Článek

Test PlayStation 4 Pro: Nejvýkonnější konzoli současnosti ocení nároční hráči

 
Nejpopulárnější konzole PlayStation 4 se po světě prodalo více než 47 milionů kusů. Sony si proto připravila k letošnímu uvedení na trh hned dva nové modely. Zmenšenou verzi Slim a výkonnou Pro. Právě v současnosti nejnabušenější herní mašinku pro domácnosti jsme podrobili důkladnému testu.
01.12.2016 17:20 |

podobné články

Podobné články

Co hrát na nové generaci konzolí? Ty nej hry pro PlayStation 4!

 
S příchodem PlayStation 4 na český trh k nám konečně zavítala i nová generace hraní. A i když je na novou konzoli zatím her pomálu, je již z čeho vybírat. Jaké jsou ty nejzajímavější kousky? Mrkněte na recenze PlayStation 4 hitů!
25.12.2013 10:47 |

podobné články

Velký test nejvýkonnější konzole PlayStation 4: Mašinka s nejlepším ovladačem!

 
Přitažlivý design s ostře řezanými rysy, výkonný hardware, nový bezkonkurenční ovladač s inovativními prvky a odkaz nejúspěšnějších herních konzolí. To vše si v sobě nese PlayStation 4, nejmodernější herní zařízení do obýváku. Co všechno zvládne a umí?
12.12.2013 06:40 |

podobné články

Nintendo jde na to zase jinak. Hybridní konzoli Switch vezmete všude s sebou

 
Nintendo vždy umělo přinést na trh něco nevšedního, zajímavého a unikátního. Tam, kde Microsoft a Sony berou zákazníky útokem s co nejvýkonnější konzolí, volí Nintendo cestu originality. To platí i pro jeho nejnovější výtvor - hybridní konzoli Switch. Ta je jednou z již představených technologických novinek, které se dostanou na trh v příštím roce. A čím že je tak unikátní?
08.01.2017 16:05 |

podobné články

Velký test PlayStation 3 Move videoher

 
Pohybové ovládání je samozřejmostí u všech současných konzolí. PlayStation 3 používá svítící ovladač Move, který snímá kamerka PlayStation Eye, díky nimž se do her přenášejí vaše vlastní pohyby, které s ovladačem provádíte. Blesk.cz vyzkoušel nejnovější tituly pro Move, aby zjistil, se kterou hrou se vám bude pohybovat nejlépe!
24.11.2011 00:05 |

podobné články

Blíží se nová generace hraní: Společnost Sony odhalila PlayStation 4!

 
Nová generace hraní už ťuká na dveře! Japonská společnost Sony dnes na tiskové konferenci pootevřela pomyslná dvířka a nechala veřejnost nahlédnout na svoji nadcházející konzoli PlayStation 4. Na rozdíl od předcházejících výtvorů bude novinka přístupnější pro vývojáře, což ocení i hráči.
21.02.2013 12:05 |

podobné články

Nová generace hraní již brzy: PlayStation 4 startuje v Česku 13. listopadu!

 
Konec všem dohadům, očekávaný nástupce konzolí PlayStation s pořadovým číslem 4 se v Česku začne prodávat 13. listopadu. Základní verze konzole bude k mání za až překvapivě přívětivou cenu 10 499 Kč. Nabízí se tak otázka: Bude konzolí dostatek?
11.10.2013 23:30 |

podobné články

Přistižen při činu: Úchyl onanoval nad PlayStation 4 v obchodě s videohrami plném lidí

 
PlayStation 4 má sexy design a hry na této výkonné konzoli vypadají zatraceně dobře. Herní mašinka dokáže mnoha mladíkům zamotat hlavu, ale tohoto muže pomátla úplně jinak. Úchyl totiž nad zapojenou konzolí začal onanovat. A to ne doma, ale v otevřeném obchodě plném lidí. A také byl přistižen přímo při činu.
09.11.2015 22:00 |

podobné články

Recenze: PlayStation Move Heroes je pohybová hra pro děti

 
Pohybové ovládání PlayStation Move baví všechny věkové kategorie, včetně malých ratolestí. Právě pro ně je určena videohra PlayStation Move Heroes, která přináší známé hrdiny, kteří se na konzolích objevují už od dob PlayStation 2. Pokud má vaše dítě rádo Jaka a Daxtera, Ratcheta s Clankem nebo Slye Racoona a Bentleyho, tahle hra by mohla být vhodná právě pro něj. A ještě se při hraní bude pořádně hýbat!
14.09.2011 00:10 |

podobné články

PlayStation 4 se začala prodávat v Česku: První majitel na ni čekal 15 hodin!

 
Nejvýkonnější herní konzole současnosti PlayStation 4 se dnes začala prodávat i v Česku. Na půlnoční zahájení prodeje čekaly stovky lidí. První český majitel konzole Dominik (17) dokonce celých 15 hodin!
13.12.2013 10:00 |

podobné články

Velký test konzolí: Xbox One vs. PlayStation 4!

 
Herní konzole, zařízení, která umožňují hrát ty nejnáročnější videohry s nejkrásnější grafikou v mnohem větším pohodlí než vsedě u PC. Konkurence je však silná, proto jsme se zaměřili na dvě nejsilnější konzole, Xbox One a PlayStation 4, podrobili je přísnému testu! Kdo s koho?
15.10.2014 20:50 |

podobné články

Recenze novinek pro PlayStation Vita: Blesk.cz otestoval všechny žánry

 
Katalog her pro nejvýkonnější handheld na trhu, PlayStation Vita, se pořádně rozrůstá. Dnes už si s ní přijde na své každý hráč, protože si lze vybrat ze všech možných i nemožných žánrů. Blesk.cz tak otestoval rozmanité tituly, které zastupují ty nejpopulárnější druhy videoher. Je libo pořádnou akci s vojáky, závody autíček na dálkové ovládání, nebo raději titul využívající rozšířenou realitu?
06.07.2012 00:15 |

podobné články

Pro nové konzole už dělá Bethesda i Lionhead

 
Oznámení nové generace konzolí je snad už za dveřmi (ale taky možná ne :) a nelze se tedy divit, že se začínají množit zprávy o vývoji her pro nástupce Xboxu 360 a PlayStation 3. Čerstvě vyšlo najevo, že na hrách pro novou generaci konzolí začali pracovat v Bethesdě a Lionheadu. Od tvůrců série The Elder Scrolls se pro tuhle generaci ještě očekává nový Fallout, ale...
28.02.2012 10:45 |

podobné články

Recenze The Last of Us Remastered – Umělecké videoherní dílo ještě zkrásnělo!

 
Famózní hit The Last of Us, který vyšel loni pro PlayStation 3 a pro mnohé se stal tou nejlepší hrou pro tuto konzoli, si nyní našel cestu i na jejího nástupce. Samozřejmě v technicky vylepšené verzi a s veškerým dodatečným obsahem. I když nejsme příznivci ždímání peněz z hráčů v podobě reedicí a HD remaků, tak jestli si nějaká hra skutečně zasloužila přepracování pro PlayStation 4, je to skutečně tato.
02.08.2014 17:15 |

podobné články

Hit Vánoc: Herní konzolí nadchnete nejen dítě!

 
Chcete se bavit od rána do večera, nebo se na celé týdny zbavit zlobivých dětí? Napište ježíškovi o herní konzoli. Můžete mít přenosnou, s trojrozměrným zobrazením, konzoli, která je zároveň domácím kinem i takovou, kterou budete ovládat mávnutím ruky.
19.12.2011 12:10 |

podobné články

Virtuální realita pro každého: Recenze PlayStation VR

 
V 90. letech byla virtuální realita velkou sci-fi, kterou jsme hltali při sledování filmů jako Trávníkář nebo Johnny Mnemonic. O dvě dekády později je už ale skutečností. A nyní díky Sony i dostupnou pro všechny hráče. Japonský gigant vydal pro svou konzoli PlayStation 4 periferii, kterou si může pořídit a užít každý. Jak se líbí nám?
27.10.2016 21:15 |

podobné články

Pro Sony není důležité vydat další konzoli první

 
O další generaci konzolí nám na letošní E3 nikdo oficiálně nic neřekl, ale to nic nemění na tom, že oznámení jsou už v podstatě za rohem (= nejpozději snad na příští E3). Na současné generaci toho bylo a je unikátního hodně, ale snad nejzajímavější je zvrat, který se stal mezi Microsoftem a Sony. PlayStation 2 naprosto jasně dominovala a když to trochu přeženu, tak...
06.06.2012 14:20 |

podobné články

Čtyřletý chlapec střelil otce do hlavy kvůli herní konzoli!

 
Teprve čtyři a půl roku starý chlapec ze Saúdské Arábie zastřelil svého otce, protože mu odmítal koupit herní konzoli PlayStation. O nezvyklém případu v pondělí informuje agentura AFP.
23.04.2012 11:00 |

podobné články

Technické specifikace nového Xboxu odhaleny: Project Scorpio bude nabušená mašina

 
YouTube kanál Digital Foundry odhalil slibované technické specifikace nového Xboxu od Microsoftu. Tomu se prozatím přezdívá Project Scorpio a má jít o nejvýkonnější herní konzoli současnosti. Podle odhalených detailů, které pochází přímo od Microsoftu, tomu tak opravdu bude.
06.04.2017 17:45 |

podobné články

Recenze: PlayStation Vita je nejvýkonnějším handheldem

 
Hraní na cestách se stalo v posledních letech silnou parketou chytrých telefonů. Ty díky pořádnému hardwaru a výkonným operačním systémům jako Android nebo iOS, zvládají i náročnější videohry. Přesto nepřinášejí při hraní komfort jako u přístroje pro hraní přímo určeného. Dnes přichází na český trh PlayStation Vita, druhá generace handheldu od Sony. Má neuvěřitelný výkon, praktický design a již na první pohled této konzoli do ruky dominuje pětipalcový dotykový OLED displej. Hraní na cestách tak dostává nový rozměr
22.02.2012 00:20 |

podobné články