Článek

Těžkotonážní seriáloví manželé jsou k nepoznání: Takhle prokoukli poté, co se zbavili tukové zásoby

 
Komediální seriál Roseanne sice z obou hlavních hereckých představitelů učinil hvězdy první velikosti, ale John Goodman (63) i Roseanne Barr (63) se díky němu stali symbolem obezity. Na stará kolena ovšem oba se svou nadváhou zatočili a dnes mohou soupeřit v tom, na kom je hubnutí více vidět.
31.01.2016 06:35 |

podobné články

Osobnosti: John Goodman (17 článků) , John Goodman (7 článků) , Roseanne Barr (29 článků)
Podobné články

Těžkotonážní »Ukrajina«: Otočila auto na střechu

 
I takhle může dopadnout srážka auta s kolem. Tedy pakliže »potká« těžkotonážní bicykl zn. »Ukrajina«... O zázraku může mluvit řidič i cyklista; oba vyvázli z hrozivého karambolu v Černé za Bory na Pardubicku s lehkým zraněním. Honda Civic je ovšem po kotrmelci přes střechu takřka na odpis...
23.09.2011 12:05 |

podobné články

Zásoby krve v pražských nemocnicích se tenčí

 
Výrazně ztenčovat se začínají v polovině letních prázdnin zásoby krve v pražských nemocnicích. Nemocnice zesílily nábor dárců, aby zásoby doplnily. Přesto transfuzní stanice ujišťují, že pacienti nejsou v žádném případě ohroženi.
09.08.2009 10:30 |

podobné články

Vláda vyzývá Němce: Udělejte si »válečné« zásoby!

 
Vytvořte si doma zásoby potravin, vody a dalších věcí pro přežití! Tak zřejmě vyzve Němce vláda. Válka prý zatím nehrozí, ale co kdyby... Češi by se v případě rozsáhlejších konfliktů, teroristických útoků či katastrof také pomoci od státu moc nedočkali. Udělají si také zásoby?
24.08.2016 09:30 |

podobné články

Nouzové zásoby ropy v Česku se tenčí, máme prázdné sklady

 
Česká republika přestala plnit evropskou směrnici o výši nouzových zásob ropy a ropných produktů. Evropská unie požaduje po státech, které ropu netěží, aby měly zásoby minimálně na 90 dní, Česko má nyní zásoby na 87 dní. ČTK to ve čtvrtek řekl předseda Správy státních hmotných rezerv (SSHR) Pavel Švagr. O situaci už SSHR informovala vládu a Evropskou komisi. Ministrům předkládá návrh, aby stát ropu nebo přímo benzin a naftu koupil.
06.04.2017 09:25 |

podobné články

Malých Otesánků v Česku přibývá. Co s tím?

 
Zakulacuje se vašemu malému školákovi bříško? Přijdou vám naducané tvářičky a ruce pokryté tukem u dětí roztomilé? Jestli jste přesvědčeni, že z tloušťky vaše dítko časem vyroste, jste na omylu a zbystřete. Z obézních dětí totiž ve valné většině vyrostou také tlustí dospělí. Tukové buňky se vytvářejí do dvou až tří let věku a jejich počet v průběhu života neklesá, naopak. Při velkém nadbytku jídla a nedostatku pohybu tukové buňky jen přibývají…
02.09.2011 16:30 |

podobné články

V seriálu hrají manžele a i ve skutečnosti spolu žili: Jak se herec a herečka ze Svateb v Benátkách snesou?

 
Seriáloví manželé ze Svateb v Benátkách spolu opravdu tvořili pár. Herci Ondřej Veselý a Dana Verzichová, kteří ztvárňují Filipa a Elišku Krejzovy, spolu žili dlouhých osm let. A teď hrají manželský pár, kde muž ženu podvádí se spolužačkou ze školy v podání Petry Hřebíčkové.
21.08.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Veselý (48 článků) , Dana Verzichová (3 články) , Ondřej Veselý (48 článků) , Petra Hřebíčková (74 článků)

Takhle brutálně se zbavili v Ordinaci manžela Basikové. Vrátí se herec zpátky k taxikaření?

 
Scenáristé seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se poměrně krutě zbavili postavy vyšinutého Michala Beneše, kterého hraje manžel zpěvačky Báry Basikové  (50) Petr Polák. Seriálovou Kamenicí otřese tragická autonehoda, při které psychicky nemocný muž přijde o život.
15.01.2014 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (565 článků) , Petr Polák (126 článků) , Petr Polák (72 článků)

Kam zmizelo 20 kil tuku? Takhle neúspěšně se štěpila vedoucí projektu Quentin máma Štiková

 
Rok 2013 nejspíš jednou vstoupí do dějin jako období boje proti obezitě. S nadváhou se vypořádaly nejen Iveta Bartošová a Ilona Csáková, ale nejznatelnější tělesný úbytek zaznamenala Monika Štiková. Ornellina matka je teď lehčí nejen o pár desítek tisíc korun, ale také o 20 kilo tukové zásoby.
30.12.2013 09:58 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (470 článků) , Iveta Bartošová (6644 článků)

VyVolená Lucka je na nové tělo hrdá: Takhle na toaletě předvádí své boky zbavené tukové zásoby

 
Z reality show VyVolení sice Lucka odešla s prázdnou, ale to ji neodradilo od jejího snu. Vlastními silami buduje psí cvičiště a při této činnosti ztrácí jedno kilo za druhým.
24.01.2014 08:10 |

podobné články

Královna jo-jo efektu má zase co shazovat: Takhle vypasené tělo natřásala ve Španělsku

 
Osmadvacetileté Chanelle Hayes se přes zimu podařilo vytvořit si pořádné tukové zásoby... Věčná bojovnice s kily se loni rozešla s přítelem a splín po ztracené lásce v ní opět vyvolat nezvladatelnou chuť k jídlu. Podívejte, kam to britská televizní hvězdička z reality show Big Brother za pár měsíců dopracovala...
20.04.2016 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Chanelle Hayes (5 článků)

Ta to bere hopem: Těžkotonážní česká hvězda odkopla snoubence kvůli o patnáct let staršímu milenci

 
Ještě před týdnem se tulila v náruči jednoho, dnes (a pár týdnů předtím paralelně s tím původním) už ji ale zahřívá úplně někdo jiný! Řeč je o kontroverzní a těžkotonážní české zpěvačce Leoně Šenkové, hvězdičce s mimořádným hlasem. Super.cz byl před více než dvěma lety první, kdo oznámil, že se zasnoubila s dlouholetým přítelem Martinem . Jenže před pár dny zničehonic nastal obrat. Leona nebožáka vymazala ze svého života a střelhbitě skončila v péči o patnáct let staršího.
07.02.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (119 článků)

Čtyřnásobná máma zhubla přes 60 kil: S poloviční váhou byste v ní ženu s těžkotonážní minulostí nepoznali

 
Přejídání a válení se u televize vyústilo v případě Britky Catherine Powell (37) v obrovskou nadváhu, která z pohledné ženy udělala těžkotonážní maminu, jejíž váha dosáhla 127 kilogramů.
22.09.2014 14:00 |

podobné články

Proč je »boží« velký zadek?!

 
Neurologové z Pittsburghu zřejmě přišli na to, proč jsou ženy s baňatým zadkem a útlým pasem evolučně upřednostňovány a proč jsou tak přitažlivé pro muže. Plodí totiž inteligentnější děti. Zatímco v oblasti břicha se ukládá nebezpečný tuk, v oblasti pozadí a stehen se naopak tvoří tukové zásoby, z nichž se pak tvoří mozek dítěte.
20.01.2015 19:01 |

podobné články

Z VyVolených jsou VyKrmení: Vilu zdobí tukové zásoby i děsivá celulitida!

 
Reality show VyVolení udělala televizní hvězdy z lidí, kteří by se před kamery nejspíš nikdy nedostali. Soutěžící mají k dokonalosti daleko, ale nebojí se své nedostatky hrdě vystavovat.
19.09.2013 12:00 |

podobné články

Je nyní nejvhodnější období pro dietu a zbavení se tuků? Ano!

 
Proč tomu tak je? Vzpomeňme si na naše dávné předky. V zimním období bylo absolutně nejdůležitější si vytvořit tukové zásoby tak, aby organismus měl v průběhu dlouhých zim bez potravy z čeho brát. Proto jsou nesmyslná novoroční předsevzetí, že rychle a trvale zhubneme a začneme hned v lednu.
03.04.2015 09:05 |

podobné články

Primo, to už ti došli talenti? 7 umělců, kteří se před ČSMT snažili prosadit jinde!

 
"Další řada soutěže Česko Slovensko má talent právě skončila":http://www.extra.cz/nadeje-bezmoc-a-zmar-je-to-ale-konecne-za-nami-cesko-slovensko-ma-talent-je-po-finale-vitezem-se-stal-koktavy-zpevak-miroslav-sykora a už příští rok se na nás chystají další dvě podobné soutěže. Televize Prima si oddychla, že se na castingy přihlásilo ještě relativně dost soutěžících, ale my jsme prokoukli, že několik z nich už se snažilo zkusit svoje štěstí v předchozích talentových soutěžích. Tady jsou.
10.12.2013 08:15 |

podobné články

Češi se zbavili 1,8 milionu mobilů. Do šrotu jdou i plazmy

 
Tolik mobilů snad Češi ještě nikdy dříve za rok nevyhodili. Letos se zbavili 1,8 milionu přístroj, loni to bylo o 200 000 kusů méně. Do sběru míří i plazmy.
26.05.2010 13:20 |

podobné články

Kačer a Divíšková mají po problému: Zbavili se exekuce!

 
Herec Jan Kačer (76) a jeho žena Nina Divíšková (76) nepřijdou o střechu nad hlavou! Zbavili se totiž exekuce na své nemovitosti v Praze i jižních Čechách.
07.02.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Nina Divíšková (52 článků) , Jan Kačer (98 článků)

Tato kráska přišla o účast na finále Miss Universe: Pořadatelé ji zbavili titulu kvůli nevhodnému chování

 
Modelka Kristhielee Yinaira Caride Santiago (24) měla Portoriko reprezentovat na finále Miss Universe, ale mezi nejkrásnější dívky světa se bohužel nepodívá. Pořadatelé ji čtyři měsíce po vítězství zbavili titulu, korunky i nadějných vyhlídek.
18.03.2016 09:45 |

podobné články