Článek

Těžkooděnci vytlačili demonstranty od Úřadu vlády

 
Policie v Praze v úterý v podvečer zasáhla proti asi tisícovce demonstrantů před Úřadem vlády. Účastníci neodešli ani poté, co akci rozpustili úředník magistrátu i organizátoři. Lidé se chtěli dostat přímo k budově Strakovy akademie, bránili jim v tom těžkooděnci.
17.11.2015 18:46 |

podobné články

Podobné články

Ohnivé peklo na Ukrajině: Těžkooděnci zabili tři demonstranty, 200 dalších je raněných

 
Jako uprostřed válečného konfliktu, tak to v posledních týdnech vypadá v ulicích Kyjeva. Dnes tam došlo k dalším drastickým střetům mezi demonstranty a těžkooděnci. Tři lidé přišli o život a více než dvě stovky lidí jsou zraněny.
18.02.2014 14:15 |

podobné články

Po autobusu vytlačili kamion. Lidé z pražských Řep se znovu postavili sněhu

 
Je tu další sníh a s ním i nový příběh o lidské pomoci z pražských Řep. Za chumelenice před dvěma týdny obyvatelé vytlačili do kopce autobus, který ho sám nemohl vyjet. Během pondělního večera zase několik kolemjdoucích pomohlo vrátit na silnici náklaďák. Jedna z místních obyvatelek jejich úsilí zdokumentovala na mobil.
01.03.2016 11:45 |

podobné články

Jestli potkám demonstranty, slušně je pozdravím, prohlásil Kalousek

 
Ministr financí nevylučuje, že by se během sobotních protestů setkal s protivládními demonstranty. Sám takový střet vyhledávat sice nebude, je prý ale zvyklý svobodně se pohybovat po veřejných prostranstvích, a kdyby náhodou narazil na demonstranty, slušně je pozdraví a totéž bude očekávat od nich.
19.04.2012 17:50 |

podobné články

Policie vytlačila Turky z istanbulského náměstí. Pomohla vodní děla

 
Stovky tureckých policejních těžkooděnců dnes ráno vtrhly přes barikády na Taksimské náměstí v Istanbulu obsazené přes deset dní demonstranty. Většinu demonstrantů policisté vytlačili do blízkého parku Gezi. 
11.06.2013 09:25 |

podobné články

Šéfka sekretariátu vlády Nagyová brání inventuře úřadu

 
Z úřadu vlády odchází ředitel Odboru hospodářské správy Ivan Lidický a náměstkyně vedoucího úřadu vlády Kateřina Hrazdilová. Ve vyjádření to dnes potvrdil vedoucí Úřadu vlády Lubomír Poul, který ale zároveň odmítl informace médií, že by tato dvojice musela úřad opustit kvůli sporu s Janou Nagyovou, šéfkou sekretariátu premiéra Petra Nečase (ODS). Hrazdilová sama řekla, že z úřadu odchází po dohodě a v dobrém.
16.08.2012 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1548 článků) , Petr Nečas (9268 článků) , Jana Nagyová (1541 článků)

Schwarzenberg podpořil demonstranty, z vlády s ním nikdo nemluvil

 
Bývalý ministr zahraničí Karel Schwarzenberg se dnes odpoledne vrátil z jednodenní návštěvy Ukrajiny, kde na kyjevském náměstí Nezávislosti (Majdan Nezaležnosti) podpořil demonstranty, kteří se hlásí k integraci s Evropou. Jak uvedl nynější předseda sněmovního zahraničního výboru v rozhovoru pro ČTK, situace na místě mu připomněla události z listopadu 1989 v tehdejším Československu. Z představitelů ukrajinské vlády nikdo neprojevil zájem se s ním setkat, řekl. 
15.12.2013 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3728 článků)

Na situaci na Šluknovsku dohlížejí těžkooděnci

 
V oblasti Šluknovského výběžku hlídkují těžkooděnci. Situace mezi místními starousedlíky a tamními Romy je stále napjatá.
28.08.2011 08:55 |

podobné články

Proti extremistům ve Varnsdorfu zasáhli těžkooděnci vodními děly

 
AKTUALIZOVÁNO. Několik stovek pravicových extremistů a místních obyvatel se dnes odpoledne po protiromském shromáždění ve Varnsdorfu na Děčínsku vydalo na neohlášený pochod městem. Cestu jim před romskou ubytovnou zahradili těžkooděnci, kteří proti demonstrantům zasáhli vodním dělem.
10.09.2011 20:10 |

podobné články

Těžkooděnci míří zpět do Nového Boru. Konečně pořádek?

 
AKTUALIZOVÁNO. Od 1. listopadu začnou v Novém Boru opět hlídkovat policejní těžkooděnci z pořádkové jednotky. Vedení města se na tom dnes dohodlo s policií, řekl novinářům starosta Jaromír Dvořák po mimořádném jednání městské rady.
31.10.2011 15:55 |

podobné články

Od listopadu budou v Novém Boru zase těžkooděnci

 
Od 1. listopadu začnou v Novém Boru opět hlídkovat policejní těžkooděnci z pořádkové jednotky. Vedení města se na tom dnes dohodlo s policií, řekl novinářům starosta Jaromír Dvořák po mimořádném jednání městské rady. Radnice bude chtít s místními Romy také více komunikovat a klást důraz na prevenci.
31.10.2011 23:05 |

podobné články

Romové se rvali v Ostravě: Zasahovali těžkooděnci!

 
Hromadná bitka několika desítek lidí se odehrála včera odpoledne v jedné z restaurací v OstravěPřívozu. Dva lehce zraněné muže museli záchranáři přepravit do nemocnice. Zasahovali i těžkooděnci.
14.11.2011 12:05 |

podobné články

Češka (37) svolala párty přes Facebook: Stovky lidí rozháněli těžkooděnci

 
Sedmatřicetiletá žena z Orlové na Karvinsku chtěla uspořádat mejdan, na který dlouho nikdo nezapomene. A to se jí skutečně povedlo! Její facebooková pozvánka se, podobně jako v americké komedie Projekt X, nekontrolovaně šířila po síti, až účast potvrdilo 2.500 lidí. Dorazilo nakonec několik stovek, které pak museli rozhánět přivolaní těžkooděnci. Párty se totiž zcela zvrhla.
30.08.2012 14:20 |

podobné články

Facebook party v Orlové: Těžkooděnci rozháněli tisíc lidí

 
Šestnáctiletá Katka Orlové na Karvinsku chtěla uspořádat mejdan, na který dlouho nikdo nezapomene. A to se jí skutečně povedlo! Její facebooková pozvánka se, podobně jako v americké komedie Projekt X, nekontrolovaně šířila po síti, až na párty dorazila tisícovka lidí. Tu pak nakonec rozháněli těžkooděnci.
30.08.2012 22:15 |

podobné články

V Ostravě to vře. Těžkooděnci prohlížejí i autobusy, čekají dva tisíce radikálů

 
V Ostravě to vypadá jako během natáčení akčního filmu. Policie a těžkooděnci hlídkují v centrálním městském obvodu Moravská Ostrava a Přívoz, kde mají na druhou hodinu odpolední naplánovaný sraz extremisté a Romové.
24.08.2013 12:45 |

podobné články

Jsme hlavním městem cikánů! Extremisté v Ostravě bojovali s těžkooděnci

 
REPORTÁŽ Ostrava zažila strach a doslova radikální útok více než šesti stovek příznivců krajní pravice. Ti se postarali o to, že se část města změnila v bojiště. Účty si chtěli vyřizovat s příslušníky romské menšiny. Ve finále šlo ale hlavně o bitku s nasazenými těžkooděnci. Obyvatelé se schovali doma.
24.08.2013 20:05 |

podobné články

Proti squatterům zasáhli těžkooděnci. Vyvádí je z domu

 
Policie začala vyklízet chátrající dům na Pohořelci, který v sobotu obsadili squatteři. V objektu zasahují těžkooděnci a policie má s sebou i psy.
01.09.2013 15:10 |

podobné články

Na akci Olašských Romů museli zasahovat těžkooděnci! Důvodem byla hromadná rvačka!

 
Hromadná rvačka se strhla na akci pořádané Olašskými Romy na Novodvorské ulici v Praze. V noci tam museli zamířil také policejní těžkooděnci, až ti celou situaci uklidnili.
07.12.2013 16:55 |

podobné články

Kyjev: Pekelné plameny v centru, mrtví těžkooděnci i demonstranti!

 
Poslední snímky a videa z Kyjeva ze všeho nejvíc připomínají občanskou válku! Střety demonstrantů proti režimu prezidenta Janukovyče s těžkooděnci nabraly na intenzitě, spekuluje se až o 15 mrtvých a stovkách zraněných. Centrum ukrajinské metropole hoří a jedno bylo jisté - Ukrajince čeká další dlouhá a drsná noc.
18.02.2014 22:15 |

podobné články

Východ Ukrajiny ovládlo násilí. Demonstranti se střetli s těžkooděnci

 
V potyčky s policií a okupaci správních budov dnes na východě Ukrajiny přerostly demonstrace proruských organizací. V Doněcku, Luhansku, Dněpropetrovsku a Charkově se stovky demonstrantů střetly s těžkooděnci, několik osob bylo zraněno. Rusko o víkendu dál zvýšilo tlak na Kyjev, když premiér Dmitrij Medveděv pohrozil odvetou za přidružení Ukrajiny k Evropské unii. Ukrajinská vláda zároveň odmítla skokové zvýšení cen ruského zemního plynu oznámené v posledních dnech.
06.04.2014 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Dmitrij Medveděv (328 článků)