Článek
Podobné články

Hlavní nádraží v Praze: Pro slepce je to past!

 
Rozestavěné Hlavní nádraží v Praze je v současnosti pro nevidomé pořádně nebezpečné. „Některá místa tady jsou pro slepce vyloženě past,“ říká Viktor Dudr z organizace nevidomých SONS, se kterým jsme se na pražský ‘Hlavák‘ vypravili.
14.08.2010 06:11 |

podobné články

Mladík napadl a zbil slepce kvůli 35 korunám!

 
Jen těžko uvěřitelný případ se stal ve středu v Ústí nad Labem. Šedesátiletého nevidomého pana Karla tam napadl mladík (24). Slepce brutálně zbil. To všechno kvůli 35 korunám, mobilu a dokladům!
14.08.2010 19:45 |

podobné články

Řidič autobusu smetl slepce na přechodu pro chodce

 
BLESKOVÁ ZPRÁVA. V Dolních Počernicích srazil dnes dopoledne na přechodu pro chodce autobus slepce. Muž byl převezen do nemocnice. Dnes to řekla mluvčí pražské policie Eva Kropáčová. Provoz nebyl výrazně omezen.
12.06.2012 13:00 |

podobné články

Strážník taserem sestřelil slepce. Jeho hůl považoval za meč

 
Anglický policista asi příliš koukal na Hvězdné války. Jedině tak se dá vysvětlit jeho chování, když taserem skolil jednašedesátiletého slepce. Jeho bílou hůl považoval za meč.
18.10.2012 23:00 |

podobné články

Muslimský taxikář odmítl naložit slepce s asistenčním psem: Prý kvůli své víře

 
Británie je pobouřena chováním muslimského taxikáře, který v Leicesteru odmítl naložit do auta slepce s asistenčním psem. Zvíře do auta nechtěl pustit, protože mu to prý nakazuje víra. Poté odjel a nechal postiženého muže na holičkách.
05.07.2016 22:45 |

podobné články

VIDEO S tímhle špinavým zvířetem si jděte pěšky. Muslimský taxikář v Británii vyhodil slepce se psem

 
V poslední době bylo zaznamenáno množství případů, kdy se muslimové chovali značně „neevropsky“ k ženám nebo sexuálním menšinám. Nyní se objevila další skupina, která se stoupajícím podílem vyznavačů muslimského náboženství v Evropě bude mít problém. Jde o slepce, kteří k pohybu často používají vycvičené psy. A o těchto zvířatech Korán muslimům kategoricky říká, že jsou nečistá.
06.07.2016 05:15 |

podobné články

To je Brno! Opičí dráha pro slepce u hlavního nádraží: Lišty je vedou do laviček, kanálu i do koše

 
Kde udělali soudruzi v Brně chybu? Vodicí pás na zbrusu novém druhém nástupišti MHD před hlavním nádražím vede slepce s bílou hůlčičkou přímo do kanálu, koše, bilboardu a laviček. Jen zázrakem se zatím nikdo nezranil.
29.08.2017 20:50 |

podobné články

LETŇÁK 2014 na Střeleckém ostrově bude létem pro všechny Pražany

 
Již 30. května otevře Malostranská beseda na Střeleckém ostrově pro všechny Pražany a návštěvníky hlavního města svou letní scénu s názvem „LETŇÁK 2014 – Léto pro Pražany“. Od konce května vznikne na Střeleckém ostrově pódium pro hudební produkce a divadlo. Dále pak mobilní ponton, kde se budou konat komorní akustické koncerty a další zajímavé kulturní akce.
29.05.2014 15:51 |

podobné články

Víte, kolik zlata bylo dosud na světě vytěženo a kolik vážil největší zlatý nuget?

 
Víte, kolik zlata bylo dosud na světě vytěženo? Kolik vážil největší zlatý nuget? Kde se odehrála první zlatá horečka? Kolik zlata obsahují moře a oceány a kolik celý vesmír? Která zlatá mince je sběratelským skvostem? Jak fungují novodobé zlaté doly?
03.12.2014 17:12 |

podobné články

Chalánková (TOP 09): Důstojný život spoluobčanů

 
Na pozvání poslance Rudolfa Chlada proběhla návštěva Jitky Chalánkové v Karlovarském kraji. Cílem osobní návštěvy v bytech a chalupách sociálně slabých spoluobčanů v regionu Teplá byla diskuse o podmínkách k důstojnému životu a možnostech začlenění do společnosti.
27.05.2011 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Chalánková (110 článků) , Rudolf Chlad (19 článků)

Čtenáři eXtra z Havířova, dobře se podívejte: Nepoznáváte monstrum, co okradlo a zranilo třiaosmdesátiletou stařenku?

 
Tento muž 3. května na dvoře v ulici Svatopluka Čecha brutálně napadl stařenku, kterou delší dobu sledoval, a okradl ji o dvanáct tisíc korun. Zatímco žena musela být převezena do Havířovské nemocnice a trpí silným traumatem, policie by si ráda s hošíkem promluvila.
10.05.2013 13:05 |

podobné články

Sedm lidí okradlo stát téměř o miliardu korun krácením daní při kšeftech s benzínem

 
Pražské státní zastupitelství podalo k soudu obžalobu na pět mužů a dvě ženy, které podezírá z rozsáhlého krácení daní při obchodech s pohonnými hmotami. Vyšetřovatelé spočítali škodu na 929 milionů korun. O vývoji v případu dnes informoval v tiskové zprávě mluvčí protikorupční policie Jaroslav Ibehej. 
22.05.2013 16:00 |

podobné články

Pět lidí okradlo stát úvěrem na obchodní projekt v Číně o 221 milionů

 
Pět lidí bylo protikorupční policií obviněných v souvislosti na schválení úvěru od České exportní banky na obchodní projekt v Číně. Pětice je stíhaná za trestné činy porušování povinnosti při správě cizího majetku a porušování závazných pravidel hospodářského styku. Českému státu tak vznikla škoda ve výši 221 milionů korun. 
04.08.2014 15:06 |

podobné články

Brutální útok dětského gangu v Praze: 6 spratků zbilo a okradlo 2 mladíky

 
Šestičlenný dětský gang řádí na Vyšehradě. Má na svědomí loupežné přepadení v přesile šest na dva! Vše zaznamenaly bezpečnostní kamery. Pomozte útočníky dopadnout!
25.01.2015 15:01 |

podobné články

Vybral jsem Putina za prezidenta a trávil s ním čas až do noci, svědčí bankéř, kterého prý Rusko okradlo a o vše připravilo. A promlouvá o pravé tváři ruského prezidenta

 
Reportéři britského deníku The Guardian navštívili v jeho novém sídle ve francouzském Nice jednoho z nejvlivnějších ruských bankéřů Sergeje Pugačeva. Kdysi byl znám jako „Putinův bankéř“. Před čtyřmi lety však Rusko opustil poté, co byl úřady obviněn ze zpronevěry. A od té doby je fakticky na útěku.
29.07.2015 13:46 |

podobné články

Vybral jsem Putina za prezidenta a trávil s ním čas až do noci, svědčí bankéř, kterého prý Rusko okradlo a o vše připravilo. A promlouvá o pravé tváři ruského vládce

 
Reportéři britského deníku The Guardian navštívili v jeho novém sídle ve francouzském Nice jednoho z nejvlivnějších ruských bankéřů Sergeje Pugačeva. Kdysi byl znám jako „Putinův bankéř“. Před čtyřmi lety však Rusko opustil poté, co byl úřady obviněn ze zpronevěry. A od té doby je fakticky na útěku.
29.07.2015 13:56 |

podobné články

Falešných vysokoškoláků je plné Brno: Tramvaje jezdí obsazené podvodníky s levnými lístky

 
Brno řeší nemilý nešvar. Přesně 570 mladých „studentů“ okradlo za pouhé pololetí ostatní lidi ve městě tím, že si pořídilo zfalšované potvrzení o vysokoškolském studiu. A jezdilo díky tomu v MHD levněji, než mělo. Často až o polovinu.
08.09.2017 14:10 |

podobné články

Peštuka (TOP 09): I díky NATO a EU je rok 1968 jen smutnou vzpomínkou

 
V roce 1968 k nám dorazila bratrská výpomoc cizích vojsk. Přišli, a ač nevítáni, zůstali déle, než kdo čekal. Zajistili naší zemi cestu do izolace, cestu k postupnému úpadku ekonomiky i kultury. Škody napáchali s pomocí našich spoluobčanů hlavně na našich srdcích v podobě malosti a závisti.
22.08.2017 20:35 |

podobné články