo. Podle listu v některých případech může být na vině genetika, ale ve většině je to dáno samotnou výchovou. Dalším znepokojujícím ukazatelem je i fakt, že tyto duševní poruchy bývají nalézány u stále mladších lidí.
10.04.2017 09:35 |

podobné články

Úřad Evropské unie pro duševní vlastnictví – nový název největší agentury EU pro duševní vlastnictví

 
Úřad pro harmonizaci na vnitřním trhu (OHIM) se podle nového, dnes zveřejněného právního předpisu EU přejmenovává na Úřad Evropské unie pro duševní vlastnictví (EUIPO).
30.12.2015 19:56 |

podobné články

Straky cítí smutek a za mrtvé kamarády drží smuteční ceremonie

 
Straky jsou sice v lidské symbolice zlodějkami a podle zoologů navíc poměrně dravými typy všežravců, ale etologové z Colorada tvrdí, že tito černobílí ptáci dokážou i truchlit. Kvůli mrtvým kamarádům se společně setkají a k tělu přinesou jakési miniaturní pietní „věnce“ z trávy.
23.10.2009 11:40 |

podobné články

Pravicoví extremisté chtějí narušit Týden židovské kultury

 
Právě vrcholící Týden židovské kultury chtějí v sobotu odpoledne narušit pravicoví radikálové v Holešově na Kroměřížsku.
31.07.2010 16:30 |

podobné články

Výjimečná sluneční erupce může narušit pozemní komunikace, udává NASA

 
Vesmírná observatoř amerického Národního úřadu pro letectví a vesmír (NASA) zjistila neobvyklou sluneční erupci, která by dnes mohla narušit činnost satelitů a pozemní komunikace i elektrické sítě. S odvoláním na americké představitele to uvedla agentura AFP.
08.06.2011 11:00 |

podobné články