Článek

TEST: Příklepové vrtačky mají často příliš slabý výkon

 
Lidé by při nákupu vrtaček s příklepem měli pečlivě vybírat.
21.02.2010 13:55 |

podobné články

Podobné články

Test: Příklepové vrtačky mají často příliš slabý výkon

 
Vrtačka s příklepem je nezbytným vybavením každého domácího kutila. Ceny přístrojů se pohybují od přibližně jednoho tisíce do osmi tisíc korun. Testy prokázaly, že vrtačky s cenou pod dva tisíce korun nejsou kvalitní. Mezi propadáky se ale objevily i dražší přístroje. Většina z testovaných vrtaček je příliš slabá pro vrtání do betonu.
21.02.2010 09:30 |

podobné články

Konec vrtání u zubaře?! Vědci vinuli metodu ošetření kazu bez vrtačky a bez výplně

 
Zvuk zubařské vrtačky je pro většinu lidí tak hrůzostrašný, že se děsí každé preventivní prohlídky u stomatologa. Brzy by však klasické vrtačky mohly patřit už jen dějinám zubní medicíny. V Londýně úspěšně otestovali novou metodu ošetření, která je bezbolestná, bez vrtačky a bez zubních výplní. Po ošetření se totiž zub zahojí sám.
17.06.2014 07:40 |

podobné články

Záhadný trosečník (37) ze Salvadoru je stále slabý. Domů se zatím nepodívá!

 
Trosečník ze Salvadoru, který údajně přežil 13 měsíců na moři a nakonec přistál na Marshallových ostrovech v Pacifiku, je zatím příliš slabý na to, aby cestoval.
09.02.2014 09:55 |

podobné články

KERS je pro týmy F1 příliš drahý, v příštím roce jej používat nebudou

 
Systém zpětného získávání kinetické energie (KERS) je v podstatě k ničemu. Ve svých monopostech už ho mají pouze Ferrari a letos slabý McLaren.
08.06.2009 08:40 |

podobné články

Cestující zapomínají v MHD mobily, činely i vrtačky

 
Lidé zapomínají v MHD stále více věcí. Pražský dopravní podnik napočítal za loňský rok 2,5 tisíce předmětů, které lidé nechali v tramvajích, vlacích a autobusech. Pozor si cestující nedávají na mobily, klíče, činely i vrtačky. 
01.04.2014 19:00 |

podobné články

Děti necvičí, tloustnou a v dospělosti se to snaží napravit

 
České děti mají nadváhu a sport, cvičení ani žádné tělesné aktivity příliš nemilují. Přeskočit přes kozu je pro ně problém. V dospělosti, kdy pěkný vzhled a dobrá tělesná kondice má vliv například na výběr partnera, možnosti pracovního zařazení nebo zdraví a výkon, se to snaží dohnat. Mnohdy za každou cenu, za vysokých finančních nákladů a často i marně.
17.08.2014 13:30 |

podobné články

Ferrari má dilema. Proč Badoer nezůstane doma?

 
Slabý výkon ve Valencii se dle Ferrari nesmí opakovat
27.08.2009 18:15 |

podobné články

Experty potěšil výkon Německa, zlobí je ale otravné vuvuzely

 
První čtvrtina utkání na mistrovství světa v JAR české fotbalové experty příliš nepotěšila. Šampionát je podle nich dosud příliš svázaný taktikou a příjemných překvapení, jaké předvedli svojí hrou Němci, zatím moc nepřinesl. Průběh a divácký požitek navíc ničí hlučné vuvuzely, zklamáním je výkon Španělska i selhání Slováků.
17.06.2010 20:10 |

podobné články

Test spermií si brzy uděláme i doma

 
Připomíná těhotenský test, není však určen ženám. Jmenuje se SpermCheck Fertility Test a jedná se o test plodnosti pro muže.
12.04.2010 11:05 |

podobné články

Neuvěřitelné, i Nowitzki dokáže neproměnit trestný hodit

 
Basketbalisté San Antonia vyrovnali sérii 1. kola play off proti Dallasu na 1:1, když dokázali na soupeřově palubovce zvítězit 102:88 a odčinili tak slabý výkon z prvního duelu.
22.04.2010 09:45 |

podobné články

TEST ANTIVIRŮ: Které sviští, že ani o nich nevíte, a které vás otravují?

 
Antiviry jsou nedílnou součástí ochrany vašeho počítače. Mnohdy vás však může tato ochrana velmi potrápit a zpomalit výkon vaší sestavy. Podívejte se na test právě antivirových programů, které hodnotí jejich vliv na zpomalování počítače.
22.11.2014 10:00 |

podobné články

VELKÝ TEST čokoládových cereálií: Z kterých uděláte zdravou snídani?

 
Čokoládové lupínky jsou velmi oblíbenou snídaní dětí, a tak je často vyžadují. Proto jsme pro vás zjišťovali, jaké jsou nejlepší. Podívejte se na náš test.
28.02.2014 06:05 |

podobné články

MATURITY NANEČISTO: Vyzkoušejte si test i vy

 
Střední školy mají za sebou generálku státních maturit. Generální ověřování mělo prověřit, zda je projekt za stovky milionů dobře připraven. My vám nabízíme zkušební test.
04.10.2010 15:20 |

podobné články

Slabý výkon, takhle bychom se těžko zachránili, řekl trenér Olomouce Uličný

 
Olomoučtí fotbalisté mohli v Teplicích zvýšit svůj náskok na předposlední Ostravu už na pět bodů, jenže neudrželi těsné vedení 1:0 a po mizerném výkonu z druhého poločasu odjíždějí s prázdnou.
26.03.2012 07:05 |

podobné články

Chcete více sexu? Uklízejte!

 
Pánové, kteří si často stěžují na nedostatek sexu, ale zároveň se příliš nezapojují do domácích prací, mají svou situaci ve vlastních rukách. Vědci zjistili, že páry, které se péči o domácnost věnují s radostí a rovným dílem, mají lepší a bohatší intimní život.
08.10.2010 02:40 |

podobné články

Krize zasáhla i dětské domovy. Mají ale víc hraček než v rodinách

 
Jsou jim tři až devatenáct, popřípadě i více let. Dost často se stává, že už v dětství kouří víc cigaret, než by se na neuvážený pubertální pokus slušelo. Mají obvykle skoro všechno. teplo, dost hraček, vlídné zacházení, teplo, jídlo. Čisté bydlení. A večer někdy prázdnou duši a smutek v ní. Děti z dětských domovů. I za dveře jejich často pěkných „bytů" či rodin se všudypřítomná mrcha krize nenápadně dere. Zatím to ještě příliš nepociťují. Ale kdoví, co bude zítra, či za týden?
08.12.2011 10:30 |

podobné články

STUDIE: Fotíte často selfie? Jste buď psychopat, nebo narcis!

 
Mezi lidmi, kteří mají účet na některé ze sociálních sítí, zřejmě již neexistuje ten, který by alespoň jednou na sebe nenasměroval mobil a nevyfotil se. Na tom samozřejmě není nic špatného. Ovšem ti, kteří to dělají až příliš často, jsou podle nové studie narcisové nebo rovnou psychopati.
14.01.2015 06:56 |

podobné články

Test listových těst: Které převálcovalo konkurenci?

 
Listové těsto z obchodu je přítelem všech kuchařů a kuchařek, kteří mají slabost pro štrúdly a záviny. A je úplně jedno, jestli jsou plné jablek nebo masa a zeleniny.
23.08.2014 06:25 |

podobné články

Pozvěte si Pilarku, Vilhelmovou nebo Anife: Za kolik budou vaše?

 
O tom, jaké mají honoráře hvězdy českého showbyznysu, se často spekuluje, ale víte, kolik slavní opravdu berou? Jak už to bývá, u některých částka odpovídá jejich kvalitě a četnost vystoupení je proto úměrná. Jiní mají přehnané nároky a příliš si neškrtnou...
21.08.2014 05:10 |

podobné články